Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co sie meczyc na nagranich camera:

Jak wejdziecie na youtube to koles jeszcze wstawil 2 gameplaye po 7-8 minut, ale ten zawieral akcjie i gole wiec wstawiam ten.

Znacznie lepiej to wyglada, gdy gra osoba juz zaznajomiona z systemem podan i tworzaca bardziej skladne akcjie. Zobaczylem jeszcze jeden blad, ktory tez wystepuje w fife, a mianowicie dosowanie modelu postaci do pilki (0:34 na umieszczonym filmiku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no gra wygląda bardzo zachęcająco. Nie wiem czy po tym jak ludziska zapoznają się z PESem 2011, nadal będzie marudzeni, że niezbędny jest nowy silnik. Wygląda to bardzo przyzwoicie.

Wracając do filmiku z grającym Kosem. Nie wiem skąd wziął mu się bzdurny tekst, że kiedyś piłkarze nie przenikali przez siebie. W którym PESie/ISS tak niby było... Choć gość, który mówi w ciągu kilku minut dwie sprzeczne rzeczy nie może być traktowany poważnie (najpierw twierdził, ze "sporo czasu poświcił na grę w PESa 2010", a potem przy wolnym, że "od bardzo dawna nie wykonywał wolnych", czy coś w tym stylu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzial tez, ze jest tuta efekt snurzenia, bo graja na jakichs slabych telewizorach, ale tego nie bedzie w pelnej wersji, chyba ze bedziemy grac na jakichs starych telewizorach XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br  />Nie ma co sie meczyc na nagranich camera:<br  /><br  /><br  />

<br  /><br  /><br  />Jak wejdziecie na youtube to koles jeszcze wstawil 2 gameplaye po 7-8 minut, ale ten zawieral akcjie i gole wiec wstawiam ten.<br  /><br  /><br  /><br  />Znacznie lepiej to wyglada, gdy gra osoba juz zaznajomiona z systemem podan i tworzaca bardziej skladne akcjie. Zobaczylem jeszcze jeden blad, ktory tez wystepuje w fife, a mianowicie dosowanie modelu postaci do pilki (0:34 na umieszczonym filmiku)<br  />
Jak bym widzial starego pesa , oczywiście ulepszonego i z lepsza grafa . Dwie rzeczy które mnie nie przekonuja to inteligencj bramkarzy i strzelanie rzutow karnych w ktorych kompletnie nie wiem o co chodzi (mialem 3 karne i zaden nie byl na bramke !) Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm miałem na 100% kupić FIFE 11 ale jak patrze na PES-a to na prawde trzeba będzie to przemyśleć :P Wszystko zależy od dema które demo mi się bardziej spodoba tę grę kupie po prostu. Pozdrawiam i mam nadzieje, że w końcu będzie 2 równorzędnych rywali w walce o tron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm miałem na 100% kupić FIFE 11 ale jak patrze na PES-a to na prawde trzeba będzie to przemyśleć :P Wszystko zależy od dema które demo mi się bardziej spodoba tę grę kupie po prostu. Pozdrawiam i mam nadzieje, że w końcu będzie 2 równorzędnych rywali w walce o tron.

To trzeba wysłaś list do EA SPORTS, żeby się bardziej postarali. ;D A tak na poważnie, to już sam nie wiem co mam o tym mysleć. Przeczytałem przed chwilą wypociny Maćka K z Polygamii, w których to streszczał swoje pierwsze wrażenia i nie wiem, czy Ci ludzie w jakimkolwiek stopniu podejmują trud pomyślenia nad zagadnieniem, przed napisaniem czegokolwiek, czy piszą pod publiczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież tych geji nie da się słuchać... od samego porzątku są sceptycznie nastawieni. W ogóle koleżka gra przeciwko konsoli, gdzie w fife grali we dwóch. Jeszcze beka z tego jak się zagrzał przy kwestii podań, że nie tak jak fifie "pyk pyk pyk" no baran :D Widać dla kogo przeznaczona jest gra od EA... :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież tych geji nie da się słuchać... od samego porzątku są sceptycznie nastawieni. W ogóle koleżka gra przeciwko konsoli, gdzie w fife grali we dwóch. Jeszcze beka z tego jak się zagrzał przy kwestii podań, że nie tak jak fifie "pyk pyk pyk" no baran :D Widać dla kogo przeznaczona jest gra od EA... :ninja:

Bo podania "pyk pyk pyk" sa "intuicyjne" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to bedzie z tymi podaniami, czy jakis system bardziej zlozony, a moze tak jak w fifie z wylaczonym asystentem.

