Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka mój błąd , rzeczywiście przesada :( ale co jakiś czas jak siadam do coda to mnie to obsesyjnie wku... te lagi. Ale rzeczywiście przesadziłem , sorka za to ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to było wcześniej niż pisałem na posta na forum. Jeszcze raz sory za zbędne posty ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W jakiej rozdzielczości działa ta gra (liczy się taka "na serio")

I drugie. Czy na ps3 ma 60 fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W jakiej rozdzielczości działa ta gra (liczy się taka "na serio")

I drugie. Czy na ps3 ma 60 fps?

Playstation 3: 960x544 (2xAA)

Xbox 360 : 1040x608 (2xAA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, naucz mnie grac w CoDa ;) zaplace ;)

w BFie nie mam problemow, ale w CoDa moje wyniki to glownie 9/18 ;) Zazwyczaj strzelam pierwszy, i gine tez pierwszy ;) ktos pomoze?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. A ratio w BO na plusie ;)

na plusie mialem na PS3, teraz na Xboxie mam dramat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze tej gry ;)

Uwaga!!!

Kupie nowiutkie MW3 osobie, ktora nauczy mbnie grac w CoDa. Tak zebym mial chocby ratio >1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie pad nie lezy, graj na ps3biggrin.gif

Dokładnie. Ten pad to jakiś koszmar.

nienawidze tej gry ;)

Uwaga!!!

Kupie nowiutkie MW3 osobie, ktora nauczy mbnie grac w CoDa. Tak zebym mial chocby ratio >1 ;)

Możemy razem pograć w BO jak chcesz, coś Ci tam może podpowiem. Prosem nie jestem, ale ratio ogólne 1.65 i ponad 2.00 w TDM bez kampienia to chyba nie tak najgorzej w tej grze. W ogóle to chyba trochę nie doceniasz się w tej grze. Obejrzałem jakieś tam Twoje ostatnie gry. Grasz w Dominacje głównie, a to jest moim zdaniem okropny tryb dla niewyżytych dzieci. Leave it man! W CoDach rządzi i dzieli TDM, Search And Destroy (najbardziej taktyczny, wolny i zespołowy tryb jaki może istnieć), i Headquarters, do którego trzeba mieć trochę ogrania, specjalny equip i generalnie zgraną drużynę. Wracając do tego co zobaczyłem patrząc jak grasz, to jedyne co można by poprawić to szybsza reakcja po przycelowaniu. Widać wyraźnie odruch z BF gdzie można złapać przeciwnika w celownik i robić drobne korekty by lepiej nakierować serie. W Codzie nie musisz tego robić. Celujesz, przeciwnik w celowniku, bach seria i lezy i tylko kontrować ewentualnie wtedy gdy ci ucieka na boki, ale to się rzadko zdarza i cechuje graczy bardzo dobrych, którzy potrafią jednocześnie skupiać ogień na celu i odchodzić w bok. Zazwyczaj w takich wypadkach to właśnie on wygrywa pojedynek 1 na 1. No i szybkość. Tutaj nie ma się co czaić po kontach, chyba że gramy Search And Destroy, to wtedy jest to wręcz wskazane. No ale tak jak mówię. Grasz zupełnie przyzwoicie, jakieś tam serie ofiar wyższe ugrywasz i tu nie ma się czego uczyć. Można tylko grać dużo i coraz lepiej, by wyrobić refleks i czas reakcji. To dwie różne rzeczy. W Codzie możesz zareagować na daną sytuację szybciej niż sam pomyślisz. Np. wypadasz zza zakrętu i przymierzasz czy kogoś nie ma. No ok, ale można szybciej tak? Można wypaść zza zakrętu już przymierzając w miejsce gdzie prawdopodobnie może ktoś być. I tu dochodzimy do niezwykle ważnej rzeczy jaką jest dogłębne poznanie mapy, spawn pointów, kamp pointów i run pointów. Poznaje je się dużo grając. Najprostszym przykładem niech będzie mapa Jungle, którą można czytać z zamkniętymi oczami. Prewencja swoich własnych poczynań na tej mapie to klucz do sukcesu. Wiedząc, na 100% że ktoś zaraz wyjdzie z alejki obok bagien nie idziesz mu na spotkanie twarzą w twarz, tylko najpierw rzucasz tam np. granat błyskowy. Itd. To wbrew obiegowej opinii o odmóżdzającej rozgrywce są niezłe szachy jeśli tylko chce się zrozumieć mechanikę rozgrywki i wszystkie jej niuanse. No ale lepiej jest przecież rzucić hatem po Forum, bo się obskoczyło po dupie, niż zastanowić się dlaczego tak się stało. No ale to inna opowieść i oczywiście nie dotyczy w żadnym razie Ciebie Snosch. Są pewne archetypy rozgrywki. Na wyższym stopniu zaawansowania doskonale wiesz gdzie kto jest, gdzie ktoś może być, i gdzie celować by kogoś zabić. Ot cała filozofia :D To plus operowanie padem w ten sposób, że nie zastanawiasz się co nacisnąć. Pad w Codzie musi być przedłużeniem ręki,a przede wszystkim mózgu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze o ktorych mowisz maja okolo 8-9 miesiecy wstecz. Dlugo nie gralem w BO, a teraz grywam na Xie. Sporadycznie.

Najwiekszy problem, to celowanie. Strzelam wszedzie tylko nie we wroga. A oni precyzyjnie wala we mnie. Nie moge tego ogarnac. Kompletnie. Bron mi szarpie jak nie wiem co, w gore i na boki. A na killkamie widze ze u nich wszystko jest stabilne.

