Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

na tym trailerze co niby gameplay pokazuje, martwi mnie poziom przeciwnika, w 2010 miałem wrażenie że grałem z betonem. No i multi, multi, multi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom przeciwnika? Pokazali kilka akcji, które miały przedstawić jakość animacji i grafiki. Poziom trudności i jakość SI ocenimy jak gra będzie miała kształt gry, a nie wczesnego kodu (pisano gdziekolwiek o tym w ilu procentach gra jest gotowa?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wpis!

Bajer. Coraz lepiej się to prezentuje. Świetnie zapowiada się konstruowanie akcji, grzebanie w statystykach i łaczeniee dryblingów. Bajer. Edycja stadionów, spotkania z trenerem w trybie BAL. Jak dla mnie rewelacja.

Pachołek? Bo nie fauluje? Od tego jest gracz, zeby wcisnąć kółko. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako całkowity fan PESa... Ze spokojem podchodzę do tych informacji..... Zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu!! Ładny filmik to i nawet z fify 98 mozna zrobic. Jedyne co cieszy to widac ze naprawde cos mieszaja w gameplayu (wczesniej nie byl tak naprawdę zmieniany od PES 5). Choć mi osobiści triki na prawym analogu nie za bardzo się podobają!! Byle do premiery a w międzyczasie PES 2010:) Aha zapomniałem dodać, że PES (jak każda inna piłka) to gra tylko z żywym przeciwnikiem!!!!!!!!!!!!!! pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć mi osobiści triki na prawym analogu nie za bardzo się podobają!!

A gdzie byś umieścił triki?? Właśnie prawy analog to najlepsze rozwiązanie i chyba najwygodniejsze. Poprzednio były na krzyżaku i to dopiero porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...player_embedded

przeciwnik to nadal pacholek...

na tych prezentacjach ustawiają najniższy poziom CPU tak aby w łatwy sposób pokazać nowe rozwiązania w grze.

JA się niezmiernie cieszę bo w tym roku będę miał możliwośc zagrania nie tylko w PES'a, ale również w nex-genową FIFĘ na swoim piecyku. Obie gry zapowiadają się świetnie.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie byś umieścił triki?? Właśnie prawy analog to najlepsze rozwiązanie i chyba najwygodniejsze. Poprzednio były na krzyżaku i to dopiero porażka.

nie jestem za tym, żeby gra zamieniła się w mortal kombat!!!

poczekamy na nowego pesa zobaczymy co roku zapowiadają nie wiadomo a kończy się jak zawsze... choć pes 2010 to najlepsza część serii od pes 5 i pes 6 które rządziły i dzieliły:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie byś umieścił triki?? Właśnie prawy analog to najlepsze rozwiązanie i chyba najwygodniejsze. Poprzednio były na krzyżaku i to dopiero porażka.

Niezłym patentem było wykonywanie kiwek lewym analogiem, co w pewnym sensie symulowało ruchy piłkarza (kierujesz lewym, to i kiwasz lewym).

Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale z tego co pokazują, wynika że to działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy pes się zajebiscie podoba i kupię napewno bo już mi się zygac chce od fify nie wiem czym się ludzie podniecaja w tej grze ... Ciekawe kiedy mniej wiecej wyjdzie demo nowego pesa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy pes się zajebiscie podoba i kupię napewno bo już mi się zygac chce od fify nie wiem czym się ludzie podniecaja w tej grze ... Ciekawe kiedy mniej wiecej wyjdzie demo nowego pesa

Kurde, i tacy ludzie mi się podobają, zgadzam się w 100%. Masz ode mnie plusa za to, że w końcu ktoś podziela moje zdanie. Też czekam na nowego Piesia. Ciekawie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać żę Konami wzieło się do roboty, jeżeli FIFA 11 będzie kosmetycznie się różnila od 10 to nie ma sensu kupować. Narazie jakiekolwiek zmiany w FIFA ogłoszone to P+, nagrywanie powtorek z online i zmiana kolory siatki. Może później EA pójdzie z pompą, ale narazie bardziej mnie PES zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać żę Konami wzieło się do roboty, jeżeli FIFA 11 będzie kosmetycznie się różnila od 10 to nie ma sensu kupować. Narazie jakiekolwiek zmiany w FIFA ogłoszone to P+, nagrywanie powtorek z online i zmiana kolory siatki. Może później EA pójdzie z pompą, ale narazie bardziej mnie PES zachęca.

