Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponowal wprowadzic punkt w regulaminie gdzie najpozniej squady sa podawane 24h przed ustawka i wiadomo kto jest hostem bo tak nie granie.

Borsuk ja wiem gdzie byla lipa dopiero po tym jak wyszedlem z publica zauwazylem PSN ID holka to holek_ z twarda spacja :/ wiec niczyja wina, bo ja bralem jego ID z forum a trzebabylo ze strony z ustawkami gdzie jest wpisany w squad :confused:. No trudno. Tak czy inaczej public tez byl dobry

Edytowane przez J4YsonPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz..ustawka sie nie udala-tak jak prorokowalem! Jakos nie bylo klimatu i malo wojska...jedna mapa akurat mi (nam,bo gralem z synem) nie przeszkadzala.Moj Mlody troche byl skrepowany na poczatku,ale spodobalo mu sie chyba...Czekamy na nastepna....ale w liczniejszym gronie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hołek nie bądź śmieszny nasza ekipa -4 osoby z 3 z nas dodało cię do frends i pisało o ustawce a ty nic nie odpisałeś -myślę że to potwierdzą, a nawet dodałem coffee88  coś odpisał ale zap na serwer 0 . Więc ja raczej w gumy nie waliłem kolego .

A to dziwne, bo ja od was żadnej wiadomości nie dostałem. Ten kto mnie dodał został zaproszony. Ten kto nie - nie.

Także uważam, że 24 albo najpóźniej 12 godzin przed ustawką muszą być znane składy jak i host. Kto się nie wywiąże trafia na blacklistę. Nie może być tak jak wczoraj, że popołudniu wycofują się liderzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie trochę szkoda, że tak mało osób, chociaż jak dla mnie na 1-szy raz było i tak zajebiście, mam nadzieję, że nie przeszkadzałem:biggrin:

10 minut przed umówionym startem padł mi net, szczęśliwie się naprawiło i mogłem dołączyć, ale nie zawsze tak jest, także z tym dodawaniem na blacklistę to nie przesadzajcie:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo ja od was żadnej wiadomości nie dostałem. Ten kto mnie dodał został zaproszony. Ten kto nie - nie.

...

Dobra holek nie ma co juz plakac nad rozlanym mlekiem, dodalismy zla osobe i nie bylismy proste. Kazdy ma PSN ID kolo postow podkreslone i nie zauwazylem ze masz dodatkowa twarda spacje wiec sie walnelismy i przez to nie przyslismy niestety, pomylki sie zdazaja. Mysle ze w przyszlym tygodniu wszyscy ogarna bez problemu. Ja Mikl7 bylismy swiezaki i nie wiedzielismy o co koman. A i nawet na dobre wyszlo bo gralismy ja Mikl7 Micak i borsuk i bylo super, wspolpraca wszyscy ogarniali. Czekamy na przyszla sobote i udezymy [mozliwe] tym squadem i bedzie fajna zabawa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt wkradl sie chaos przy organizacji tej ustawki , i dodatkowo bylo za malo osob . Popieram pomysl aby sklady byly podawane na jakis okreslony czas przed rozpoczeciem ustawki.

Dla mnie dodatkowym elementem , przez ktory nie moglem normalnie grac byla awaria HSa .

Licze na to , ze uda nam sie rozegrac te wojne :) w przyszlym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadeszla pora na zapisy

Prosze wpisac mnie na liste

saintgb1972

HS wymieniony , sprawdzony , wszystko ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już się pojawiła counter-ustawka:) w sumie conquest to jedyne co gram więc jak dla mnie ok ale poczekam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego borsuk1908 , poczulem sie wywolany do tablicy Twoim ostrzezeniem . Czy mozesz mi oraz innym forumowiczom wyjasnic powod Twojego postepowania ? Nigdzie nie znalazlem informacji o tym , ze na tym forum jedynymi , slusznymi i stalymi organizatorami ustawek sa osoby o nastepujacych nickach ...... . Jesli tak jest to prosze to zmienic i jasno o tym informowac . Nigdzie tez nie jest napisane , ze uzytkownicy tego forum nie moga organizowac ustawek w innych trybach gry niz rush i w innych terminach oraz godzinach niz ta podana w regulaminie ( czyli w linku podanym przez Ciebie) . Padla propozycja jednego z kolegow aby zagrac inny rodzaj rozgrywki i o innej godzinie nie kolidowala ona z godzina ustawki podanej w regulaminie ustawek . Powiedz mi takze co z osobami , ktorym tenze regulamin sie nie podoba lub ktorym nie odpowiada dzien lub godzina , czy maja tym samym byc skazane na banicje ? Czy tacy uzytkownicy nie maja prawa organizowac ustawek? Czy kazda proba zorganizowania sie innych uzytkownikow bedzie przez Ciebie torpedowana ?

