Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

/

pomozcie prosze od kad kupilem pesa nie moge zagrac z kims znajomym nie moge wejsc ani w comunity ani w match lobby juz nie wiem co mam zrobic za kazda proba pojawia mi sie taki komunikat

you cannot play this mode due to restrictions placed

on your connection by the networking dewices you are using you can only play 1 vs.1 ranked match in ouickmatch this issue may be soiwed by connection your hardware direktly to the internet or by configuring your networking dewice such as your router Apply DMZ Port M apping,NAT Tableconfigurations and otherrouter settings to your playstationR3 system Indiwidual hardware systems may use uniue terminologry

PROSZE POMOZCIE CO MAM ZROBIC GRALEM WCZESNIEJ W 10 I WSZYSTKO BYLO OK A TU NIESTETY LIPA

0

a ja wlaczylem to auto i nie moge dalej grac a mam polaczenie radiowe

Kilka stron wcześniej inny użytkownik miał ten sam problem. Poszukaj, a znajdziesz rozwiązanie. ;)

W MLO kupiłem Okubo (dla jego szybkości/przyspieszenia) i Smallinga na obronę. Drużyna zaczyna jakoś wyglądać, a współpraca między liniami pomocy i ataku zaczęła dobrze wyglądać, co daje niezłe rezultaty.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Barosz jest lepszy i tańszy, ale na pewno starszy ;) Co może wpływać na kondycję tego zawodnika. Z jednej strony fajnie byłoby jak piłkarze mogliby się rozwijać - wtedy Lewandowski mógłby być super zakupem, ale z drugiej strony dobrzy piłkarze starzeliby się i gra byłaby bez gwiazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno tu nie zaglądałem (mniej więcej od premiery).

Czy mozecie mi szczerze powiedziec, jak wyglada online w PES2011 na PS3?

Czy lagi/teleporty sa widoczne? Jak czesto (powiedzmy na 10 meczy) mozna zagrac calkowicie bezlagowo?

Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej, dawno tu nie zaglądałem (mniej więcej od premiery).

Czy mozecie mi szczerze powiedziec, jak wyglada online w PES2011 na PS3?

Czy lagi/teleporty sa widoczne? Jak czesto (powiedzmy na 10 meczy) mozna zagrac calkowicie bezlagowo?

Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Odpowiem tobie szczerze bo rozegrałem 400 meczy online w Pes 2011. Takie coś jak teleporty nie istnieją już od dawna w Pro Evo. To był problem wersji 2008 i 2009. Oczywiście można zagrać mecz bez lagów jak i z lekkimi lagami lub czasami mocnymi ale wtedy mecz automatycznie zostaje przerwany. Ogólnie online jest przyzwoity w tym roku, ale nie licz na to,że 100% meczy rozegrasz bez problemów.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Barosz jest lepszy i tańszy, ale na pewno starszy ;) Co może wpływać na kondycję tego zawodnika. Z jednej strony fajnie byłoby jak piłkarze mogliby się rozwijać - wtedy Lewandowski mógłby być super zakupem, ale z drugiej strony dobrzy piłkarze starzeliby się i gra byłaby bez gwiazd.

O kondycji decyduje wartość STAMINA, a nie wiek. ;) BTW nawet "stary" Barosz jest kondycyjnie lepiej przygotowany niż większość polskich grajków. ;) Ale to gra, a one w pełni realistyczne nie są.

Hej, dawno tu nie zaglądałem (mniej więcej od premiery).

Czy mozecie mi szczerze powiedziec, jak wyglada online w PES2011 na PS3?

Czy lagi/teleporty sa widoczne? Jak czesto (powiedzmy na 10 meczy) mozna zagrac calkowicie bezlagowo?

Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Nie ma żadnych problemówx z grą po sieci. W najgorszym razie, gra może trochę zwolnić (czyli standard w grach sieciowych), ale o teleportach zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualnie jest szansa aby sie zapisac do jakiejs ligi?

Chetnie sie zmierze z wytrawnymi graczami PES ??

Jesli tak to jestem chetny, znajde czas codziennie wieczorkiem aby zagrac dwa meczyki lub wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pograć ligę, ale trzeba byłoby ją zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za , tak wiec służe jakby co pomocą i wspólpracą.

Sa jacyś chętni ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zorganizował mógłbym spróbować, w weekendy mam zawsze czas, a w tygodniu to zależy od dnia ;). Co do Barosza, możliwe że w grze ma lepszą Staminę, chodziło mi po prostu, że tacy zawodnicy jak on to raczej wchodzą na końcówki meczów, bo młodzi są bardziej efektywni. W prawdziwej piłce wydaję mi się, że nasz Robert dużej by wytrzymał na murawie thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos czy mozna zamiast tych obecnych czcionek na koszulki wrzucic jakies inne do pesa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za , tak wiec służe jakby co pomocą i wspólpracą.

Sa jacyś chętni ??

Ja mogę grać, ale w organizatora bawić się nie będę. Mam jednak kilka propozycji odnośnie kwestii organizacyjnych, które chętnie przedstawię.

Jakby ktoś zorganizował mógłbym spróbować, w weekendy mam zawsze czas, a w tygodniu to zależy od dnia ;). Co do Barosza, możliwe że w grze ma lepszą Staminę, chodziło mi po prostu, że tacy zawodnicy jak on to raczej wchodzą na końcówki meczów, bo młodzi są bardziej efektywni. W prawdziwej piłce wydaję mi się, że nasz Robert dużej by wytrzymał na murawie thumbsup.gif

Rzeczywista piłka, to inna bajka. Lewy nie ma kondychy w realu za grosz. Nasi kadrowicze po pół godziny meczu oddychają rękawami, więc nie ma o czym pisać. ;)

czy wie ktos czy mozna zamiast tych obecnych czcionek na koszulki wrzucic jakies inne do pesa?

