Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie na pewno tego PESA jak co roku , ale pewnie jak co roku od 2009 będzie to gra która nie umywa się do Fify i w której jeśli piłkarz ma dobry balans i szybkość to na luzie przechodzi po 8 piłkarzy . PES to po prostu gra dla dzieci , kiedyś jarałem się jak Ronaldo przechodził po 10 zawodników i strzelał w samo okienko , teraz mnie to już nie bawi i wole Fife która jest odzwierciedleniem prawdziwej piłki nożnej a nie idiotyczną przebijanką w której dostępne są 4 całkowicie licencjonowane ligi .

Gra dla dzieci jak ja nazwales to jest FIFA w której pieciama podaniami dochodzisz pod bramkę i wszystkie są do nogi , naprawdę prawdziwe odzwierciedlenie piłki nożnej .nie odpisuj na mojego posta w tym temacie bo nie jest od tego.

Co do daty premiery to trochę dziwne ze na polygami piszą ze premiera 8 pazdziernika ;)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8267195,PES_2011_ukaze_sie_8_pazdziernika.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do daty premiery to trochę dziwne ze na polygami piszą ze premiera 8 pazdziernika ;)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8267195,PES_2011_ukaze_sie_8_pazdziernika.html

No wlasnie porozgladalem sie na roznych serwisach i tam wszedzie tez 8.10. Cos im sie chyba na tym facebooku popieprzylo.

Boxart:

pescover.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay z Gamescomu kopie zady i naprawdę spokojnie startuje do nowej FIFKI. Fajnie wygląda system podań, soczyste strzały i ładna grafika. Widać, że popracowali z animacjami - duża zasługa mo-cap'a.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay z Gamescomu kopie zady i naprawdę spokojnie startuje do nowej FIFKI. Fajnie wygląda system podań, soczyste strzały i ładna grafika. Widać, że popracowali z animacjami - duża zasługa mo-cap'a.

Animacje sa poprawione, np. odbior na klate mi sie bardzo podobal, ale nie wszedzie i spojnosci w animacjach czesto nie ma. Zawodnik prowadzacy pilke, zmieniajac tor ma urywana animacje(nie doslownie) i nie przechodzi z jednej w druga plynnie i ma strasznie gwaltowny ruch(ale to chyba nie problem techniczny gry, a brak 360* dryblingu), czesto tez animacje ,gdy zawodnik robi zwrot o 90* dryblujac powoli z pilka, ma animacje jakby robil to w pelnym biegu, wyrwane z tempa. Przy podaniach natomiast czesto animacja jest jak z delikatnego podania, a pilka dostaje przyspieszenia jak z mocnego, a nie ktore podania za to bardzo ladnie sie prezentuja(jak to dlugie niskie wewnetrzna czescia stopy).

Co do grafiki to na brawa zasluguje oswietlenie i paleta barw. I nie wiem czy podzielicie moje zdanie, ale gra duzo lepiej wyglada z tele kamery niz przy przyblizeniach podczas powtorek.

Jest lepiej niz w 10 widac na gole oko, ale same filmiki jeszcze mnie nie przekonuja, na szczescie nie dlugo demo.

EDIT:

Gdy mowilem o prowadzeniu pilki zauwazylem, ze problem lezy w tym jak zawodnik prowadzi pilke, sprintujac z pilka i skrecajac w prawo, prowadzi pilke lewa noga i doskakuje do niej w smieszny sposob, tak jakby ta pilka mu uciekala, w normalnym biegu wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niespodziewalem sie, ze to napisze ale bardzo podoba mi sie to co narazie widze moze w koncu beda 2 pilki na polce...tylko dalej nie rozumiem dlaczego te siatki sa tak beznadziejnie luzne jak na kartoflisku...reszta narazie super byle do dema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay z Gamescomu kopie zady i naprawdę spokojnie startuje do nowej FIFKI. Fajnie wygląda system podań, soczyste strzały i ładna grafika. Widać, że popracowali z animacjami - duża zasługa mo-cap'a.