A z podan "pyk, pyk, pyk" nie ma co sie smiac, to byla bolaczka ostanich odslon zarowno jak pesa i fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu czekam do 30 września. Odpalę pełną wersję gry (nie żadne gamescomowe demo), pogram ze dwa dni róznymi drużynami, na różnych poziomach trudności i wtedy jednoznacznie wypowiem się na temat rozgrywki.

Niemniej już widzę, że gra zrobiła duży postęp w stosunku do 10-tki. Od razu widać, że są podania na wolną strefę, triki piłkarskie, poprawiona gra obrony, do tego nowe opcje w edit mode i więcej przestrzeni do tworzenia drużyn i piłkarzy.

Nic tylko czekać! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym, że PES już nie ma podań "pyk pyk pyk", a fifa tak... bo sami przecież grali wcześniej w "11" i dlatego ten jeden gej był taki zdziwiony...:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym, że PES już nie ma podań "pyk pyk pyk", a fifa tak... bo sami przecież grali wcześniej w "11" i dlatego ten jeden gej był taki zdziwiony...:ninja:

Tam chodzi tylko o to, ze nie ma asystenta(albo jest tak zmodyfikowany), ktory kieruje pilke bezposrednio do drugiego zawodnika, tak jak to mialo miejsce w pes10 i fifa10. Byc moze podania sa niedokladnie bo gracze jaszcze nie za obeznani z systemem podan, co nie znaczy, ze ktos kto poswieci grze duzo czasu nie bedzie w stanie rozgrywac szybkich, precyzyjnych akcji z pierwszej pilki. W fifie aspek podan rowniez zostal poprawiony i widzac, ze gra juz nie jest "pyk pyk pyk" jak w 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka nawet z tych filmików wydaje się poprawiona względem poprzedniczki i nie ma co się szarpać gdzie lepiej będzie poczekamy na obie gry i wtedy będzie można w pełni wyciągać uzasadnione wnioski.Ja uwielbiam obie a no i myślę że prawdziwy fan piłki powinien mieć jednak Pesa -respekt do tej gierki mam (moje zdanie)

Podania o rany -wystarczy w opcjach pozmieniać bez asyst i tyle wtedy można zobaczyć jaka jest różnica (fifa w pesie nie bawiłem się ustawieniami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś już pre ordera?? Bo właśnie się zastanawiam nad przed premierowym kupnem. Gdzie najlepiej zamówić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś już pre ordera?? Bo właśnie się zastanawiam nad przed premierowym kupnem. Gdzie najlepiej zamówić??

Na pewno nie w tym temacie. SIO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi się oberwie, ale co tam... Na Poly obejrzałem filmik z GemConu poświęcony rozgrywce w FIFkę 11 i napiszę tylko tyle, że czepianie się nowej odsłony gry KONAMI, jest nie na miejscu. Tam to dopiero się animacja koślawi, a grajkowie ślizgają po murawie. Reasumując, dobrze by było, gdyby PES w tym aspekcie dowalił grze EA, bo to zmobilizowałoby ich do bardziej wytężonej pracy i lepszych efektów, które zainspirują KONAMI do tego samego. W ostatecznym rozrachunku wyjdzie to graczom na dobre, bo obie piłeczki będą coraz lepsze.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi się oberwie, ale co tam... Na Poly obejrzałem filmik z GemConu poświęcony rozgrywce w FIFkę 11 i napiszę tylko tyle, że czepianie się nowej odsłony gry KONAMI, jest nie na miejscu. Tam to dopiero się animacja koślawi, a grajkowie ślizgają po murawie. Reasumując, dobrze by było, gdyby PES w tym aspekcie dowalił grze EA, bo to zmobilizowałoby ich do bardziej wytężonej pracy i lepszych efektów, które zainspirują KONAMI do tego samego. W ostatecznym rozrachunku wyjdzie to graczom na dobre, bo obie piłeczki będą coraz lepsze.

