Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem psychofanem fify, czekam na powrót PESa na tron, z którego został wręcz skopnięty z wielką siłą, ale na tym najnowszym gameplayu wg mnie jedyne co widać to BRAK ZMIAN w stosunku do części z poprzedniego roku !!

P.S. Oczywiscie chodzi mi o zmiany w gameplayu, bo graficzne to widac.

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamujecie mnie co poniektórzy. Nie ma zmian? Słaby gameplay? Się pytam GDZIE?! Podajcie co jest w nim takiego tragicznego. Na filmiku widać kilka niedociągnięć, ale to wersja preview, ok. 75%-80% skończonej gry, także pojawiające się bugi i tak zostaną zapewne dopracowane. Do tego wszyscy (!!!) którzy w nią grali są zachwyceni, a przynajmniej bardzo podekscytowani powrotem króla http://www.pesfan.com/news/9136899/PES-2011-Preview-Roundup/

Polecam wejść na WENB i poczytać wrażenia Adama i ekipy. Dla rozumiejących angielski, macie jeszcze do poszłuchania podcasta od nich: http://winningelevenblog.com/blog/podcast-102-letting-the-real-stars-shine/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamujecie mnie co poniektórzy. Nie ma zmian? Słaby gameplay? Się pytam GDZIE?! Podajcie co jest w nim takiego tragicznego. Na filmiku widać kilka niedociągnięć, ale to wersja preview, ok. 75%-80% skończonej gry, także pojawiające się bugi i tak zostaną zapewne dopracowane. Do tego wszyscy (!!!) którzy w nią grali są zachwyceni, a przynajmniej bardzo podekscytowani powrotem króla http://www.pesfan.com/news/9136899/PES-2011-Preview-Roundup/

Polecam wejść na WENB i poczytać wrażenia Adama i ekipy. Dla rozumiejących angielski, macie jeszcze do poszłuchania podcasta od nich: http://winningelevenblog.com/blog/podcast-102-letting-the-real-stars-shine/

a ci co poniektorzy moga byc ,, zalamani'' tym co wlasnie teraz napisales strony typu WENB , PESFAN , sa tam sami zapatrzeni fanboje PESa dziwne zeby mieli cokolwiek zlego napisac o nowej czesci z serii, to samo bylo za czasu PESEa 08, 09 , 10 ci panowie doslownie szczytowali po zagraniu w wersje beta. Ja po tym gameplayu widze bardzo slabe AI bramkarzy ... znowuuuuuu. ,,PRZEPAKOWANY" messi, caly czas kulejace robociaste animacje,ale w sumie trzezwo myslac wszyscy powinnismy poczekac do wyjsca dema i zagrania w niego, wracajac do poprzeniego roku demo PESa 10 praktycznie nie roznilo sie od pelnej wersji, a wiec w tym roku pewnie bedzie tak samo. A wiec oby do dem FIFy i PESa ....

Edytowane przez ALOL997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę czytać wrażenia ludzi zajaranych Pro Evo, niż tych, którzy są ślepo zapatrzeni w Fifę i starają mi się perfidnie wmówić, że Pro Evo jest słabe, a piłka kopana EA to istny cud... I nie mów mi, że Eurogamer, CVG itp to strony propsujące Pro Evo -_-

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze czas najwyzszy na przedsezonowe porzadki.

Koniec gadki o Fifie w tym temacie. To jest temat dla fanow PESa i moga sie nim tu jarac ile sie podoba i dyskutowac o grze. Fani Fify ktorzy z uporem dzieci co roku pisza TO SAMO sa grzecznie proszeni o nie zabieranie glosu. Skoro nie widzicie zmian w grze to ewidentnie ich widziec nie chcecie i nie bedziecie i wasze zdanie jest juz tutaj znane i niepotrzebne. Jesli macie zamiar napisac "znowu Konami dalo dupy, znowu w tym roku kupie fife" lub "zawsze gralem w pesa, ale od 2008 kupuje go co roku i po tygodniu sprzedaje i kupuje fife" albo "pes sie skonczyl na pes6" lub cos w ten desen to szkoda waszego czasu, a 5 warn = ban. Poszukajcie sobie tematu "Fifa vs Pes" i tam sie wyzalajcie. Pisanie tylko po to zeby powqrwiac innych jest tu niepotrzebne. Wszelakie posty pisane ewidentnie po to zeby zaczac klotnie beda znikac szybciej niz polskie kluby z europejskich pucharow, a decydowal o tym bede subiektywnie ja i jak sie wam nie podoba to mozcie to do mnie na PW napisac, na jakis efekt zazalen bym raczej nie liczyl.