Prosze prosze kto sie przelamuje :). Uwazaj bo jeszcze oboz zmienisz :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2011 wygląda bosko.

Nowe animacje, filtry graficzne, kamera, system podań, płyniejsza rozgrywka. Do tego więcej przestrzeni w Edit Mode i opcja "Stadium Editor".

Czekam niecierpliwie do 8 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay z Gamescomu kopie zady i naprawdę spokojnie startuje do nowej FIFKI. Fajnie wygląda system podań, soczyste strzały i ładna grafika. Widać, że popracowali z animacjami - duża zasługa mo-cap'a.

+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir to nie chodzi o zmianę obozu czy coś, bo nie jestem fanboy'em, ani FIFY, ani PESa. 2009 i 2010 mi się nie podobały, za to FIFA poszła do przodu i się rozwinęła. Ja również czekam na demko, ale oglądając filmiki z Gamescoma 2010 i 2009 z PESów to naprawdę mam banana na twarzy widząc różnice. W końcu będę miał 2 poważne piłki na półeczce ;) , bo FIFA to dla mnie nadal must-have.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir to nie chodzi o zmianę obozu czy coś, bo nie jestem fanboy'em, ani FIFY, ani PESa. 2009 i 2010 mi się nie podobały, za to FIFA poszła do przodu i się rozwinęła. Ja również czekam na demko, ale oglądając filmiki z Gamescoma 2010 i 2009 z PESów to naprawdę mam banana na twarzy widząc różnice. W końcu będę miał 2 poważne piłki na półeczce ;) , bo FIFA to dla mnie nadal must-have.

@cwir lepiej zdejmij trochę poziom ostrzeżeń zamiast plusików :pardon:

Taaa. My swoje wiemy :whistling:

Ja mam nadzieje ze jednak jakims cudem Milan wypozyczy Ibre z Barcy. Beda wtedy kwiczec wasze Menczestery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że PES nadrobił i teraz FIFka nie ma imho żadnej przewagi. Animacje, a raczej ich łączenie jest jak najbardziej ok, a biorąc pod uwagę, że jest to niepełna wersja gry (ostatecznie coś tam jeszcze mają w niej dłubać), jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że PES nadrobił i teraz FIFka nie ma imho żadnej przewagi. Animacje, a raczej ich łączenie jest jak najbardziej ok, a biorąc pod uwagę, że jest to niepełna wersja gry (ostatecznie coś tam jeszcze mają w niej dłubać), jestem zadowolony.

0:08 - zle laczenie animacji, ktore sie nagminnie powtarza, przebieranie nogami.

0:38 - to samo co wyzej.

1:04 - zwroty niedopasowane do temp biegu.

1:11 - prowadzeni pilki w taki sposob, ze ciezej ja opanowac i zaden pilkarz w taki sposob by jej nie prowadzil.

2:32 - wykonanie podania po odbiorze, pilka jest na wysokosci kolana, a nie sadze zeby podawal kolanem.

6:02 - zwrot

a i tak przelecialem tylko przez filmik nie analizujac calego. Tym bardziej nie wierzez, ze konami cos zmieni w finalnym produkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, ze jest imho "jak najbardziej ok", a nie idealne (żeby nie było w FIFce też nie jest). Uważam jednak, że się czepiasz drobiazgów, które w sumie wcale źle nie wyglądają. Prowadzenie piłki na lewym skrzydle przez lewonożnego piłkarza tak by właśnie wyglądało, więc jest ok. A to zagranie na wysokości kolana jest normalne, tylko kamera ustawiona w ten sposób trochę namieszała, przez co może się komuś wydać dziwne. Jak dla mnie, gierka prezentuje się na tyle dobrze, że wymienię PESa2009 na najnowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:08 - zle laczenie animacji, ktore sie nagminnie powtarza, przebieranie nogami.

0:38 - to samo co wyzej.

1:04 - zwroty niedopasowane do temp biegu.

1:11 - prowadzeni pilki w taki sposob, ze ciezej ja opanowac i zaden pilkarz w taki sposob by jej nie prowadzil.

