Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie sa te nowe animacje 1000 nowych animacji miało byc no nie powiem jest lekka poprawa ale to dalej jest za mało

tu trzeba zrobic nowy silnik graficzny od podstaw a nie dalej ciagnac ten sam z ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES się zmienia na lepsze ale to dalej nie to. Wrzutki cały czas wyglądają nienaturalnie. Mały zamach-->dalekie i wysokie podanie. Widać że animacja ulega poprawie ale to ma się nijak do produkcji EA (moje zdanie nie robić dyskusji!) I naprawdę nie cierpię nowego paska siły :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmaleC, może i krok w przód, tylko w międzyczasie FIFA zrobiła dwa.

Nie podoba mi się szczerze mówiąc ten gameplay.

Jedno pytanko: będzie Liga Mistrzów i Liga Europy? Przepraszam za niedoinformowanie, ale nie śledzę tematu PESa.

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES się zmienia na lepsze ale to dalej nie to. Wrzutki cały czas wyglądają nienaturalnie. Mały zamach-->dalekie i wysokie podanie. Widać że animacja ulega poprawie ale to ma się nijak do produkcji EA (moje zdanie nie robić dyskusji!) I naprawdę nie cierpię nowego paska siły :wacko:

Znasz takie nazwisko jak Rory Delap? Jeśli nie, to zapraszam

i filmiku numer dwa.

Co więcej, prawidłowo wykonane wrzuty zza lini tak właśnie wyglądają, a odległość na jaką poleci piłka zależy od siły zawodnika.

Jedno pytanko: będzie Liga Mistrzów i Liga Europy? Przepraszam za niedoinformowanie, ale nie śledzę tematu PESa.

Mają licencję na kilka lat wykupioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz takie nazwisko jak Rory Delap? Jeśli nie, to zapraszam

i filmiku numer dwa.

Co więcej, prawidłowo wykonane wrzuty zza lini tak właśnie wyglądają, a odległość na jaką poleci piłka zależy od siły zawodnika.

Mają licencję na kilka lat wykupioną.

Jemu chyba chodzilo o animacje kopniecia, gdzie przy animacji lekkiego kopniecia pilka leci dosc daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodzilo o animacje kopniecia, gdzie przy animacji lekkiego kopniecia pilka leci dosc daleko.

Mogę poszukać filmiki, ale mi się nie chce. Da się takim z pozoru lekkim kopnięciem posłać piłkę bardzo daleko.

Warto obejrzeć ten filmik. Bardzo podoba mi się, że każda zaprezentowana nacja krzyczy na boisku we własnym języku. Wygląda też na to, że kibice są w pełni trójwymiarowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sa te nowe animacje 1000 nowych animacji miało byc no nie powiem jest lekka poprawa ale to dalej jest za mało

tu trzeba zrobic nowy silnik graficzny od podstaw a nie dalej ciagnac ten sam z ps2

1000 animacji ale razem z cieszynkami itp pewnie

Mogę poszukać filmiki, ale mi się nie chce. Da się takim z pozoru lekkim kopnięciem posłać piłkę bardzo daleko.

Warto obejrzeć ten filmik. Bardzo podoba mi się, że każda zaprezentowana nacja krzyczy na boisku we własnym języku. Wygląda też na to, że kibice są w pełni trójwymiarowi.

Nowy pes podoba mi się jak na razie w 100% a akcja od 4:05 mniam :P

odglos piłki już mnie tak nie drażni (a to duży plus)

jedyne co średnio mi się podobało to reakcja bramkarza w 6:10 mógł się chociaż rzucić

muszę w niego zagrać żeby się przekonać do końca ale i tak kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie do końca tego oczekiwałem po tych zapowiadanych 1000 nowych animacji. Jest w h... lepiej, ale niezbyt podobają mi się te dośrodkowania. Faktycznie wygląda to nienaturalnie jak Muller w biegu prawie staje i dośrodkowuje z tak dużą siłą. Do tego dochodzi nadal kulejąca kolizja między piłkarzami. Poza tym trochę śmieszy mnie ten hymn niemiecki i rozumiem Podolskiego, że nie śpiewa, ale cała reszta? :/ Ale ogólnie to: MADA FAKA DŻIZAS MY NYGGA! Aha... od razu mówię, że ten nowy system zwodów to według mnie strzał w stopę KONAMI -_- Chciałbym zobaczyć jeszcze gameplay z Fify 11...