No i te całe "przyśpiewki", które można dogrywać do zespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się chce się śmiać z co poniektórych. Wcześniej się wzbraniali że PES jest taki cacy bo to PES i żadnych zmian nie trzeba. O trikach pod analogiem można wcześniej wyczytać że to dla dzieci i w ogóle herezja...

A teraz? No nie do poznania są niektórzy....prawie jak te chorągiewki na wietrze!

Oby PES się w końcu zmienił - ostatnie materiały pokazują że to następuje. Konkurencją odjeżdża, a KCET stary beton lał to tej pory - czas na nowy fundament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESie triki zazwyczaj były pod analogiem. Jak chciałeś zrobić ruletkę, to tylko i wyłacznie prawą gałką. ;) Więc w tej kwestii nic się nie zmieniło. To, że wprowadzają łaczenie trików posłuży lepszemu dopasowaniu gry drużyny do własnego stylu gry. Jak dla mnie bomba. Grajek nauczy się kiwki, to może ją zastosować, jeśli jej nie opanował, to i tak nic nie uda mu się zrobić (chyba, ze zrobią tak jak w FIFie, ze każdy kiwa jak niesamowity drybler, to będzie siara).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESie triki zazwyczaj były pod analogiem. Jak chciałeś zrobić ruletkę, to tylko i wyłacznie prawą gałką. ;) Więc w tej kwestii nic się nie zmieniło. To, że wprowadzają łaczenie trików posłuży lepszemu dopasowaniu gry drużyny do własnego stylu gry. Jak dla mnie bomba. Grajek nauczy się kiwki, to może ją zastosować, jeśli jej nie opanował, to i tak nic nie uda mu się zrobić (chyba, ze zrobią tak jak w FIFie, ze każdy kiwa jak niesamowity drybler, to będzie siara).

Idzie zrobic rulette normalnie na strzałkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESie triki zazwyczaj były pod analogiem. Jak chciałeś zrobić ruletkę, to tylko i wyłacznie prawą gałką. ;) Więc w tej kwestii nic się nie zmieniło. To, że wprowadzają łaczenie trików posłuży lepszemu dopasowaniu gry drużyny do własnego stylu gry. Jak dla mnie bomba. Grajek nauczy się kiwki, to może ją zastosować, jeśli jej nie opanował, to i tak nic nie uda mu się zrobić (chyba, ze zrobią tak jak w FIFie, ze każdy kiwa jak niesamowity drybler, to będzie siara).

Wspaniala znajomosc fify(poraz kolejny), kazdy zawodnik ma skill w trickach i to zalezy od tego jaki trick dany zawodnik bedzie w stanie wykonac. Jesli tak narzekasz na tricki w fifie to przytocze swoja wypowiedz z innego miejsca

"Z tego co widac na filmiku, tricki przypisujesz tylko do ruchu galka. Jesli uderzymy 4x galka do gory to zawodnik wykona combo zwodow. Jesli to tak dziala to wg mnie Konami robi zle posuniecie. PES byl zawsze gra, w ktorej nikt nie uzywal zwodow(przynajmniej w moim srodowisku), a tu dadza wykonywanie ich bez jakiegokolwiek trudu. Moim zdaniem to bedzie zbyt latwe i wielu ludzi to zirytuje(zwlaszcza w grze online). W dodatku na filmikach widac, ze obroncy graja swoja stara gre i zamiast odbierac pilke wbiegaja za plecy, a z atakowaniem czekaja, az przeciwnik ich minie, co przy takim zachowaniu moze sprawic, ze niektorzy zawodnicy(wysoko skillowi) beda praktycznie nie do zatrzymania. Oczywiscie, gdy sterujemy zawodnikiem w def mozna odebrac pilke przez przeciecie linii(choc nie zawsze to wychodzi, bo ostatnio grajac w pes10 po wcisnieciu przycisku zawodnik w sytuacji dogodnej do obioru zatrzymal sie i poczekal, az bedzie mogl wbiec za plecy) biegu, ale nie mozna sterowac wszystkimi w def na raz, a komputerowe AI bedzie puszczac takich zawodnikow. Jak dla mnie PES powinien zerznac system trickow od fify, gdzie gracz musi miec swoj wklad w wykonanie zwodu i moze popelnic blad."