2:32 - wykonanie podania po odbiorze, pilka jest na wysokosci kolana, a nie sadze zeby podawal kolanem.

6:02 - zwrot

a i tak przelecialem tylko przez filmik nie analizujac calego. Tym bardziej nie wierzez, ze konami cos zmieni w finalnym produkcie.

No nie moge. Weź Ty się chłopie w czoło puknij. To jest gra i błędy czy drobne bugi się zdarzają, ale to co wymieniłeś ani nie jest zauważalne dla większości graczy ani nie ma żadnego wpływu na gameplay czy grywalność.

Ps. Zapomniałeś jeszcze o tym, że odcień niebieskiego na koszulkach Francji niekorzystnie wpływa na siatkówkę oka i może prowadzić do pogorszenia się ostrości wzroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie moge. Weź Ty się chłopie w czoło puknij. To jest gra i błędy czy drobne bugi się zdarzają, ale to co wymieniłeś ani nie jest zauważalne dla większości graczy ani nie ma żadnego wpływu na gameplay czy grywalność.

Ps. Zapomniałeś jeszcze o tym, że odcień niebieskiego na koszulkach Francji niekorzystnie wpływa na siatkówkę oka i może prowadzić do pogorszenia się ostrości wzroku.

Wez Ty sie chlopie w czolo puknij. Przy rozpoczynaniu biegu w wielu przypadkach zawodnik ma polamana animacje i kreci nogami jak uposledzony. Nie nie mowie, ze to wplywa na gre wlasciwa, ale jesli w jednym meczu mozna tyle rzeczy wylapac to sorry, ale to nie sa drobne bugi, ktore sie "zdarzaja" tylko bugi, ktore sa i zeby je dostrzec nie trzeba sie wysilac.

"Ps. Zapomniałeś jeszcze o tym, że odcień niebieskiego na koszulkach Francji niekorzystnie wpływa na siatkówkę oka i może prowadzić do pogorszenia się ostrości wzroku."

Zajebisty tekst, winszuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zajawka.

Spokojnie chłopaki.

SmaleC>>> Chyba jestem ślepy, bo ja tego o czym piszesz nie widzę... Machają jak "upośledzeni"? Nie wiem w którym miejscu to niby zauważyłeś, ale zmartwiłeś mnie, bo wynika z tego jasno, że czeka mnie wizyta u okulisty...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Murphy (osoba odpowiedzialna za PESa w Europie) podał informację, iż na Starym Kontynencie, gra powinna ukazać się już 30 WRZEŚNIA. :biggrin:

Oby nic się nie zmieniło. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Licencja na Tottenham

- Licencja na Super puchar Europy

Nic tylko czekać :P

Do tego Copa Libertadores, jeśli ktoś lubi południowoamerykańską piłkę.

A co mnie najbardziej cieszy, to więcej wolnych slotów w edit mode na drużyny i piłkarzy. :smile:

Myślę, że w tym roku zrobię całą Ekstraklase. :happy:

Jako dodatkowy smaczek, nowa opcja - Stadium Editor. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zajawka.

Spokojnie chłopaki.

SmaleC>>> Chyba jestem ślepy, bo ja tego o czym piszesz nie widzę... Machają jak "upośledzeni"? Nie wiem w którym miejscu to niby zauważyłeś, ale zmartwiłeś mnie, bo wynika z tego jasno, że czeka mnie wizyta u okulisty...

Najwyrazniej czeka :D

Jak pisalem zobacz 0:09(tutaj moze byc roznica 3 sekund na odtwarzaczu bo , zeby ten moment ustawic musze wybrac 0:06 sekunde filmiku na pasku, ale w pod spodem pokazuje mi, ze jest to 0:09) tego filmiku powyzej, zawodnik(Abidal) robi zwrot i przebiera nogami w miejscu jak postac z kreskowki dopiero potem nabiera rozpedu.

0:38 podolski przy pilce, wypuszcza ja sobie do przodu zaczyna bieg, urawanie delikatne animacji i wraca spowrotem do biegu.

