Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem wcześniej to ludzie pisali, że nie da się zmienić języka. W sumie szkoda, swoją drogą PES'a 4 miałem po rosyjsku na PC i po ściągnięciu jakiegoś małego patcha albo of'a język zmienił się na angielski z tym że to był PES 4 i na PC więc sytuacja pewnie znacząco się rożni od Twojej. Ja właśnie czekam na swojego PES'a 2011, chce się trochę oderwać od FIFY i spróbować sił w kopanej od KONAMI. To będzie moje drugie podejście do Pro Evo ale nie wiem czy na długo na PC grałem od 3 do 2008 na PC, a później dorwałem FIFE 09 na Ps3 i tak już zostałem przy FIFIE :P

Minęło sporo czasu od premiery, można jeszcze w miarę przyjemnie pograć w Master League Online? Zastanawiam się czy wszyscy mają już wypasione składy czy jak zaczyna się od początku to gra się ze słabszymi zespołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedz, nie mogłem tego rozkminić ponieważ w poprzednich odsłonach działało to bodajże z L1.

A jak z tym sprzedawaniem zawodników w Master League ?? Kiedy i jak można się ich pozbyć za jakąś kasę bo niektórzy cieniują strasznie :)

Pozdro dla Pesowców ;)

Zmiana taktyki w meczu to: :select: + :square: / :triangle: / :cicle: / :x:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie czy mozna ściągnąć ile sie chce tych patchy czy tylko 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziękuję za podpowiedz, nie mogłem tego rozkminić ponieważ w poprzednich odsłonach działało to bodajże z L1.

Nie ma sprawy. ;)

mam jeszcze pytanie czy mozna ściągnąć ile sie chce tych patchy czy tylko 1?

Jeśli chodzi Ci o oficjalne łatki od KONAMI, to możesz ich ściągnąć tyle, ile ich wydadzą.

Jeśli myślisz o fanowskich OFach, to możesz mieć tylko jeden.

EDIT: MLO jest do bani... Dwa pierwsze mecze (pierwszy wygrany, drugi przegrany) grałem z przeciwnikami o równie "gwiazdorskich" ekipach, co moja. Niestety trzeci mecz grałem przeciwko ekipie z Tevezem, Villą i Andersonem na czele... Dostałem 4:1. Jego najgorszy gracz był znacznie lepszy od mojego najlepszego...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm, a więc tak jak myślałem. Dzisiaj pewnie nawet gdzieś tam w niskich ligach dla początkujących ktoś będzie miał taki skład.... cóż w takie rzeczy jak MLO najlepiej jest grać tuż po premierze gry, wtedy wszyscy zaczynają praktycznie z tego samego pułapu, później robią się coraz większe różnice i gra się już kiepsko. No nic zostają jeszcze quick matche i offline gdzie zabawa też jest przednia więc mam nadzieję że trochę się naciesze tym Pro Evo 2011 w które zacznę grać najprawdopodobniej jutro, a właściwie to już dzisiaj pod wieczór xD

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tego od razu skreślać. Naciołem się na jednego słabo grającego gościa (dlatego był w D5), ale ekipą kompletowaą od dłuższego czasu, więc miał mi kim przylać. Przegrałem 4:1, z czego 2 bramki wpadły z powodu niekompetencji moich obrońców (wiecie jak to jest, kiedy piłkarz z palcem w nosie wybija piłkę, a kopacze z punktacją 50-60 przewracają się, pozostawiając przeciwnikowi drogę do praktycznie pustej bramki), a jedna po stałym fragmencie (normalnie faulu by nie było, ale jak jakiś burek atakuje Tevez, czy inną pokrakę, to od ręki jest wolny i kartka). Widać było, że kolo wygrywa tylko z graczami grającymi podstawowym.początkowym składem, bo miał od groma kłopotów z powstrzymaniem moich akcji, ale tylko do 20 metra, kiedy to bezkarnie przepychał moich kopaczy i odbierał im piłkę. Róznica poziomu piłkarzy była odczuwalna.