W jednej i drugiej grze sa problemy animacyjne, bolaczka fify jest wlasnie przesuwanie/slizganie sie zawodnikow po murawie. W pesie najgorsze jest laczenie animacji w calosci, a raczej, gra ma to do siebie to, ze wpycha animacje miedzy jedna, a druga, ktora wogole jest nie potrzebna, przy tym czesto tez(a raczej przez to) pozwstaje ten nienaturalny slizg.

http://www.youtube.com/watch?v=pOW1dfKyVAI

Tutaj zamiast z animacji odbioru przejsc do animacji, zatrzymania pilki gra wpycha animacje biegu i podania, ktore sa urywane i nastepnie dopiero idzie animacja zatrzymania, ktora w tym momecie, gdy zawodnik juz jest na pilka, sprawia, ze przebiera nogami w miejscu.

Obydwie gry, pod wzgledem animacji, jako ruchu wypadaja dobrze, tylko problemy techniczne psuja caly efekt.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skumajcie na stronie glownej artykul o pesie - ten typek co kometuje zalaczone filmiki z tube'a - totalna żenada- jak ktos taki moze pisac newsy dla strony pfff - ton z gory nastawiony na negacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już od dłuższego czasu ochotę to napisać, a że mam luźny dzień w pracy to...............

Panowie i Panie czemu służą te przepychanki PES vs. FIFA? Wytykanie błędów drugiej stronie - jaki to ma cel (tym bardziej, że gry nie są jeszcze na naszym domowych półeczkach, stojaczkach czy regalikach -> konsolach)? Czy to taki coroczny rytuał?

Ja widzę to tak:

Przed wydaniem kolejnej wersji naszych ukochanych piłeczek wszyscy są tak zgrzani i nie mogą się już doczekać. No i wtedy się zaczyna: a w 1:15 filmu to sznurowadła ma rozwiązane, w gdzieś tam to coś tam. Po wydaniu każdy zamyka się w pokoju i gra -> przestają się dla niego liczyć sznurowadła, zerwana animacja czy wiszące siatki w przeciwnym obozie czy to Konami czy EA.

Ja gram w PESA od początku mojej przygody z firmą Sony, raz kupiłem FIFE i nie spodobała mi się -> sprzedałem i tyle. Każdy z nas ma prawo wyboru i może kupić co chce. Zastanówcie się czy jak gracie z koleżką zdeklarowanym fanem np. Realu lub Arsenalu a wy jesteście najwierniejszym kibicem Barcelony lub Manchesteru United od dziecka to ważne jest czy to PES czy to FIFA - nie chcecie mu skopać dupę. Czy jak już gracie to myślicie, że w produkcie z rywalizującej stajni animacja lekko kuleje, itd.?

Może niepotrzebnie wkładam rękę w "mrowisko", ale jeżeli ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytania to poproszę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego brawo dla ciebie -super podejście .ja wcześniej mówiłem że także na gierce od konami się wychowałem ale nie pogardzę też gierką od ea ,tak naprawdę są one różne i to jest wspaniałe bo jest różnorodność w temacie .Co do pesa samego na + to że daje tyle frajdy z grania co żadna inna gra o tematyce piłkarskiej jest odzwierciedleniem zmagań boiskowych naszych piłkarzy -wróć :biggrin: , światowych piłkarzy i drużyn -nasze też występują ale wiadomo o co chodzi..... pozdro dla fanów tych dwóch gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to jest bardzo ważne. Może to się wydawać głupie pytanie dla was , ale czy ktoś z was wyczytał czy oprócz master league online będzie możliwość grania online zwykłych meczów? No i jeszcze jedno czy tak jak w 2 pozostałych latach była dostępna liga mistrzów jako osobny tryb to moje pytanie jest takie czy Europa League również będzie jako osobny tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o tym, żeby takiej opcji miało nie być.