Dobra zmieniam trochę zdanie co do podań górą... obejrzyjcie to:

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 animacji ale razem z cieszynkami itp pewnie

Nowy pes podoba mi się jak na razie w 100% a akcja od 4:05 mniam :P

odglos piłki już mnie tak nie drażni (a to duży plus)

jedyne co średnio mi się podobało to reakcja bramkarza w 6:10 mógł się chociaż rzucić

muszę w niego zagrać żeby się przekonać do końca ale i tak kupię

Gra do przetestowania, ale teoretycznie mają jeszcze to i owo poprawić.

Hmmm... nie do końca tego oczekiwałem po tych zapowiadanych 1000 nowych animacji. Jest w h... lepiej, ale niezbyt podobają mi się te dośrodkowania. Faktycznie wygląda to nienaturalnie jak Muller w biegu prawie staje i dośrodkowuje z tak dużą siłą. Do tego dochodzi nadal kulejąca kolizja między piłkarzami. Poza tym trochę śmieszy mnie ten hymn niemiecki i rozumiem Podolskiego, że nie śpiewa, ale cała reszta? :/ Ale ogólnie to: MADA FAKA DŻIZAS MY NYGGA! Aha... od razu mówię, że ten nowy system zwodów to według mnie strzał w stopę KONAMI -_- Chciałbym zobaczyć jeszcze gameplay z Fify 11...

Dobra zmieniam trochę zdanie co do podań górą... obejrzyjcie to:

Muszę zagrać w demko, bo jednak aż tak super nie jest, ale jest dobrze. Hymnu bym się nie czepiał, bo to już jest czepialstwo. ;)

Wrzutki Lamparda, Becksa, Berbatova i wielu innych piłkarzy są takie delikatne, ale jednocześnie diabelnie mocne.

System zwodó do sprawdzenia, ale, jak to zwykle bywa w przypadku tego typu nowości, na dwoje babka wróżyła.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak jak demo 2010... miesiąc przed premierą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze nie spier@#$% onlineowej częsci gry o bedzie można pograc bez lagów .

Już w poprzedniej części pod tym względem jest wszystko w porządku, więc i tym razem powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się ktoś przyjrzał to widać ze powracają do szesciokatnego wykresy umiejętności co mi się bardzo podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demo....

Patrząc na ostatnio ukazany filmik, dalej wydaje mi się że piłkarze sztywno biegają i że nie ma 360-stopniowego obrotu ;/ Ale gra na pewno będzie lepsza od poprzedniczek, mam nadzieję, że na tyle dobra, abyt znowu powrócił do niegdyś uwielbianej przeze mnie serii PES (te czasy, kiedy się co roku kupowało nową częśc na PS2 ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj może nie jest tak płynnie i naturalnie jak w Fifie, ale dajcie spokój... im dłużej oglądam, tym bardziej mi się podoba nowe Pro Evo. Z resztą obejrzyjcie chociażby filmik, który wrzuciłem. W rzeczywistości piłkarze nie biegają na lajcie i wyjebce jak u EA, a właśnie na lekkim spięciu. Też się jaram powrotem sześciokąta!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES ma realistyczne ruchy. Bieganie 90 minut po klepisku, ciągłe przepychanki i walka o piłkę męczą. To co pokazują ludziki w FIFie wcale realistycznie nie wygląda.

Obie gry mają swoich fanów i bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze wyglad zawodnikow zostanie poprawiony, bo poki co wygladaja tragicznie co widac szczegolnie podczas hymnu.

Jedynie nazwa tytulu pociesza.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie? Co wygląda tragicznie? Podobni są do żywych odpowiedników jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze wyglad zawodnikow zostanie poprawiony, bo poki co wygladaja tragicznie co widac szczegolnie podczas hymnu.

Jedynie nazwa tytulu pociesza.

[wulgaryzmy mode on] Że kurwa co?! :ninja: [wulgaryzmy mode off]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze wyglad zawodnikow zostanie poprawiony, bo poki co wygladaja tragicznie co widac szczegolnie podczas hymnu.

Jedynie nazwa tytulu pociesza.

