Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić jakichś sensownych obrońców. Zdobywam bramki, ale niestety sporo ich tracę. Dziś zremisowałem 3 mecze, w których prowadziłem (w jednym nawet 2:0). Jest to dość frystrujące, ale frajda z gry jest, a to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się aż tak PES już nie podoba, mogę się wymienić za GT 5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się aż tak PES już nie podoba, mogę się wymienić za GT 5 :P

Chyba NA GT5. ;)

Wczoraj dokupiłem sobie defensywnego pomocnika rodem z Japonii. Inamoto Junichi pomyka w moim zespole z 4 na plecach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba NA GT5. ;)

Wczoraj dokupiłem sobie defensywnego pomocnika rodem z Japonii. Inamoto Junichi pomyka w moim zespole z 4 na plecach. :)

Czekaj, PES za GT5, a PES na GT5 to to samo chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy używasz "za grę X", sugerujesz, że wymieniasz grę X. Jeśli napiszesz "na grę X", oznacza to, że dasz jakiś tytuł, a w zamian otrzymasz grę X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zakumałem o co chodzi z tymi turniejami, trzeba czekać na np. 19:40 i się dobijać - myślałem, że można sobie wejść 5 minut po czy przed, dlatego miałem problem. Tam się chyba długo aktualizują pkt. bo niby Ci co przeszli dalej mieli tych pkt. 9, a ja zrobiłem 10 i ukończyłem na 168 miejscu ;). Dobry zastrzyk gotówki, zarobiłem z 600 tys. i w końcu mogłem sobie kupić defensywnego pomocnika - Engelaar'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy używasz "za grę X", sugerujesz, że wymieniasz grę X. Jeśli napiszesz "na grę X", oznacza to, że dasz jakiś tytuł, a w zamian otrzymasz grę X.

E tam, nie ma co się czepiać, ja się w mig rozumiem.

@Kolega o trudnym nicku- Zasady przechodzenia do następnej rundy:

Najlepszy wynik z 3 meczów pod rząd- czyli 3 wiktorie, by myśleć o następnej fazie.

Ponadto musisz strzelać dużo bramek, inaczej nie awansujesz. Niektóre cwaniaki, by nie psuć sobie ewentualnie statystyk, zwyciężają 3 razy, wysoko, po czym nie grają; pewny sposób na awans. Wszystko sprowadza się do tego, by wygrać 3 mecze z rzędu, najlepiej aplikując po 3 bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolega o trudnym nicku- Zasady przechodzenia do następnej rundy:

Najlepszy wynik z 3 meczów pod rząd- czyli 3 wiktorie, by myśleć o następnej fazie.

Ponadto musisz strzelać dużo bramek, inaczej nie awansujesz. Niektóre cwaniaki, by nie psuć sobie ewentualnie statystyk, zwyciężają 3 razy, wysoko, po czym nie grają; pewny sposób na awans. Wszystko sprowadza się do tego, by wygrać 3 mecze z rzędu, najlepiej aplikując po 3 bramki.

SUPER! DZIEKI ZA TAKIE INFO:) A moze wiesz, dlaczego w dywizjach np D4, sa ludzie, ktorzy maja po 600 pkt? Niby jest napisane, ze od 501 sa przenosiny do wyzszej ligi. Sam mialem wiecej niz punkt promocji ale zostalem. Wiesz jak to dziala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualizacja rankingów jest co tydzień, jeśli koleś awansował z D5 do D4 mając, załóżmy 506 pkt, to jeśli w 5 dni wbił kolejne 100 pkt, to będzie miał 606. Teraz pozostaje mu czekać 2 dni w D4 z 606 pkt, aż go przeniosą wyżej. Tak mnie się wydaje :P

Edytowane przez Tshabalala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wartość mają wasze kluby (na ile wyceniono waszych piłkarzy)? Ja mam około 15,130,000 funciaków na liczniku. Sprawdziłem wczoraj ile mają kolesie wygrywający turnieje (około 37 baniek) i pomyślałem sobie, że w sumie nie dziwota, że większość meczów remisuję, rzadko wygrywam/przegrywam. Masakra.