Tak wiec nie kazdy w fifie jest niesamowity driblerem, zalezy od ciebie timing i wykonanie tricku(ruch galka odpowiadajacy w pewien sposob wykonanie tricku w rzeczywistosci), plus jest dobry system combosow i plynnego przechodzenia animacji. PES bedzie mial banalny system zwodow i to bedzie dzialalo raczej na jego niekozysc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniala znajomosc fify(poraz kolejny), kazdy zawodnik ma skill w trickach i to zalezy od tego jaki trick dany zawodnik bedzie w stanie wykonac. Jesli tak narzekasz na tricki w fifie to przytocze swoja wypowiedz z innego miejsca

"Z tego co widac na filmiku, tricki przypisujesz tylko do ruchu galka. Jesli uderzymy 4x galka do gory to zawodnik wykona combo zwodow. Jesli to tak dziala to wg mnie Konami robi zle posuniecie. PES byl zawsze gra, w ktorej nikt nie uzywal zwodow(przynajmniej w moim srodowisku), a tu dadza wykonywanie ich bez jakiegokolwiek trudu. Moim zdaniem to bedzie zbyt latwe i wielu ludzi to zirytuje(zwlaszcza w grze online). W dodatku na filmikach widac, ze obroncy graja swoja stara gre i zamiast odbierac pilke wbiegaja za plecy, a z atakowaniem czekaja, az przeciwnik ich minie, co przy takim zachowaniu moze sprawic, ze niektorzy zawodnicy(wysoko skillowi) beda praktycznie nie do zatrzymania. Oczywiscie, gdy sterujemy zawodnikiem w def mozna odebrac pilke przez przeciecie linii(choc nie zawsze to wychodzi, bo ostatnio grajac w pes10 po wcisnieciu przycisku zawodnik w sytuacji dogodnej do obioru zatrzymal sie i poczekal, az bedzie mogl wbiec za plecy) biegu, ale nie mozna sterowac wszystkimi w def na raz, a komputerowe AI bedzie puszczac takich zawodnikow. Jak dla mnie PES powinien zerznac system trickow od fify, gdzie gracz musi miec swoj wklad w wykonanie zwodu i moze popelnic blad."

Tak wiec nie kazdy w fifie jest niesamowity driblerem, zalezy od ciebie timing i wykonanie tricku(ruch galka odpowiadajacy w pewien sposob wykonanie tricku w rzeczywistosci), plus jest dobry system combosow i plynnego przechodzenia animacji. PES bedzie mial banalny system zwodow i to bedzie dzialalo raczej na jego niekozysc.