4:28 - obronca (friedrich) robi wslizk pod innym katem niz biegnie... w rzeczywistosci mozesz skrecic/zaatakowac nogami, ale sam slizg robisz w tym samym kierunku co biegniesz. Ale to raczej probelem techniczny.

Jesli tego nie widzicie to tylko i wylacznie dlatego, ze nie chcecie tego zobaczyc, a gry(a raczej jej poszczegolnych elementow) nie potraficie oceniac obiektywnie.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwał jak zwał. Nie widzę tego. Będzie demko, to sprawdzę osobiście co i jak. Na tę chwilę jedyną (dosłownie jedyną) bolączką nowego PESa są piksele na trybunach udające kibiców. Nie wiem dlaczego nic z tym fantem nie robią. FIFka też nie ma trój wymiarowych ludzików, ale są w wyższej rozdzielczości. Nic to zobaczymy.

SmaleC>>> Nie staraj się narzucać ludziom na siłę prawd objawionych, bo to nie prowadzi do niczego pozytywnego. Za przykład niech posłużą słynne dwie zbite dechy sprzed Pałacu. Dla mnie PES jest znacznie ciekawszą grą, a nowa edycja pokazuje, ze KONAMI potrafiło nadrobić pewne braki i według mnie, zapewne nie tylko mnie, seria odzyskała (o ile kiedykolwiek straciła) tron. Szanujmy się, wszak i im i nam chodzi o dobro naszego klu... tzn. graczy. ;)

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smalec scisz sie bo sie ciebie nie da czytac - kazdy post to kompromitacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej czeka :D

Jak pisalem zobacz 0:09(tutaj moze byc roznica 3 sekund na odtwarzaczu bo , zeby ten moment ustawic musze wybrac 0:06 sekunde filmiku na pasku, ale w pod spodem pokazuje mi, ze jest to 0:09) tego filmiku powyzej, zawodnik(Abidal) robi zwrot i przebiera nogami w miejscu jak postac z kreskowki dopiero potem nabiera rozpedu.

0:38 podolski przy pilce, wypuszcza ja sobie do przodu zaczyna bieg, urawanie delikatne animacji i wraca spowrotem do biegu.

4:28 - obronca (friedrich) robi wslizk pod innym katem niz biegnie... w rzeczywistosci mozesz skrecic/zaatakowac nogami, ale sam slizg robisz w tym samym kierunku co biegniesz. Ale to raczej probelem techniczny.

Jesli tego nie widzicie to tylko i wylacznie dlatego, ze nie chcecie tego zobaczyc, a gry(a raczej jej poszczegolnych elementow) nie potraficie oceniac obiektywnie.

Jak wszyscy wiemy forum jest od tego, żeby dzielić się swoimi opiniami/wrażeniami/odczuciami. Dlatego też mój post ma jedynie charakter luźnej prośby. Oszczędź nam tych swoich analiz fizyki/animacji, bo nie idzie tego przetrawić.

Z tego co widzę po Twoich postach w temacie o FIFIE to jesteś fanem tej właśnie gry, także PES-owi daj spokój. Poradzi sobie bez Ciebie, możesz mi wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK@ Dobra nie chcesz dostrzec tego, to twoja sprawa, ale to jest i tyle, moze nie przeszkadzac, tylko po co oklamywac siebie, ze problem nie istnieje. Wcale nie odnosze sie do tego czy ty ta gre lubisz czy nie, nic mi do tego, jakos o tym, ze PES zrobil postemp dawno pisalem.

*******

Sherman@ tak sie sklada, ze tegoroczna fifa ma przyspieszone animacje, ktore tez przez sa lamane i tym samym nawet ten system laczenia animacji sie nie sprawdza, tymbardziej zle to wyglada przy zawodnikach typu messi maly i szybki. A PESa krytykuje, bo duzo z ta gra czasu spedzilem i od niej najwiecej wymaga.

Edytowane przez cwir
obraza = warn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×