Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, na WENB ktoś wpadł na pomysł, że mogą je rozsyłać dopiero po aktualizacji PSN store...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
its ~1000 for each format, divided into 5 regions

Codes will be getting emailed shortly, probably around lunch

http://forums.pesfan.com/showpost.php?p=9161246&postcount=121

1000 kodow na kazdy format podzielone na 5 regionow. Czyli na PS3 w Europie bedzie 200 kodow? :)

Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jesli do tej pory nie doszlo to juz nie dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nic nie ma.. wiedziałem, że z moim szczęściem nic nie dostanę. Choć można się modlić, że kody będą działać na innych kontach, oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć można się modlić, że kody będą działać na innych kontach, oby.

Nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dostałem swój kod!

Congratulations! You've been selected to take part in the Master League Online Beta.

Your registration code is (Playstation 3) : tutaj kod

Zaraz ściągam. Potem napiszę wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos by wychaczyl 2 kody i mial na zbyciu z cala uprzjmoscia przyjme, oczywiscie jesli kod bedzie dzialal na innym koncie niz podane przy rejestracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO TYCH CO DOSTALI KOD:

czy kody odstajecie na konto PSN czy na meila podanego w czasie rejestracji?

dzieki za odpowiedz

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienie sie na bete pes 2011 za bete asssassin creed brotherhood która rusza już niedługo.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zwała... a miałem taką zajebistą nadzieję, że dostanę kod. H... WAM W DUPE KONAMI !!! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zwała... a miałem taką zajebistą nadzieję, że dostanę kod. H... WAM W DUPE KONAMI !!! :ninja:

Zajrzyj może do foldery ze spamem ;)

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ła haha... bez kitu ciężki dzień- kac, dupa ma okres, nie ma czym oddychać i jeszcze ten kod -_- Jak ktoś ma 2 kody to proszę pomyśleć o mnie jak coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ła haha... bez kitu ciężki dzień- kac, dupa ma okres, nie ma czym oddychać i jeszcze ten kod -_- Jak ktoś ma 2 kody to proszę pomyśleć o mnie jak coś :D

too much information... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh człowiek ma dzisiaj urodziny i nawet kodu nie mogą człowiekowi na urodziny przysłac.... :down: jak by miał ktos kodzik to chętnie przygarnę :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos dostal kod i zagral niech sie opisze na temat gameplayu??

czy cos sie zmienilo?? czy nadal biegamy robotami w 8 kierunkach??

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo sie zacznie litania prosb zaraz.. Kazdy by chcial kodzik jakby ktos mial na zbyciu. Jesli ktos bedzie mial to zapewne to oglosi, chetnych nie braknie. Kolejne posty "jakby ktos mial kodzik" = warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos dostal kod i zagral niech sie opisze na temat gameplayu??

czy cos sie zmienilo?? czy nadal biegamy robotami w 8 kierunkach??

pzdr

beta zajmuje 1984mb za godzinę już się powinna ściągnąć to napisze co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. też liczyłem bardzo na kod. I również dołącze się do prośby - jeśli ktoś ma, a jest mu niepotrzebny to chętnie przyjmę

WARN!! Post zostaje dla przykladu.

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się pisać tego samego, więc wkleję tekst, który napisałem na innym forum.

To tak. Rozegrałem trzy mecze online. W lidze angielskiej licencjonowaną drużyną jest tylko MANU, więcej nic nie ma. Jest liga włoska, holenderska, francuska i hiszpańska. W tej ostatniej parę klubów bez licencji. Oczywiście online na razie gram zawodnikami zmyślonymi (Castillo). Jednak z tego co zauważyłem, to można tam zakupić realnych zawodników. Trzeba mieć hajs tylko. Rozgrywka to już inna bajka. Zupełnie inaczej to wygląda, niż na filmikach. Do tego pes 2011 diametralnie się zmienił w stosunku do poprzedniej odsłony. Wszystko jest dużo płynniejsze, reakcje zawodników są normalne! Nie ma żadnych opóźnień, z czego bardzo się cieszę. Gra się o wiele ciężej, trzeba dokładnie przymierzyć gałką, aby zagrać piłką do drugiego zawodnika. Stąd też bardzo często są to zagrania niecelne. Ale to dobrze, bo trzeba mieć trochę skilla. Drybling normalnie prawą gałką. Strzały jakieś takie inne, też są bomby, ale nie wiem co o tym sądzić. Ciężko jest trafić w bramkę, choć parę ładnych goli już zdążyłem strzelić. Można nawet symulować faule, heh. Tylko nie wiem jakim cudem to zrobiłem. Biegłem sobie na własnej połowie z piłką, przeciwnika obok mnie nie było, coś nacisnąłem, a mój gość się przewrócił i dostał żółtą kartkę. Nie mogłem już tego więcej powtórzyć niestety. Jest też taki chat. Jak jest przerwa to możemy napisać do tego drugiego gracza, a przy strzelonej bramce bądź przy faulu naciskamy L1 (na ps3) i mamy do wyboru dialogi. Np. Jak on to obronił!? Gol! Tak! Dobra robota! Ładny gol! i takie tam. Pomysł całkiem fajny, gdyż można komentować dokonania swoje, jak i przeciwnika. Co do grafiki, to jest normalnie. PES 2010 był ładny, ale tu tego nie widać. Nawet śmiałbym powiedzieć, że trochę gorzej. Ale gra się wyśmienicie. FIFA 11 może mieć w tym roku konkurencję. Nareszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest przerwa to możemy napisać do tego drugiego gracza, a przy strzelonej bramce bądź przy faulu naciskamy L1 (na ps3) i mamy do wyboru dialogi. Np. Jak on to obronił!? Gol! Tak! Dobra robota! Ładny gol! i takie tam. Pomysł całkiem fajny, gdyż można komentować dokonania swoje, jak i przeciwnika.

To juz od dawna jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×