szczerze mowiac w moim srodowisku tez nikt nie uzywal zwodow... by najmniej nie w takich ilosciach... mi podoba sie system by ustawic triki w galce... nie wiem jak to bd w rzeczywistosci ale juz za ok 3 miesiace sie okaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Z tego co widac na filmiku, tricki przypisujesz tylko do ruchu galka. Jesli uderzymy 4x galka do gory to zawodnik wykona combo zwodow. Jesli to tak dziala to wg mnie Konami robi zle posuniecie. PES byl zawsze gra, w ktorej nikt nie uzywal zwodow(przynajmniej w moim srodowisku), a tu dadza wykonywanie ich bez jakiegokolwiek trudu. Moim zdaniem to bedzie zbyt latwe i wielu ludzi to zirytuje(zwlaszcza w grze online). W dodatku na filmikach widac, ze obroncy graja swoja stara gre i zamiast odbierac pilke wbiegaja za plecy, a z atakowaniem czekaja, az przeciwnik ich minie, co przy takim zachowaniu moze sprawic, ze niektorzy zawodnicy(wysoko skillowi) beda praktycznie nie do zatrzymania. Oczywiscie, gdy sterujemy zawodnikiem w def mozna odebrac pilke przez przeciecie linii(choc nie zawsze to wychodzi, bo ostatnio grajac w pes10 po wcisnieciu przycisku zawodnik w sytuacji dogodnej do obioru zatrzymal sie i poczekal, az bedzie mogl wbiec za plecy) biegu, ale nie mozna sterowac wszystkimi w def na raz, a komputerowe AI bedzie puszczac takich zawodnikow. Jak dla mnie PES powinien zerznac system trickow od fify, gdzie gracz musi miec swoj wklad w wykonanie zwodu i moze popelnic blad."

Tak wiec nie kazdy w fifie jest niesamowity driblerem, zalezy od ciebie timing i wykonanie tricku(ruch galka odpowiadajacy w pewien sposob wykonanie tricku w rzeczywistosci), plus jest dobry system combosow i plynnego przechodzenia animacji. PES bedzie mial banalny system zwodow i to bedzie dzialalo raczej na jego niekozysc.

Wydaje mi się ze nie zrobią tego systemu tak ze każdy trik będzie wychodził i będzie prosto łatwo i przyjemnie tylko będzie to dużo bardziej rozbudowane. Mam nadzieje ze wyjdzie to dobrze bo triki z fify mnie irytuja (jak dla mnie za trudno przejść obrońców jeden na jednego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie zrobic rulette normalnie na strzałkach.

W której odsłonie serii? Nie wiem jak jest w PESie 2010, ale wcześniejsze tego nie miały.

Wspaniala znajomosc fify(poraz kolejny), kazdy zawodnik ma skill w trickach i to zalezy od tego jaki trick dany zawodnik bedzie w stanie wykonac. Jesli tak narzekasz na tricki w fifie to przytocze swoja wypowiedz z innego miejsca

"Z tego co widac na filmiku, tricki przypisujesz tylko do ruchu galka. Jesli uderzymy 4x galka do gory to zawodnik wykona combo zwodow. Jesli to tak dziala to wg mnie Konami robi zle posuniecie. PES byl zawsze gra, w ktorej nikt nie uzywal zwodow(przynajmniej w moim srodowisku), a tu dadza wykonywanie ich bez jakiegokolwiek trudu. Moim zdaniem to bedzie zbyt latwe i wielu ludzi to zirytuje(zwlaszcza w grze online). W dodatku na filmikach widac, ze obroncy graja swoja stara gre i zamiast odbierac pilke wbiegaja za plecy, a z atakowaniem czekaja, az przeciwnik ich minie, co przy takim zachowaniu moze sprawic, ze niektorzy zawodnicy(wysoko skillowi) beda praktycznie nie do zatrzymania. Oczywiscie, gdy sterujemy zawodnikiem w def mozna odebrac pilke przez przeciecie linii(choc nie zawsze to wychodzi, bo ostatnio grajac w pes10 po wcisnieciu przycisku zawodnik w sytuacji dogodnej do obioru zatrzymal sie i poczekal, az bedzie mogl wbiec za plecy) biegu, ale nie mozna sterowac wszystkimi w def na raz, a komputerowe AI bedzie puszczac takich zawodnikow. Jak dla mnie PES powinien zerznac system trickow od fify, gdzie gracz musi miec swoj wklad w wykonanie zwodu i moze popelnic blad."

Tak wiec nie kazdy w fifie jest niesamowity driblerem, zalezy od ciebie timing i wykonanie tricku(ruch galka odpowiadajacy w pewien sposob wykonanie tricku w rzeczywistosci), plus jest dobry system combosow i plynnego przechodzenia animacji. PES bedzie mial banalny system zwodow i to bedzie dzialalo raczej na jego niekozysc.