hanibal>>> osobiście mam gdzieś w co kto gra. Niech gra w co lubi, ale jak widzę wszędzie, na każdym serwicie, w każdym idiotycznym pisemku, jaka to seria od KONAMI jest zła, a od EA rewelacyjna, po czym okazuje się, ze g ma to wspólnego z rzeczywistością, to mnie szlag trafia. W recenzji PESa czepiają się wszystkiego, bo to syf, a o FIFce złego słowa nie napiszą. Nawet w portalu tego serwisu mamy pierwsze wrażenia z Kolonii i co widzimy? Gra jest jeszcze niepełnym produktem, ale nawet tego nie napisawszy nakręca się agonkę (choć i tak zaskoczył mnie redaktor pisząc o pewnych zmianach w rozgrywce). Z kolei przy wpisie o FIFie jest pogrubione, żeby nikt nie przegapił, że "to jeszcze nie jest nasz finalny produkt", a fakt, że piłkarze dalej ślizgają się po murawie, podobnie jak w PESie skręcają w biegu o 45, lub nawet 90 stopni, nie ma już znaczenia. Takie argumenty pojawiają sie tylko wtedy, kiey trzeba dokopać PESowi. Wnerwia mnie to, bo gra od KONAMI jest porządnym produktem i wcale nie odbiega od gry konkurencji. Jedna jest lepsza w jednym, druga w innym elemencie. Szanujmy się i grajmy w preferowaną piłeczkę.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o tym, żeby takiej opcji miało nie być.

hanibal>>> osobiście mam gdzieś w co kto gra. Niech gra w co lubi, ale jak widzę wszędzie, na każdym serwicie, w każdym idiotycznym pisemku, jaka to seria od KONAMI jest zła, a od EA rewelacyjna, po czym okazuje się, ze g ma to wspólnego z rzeczywistością, to mnie szlag trafia. W recenzji PESa czepiają się wszystkiego, bo to syf, a o FIFce złego słowa nie napiszą. Nawet w portalu tego serwisu mamy pierwsze wrażenia z Kolonii i co widzimy? Gra jest jeszcze niepełnym produktem, ale nawet tego nie napisawszy nakręca się agonkę (choć i tak zaskoczył mnie redaktor pisząc o pewnych zmianach w rozgrywce). Z kolei przy wpisie o FIFie jest pogrubione, żeby nikt nie przegapił, że "to jeszcze nie jest nasz finalny produkt", a fakt, że piłkarze dalej ślizgają się po murawie, podobnie jak w PESie skręcają w biegu o 45, lub nawet 90 stopni, nie ma już znaczenia. Takie argumenty pojawiają sie tylko wtedy, kiey trzeba dokopać PESowi. Wnerwia mnie to, bo gra od KONAMI jest porządnym produktem i wcale nie odbiega od gry konkurencji. Jedna jest lepsza w jednym, druga w innym elemencie. Szanujmy się i grajmy w preferowaną piłeczkę.

I tu muszę przyznać Ci racje. Też zauważyłem, że recenzenci jakoś przychylniej piszą o piłce od EA i to nie tylko najnowszej, ale dla mnie to nie ma znaczenia i nic nie zmieni, bo najnowszy PES i tak jak co roku w dniu premiery wyląduje w mojej konsoli.

Dziękuję za odpowiedz popartą argumentacją -> swoje o "sznurowadłach" dołożyłeś, ale jak to się mówi "ten model tak ma" :thumbsup:

A teraz pytanie: kiedy PES trafi do sklepów?

Edytowane przez hanibal_lekter1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to jest bardzo ważne. Może to się wydawać głupie pytanie dla was , ale czy ktoś z was wyczytał czy oprócz master league online będzie możliwość grania online zwykłych meczów? No i jeszcze jedno czy tak jak w 2 pozostałych latach była dostępna liga mistrzów jako osobny tryb to moje pytanie jest takie czy Europa League również będzie jako osobny tryb?

Na wersji z Gamescomu widać, że w menu są takie tryby jak:

MECZ - LIGA MISTRZÓW - COPA LIBERTADORES - MASTER LEAGUE - BaL - LIGA/PUCHAR - COMMUNITY - ONLINE - TRAINING - EDIT - SETTINGS

pes11menu.jpg

Za pewne takie tryby będą również w finalnej wersji, więc Ligi Europejskiej z pozycji menu nie będzie. A szkoda, bo uważam, że skoro już to jest wykupione, to powinna być możliwość pogrania ot tak, a nie tylko podczas bojów w Master League.

Zwyczajny mecz online oczywiście będzie, tylko nie informują o tym, bo to nie jest nic nowego w grze.

Pozdrawiam :)

EDIT:

A teraz pytanie: kiedy PES trafi do sklepów?

W UK - 8 Październik

W niektórych krajach europejskich (ciekawe czy Polska się do nich zalicza) ma być już 30 września. :thumbsup:

Edytowane przez agPHANTOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×