Możesz korzystać tylko z tych, które są dostępne. Co więcej, nie da sie zmienić czcionki w strojach licencjonowanych drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolega wysłał mi INVITE'a Hey, are you up for....... W jaki sposób mogę dołączyć do gry przez zaproszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce ONLINE masz odpowiednia opcję (bodaj na samym dole).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tą ligą ? Jest jakaś obecnie czy trzeba zorganizować nową ligę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam ktoś wrzucił by linka z ekstraklasą? wiem ze jest gdzies na forum ale ktos może ma bo naprawde za dużo tych stron. Będe wdzięczny. Wersja 021.

Edytowane przez czarek80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakichś niedrogich a dobrych graczy , których warto nabyć w MLO ?

Jeśli komus sie udało za nieduże pieniadze kupic dobrego kopacza niech sie podzieli :)

Siemasz! Ja generalnie kupowalem (kupuje graczy po ok 2 mln, chociaz teraz troszke drozszych xD). Z takich zawodnikow polecilbym Ci Ben Arfe albo Dannego. Dodatkowo wejdz w lige hiszpanska, odpal Herkulesa (tam gdzie jest Trezeguet) i tam jest taki napastnik za 1,6 mln. Ben Arfa jest marudny i czesto ma slaba forme. Btw, jestem juz w D3, i ostatnio przeszedlem eliminacje w turnieju xD Szalenstwoooo!

A MLO to po prostu majstersztyk. Jako uzalezniomy od pesa xD gram jedynie w ta opcje :) Granie z kompem stalo sie wlasnie nudne:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ile meczów już rozegrałeś? Wczoraj miałem dość punktó, żeby awansować do D4, ale skusił mnie turniej, w którym zaliczyłem 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki... Potrzebuję zmienników. :D Szkoda, że w MLO nie ma opcji pt. "wszyscy gracze mają normalną formę". Tak czy siak, gra sie rewelacyjnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuurrr... miałem ochotę na jeden meczyk online, ale zauważyłem, że turniej rozpoczyna się za 2 minutki i skusiłem się. I cholera tak dobrze mi poszło, że z ranku 489 spadłem na 441 - ale jestem wkurzony. ;) BTW mój klubik jest wart niespełna 16 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie, potrzebuję pilnie patch do pesa z polską ekstraklasą i poprawionymi herbami itp.

Z góry dzięki za pomoc,moja wersja to BLES 01021.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytałem troche tu na forum i nie mogę znaleść. Gdy wszedłem w pes11 online musiałem robić profil no i robiłem go tak na odwal a tam trzeba było ustawić drużyne no i mam dylemat bo gra jakimiś słabymi. Jak można zmienić ta drużyne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuurrr... miałem ochotę na jeden meczyk online, ale zauważyłem, że turniej rozpoczyna się za 2 minutki i skusiłem się. I cholera tak dobrze mi poszło, że z ranku 489 spadłem na 441 - ale jestem wkurzony. ;) BTW mój klubik jest wart niespełna 16 mln.

Straciłeś 48 punktów w jednym meczu? Jakim cudem? Z kim grałeś?

Witam.

Czytałem troche tu na forum i nie mogę znaleść. Gdy wszedłem w pes11 online musiałem robić profil no i robiłem go tak na odwal a tam trzeba było ustawić drużyne no i mam dylemat bo gra jakimiś słabymi. Jak można zmienić ta drużyne?

W MASTER LEAGUE ONLINE zawsze zaczyna się z beznadziejną ekipą. Cała zabawa polega na skompletowaniu dobrego składu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MASTER LEAGUE ONLINE zawsze zaczyna się z beznadziejną ekipą. Cała zabawa polega na skompletowaniu dobrego składu. ;)

Tu nie chodzi o ML tylko ogolnie o profil online w zwyklym meczu jak gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gratulacje. Ile meczów już rozegrałeś? Wczoraj miałem dość punktó, żeby awansować do D4, ale skusił mnie turniej, w którym zaliczyłem 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki... Potrzebuję zmienników. :D Szkoda, że w MLO nie ma opcji pt. "wszyscy gracze mają normalną formę". Tak czy siak, gra sie rewelacyjnie. :)

Wiesz co, teraz mam juz ponad 200, ale nie duzo ponad:P Co do samego turnieju to zrobilem rzecz nastepujaca:

Wygralem pierwsze mecze: 4:1 2:0 3:0 iiiiiii poczekalem na koniec, zeby nie zwalic:D Przeszedlem dalej i oczywiscie w karnych dalem ciala, bo tak .......... strzelalem xD Loool:D

Bo zasada w kwalifikacjac jest prosta. Zlicza wynik 3 meczow z rzedu xD Balem sie, ze zwale i a bardzo chcialem zobaczyc co jest po drugiej stronie lustra xD I nie dostalem wiecej kasy:(

A co do zmiennikow, to narazie radze Ci sobie ich odpusic. Lepiej buduj sklad meczowy. Polecam na DMF gracza DE MIULEN (tak sie chyba pisze), niespelna 2 mln, szybki, i dobry strzal (Strzelilem nim gostkowi bombke z ok 30 m!):P

Edytowane przez kakaroto-songo
: wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×