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir zrobił Yippee kay yay mother fuckers :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem psychofanem fify, czekam na powrót PESa na tron, z którego został wręcz skopnięty z wielką siłą, ale na tym najnowszym gameplayu wg mnie jedyne co widać to BRAK ZMIAN w stosunku do części z poprzedniego roku !!

P.S. Oczywiscie chodzi mi o zmiany w gameplayu, bo graficzne to widac.

Każdy widzi to co chce widzieć. Porównując filmik promocyjny i ten z rozgrywką widzimy pewne róznice, ale uważam, że szansę demku, a pewnie i samej grze, należy dać.

Co do "skopnięć", to wybacz, ale głupoty piszesz. Wiele osób uważa tak jak Ty, ale drugie tyle twierdzi coś zupełnie innego. Natomiast pisanie o jakichś kolosalnych róznicach jest zakłamywaniem rzeczywistości. Niech każdy gra w to co lubi.

Wolę czytać wrażenia ludzi zajaranych Pro Evo, niż tych, którzy są ślepo zapatrzeni w Fifę i starają mi się perfidnie wmówić, że Pro Evo jest słabe, a piłka kopana EA to istny cud... I nie mów mi, że Eurogamer, CVG itp to strony propsujące Pro Evo -_-

Dokładnie. Co więcej, kierowanie się recenzjami nie ma większego sensu, bo magazyny branżowe mają coraz mniej wspołnego z obiektywizmem, rzetelnością i nieprzekupstwem. Wiele pism upadło/zbankrutowało, więc niektóre zaczęły być "posłuszne" wydawcom gier i efekty widać na przykładzie kilku wpadek recenzenckich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji na temat PES 2011 (źródło: forum pesfan.com):

Gameplay:

-sterowanie i drybling 360'

-całkowita swoboda podań i strzałów

-położono nacisk na pełną kontrole

-wskaźnik siły przy strzałach, podaniach i zagraniach głową

-gwiazdki szybkości - nie ma zbyt wiele informacji na ten temat

-trudniejszy drybling

-wskaźnik strzału i kondycji - przy niższej kondycji piłkarze będą oddawać słabsze, mniej celne strzały

-ulepszona sztuczna inteligencja gry w obronie

-przerobione wszystkie elementy animacji

-ulepszone przepychanie się zawodników w walce o piłkę

-więcej możliwości odbioru piłki

-suwak prędkości w celu ustalenia tempa gry

-przerobiony system zwodów i trików (wykonywanie przy użyciu prawego analoga)

-większy poziom trudności

-6 poziomów trudności (1 ukryty)

-polepszona inteligencja i animacje bramkarzy

-polepszona inteligencja sędziego

-przerobiony system rzutów karnych - ta sama kamera co poprzednio (z boku) ale inny mechanizm

-przerobiony system wznawiania gry rzutem z autu

Grafika:

-ulepszone animacje twarzy

-efekt rozmycia na powtórkach

-obcisłe koszulki

-ładniejsza murawa

-bardziej naturalne oświetlenie

-zmieniony interfejs i prezentacja

-nowe kąty kamery w stylu transmisji tv, różniące się w zależności od stadionu

-scoreboard - nazwa drużyny zamiast herbu

-statystyki meczu pojawiają się w jego trakcie pod scoreboardem (strzały celne/rzuty rożne itp)

Audio:

-nowy drugi komentator Jim Beglin

-ulepszony komentarz

-ulepszona atmosfera trybun - doping

-hymny narodowe grane przed meczem

-spikerzy wyczytujący składy

Master League:

-ML dostępny w trybie online

Taktyka:

-nowy system taktyczny drag&drop (przeciągnij i upuść)

-timeline w którym ustawiamy taktykę gry w określonym czasie i sytuacjach

-suwak posiada teraz zakres 0-20 (wcześniej 0-100)

-większy nacisk na strategie

-"sześciokąt" ukazujący atrybuty zawodników

Edit Mode:

-edytor stadionów umożliwiający tworzenie własnych obiektów - murawa (8 typów), ogólny kształt stadionu (8 typów), nawierzchnia otaczająca boisko np. bieżnia (8 typów), trybuny (6 typów) - (prawdopodobnie liczba zapisanych stadionów będzie zależeć tylko od pojemności naszego dysku)

-edycja ligi i pucharów - możliwość zmiany nazwy, dodanie loga rozgrywek (które będzie widoczne na rękawkach koszulek tak jak logo CL w PES2010), wybór piłki, motywu muzycznego i ogólna edycja (wybór i liczba drużyn)

-możliwość importowania danych z PESa 2010

-46 slotów na herby (niestety tylko tyle)

-możliwość zmiany narodowości u każdego piłkarza

-powrót opcji base-copy znanej z poprzednich PESów (jeszcze na PS2)

-nie będzie pełnej edycji kitsów (rękawki, plecy, spodenki) znanej m.in z wersji na pc

-nie będzie mieszania strojów (np. koszulki domowe + spodenki wyjazdowe + getry wyjazdowe)

-kitsy prawdopodobnie będzie można zapisywać na dysku (nie będzie limitu jak w PES2010)

Become a Legend:

-gruntownie przerobiony tryb BAL

-możliwość wyboru każdej pozycji (za wyjątkiem bramkarza)

-w szatni trener daje Ci instrukcje jak masz grać, jakie są Twoje zadania, taktyka itp.

-instrukcje mogą się zmieniać w zależności od sytuacji na boisku

-po meczu zostajesz rozliczony i oceniony z tego jak się stosowałeś do zadań wytyczonych przez trenera

-poziom zaufania trenera i drużyny do Ciebie

Pes Shop:

-powrót tej opcji

Licencje:

-Liga Mistrzów

-Liga Europy

-Superpuchar Europy

-Copa Libertadores:

  • -Argentyna:

-C.A. Boca Juniors

-River Plate

-C.A. Colon

-Estudiantes de la Plata

-C.A. Lanus

-Newell’s Old Boys

-C.A. Velez Sarsfield

-C.A. Banfield (niepotwierdzone)

  • -Boliwia:

-Club Blooming

-Club Bolivar

-Real Potosi

  • -Brazylia:

-S.C. Corinthians

-Cruzeiro

-Flamengo C.R.

-S.C. Internacional

-Sao Paulo F.C. (niepotwierdzone)

  • -Chile:

-Universidad de Chile

-Universidad Catolica (niepotwierdzone)

-Colo Colo (niepotwierdzone)

  • -Kolumbia:

-Independiente Medellin

-Junior

-Once Caldas

  • -Ekwador:

-Deportivo Quito

-C.S. Emelec

-Deportivo Cuenca (niepotwierdzone)

  • -Meksyk:

-Estudiantes Tecos

-Monterrey

-San Luis

-Chivas De Guadalajara (niepotwierdzone)

-Monarcas Morelia (niepotwierdzone)

  • -Peru:

-Allianza Lima

-Juan Aurich

-Universitario (niepotwierdzone)

  • -Paragwaj:

-Cerro Porteno

-Club Libertad

-Club Nacional

  • -Urugwaj:

-Atletico Cerro

-Racing Montevideo (niepotwierdzone)

-Club Nacional (niepotwierdzone)

  • -Wenezuela:

-Caracas

-Deportivo Italia

-Deportivo Tachira

-prawdopodobnie licencjonowane będą tak jak w Pesie 2010: Ligue 1, Eredivisie i Serie A

-z Anglii Manchester United (być może będzie też licencjownowany Manchester City)

-część klubów z Hiszpanii na licencji (brak dokładniejszych informacji)