E? Cytujesz mi czyjąś wypowiedź jako moją. Troszkę to "dziwne". ;)

Kiwki, podobnie jak praktycznie cała rozgrywka, w FIFie mi nie pasuję. Nie uważam, żeby np. W. Brown z United był w stanie robić takie cuda na boisku, do których jest zdolny w FIFce. Ale może Tobie to pasować, Twoje zdanie.

Eksperymenty z filmiku o nowym PESie będziemy mogli ocenić jak już zagramy. Teraz nie ma co się wykłócać. Wygląda to na spore ułatwienie, ale należy pamiętac o tym, ze kiwki może wykonać zawodnik o odpowiednio dobrej technice i szybkości dryblingu i to dopiero po ich opanowaniu. Reasumując, jest to dość "realistyczne", wszak pewni piłkarze nie mają najmniejszych kłopotów z seriami zwodów i "trikami" (Ronaldo, Messi, Henry, itd.), więc wykonują je z łatwością, a inni wcale nie będą czarować.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytowalem swoja wypowiedz z innego miejsca, a nie twoja.

W fifie (powtarzam) kazdy zawodnik nie potrafi robic wszystkich trickow, z najnizszym skillem umiejetnosci pilkarskich zawodnik ogranicza sie do kilku podstawowych ruchow, ktore w stanie jest zrobic kazdy przecietny czlowiek. Jesli dobrze sie zastawiasz i dobrze balansujesz i odpowiednio dobierasz moment wykonania nawet podstawowego tricku, dlaczego nawet slaby zawodnik ma nie byc w stanie "przejsc" innego nawet lepszego? To jest realistyczne, a to ze sa ludzie, ktorzy daja sie obejsc nawet bramkarzem, bo nie potrafia odbierac pilki umiejetnie to inna bajka. I tak jak w PESie kazdy zawodnik ma dodatkowe atrybuty jak chociazby refleks i nawet, gdy przeciwnik go wytraci ze zwodu jest w stanie jakas ta pilke ogarnac w dodatku im bardziej utalentowany zawodnik poprostu robi to lepiej.

I pokrywa sie to co mowisz o PESie z tym co jest w fifie: sa czarodzieje i sa ludzie, ktorzy potrafia kiwac, ale nie sa tak samo dobrzy w tym jak messi czy ronaldo, co nie znaczy, ze nie moga kogos obejsc efektownie. A to czy uda sie zwod czy nie zalezy tez od obrony, a jak ktos slabo sie broni to nie ma co sie dziwic, ze latwo mozna okiwac.

Ale wracajac jeszcze do systemu wykonywania zwodow, jest on poprostu zbyt banalny i od gracza niczego nie wymaga. Dlatego wg mnie jest to zle posuniecie ze strony konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wracajac jeszcze do systemu wykonywania zwodow, jest on poprostu zbyt banalny i od gracza niczego nie wymaga. Dlatego wg mnie jest to zle posuniecie ze strony konami.

Że ten tego... grałeś już tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytowalem swoja wypowiedz z innego miejsca, a nie twoja.

W fifie (powtarzam) kazdy zawodnik nie potrafi robic wszystkich trickow, z najnizszym skillem umiejetnosci pilkarskich zawodnik ogranicza sie do kilku podstawowych ruchow, ktore w stanie jest zrobic kazdy przecietny czlowiek. Jesli dobrze sie zastawiasz i dobrze balansujesz i odpowiednio dobierasz moment wykonania nawet podstawowego tricku, dlaczego nawet slaby zawodnik ma nie byc w stanie "przejsc" innego nawet lepszego? To jest realistyczne, a to ze sa ludzie, ktorzy daja sie obejsc nawet bramkarzem, bo nie potrafia odbierac pilki umiejetnie to inna bajka. I tak jak w PESie kazdy zawodnik ma dodatkowe atrybuty jak chociazby refleks i nawet, gdy przeciwnik go wytraci ze zwodu jest w stanie jakas ta pilke ogarnac w dodatku im bardziej utalentowany zawodnik poprostu robi to lepiej.

