Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawka nie wypali z powodów które opisałem w postach, które skasowano.

Za dużo pieprzenia i wprowadzania zasad, porządku, reguł i Bóg wie czego jeszcze. 3 tematy poświęcone ustawkom? Powodzenia :)

Faktycznie duży trud jest teraz z ustawką bo wielu chyba nie potrafi czytać i myśleć czy tak trudno jest napisać w tym właśnie temacie(było tak wcześniej )np.

"chcę zorganizować ustawkę,podać tryb , ustalić wszystko -reguły ,termin, godzinę ,pisze nam to na pw my dajemy to do danego działu (zależy jaki tryb) -on sam już dalej prowadzi daną ustawkę,uzupełnia listę.

A wy dajecie w tym temacie , tu post że chcecie brać udział w ustawce np. u bzykacza , dajesz psnid ,headset mam itp (jak było to wcześniej) trudne ?

Zapisuję się do ustawki do bzykacza na Rush psnid borsuk1908 headset jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 4 dni :) w BC2 i mnie wciągnęło kompletnie.

Mapy już wszystkie znam.

Statsy podciągam.

Gram zespołowo.

Jak jesteś dżonem rambo nie dodawaj do frendsów.

Gram codziennie jak na razie :) heh

ID: Labuda

HS: będzie na dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Wy nie macie główki i rączek? Zawsze jak coś nie pasuje można samemu coś zrobić, nie sądzicie? Jak nic się nie dzieje samemu coś zorganizować ;).

Ostatnio mało się wypowiadam, bo trochę rzeczy wlazło w moje życie, a czasu nie przybyło. Zresztą ten kto ma mnie we friendsach ten wie, że dawno sobie nawet nie pograłem ;). Jak widać mało chętnych na ustawkę i trudno to ogarnąć na dłuższy czas. Dlatego myślę, żeby zrobić turniej w Sq R, teamy losowe, żeby było ciekawiej :biggrin:. Hs obowiązkowy i jedyne zasady to nie niszczenie paczek i budynków, 1 medyk i snajper, trza podłożyć i obronić. Znaleźli by się chętni na takie cuś?

Edytowane przez bzykacz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny  pomysł bzyku pisze się na takie coś

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast Sqad Rush, Squad Deadmatch?

Chociaż w ostateczności może być ten Rush. A co do samej ustawki to wystarczy mi do szcześcia, że stworzy sie 4 osobowy squad z headsetami i można iść na publika.

Bo i tak znaleźć więcej osób na określoną godzinę jest ciężko, poza tym jak czytam temat o "Ustawce" to aż strach się zapisywać bo przez tą ogromną ilość zasad można trafić na Czarną Listę i cholera wie co jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Wy nie macie główki i rączek? Zawsze jak coś nie pasuje można samemu coś zrobić, nie sądzicie? Jak nic się nie dzieje samemu coś zorganizować ;).

Ostatnio mało się wypowiadam, bo trochę rzeczy wlazło w moje życie, a czasu nie przybyło. Zresztą ten kto ma mnie we friendsach ten wie, że dawno sobie nawet nie pograłem ;). Jak widać mało chętnych na ustawkę i trudno to ogarnąć na dłuższy czas. Dlatego myślę, żeby zrobić turniej w Sq R, teamy losowe, żeby było ciekawiej :biggrin:. Hs obowiązkowy i jedyne zasady to nie niszczenie paczek i budynków, 1 medyk i snajper, trza podłożyć i obronić. Znaleźli by się chętni na takie cuś?

Oczywiscie , ze znalezliby sie chetni :) napisz tylko kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przegladam forum to 99% uzytkownikow pisze " moj psnid to ...... jak macie ochote pograc to dodawajcie mnie do friendsow" dlaczegoz to rrrwa jego mac mamy dodawac Was do znajomych ? a samemu ciezko wyslac kilka zaproszen do ludzi z tego forum ? ksiecia jednego z drugim lapki albo paluszki rozbola od wyslania zaproszen? jest kilka tematow , w ktorych umawiamy sie na ustawki a Wam jasnie panowie nie chce sie tam zajrzec i ewentualnie zapisac sie na ustawke ? coz najlatwiej napisac moj psnid to ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powysyłałem zaproszenia przedwczoraj i 2 wciąż czekają na akceptacje. Zaraz zaproszę kilka następnych fanatyków BC2. Może się jakaś spontaniczna gra skroi, bo ustawki średnio działają :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny pod warunkiem że termin będzie z wyprzedzeniem żebym sobie mógł grafik w pracy zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny pod warunkiem że termin będzie z wyprzedzeniem żebym sobie mógł grafik w pracy zorganizować.