-pozostałe kluby z Europy (brak dokładniejszych informacji)

-3 fake zespoły niemieckie (Ruhr - Schalke 04, Weser - Werder Brema, Isar - Bayern)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie sie zapowiada z tej listy tylko mam jedna ale. Dlaczego oni dodali motion blur przy replayach, to tak jakbys ogladal mecz na slabym tv z efekten snurzenia. Zamiast dodawac ten efekt mogli byc usprawnic jakis inny element graficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ale zastanawia mnie kwestia strojów. Nie będzie można ustawiać długości rękawów, itp.? Dobrze zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie sie zapowiada z tej listy tylko mam jedna ale. Dlaczego oni dodali motion blur przy replayach, to tak jakbys ogladal mecz na slabym tv z efekten snurzenia. Zamiast dodawac ten efekt mogli byc usprawnic jakis inny element graficzny.

Właśnie dobrze że dodali rozmycie. Będzie tak jak w fotografii - pierwszy plan wyraźny, tło rozmyte.

Dzięki temu będziesz się skupiał na tym, co ważne w tych powtórkach :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze że dodali rozmycie. Będzie tak jak w fotografii - pierwszy plan wyraźny, tło rozmyte.

Dzięki temu będziesz się skupiał na tym, co ważne w tych powtórkach :tongue:

Widze, ze nie zrozumiales mojej wypowiedzi... Motion blur to to rozmycie towarzyszace ruchowi, a nie blur w sesie rozmycia w zaleznosci od glebi pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ale zastanawia mnie kwestia strojów. Nie będzie można ustawiać długości rękawów, itp.? Dobrze zrozumiałem?

Edytować stroje będzie można tak jak w poprzednim Pesie. Będą koszulki z krótkim/długim rękawkiem, będziesz mógł wybrać typ czcionki na numer i nazwisko które będzie widniało na plecach itp.

Nie będzie takiej możliwości jak w wersji na pc, gdzie przykładowy kits wygląda tak: http://lh5.ggpht.com...BCccmN3Zc/2.png (możesz edytować praktycznie cały strój: koszulka z przodu, z tyłu, rękawki, spodenki, getry).

W wersji na konsole wygląda to tak: http://img682.images...helseahomeb.png (jest tylko przód koszulki, nie można dodać np. sponsora, logo producenta lub herb klubu na rękawkach, plecach, spodenkach czy getrach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie luzik.

Fajnie, że będzie można edytować stadiony i plakaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje czy w Ligę Europejską będzie można grać osobno tak jak w champions league w poprzednich edycjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje czy w Ligę Europejską będzie można grać osobno tak jak w champions league w poprzednich edycjach?

Jestem przekonany na 99% ze będzie można grać oddzielnie w LE . Jeśli ktoś grał w pes 2010 na iphonie/ipodzie touch to tam jest oddzielnie tryb i dla LM i dla LE

Sory za dubla ale nie widziałem wcześniej tego posta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostane kod to wysle go na forum :) ale bez jednej literki /cyferki żebyście sie troche pomęczyli ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie skonczylo sie przyjmowanie zgloszen. Wie ktos moze czy bylo jakies info o rozsylaniu, w sesie czy jakas dokaldniejsza godzina itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się zaprezentuje -czy będzie to powrót króla,kurna chce już naszą ulubioną piłeczkę .

Spokojnie dopiero zamknięto zapisy do bety pesa 11 trzeba czekać .Oby się udało dostać ten kluczyk dałem 2 zgłoszenia więc szansa jest większa :whistling::biggrin:

Teraz mogli by dać info kiedy zaczną je rozdawać

Jak ktoś będzie miał kluczyk niech się pochwali

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam, na bierząco monitoruję też forum WENB i tam ludzie też nic nie wiedzą...dużo "też" :D

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oby dali jak najszybciej, bo chciałbym sprawdzić, co zgotowało nam Konami :D

Również wysłałem im dwa zgłoszenie, bo przecież co dwa emaile to nie jeden, heh. Kody miały być rozesłane dziś, z tego co się orientuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×