Zapewniam Cie , ze sa uzytkownicy , ktorzy w soboty o godzinie 20tej pracuja a maja ochote zagrac w ustawce , ale Ty probujesz im tego zabronic.

Dzieki takim dzialaniom wprowadzasz niepotrzebna "poprawnosc polityczna" , dzieki takim dzialaniom za chwile bedzie tak , ze jesli napisze w poscie o sprzecie "wkurzyla mnie moja czarnula" to bedzie usuniety ze wzgledu na gloszenie opinii rasistowskich , lub jesli napisze , ze "nie dziala mi pedal gazu w kierownicy i co moze byc tego przyczyna " to bedzie usuniety bo obraza mniejszosci seksualne.

Po tym jak ocenzurowales to forum odrazu przypomniala mi sie powiesc Orwella pt. "Folwark zwierzecy" zapewne ja czytales , moze ogladales film , przytocze z niej cytat , ktory jakze oddaje te sytuacje , oczywiscie nie bierz tego do siebie

" Wszystkie zwierzeta sa rowne , ale swinie sa rowniejsze"

Pozdrawaim Mirek

Mam nadzieje , ze tym razem uda nam sie uzbierac na sobote 11 wrzesnia dwudziestu czterech graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ci opisuję . Bardzo dobrze że poruszyłeś ten wątek .

To tak po to z innymi modami opracowaliśmy system tworzenia ustawek żeby się go trzymać .

Oczywiście każdy z użytkowników ma prawo dawać pomysły na różne rzeczy min. na ustawki ale ma to być napisane wyraźnie o co mu chodzi czyli np. ustawka tryb ...... na 24 osoby .

Ja widząc taką prośbę kontaktuje się z dawcą pomysłu i w danym dziale do listy uczestników , regulaminu tworzymy ją wspólnie po to by już nikt jak to miało miejsce w przeszłości takowego regulaminu i listy nie dublował w nieskończoność do tego z błędami , bo przez takie postępowanie temat zamiast liczyć 20 stron liczy 100 . Rozumiesz teraz temat ma być przejrzysty a organizator ustawki pilnuje jak potoczą się jej losy pozdrawiam . Ostrzeżenia nie było tylko taka sugestia nie wlepiłem przecież warna :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jasne temat ma byc przejrzysty . Rozumiem tez , ze wklejanie listy z innym terminem ustawki wprowadza niepotrzebne zamieszanie , jednak w takim wypadku warto moim zdaniem podac jako powod edycji " post wprowadza niepotrzebne zamieszanie "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne

Szukamy 3 osoby chętne do prowadzenia ustawek - 1 osoba 1 tryb np. bzykacz zajmuje sie trubem rush

ktoś ma pomysł jakim trybem mógł by się zająć ...

Chętni zgłaszać się na pw .do mnie - w celu ustalenia szczegółów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STOP

Panowie/Panie macie kilka usprawnień które mam nadzieję ułatwią Wam życie

1. Oba poradniki zamieściłem i ujednoliciłem w jednym temacie (zamkniętym) - ewentualne błędy wyłapane w nich wysyłajcie do mnie na PW - poprawię

2. Założyłem dla Was wszystkich dwa oddzielne tematy (podpięte) z Ustawkami RUSH i CONQUEST przywrócono post/listę MORI'ego - zwróćcie uwagę że w podpisie tematów jest napisane: Listy obecności więc jeżeli ktoś ma życzenie zrobić swoją ustawkę to zamieszcza ogłoszenie tutaj i listę obecności w odpowiednim temacie (oczywiście porządnie i z głową: nieaktualizowane lub porzucone listy będą czyszczone przeze mnie).