Tragicznie to wyglądają w fifie , w pesie jest to super dopracowane nie wiem co Ci się dokładnie nie podoba ale w pesie gracze są świetnie odwzorowani IMO

OT: działa wam Subskrycja tematów na maila bo mi nic nie dochodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie, ze w fifie to swietnie wyglada, ale naprawde twierdzenie, ze to co tutaj widac jest cool, wola o pomste do nieba.

O tak, chociazby taki Schweinsteiger czt Khedira swietne odwzorowani :D

A Lahm w tej grze to ma chyba z metr trzydziesci, co widac zreszta nawet nie odpalajac filmiku.Z tego co wiem, w rzeczywistosci ma tych centymetrow pare wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Jeśli dobrze rozumiem, PES ma nierealistycznych piłkarzy, bo Lahm jest według Ciebie w rzeczywistości trochę wyższy, a dwóch innych graczy, również według Ciebie, odwzorowano tak, że zasłużyli na ":D". Jak przypuszczam, w FIFce to, że wszysycy gracze mieli jedną sylwetkę, było mega realistyczne. Co więcej, w FIFie11 będą aż 3 sylwetki... Wow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Jeśli dobrze rozumiem, PES ma nierealistycznych piłkarzy, bo Lahm jest według Ciebie w rzeczywistości trochę wyższy, a dwóch innych graczy, również według Ciebie, odwzorowano tak, że zasłużyli na ":D". Jak przypuszczam, w FIFce to, że wszysycy gracze mieli jedną sylwetkę, było mega realistyczne. Co więcej, w FIFie11 będą aż 3 sylwetki... Wow...

Nie wiem czemu sie ciagle odnosicie do fify, przeciez to nie o niej jest ten temat.

A skoro sie pisze, ze gra ma swietne animacje i odwzorowanie zawodnikow po czym widzi sie takiego Lahma, ktory wyrwal sie chyba z powiesci Tolkiena to wybacz, ale jest to fail i tyle.

Tym bardziej, ze widzimy poki co tylko niewielka czesc graczy, ktorzy maja sie znalezc w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie bedzie 9 sylwetek(tak na prawde to 3 glowne i ich wariacje nieznacznie rozniace sie od wzrostu). Jesli ogladales developers diary to tam na zywo - in game koles zmianial sylwetki graczy, nawet z Rooney zrobil karykature. Maja mozliwosc bez specjalnej edycji zmieniania proporcji czesci ciala zawodnikow w grze.

Ktoes jeszcze mowil, ze zawodniczy slabo ygladaja w fifie, w tym samym filmiku o ktorym wspomnialem chwile temu, mozna zauwazyc, ze postacie stracily efekt woskowych figur i nie wygladaja juz na tak plastikowe, ponad to kazdy kto gral w Fifa WC10 to wie, ze dodane zostaly animacje twarzy(a raczej eye motion i mruganie) co znacznie zmienilo twarze postaci, bo mimo iz wydawalo by sie nie wiele postacie przestaly byc lalkami.

A co do wielkosci zawodnikow w PESie widac na dwoch umieszczonych filmikach, ze roznica wzrostu w rzeczywistosci wynosi o glowe, gdzie w grze siegaja mu do uszu(rozumiec to jako przez srodek glowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu sie ciagle odnosicie do fify, przeciez to nie o niej jest ten temat.

A skoro sie pisze, ze gra ma swietne animacje i odwzorowanie zawodnikow po czym widzi sie takiego Lahma, ktory wyrwal sie chyba z powiesci Tolkiena to wybacz, ale jest to fail i tyle.

Tym bardziej, ze widzimy poki co tylko niewielka czesc graczy, ktorzy maja sie znalezc w grze.

Ty zacząłeś porównywać obie gry. Cytuję: "Ja nie mowie, ze w fifie to swietnie wyglada, ale naprawde twierdzenie, ze to co tutaj widac jest cool, wola o pomste do nieba.".

SmaleC>>> 3 sylwetki razy 3 warianty wzrostu. Widziałem co zrobili ze Shreka, ale to wszystko, choć zasługuje na odpowiednie przyjęcie, powinno być skomentowane "w końcu dodano". Obie gry są świetne i nie ma co na ten temat bić piany.

Czekam na demka obbu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×