Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Stulcie w końcu pyski bo siedzę w tym temacie i od kilku stron nie widzę nic innego jak wylewanie łez związanych z grą. Pieniądze wydane w błoto? Twoje stękanie w niczym nie pomoże. Nie do dziś wiadomo, że panowie z Treyarch mają problemy ze stroną techniczną swych tytułów. Zresztą z Modern Warfare 2 było podobnie, upłyneło nieco czasu i dopiero po wielu łatkach utrzymali poziom zdatny do gry. Treyarch podało konkretne informacje dotycząće wpadki z patchem, trzymać się tego a nie zamieszczanych filmików. Wasze narzekanie w niczym nie pomoże, jeżeli już chcecie się przysłuzyć pozostałym graczom to nie pokazujcie się na publicach - będzie mniejsze spięcie na serwerach.

darioBlaugrana

Dobrze,że chociaż napisałeś "nie rozumiem". Jeżeli się przyjrzesz bliżej to zauważysz inne tryby w tej grze niż DM. Wtedy zdasz sobie sprawę,że jednak Twoje kampienie nabiera nieco sensu o ile będziesz to robił z głową. Grać jak mężczyzna? W grze wideo?

Edytowane przez hanti
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie,na dzien dzisiejszy opłaca sie tą grę brać?Potrzebuję cos fajnego na multi kupić.Zastanawiam się jeszcze nad modern warfare,ale pierwszą częscią,bo jest też znacznie tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak panowie,na dzien dzisiejszy opłaca sie tą grę brać?Potrzebuję cos fajnego na multi kupić.Zastanawiam się jeszcze nad modern warfare,ale pierwszą częscią,bo jest też znacznie tańsza.

U mnie po wgranym patchu i fixie wszystko działa jak należy. Zadnych lagów i rozłaczeń. ;) Wszystko ok wiec ja polecam!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kaliberek.Co jest fajnego w campieniu.Nie rozumiem takiego podejścia Camperzy to zakała tej gry.Graj jak mężczyzna a nie jak ciota.

Polaczku z Irlandii zapomniałeś już polskiego? W ogóle obejrzałeś ten filmik? Gardzę campingiem, a mój styl to rush. Pisz po polsku jak Polak, a nie jak ciota.

BTW. Rozegrałem wczoraj i dzisiaj kilkadziesiąt gier i poprawa jest widoczna. Mój net do najlepszych nie należy, ale w porównaniu z tym co było przed hot fixem, to niebo a ziemia. Ale na razie odstawiam BO, bo chyba przesadziłem. :)

Edytowane przez kaliberek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej powiedźcie (bo ja muszę czekać do świąt na grę). Czy serio ona jest w sub-hd i to niższym niż gta IV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej powiedźcie (bo ja muszę czekać do świąt na grę). Czy serio ona jest w sub-hd i to niższym niż gta IV ?

Tak jest w sub-hd, nie wiem czy jeszcze niższym niż w gta IV to raczej niemożliwe he

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czegp to zalezy ale w sobote pogralem bez problemu , tylko male lagi.

Za to niedziela wygladala tak

godzina 12:00

1 gra - konsola zawieszona ,

2 gra - zamkniecie hosta,

okolo 1 godziny prubowanie podlaczenia sie do lobby i gry ,

3 gra konsola sie zawiesila ,

zrobienie nowego konta

4 gra na nowym koncie polaczylem sie, ale w polowie meczu wywalilo ,

5 - gra zawieszenie konsoli

6 gra powrot do starego konta proby polaczenia (dluuuugo!!!!)

7 -gra UDALO SIE jeden DT zagrany

8 - gra i to samo wywala

kolo 18

Krew mnie zalala, wylaczylem konsole, szczelilem dwie setki zagralem w tetrisa na telefonie przeszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przy kolejnym CoD ludzie znów dadzą się nabrać i kupią niedopracowany, pełen bugów produkt. :laugh:

Ten koleś z ostatniego filmiku dobrze gada, gracze powinni zebrać się i coś zrobić z tym, bo Activision nabiło ich w butelkę.

Ja spokojnie poczekam sobie na KZ3, które pewnie będzie dopracowane w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przy każdym COD-ie to sobie obiecuję. I na obietnicach się kończy.

Ale to nie tylko przypadek Black Ops-a. Wiele gier od razu po premierze ma błędy utrudniające lub nawet uniemożliwiające rozgrywkę (F1 2010, GT5, NBA 2k11......)