3. Zapisy do list obecności pozostawiamy nadal przez PW lub temat Organizacja Ustawek.

4. Regulamin Bzykacza i Czarna lista Dizzy'ego wylądowały w jednym temacie

Jeżeli ktoś ma jakiś jeszcze ciekawy pomysł który nam ułatwi życie to PW do mnie - każdy rozpatrzę

Mamy się dobrze bawić na ustawkach a żremy się przy ich organizowaniu - zapomnieliśmy WSZYSCY o idei głównej przedsięwzięcia :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo , to co sie tutaj dzieje w chwili obecnej to jest konstruktywna wymiana zdan , ktora ma prowadzic do tego aby nam wszystkim gralo sie lepiej , parafrazujac pewien slogan wyborczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo , to co sie tutaj dzieje w chwili obecnej to jest konstruktywna wymiana zdan , ktora ma prowadzic do tego aby nam wszystkim gralo sie lepiej , parafrazujac pewien slogan wyborczy :)

Tak tylko ma ona być na poziomie a nie to co dziś pokazali co po niektórzy ,dalej idąc jeśli macie jakieś zarysy jak to zorganizować , co dodać co wywalić itp. to piszcie a nie dowalacie się i żalicie że jest źle i docinacie , mamy czerpać przyjemność z wzajemnej gry a nie cisnąć w siebie mięsemno chyba że na polu walki :biggrin:

Wpisuję się na rush hs jest, vip kode też, więc tylko czekać na wojenkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z postem borsuka o jakieś konstruktywne uwagi, kilka ode mnie - mam nadzieje iż będą konstruktywne :biggrin:

1. Uważam iż ustalanie jednej stałej osoby odpowiedzialnej za dany tryb ustawki jest błędne.

Niech za ustawkę będzie odpowiedzialny jej organizator, skoro osobnik rzucił pomysł ustawki to niech się nią teraz zajmuje. Czyli ustala datę, godzinę i wymogi dotyczące gry <tryb, plansze, nakazy i zakazy>, przyjmuje zgłoszenia i itd.

Takim przypadku nie będzie mógł mieć pretensji do innej osoby iż coś mu zawaliła.

2. Jeden temat dotyczący wszystkich ustawek, i to nawet nie listy obecności ale po prostu informacji o samej ustawce - czyli kto organizuje jaki tryb i tak dalej - na razie mamy dwa dotyczące Rush`a i Conquesta, a jak komuś zachce się robić Squad Rush/Deadmatch to powstaną kolejne. Nie ma co komplikować!

Sprawa prosta: chcę zorganizować ustawkę, opracowuje wszystko i pisze adekwatną wiadomość do na priv do osoby najbardziej kompetentnej, na przykład do Tomo, borsuka, lub innego moda/admina/ osób odpowiedzialnych za ten temat., a ten/ta wkleja go w temacie.

3. Tomo napisał:

Zapisy do list obecności pozostawiamy nadal przez PW lub temat Organizacja Ustawek.
I wszystko jasne, organizator zbiera zgłoszenia i kiedy już ma komplet, lub nie ma a upłyną termin - 24 godziny przed planowanym rozpoczęciem ustawki, wysyła następną wiadomość na priva dotycząca kompletnej listy - z podziałem na squad`y - lub z powodu braku chętnych anulowania ustawki.

4. Niech osoba odpowiedzialna za temat zajmuje się tylko wklejeniem informacji o ustawce, a potem tylko wklejeniem kompletnej listy graczy lub informacji o odwołaniu ustawki.

Tyle ode mnie. Mam nadzieje iż jasno i przejrzyście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podaje PSN ID: Screen-PL

Wyślij zaproszenie jeżeli posiadasz Headset i liczysz na pełną głosową współpracę, a nie zwykłe granie. :biggrin:

Chętnie pomogę dobić trofea. :thumbsup:

Napisz w treści wiadomości w jaką(ie) grę(y) grasz.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobotnia ustawka nie wypali :)

No wlasnie...tematow "ustawkowych" mnogo...tylko chetnych jakos brak! mnie niestety nie bedzie,impreza z synami i przygotowania mentalne do przezycia jednej z najwiekszych przyjemnosci ostatnich lat!!! Panowie i Panie- w najblizsza niedziele nizej podpisany zasiadzie na trybunach stadionu w Birmingham i po raz pierwszy obejrzy "na zywo" spotkanie pilkarskie pomiedzy Birmingham a Liverpoolem!!!!! LIVERPOOLEM!!!!Kto jest fanem futbolu,ten zrozumie!!!! To jak byc w Swiatyni Pilki Noznej!!! Miejsca mamy tuz kolo sektora fanow Liverpoolu wiec bedzie sie dzialo!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka nie wypali z powodów które opisałem w postach, które skasowano.

Za dużo pieprzenia i wprowadzania zasad, porządku, reguł i Bóg wie czego jeszcze. 3 tematy poświęcone ustawkom? Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×