BTW wczoraj zająłem w kwalifikacjach 17 miejsce (zakwalifikowało się 16 graczy) i niestety nie zostałem dopuszczony do turnieju zasadniczego. Nie rozumiem jednak dlaczego. 4 wyżej notowane miejsca miały identyczny bilans bramkowy i punktowy, a jednak ich przepchnięto, a mnie nie. Oczywiście za mną było jeszcze kilku graczy z identyczną punktacją i bilansem. Nie była to kwestia porządku alfabetycznego, ani czasu wykorzystanego na rozegranie 3 meczów. Dziwne to strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką wartość mają wasze kluby (na ile wyceniono waszych piłkarzy)? Ja mam około 15,130,000 funciaków na liczniku. Sprawdziłem wczoraj ile mają kolesie wygrywający turnieje (około 37 baniek) i pomyślałem sobie, że w sumie nie dziwota, że większość meczów remisuję, rzadko wygrywam/przegrywam. Masakra.

BTW wczoraj zająłem w kwalifikacjach 17 miejsce (zakwalifikowało się 16 graczy) i niestety nie zostałem dopuszczony do turnieju zasadniczego. Nie rozumiem jednak dlaczego. 4 wyżej notowane miejsca miały identyczny bilans bramkowy i punktowy, a jednak ich przepchnięto, a mnie nie. Oczywiście za mną było jeszcze kilku graczy z identyczną punktacją i bilansem. Nie była to kwestia porządku alfabetycznego, ani czasu wykorzystanego na rozegranie 3 meczów. Dziwne to strasznie.

Mysle, ze chodzi o laczna wygrana liczbe spotkan w MLO. Jak sprawdzisz ranking, to zwrocisz uwage, ze im wiecej ktos ma meczy wygranych, tym jest wyzej. Moj klub w tym momencie jest warty lekko ponad 20 mln. A Wasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Mianowicie kupiłem sobie pes2011 na ps3 i chcę zagrać z kumplem dwumecz, czyli jeden mecz jako gospodarz i jeden jako gość, niestety szukałem w menu i nie mogłem tego znaleźć. Wiem, że można po jednym meczu zamienić się padami itp. ale to nie o to chodzi. Chcę aby brane pod uwagę były bramki z obu meczów.

Jest na to jakieś rozwiązanie? :)

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaką wartość mają wasze kluby (na ile wyceniono waszych piłkarzy)? Ja mam około 15,130,000 funciaków na liczniku. Sprawdziłem wczoraj ile mają kolesie wygrywający turnieje (około 37 baniek) i pomyślałem sobie, że w sumie nie dziwota, że większość meczów remisuję, rzadko wygrywam/przegrywam. Masakra.

BTW wczoraj zająłem w kwalifikacjach 17 miejsce (zakwalifikowało się 16 graczy) i niestety nie zostałem dopuszczony do turnieju zasadniczego. Nie rozumiem jednak dlaczego. 4 wyżej notowane miejsca miały identyczny bilans bramkowy i punktowy, a jednak ich przepchnięto, a mnie nie. Oczywiście za mną było jeszcze kilku graczy z identyczną punktacją i bilansem. Nie była to kwestia porządku alfabetycznego, ani czasu wykorzystanego na rozegranie 3 meczów. Dziwne to strasznie.

liczą się także zółte i czerwone kartki

wszystko masz opisane i info turnieju-> regulations

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można zobaczyć ile wart jest nasz klub? ;) Z chęcią bym się dowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos czy i kiedy bedzie latka od konami z transferami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można zobaczyć ile wart jest nasz klub? ;) Z chęcią bym się dowiedział.

Za każdym razem jak MLO włączasz i w opcjach drużyny to masz na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie- gdzie to można sprawdzić... zimowe okienko juz sie chyba skończyło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można zobaczyć ile wart jest nasz klub? ;) Z chęcią bym się dowiedział.

Odpalasz sobie MLO, wybierasz ta zakladke, gdzie masz club history itd, i wlasnie club history pokazuje aktualna wartosc swojego zespolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakichś niedrogich a dobrych graczy , których warto nabyć w MLO ?

Jeśli komus sie udało za nieduże pieniadze kupic dobrego kopacza niech sie podzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hitman90, Tshabalala (mam nadzieję, że dobrze napisałem ten nick)

Dzięki ;)

@Python

Zależy co Ciebie interesuję, jeśli napastnicy to polecam polaków ;) Lewandowski kosztuje około 1,5 mln, a moim zdaniem gra świetnie - mam jeszcze Brożka, mniejsza rewelacja, ale jest ok. Najlepsze, że nie miałem go na oku, ustawiłem kwotę do 1,6 mln i on był najlepszy, jako jedyny miał 73.