Tylko, że w u Black Ops-a ta sytuacja trwa zdecydowanie za długo. Tydzień, dwa można poczekać, ale nie 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE:

Jak zwykle bedzie kolejne kilkanascie milionow naiwniakow - BO jest 5x bardziej niedorobiony niz MW2 przed patchami a i tak sprzedal sie w wiekszej liczbie egzemplarzy, a nawet jak ktos sie pyta na forum czy warto kupowac i kilkaset osob mowi zeby omijac gre szerokim lukiem to i tak pojdzie i kupi, takze jak widac glupich nie sieja sami sie rodza ;P Chociaz nie ma sie co dziwic, inne studio = nowe obietnice i nowa nadzieja, ale jak sie okazalo Treyarch dali d*** po calosci jeszcze bardziej niz IW, i teraz jak ludzie zobaczyli na co stac oba studia to w nastepnym roku chyba juz tak ochoczo nie pojda do sklepow po nastepnego Call'a, ja osobiscie znam wielu zagorzalych fanow CoDa ktorzy w nic innego wlasciwie nie graja ale nawet oni po MW2 i BO mowia ze juz daruja sobie ta serie i poczekaja na KZ3/Res3/BF3 itp., i ja w sumie tez uwazam ze CoD nalezy kupowac najwczesniej 2-3 miesiace po premierze gdy wszystko jest juz popatchowane i serwery nie swiruja, chociaz z drugiej jak po tygodniu-dwoch widzi sie zasyp ofert na Allegro to chyba widac, ze cos jest z gra nie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już olałem Black Klopsa, straciłem cierpliwość i zacząłem grać z powrotem w MW2. Ta gra w porównaniu do BO to techniczny majstersztyk zero lagów disconectów, szybko znajduje nowego hosta itp itd. Teraz żałuje ze nie kupiłem map paków do MW2 zamiast BO, ale chyba sprzedam Klopsa i zainwestuje w te mapki. Mówie wam ludzie nie grajcie w ten syf jakim jest BO, wracjacie do MW2 ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo osób niezadowolonych ale jeszcze więcej zadowolonych, więc tu się nic w sprzedaży kolejnej części nie zmieni. Mnie i moim znajomym (oprócz jednego), gra się bardzo podoba. Gramy codziennie po kilka godzin i bardzo sobie nowego CoDa chwalimy. Za gameplay, który liczy się w grach najbardziej, a nie matchmaking, grafikę czy bóg wie co jeszcze, bo czytając żale na forach wydaje się, że dla dzisiejszych graczy najważniejsza jest jakość tekstur i biadolenie, że gra wyciąga 46 klatek zamiast 60. Tak więc nie uosabiajmy od razu BO ze złem wcielonym, bo kilku osobom gra nie przypasowała. Mnie nie podszedł MW2 a to wcale nie powstrzymało mnie przed zakupem kolejnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE:

Jak zwykle bedzie kolejne kilkanascie milionow naiwniakow - BO jest 5x bardziej niedorobiony niz MW2 przed patchami a i tak sprzedal sie w wiekszej liczbie egzemplarzy, a nawet jak ktos sie pyta na forum czy warto kupowac i kilkaset osob mowi zeby omijac gre szerokim lukiem to i tak pojdzie i kupi, takze jak widac glupich nie sieja sami sie rodza ;P Chociaz nie ma sie co dziwic, inne studio = nowe obietnice i nowa nadzieja, ale jak sie okazalo Treyarch dali d*** po calosci jeszcze bardziej niz IW, i teraz jak ludzie zobaczyli na co stac oba studia to w nastepnym roku chyba juz tak ochoczo nie pojda do sklepow po nastepnego Call'a, ja osobiscie znam wielu zagorzalych fanow CoDa ktorzy w nic innego wlasciwie nie graja ale nawet oni po MW2 i BO mowia ze juz daruja sobie ta serie i poczekaja na KZ3/Res3/BF3 itp., i ja w sumie tez uwazam ze CoD nalezy kupowac najwczesniej 2-3 miesiace po premierze gdy wszystko jest juz popatchowane i serwery nie swiruja, chociaz z drugiej jak po tygodniu-dwoch widzi sie zasyp ofert na Allegro to chyba widac, ze cos jest z gra nie tak ;)

@ŻYWY

I jak sie tu dziwic ze CoD jest najpopularniejszym FPSem na konsolach, skoro wiekszosc pozostalych gier jeszcze CoD4 nie dogonila, a to co zaoferuje BO to reszta gier chyba dopiero na PS4/X720 bedzie miala

I tyle w temacie wyzywania kogoś od ,,głupich" i ,,naiwniaków". A wypowiedzi w podobnych tonie mógłbym znaleźć więcej.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dobrze nie połatana, a 1lutego ma wyjść pierwsze DLC o nazwie First Strike, które zaoferuje pięć nowych map do sieciowych potyczek, z czego jedna będzie przeznaczona do trybu Zombie.

Oczywiście data ta dotyczy wyłącznie userów x360.

My jak i PCtowcy musimy czekać dodatkowy miesiąc.