Moze nie powinienem pic w trakcie gry ;]

Fakt, 99% gram w dominacje. bo to taka odmiana BFowego Conquestu.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ze zmniejszoną czułością w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie pad nie lezy, graj na ps3biggrin.gif

CoD na Xboxie ma jedn niezaprzeczalna zalete. On tam poprostu dziala. Bez zadnego problemu.

Spróbuj ze zmniejszoną czułością w ustawieniach.

gram na 2/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD na Xboxie ma jedn niezaprzeczalna zalete. On tam poprostu dziala. Bez zadnego problemu.

gram na 2/10

Jak Ci wszystko lata, to graj z karabinem maszynowym (galil np.) i strzelaj seriami bo 3 strzały. W BF odrzut broni jest całkowicie inny i rzeczywiście ciężko się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD na Xboxie ma jedn niezaprzeczalna zalete. On tam poprostu dziala. Bez zadnego problemu.

gram na 2/10

to pójdz w druga strone, ja gram z 10/10 tzw szaleńczabiggrin.gif z celności nie mam problemów a czas reakcji jest zdecydowanie krótszy co = się tym, ze Ty zabijasz przeciwnika, a nie przeciwnik Ciebie... kiedyś grałem z czułością 4/10, złapałem sie z kolesiem 1vs1 i dostałem takie baty, ze od tamtej pory zwiekszyłem na maksa. przeciwnik oczywiscie gral z 10/10 w inne fps tez gram z najwyzsza czułościa, jak ogarniesz cod na 10 to w innych jest juz tylko lżejthumbsup.gif.

pozniej juz musisz tylko koncentrowac sie na tym co sie dzieje na mapie, a i grac duzo ze "słuchu". w codzie to bardzo pomaga, zwłaszcza w trybie kości, czy jak mu tam, tam gdzie nie ma zadnych atutów, ks i zbednych pierdół do broni. ogolnie najlepszy tryb w BOthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pójdz w druga strone, ja gram z 10/10 tzw szaleńczabiggrin.gif z celności nie mam problemów a czas reakcji jest zdecydowanie krótszy co = się tym, ze Ty zabijasz przeciwnika, a nie przeciwnik Ciebie... kiedyś grałem z czułością 4/10, złapałem sie z kolesiem 1vs1 i dostałem takie baty, ze od tamtej pory zwiekszyłem na maksa. przeciwnik oczywiscie gral z 10/10 w inne fps tez gram z najwyzsza czułościa, jak ogarniesz cod na 10 to w innych jest juz tylko lżejthumbsup.gif.

pozniej juz musisz tylko koncentrowac sie na tym co sie dzieje na mapie, a i grac duzo ze "słuchu". w codzie to bardzo pomaga, zwłaszcza w trybie kości, czy jak mu tam, tam gdzie nie ma zadnych atutów, ks i zbednych pierdół do broni. ogolnie najlepszy tryb w BOthumbsup.gif

Nie można przeskoczyć od razu z 2/10 na 10 zwłaszcza jak się ma problemy z dokładnym wycelowaniem we wroga. Najlepszym sposobem na zwiększenie czułości jest stopniowe podwyszanie o 1 co kilkanaście godzin przegranych, i zatrzymanie się na tej która najbardziej pasuje, ale nie sądze że to w przypadku Snoscha pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można przeskoczyć od razu z 2/10 na 10 zwłaszcza jak się ma problemy z dokładnym wycelowaniem we wroga. Najlepszym sposobem na zwiększenie czułości jest stopniowe podwyszanie o 1 co kilkanaście godzin przegranych, i zatrzymanie się na tej która najbardziej pasuje, ale nie sądze że to w przypadku Snoscha pomoże.

No wlasnie, gralem na 3, szarpalo zbytnio, teraz gram znowu na 2. Ogolnie najlepiej jak zwykle gra mi sie AUG. ale z celnoscia cholerne problemy. Wymiataczem nie jestem, nazwalbym sie graczem na k/d 1.3 ;) Moze dlatego ze nie lubie/nie umiem kampic, i latam po mapie jak ADHD. I czesto gine od goscia skampionego w kacie pokoju ;)

Jak gralem od premiery na PS3, mialem ratio 1.08 i jakos tak dobrze mi z tym bylo. Ale to moze tez dlatego ze gralem ze znajomymi glownie, komunikacja pomagala przetrwac. Teraz na Xboxie gram sam, sporadycznie, i z 29 lvlem, za przeciwnikow mam glownie 50lvl 15 prestiz ;) Moze dlatego ciezko mi sie na nowo wbic w ta gre. Sprobuje w MW3, choc ciezko bedzie tez na dluzej tam zagoscic w zwiazku z BF3.

Innym problemem moze byc tez to, ze potrafie jednego wieczora 2-3 razy przelaczac sie pomiedzy BC2 a BO.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wam daje ta czułość ? Gram na 2 i każdy mecz kończę jako MVP z ratiem powyżej 3.0 ;p

spoko, dodaj mnie i zobacze czy faktycznie masz k./d powyzej 3.0 w kazdym meczu. zagram w kosci, zeby durne ks nie nabijały darmowych fragów.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszym debilizmem tej gry, jest to gowno ze koles lezy z wyciagniejtym pistoletem. Last Stand czy tam Second Chance. To chyba jest opcja dla jakichs rozzalonych dzieci, ktore nie moga sie pogodzic z tym ze ktos ich zabil. Porazka. Ciesze sie ze takich gownien ma nie byc w MW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×