I pokrywa sie to co mowisz o PESie z tym co jest w fifie: sa czarodzieje i sa ludzie, ktorzy potrafia kiwac, ale nie sa tak samo dobrzy w tym jak messi czy ronaldo, co nie znaczy, ze nie moga kogos obejsc efektownie. A to czy uda sie zwod czy nie zalezy tez od obrony, a jak ktos slabo sie broni to nie ma co sie dziwic, ze latwo mozna okiwac.

Ale wracajac jeszcze do systemu wykonywania zwodow, jest on poprostu zbyt banalny i od gracza niczego nie wymaga. Dlatego wg mnie jest to zle posuniecie ze strony konami.

Ups. Zamiast "przytoczę" przeczytałem "przeczytaj". Sorasy za nieporozumienie.

Co do meritum postu, to się nie zgadzam. Zobacz jak nasi gracze kadrorowi panują nad piłką na treningach, a jak radzą sobie na meczach. To co "każdy" zrobi na treningu, nieliczni zrobią w trakcie meczu. Nie podoba mi się to, ze każdy kiwa jak szatan, bo to mało realistyczne, ale to moje odczucie.

Może i będzie banalne, ale z ocea wstrzymam się do momentu zakupu gry, bo wygląda na to, ze jednak kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups. Zamiast "przytoczę" przeczytałem "przeczytaj". Sorasy za nieporozumienie.

Co do meritum postu, to się nie zgadzam. Zobacz jak nasi gracze kadrorowi panują nad piłką na treningach, a jak radzą sobie na meczach. To co "każdy" zrobi na treningu, nieliczni zrobią w trakcie meczu. Nie podoba mi się to, ze każdy kiwa jak szatan, bo to mało realistyczne, ale to moje odczucie.

Może i będzie banalne, ale z ocea wstrzymam się do momentu zakupu gry, bo wygląda na to, ze jednak kupię.

To jest roznica, poza tym, jesli panujesz nad pilka, a nie wcielasz tego w gre to raczej mentalnosc zawodnika. Jesli umiesz cos zrobic,a tego nie robisz to sorry(i w polskiej pilce chodzi wlasnie o to, ze oni tego nie robia). Tylko powiedz mi jak to jest, ze "kiwa jak szatan" skoro w fifie obronca nie moze wykonywac niektorych podstawowych trickow? Kazdy moze balansowac i obchodzic innych jak umie, to co w tym zlego? Gra nie robi tego przeciez za ciebie. Albo potrafisz albo nie, tak samo malo realistycznie jest w PESie, jednym zawodnikiem(i to zadna gwiazda) potrafilem robic raid przez cale boisko za pomoca samego fake shot'a...

I znowu to samo w fifie nikt nie przechodzi w magiczny sposob przeciwnikow tylko ktos daje przyslowiowej dupy w obronie. Nie raz mialem mecze z ludzmi, ktorym sie wydawalo, ze trickami wygraja mecz i w 30 minucie uciekali, bo mieli zalosnie duzy wynik w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz mi jak to jest, ze "kiwa jak szatan" skoro w fifie obronca nie moze wykonywac niektorych podstawowych trickow? Kazdy moze balansowac i obchodzic innych jak umie, to co w tym zlego? Gra nie robi tego przeciez za ciebie. Albo potrafisz albo nie, tak samo malo realistycznie jest w PESie, jednym zawodnikiem(i to zadna gwiazda) potrafilem robic raid przez cale boisko za pomoca samego fake shot'a...

Ale w fifie obrońcy maja opanowanie piłki na poziomie Ronaldo trzymają ja przy samej nodze i im nie odskakuje i to jest nie realistyczne ; tak samo podanie zawsze do nogi , w pesie piłkarze różnią się parametrami i to widać na boisku kto jest demonem szybkości kto dryblerem a kto zwykłym grajkiem i to mi się podoba

btw pamięta ktoś ile kosztował w Polsce pes 2010 w dniu premiery na konsole ?

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×