Cena ponad 50zł :D

Nie pytam się kto kupi, bo szkoda kłótni na kolejne dwie strony tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vann:

Przyznaje sie bez bicia - ja tez bylem glupi i naiwny sadac ze Treyarch kiedykolwiek zrobi lepsza gre niz IW, ale kto by sie spodziewall ze majac gotowy silnik/technologie od IW, nieograniczona kase od Activi$ion, oraz rok "beta testow" jakimi bylo MW2 wypuszcza najbardziej niedopracowana gre w ciagu ostatnich 10lat?? Jesli pod tym wzgledem spojrzec to owszem - Treyarch to baaaardzo utalentowane studio, bo tego po prostu nie dalo sie spier***ic, a im mimo wszystko sie udalo.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zagrałem w mw2 powiedziałem Cod'a już nie kupie... Ale jakoś black ops tak podjudzał. Kupiłem, kampani nie żałuje ale multi ssie. Od teraz inwestuje swoje pieniądze w np Battlefield 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dałem sobie spokój z BO.

Granie online wygląda nieco lepiej (czytaj mniej tragicznie), ale osiągnąłem 2 raz prestiż i co mi z tego?

Żeby choć jakaś nowa giwerka doszła.

W dodatku jak przeczytałem, że nowe mapy będą dopiero 1 lutego i to z czasowym exclusivem dla X360 to przeważyło szalę.

Płacę za grę tyle co X-boxowcy a dostaję produkt gorszej jakości i jestem jeszcze dyskryminowany.

Pograłem, było fajnie, teraz próbuje z BF:BC2 a czekam na Killzone 2.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na killzone 3. Też czekam i mniam. COD do dupy ja wierze tylko EA i DICE i Battlefield 3. Mam nadzieje że nie zmarnują takiego potencjału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wszyscy narzekają, a tak naprawdę black ops i bc2 to dwa najlepsze i różne od siebie fpp'y. To prawda, że gra jest niedopracowana pod względem multi, chodzi mi o matchmaking, zerwane połączenia i migracje hostów...mam głęboką nadzieję, że treyarch dopracuje kod i wszystko będzie hulało w niedługim czasie jak należy. Z ekranu wylewają się kilogramy miodu, jeżeli chodzi o rozgrywkę, mapy są dużo lepsze niż w MW2. Jeżeli chodzi o grafikę, to nieprawda, że gra chodzi w 540p - tutaj dowody i porówanie http://www.lensoftruth.com/?p=24246, kto zna angielski zrozumie skąd niewielkie różnice w grafice pomiędzy ps3, a xbox360 ( różnice w systemie cieniowania ), a zwolnienia animacji zdarzają się również na xbox'ie. Framerate jest zależny m.in. od jakości połączenia, przed 1 patchem, gra naprawdę przycinała, chwilę po wydaniu najnowszego patcha była tragedia ( tak przycinało - dominacja). Na chwilę obecną, po hotfixie framerate trzyma dobry poziom, zdarzają się zwolnienia podczas rozpieruchy ( helikoptery, napalm - wszystko naraz). Głowy do góry, minął zaledwie miesiąc od wydania gry, myślę, że do końca stycznia, będzie już dużo stabilniej.

Edytowane przez Sickboy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sam nie wiem. Mi ogólnie gra bardzo się podoba. Ma kilka mankamentów, które powinny być poprawione (głównie łączność i hit box'y). Ja mam otwarty NAT i ogólnie gra mi się przyjemnie. Ludzie najbardziej cierpią z powodu łącza (jest za wolne bądź są zablokowane porty w routerze). I przez to ciężko z tej gry mieć ubaw. Mnie to nie tyczy, bo z moim łączem jest wszystko w porządku (jak na bezprzewodowe). Gorzej jest jak jestem hostem. Wtedy wszystkim okropnie laguje, ale ogólnie jest dobrze, choć może być lepiej.

Edytowane przez AleAleAlex_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dałem sobie spokój z BO.

Granie online wygląda nieco lepiej (czytaj mniej tragicznie), ale osiągnąłem 2 raz prestiż i co mi z tego?

Żeby choć jakaś nowa giwerka doszła.

W dodatku jak przeczytałem, że nowe mapy będą dopiero 1 lutego i to z czasowym exclusivem dla X360 to przeważyło szalę.

Płacę za grę tyle co X-boxowcy a dostaję produkt gorszej jakości i jestem jeszcze dyskryminowany.

Pograłem, było fajnie, teraz próbuje z BF:BC2 a czekam na Killzone 2.

Pozdro.

Jak dojdziesz do 14 prestiżu będziesz miał złoty kamuflaż (za 50000 CoD point'ów :tongue:). Z tym czasowym exclusivem nie można się dziwić. Activision i Microsoft zawarli układ i czasowe exclusivy (związane z CoD'em) będą dostawać Xbox'owcy do 2012 (jeśli się mylę to mnie poprawcie). Taka forma reklamy dla konkurencyjnej konsoli ("PS3 dostaje map packi miesiąc później? No nie! Trzeba kupić Xbox'a." :laugh:). Microsoft ma dużo kasy i zrobią wszystko, by zarobić jej jeszcze więcej, nawet najbardziej durnymi (według mnie) sposobami.

Edytowane przez AleAleAlex_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak naprawdę black ops i bc2 to dwa najlepsze i różne od siebie fps'y.

Kawał roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×