@Up

Wyprzedzenie będzie minimum 3-4 dniowe, ale znając życie to pewnie tygodniowe. Dzień to prawdopodobnie sobota.

Może zamiast Sqad Rush, Squad Deadmatch?

Chociaż w ostateczności może być ten Rush. A co do samej ustawki to wystarczy mi do szcześcia, że stworzy sie 4 osobowy squad z headsetami i można iść na publika.

Bo i tak znaleźć więcej osób na określoną godzinę jest ciężko, poza tym jak czytam temat o "Ustawce" to aż strach się zapisywać bo przez tą ogromną ilość zasad można trafić na Czarną Listę i cholera wie co jeszcze.

Zasady podczas gry to tylko:

- max. 1 medyk i snajper,

- nie rozwalamy paczek,

- nie zawalamy budynków z paczkami.

Tyle. Dużo nie trza pamiętać, to dla tych co mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem lub pamięcią :laugh:.

Składy byłyby losowe, dzięki temu unikniemy (mam nadzieję) 1 mocnego składu, który będzie resztę miażdżył, nawet bez jako takiego zgrania. Np. co tydzień czy dwa znowu mały turniej na np. 4 drużyny. Znowu składy losowe będzie ciekawiej i nie powinno być cały czas tego samego faworyta ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób chcesz stworzyć te "losowe" składy?

Jeszcze nie wiem :pardon:. Staram się wymyślić/znaleźć coś wiarygodnego, ale to nie takie łatwe. Czekam również na sugestie, może mamy tu fana gier losowych z idealnym systemem do tego :teehee:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem :pardon:. Staram się wymyślić/znaleźć coś wiarygodnego, ale to nie takie łatwe. Czekam również na sugestie, może mamy tu fana gier losowych z idealnym systemem do tego :teehee:.

karteczki z nickami do kapelusza i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przegladam forum to 99% uzytkownikow pisze " moj psnid to ...... jak macie ochote pograc to dodawajcie mnie do friendsow" dlaczegoz to rrrwa jego mac mamy dodawac Was do znajomych ? a samemu ciezko wyslac kilka zaproszen do ludzi z tego forum ? ksiecia jednego z drugim lapki albo paluszki rozbola od wyslania zaproszen? jest kilka tematow , w ktorych umawiamy sie na ustawki a Wam jasnie panowie nie chce sie tam zajrzec i ewentualnie zapisac sie na ustawke ? coz najlatwiej napisac moj psnid to ......

hehe... widzę lekki urrww... a co to za podział nas-Was ?? Kto jest w grupie nas, a kto w teamie Was ? Was ?

A tak serio to zakupiłem aż ps3-keypad żeby frendsów dodawać, a reklama własnego id musi być :) bo czasem się trafi ktoś taki z grupy "nas" lub "Was" i doda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł mi się podoba :) chętnie wezmę w tym udział o ile termin będzie mi pasował :) pozostaje tylko obmyślić to losowanie i zebrać odpowiednią ilość uczestników!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pozno jest juz,ale.....mam czas wolny w sobote wieczorem!!!!! Wiec bede oczekiwal "w blokach startowych" a jesli jeszcze jest miejsce to zapiszcie mnie ...."paskiwpaski"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca jest masa:) dopiero 2 osoby na liście są:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pchajcie sie tak na te ustawki :) jest tylu chetnych , ze wystarczy na kilka ustawek :)

Jesli jest kilku chetnych aby wspolnie pograc dzis wieczorem to moze utworzymy sklad i pogramy na publiku ?

Jeszcze w temacie turnieju wiadomo , ze kazde losowania mozna podwazyc ale wszak chodzi o to abysmy sie dobrze bawili i w tym momencie wchodzi w gre zaufanie , wierze w to , ze jesli pomysl Bzykacza wypali to ustali on takie sklady sposrod chcetnych aby byly zbalansowane innymi slowy chcesz zagrac przyjmij do wiadomosci , ze sklady ustalane sa z gory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem jak najbardziej chętny. Psycholol90 (HS jest)

Edytowane przez zadymiacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również chętny do gry! czekam na zaproszenia - MarekINT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×