Pomocników na początek to radzę, brać najlepszych z najsłabszych zespołów np. Mallorca, Roda itd.

Co do obrońców to moim zdaniem tylko powyżej 190 cm - wolę mieć o 3 oczka słabszego, ale o 15 cm większego. Przydało mi się to szczególnie dzisiaj. Na obronie stoi trzech dryblasów powyżej 193 cm + jeden karzełek (w porównaniu do nich) Ruskin. Grałem dzisiaj z gościem z ligi D2 to Ibrahimowiczem nie mógł mnie przejść, nie dość, że każdego ciągną z bara jak jakieś kukły to w powietrzu nie dają, żadnych szans.

Bramkarza, na razie nie zmieniam bo Ivarov jest dość dobry i skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sk316fx>>> Barosz kosztuje mniej więcej tyle samo, a jest lepszy. ;)

Mysle, ze chodzi o laczna wygrana liczbe spotkan w MLO. Jak sprawdzisz ranking, to zwrocisz uwage, ze im wiecej ktos ma meczy wygranych, tym jest wyzej. Moj klub w tym momencie jest warty lekko ponad 20 mln. A Wasz?

Możliwe.

liczą się także zółte i czerwone kartki

wszystko masz opisane i info turnieju-> regulations

I to jest możliwe, ale ja złapałem jedynie jedną żółtą kartkę (wątpliwe, zeby ktoś nie dostał ani jednej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam edersona.lewo skrzydłowego,który ma dobry drybling,strzał i główke. Na razie mi nie idzie w lidze,pewnie dlatego ze robie mala przebudowe składu.w ataku downing,ederson i healy do pomocy kupiłem murawskiego i jakoś to idzie.mam w planach kupno jakiegos piłkarza ala xavi czy iniesta.Na razie ani razu nie wyszedłem z tych preeliminacji jednak gra cały czas zaskakuje.według mnie w tym roku to pes jest lepszy od nudnej fify

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna animacja, AI zawodników, przełączanie się takowych, wybieganie na pozycje, strzały sytuacyjne- wszystko to posiada PES !

Dla niekumatych: To żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 /

pomozcie prosze od kad kupilem pesa nie moge zagrac z kims znajomym nie moge wejsc ani w comunity ani w match lobby juz nie wiem co mam zrobic za kazda proba pojawia mi sie taki komunikat

you cannot play this mode due to restrictions placed

on your connection by the networking dewices you are using you can only play 1 vs.1 ranked match in ouickmatch this issue may be soiwed by connection your hardware direktly to the internet or by configuring your networking dewice such as your router Apply DMZ Port M apping,NAT Tableconfigurations and otherrouter settings to your playstationR3 system Indiwidual hardware systems may use uniue terminologry

PROSZE POMOZCIE CO MAM ZROBIC GRALEM WCZESNIEJ W 10 I WSZYSTKO BYLO OK A TU NIESTETY LIPA

0

 a ja wlaczylem to auto i nie moge dalej grac a mam polaczenie radiowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski już kosztuje ponad 2 miliony za tyle go kupiłem i jest faktycznie niezły.

A jak spisuje się Murawski na tej pomocy bo się czaję na niego ??

Dzięki za odpowiedzi.

@Hitman90, Tshabalala (mam nadzieję, że dobrze napisałem ten nick)

Dzięki ;)

@Python

Zależy co Ciebie interesuję, jeśli napastnicy to polecam polaków ;) Lewandowski kosztuje około 1,5 mln, a moim zdaniem gra świetnie - mam jeszcze Brożka, mniejsza rewelacja, ale jest ok. Najlepsze, że nie miałem go na oku, ustawiłem kwotę do 1,6 mln i on był najlepszy, jako jedyny miał 73.

Pomocników na początek to radzę, brać najlepszych z najsłabszych zespołów np. Mallorca, Roda itd.

Co do obrońców to moim zdaniem tylko powyżej 190 cm - wolę mieć o 3 oczka słabszego, ale o 15 cm większego. Przydało mi się to szczególnie dzisiaj. Na obronie stoi trzech dryblasów powyżej 193 cm + jeden karzełek (w porównaniu do nich) Ruskin. Grałem dzisiaj z gościem z ligi D2 to Ibrahimowiczem nie mógł mnie przejść, nie dość, że każdego ciągną z bara jak jakieś kukły to w powietrzu nie dają, żadnych szans.

Bramkarza, na razie nie zmieniam bo Ivarov jest dość dobry i skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×