Pozostałe 2 mecze były bardzo przyjemne (podobne składy) i pozwalały wykazać się umiejętnościami, a nie wirtualnym składem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a więc tak jak myślałem. Dzisiaj pewnie nawet gdzieś tam w niskich ligach dla początkujących ktoś będzie miał taki skład.... cóż w takie rzeczy jak MLO najlepiej jest grać tuż po premierze gry, wtedy wszyscy zaczynają praktycznie z tego samego pułapu, później robią się coraz większe różnice i gra się już kiepsko. No nic zostają jeszcze quick matche i offline gdzie zabawa też jest przednia więc mam nadzieję że trochę się naciesze tym Pro Evo 2011 w które zacznę grać najprawdopodobniej jutro, a właściwie to już dzisiaj pod wieczór xD

Stary, czy Ty jestes normalny? Myslisz, ze konami jest tak durne, ze po kilku miesiacach od premiery nie da sie rozpoczac MLO, zeby sobie swobodnie pograc? Rozpoczynajac gre trafiasz do D5, gdzie sa podobni Tobie i w sumie mi do niedawna. Jezeli chodzi o quickamatch, wchodzisz w ustawienia (w trybie online) i zaznaczasz, ze chcesz quick, friendly matche grac z ludzmi z Twojej dywizji. Osobiscie, doradzilbym Ci granie w competition. Wtedy (w D4) za wejscie placisz ok 160k, a za kazdy mecz w turnieju (5 kwalifikacjach) dostajesz ok 100k, albo wiecej. Skonczysz comp. na poziomie kwalifikacji dostajesz jeszcze na odchodne kase. Za 3W dostalem 200 k. Mecze trwaja 5 min, a nie 10, wiec mozna w miare szybko sie polepszyc, W razie pytan pisz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze takie jedno pytanko, jeżeli wrzucę sobie jakiegoś OF'a a potem pobiorę jakąś aktualizacje od Konami albo jakiś Data Pack to ten OF przestanie działać czy raczej wszystko powinno być ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To mam jeszcze takie jedno pytanko, jeżeli wrzucę sobie jakiegoś OF'a a potem pobiorę jakąś aktualizacje od Konami albo jakiś Data Pack to ten OF przestanie działać czy raczej wszystko powinno być ok?

Nie jestem pewien, ale powinno być ok. Dla pewności zrób tak jak ja, czyli pierw Data Pack, później OF ;)

Mam pytanie co do trofeum związanym z ML, trzeba zagrać 10 sezonów i ukończyć je na 1 miejscu w tabeli, czy po prostu rozegrać 10 pełnych sezonów?

BTW sędziowanie w PES2011 jest do d*py, nie dość, że moi obrońcy sami sobie pozwalają kosić od tyłu - tu oczywiście sędzia ma racje, to każda moja interwencja wślizgiem, która wygląda na czyściutką kończy się kartką... Może nie jest to wina sędziowania, ale chyba zaprogramowanie wślizgu, na powtórce zauważyłem, że często dotykam kolanem kolano przeciwnika, mimo iż jest to nie możliwe z punktu praw fizyki - cóż żadna gra nie jest idealna, imho i tak konami bije na łeb EA. ;)

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, czy Ty jestes normalny? Myslisz, ze konami jest tak durne, ze po kilku miesiacach od premiery nie da sie rozpoczac MLO, zeby sobie swobodnie pograc? Rozpoczynajac gre trafiasz do D5, gdzie sa podobni Tobie i w sumie mi do niedawna. Jezeli chodzi o quickamatch, wchodzisz w ustawienia (w trybie online) i zaznaczasz, ze chcesz quick, friendly matche grac z ludzmi z Twojej dywizji. Osobiscie, doradzilbym Ci granie w competition. Wtedy (w D4) za wejscie placisz ok 160k, a za kazdy mecz w turnieju (5 kwalifikacjach) dostajesz ok 100k, albo wiecej. Skonczysz comp. na poziomie kwalifikacji dostajesz jeszcze na odchodne kase. Za 3W dostalem 200 k. Mecze trwaja 5 min, a nie 10, wiec mozna w miare szybko sie polepszyc, W razie pytan pisz:P

Wytłumacz mi zatem z jakiej paki trafiłem w 3 meczu na kolesia z D5, którego trzon napadu stanowili Tevez, Villa, Anderson, a pomoc i obrona była żywcem wzięta z ligii hiszpańskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi zatem z jakiej paki trafiłem w 3 meczu na kolesia z D5, którego trzon napadu stanowili Tevez, Villa, Anderson, a pomoc i obrona była żywcem wzięta z ligii hiszpańskiej.

Prosta sprawa. Gosciu gra ciagle turnieje. Stad ma kase. Pewnie mial na koncie rozegranych pewnie kilkaset spotkan i tyle. Co prawda w D5 widzialem typow z rankingiem ok 600 pkt, (i nie do konca wiem jak to dziala, bo ja mialem chyba z 480 i mnie przenioslo do D4, pozniej spadl mi rank. ale w D4 juz zostalem), ale jak gralem to raczej trafialem na podobnych do mnie. Tak samo dzisiaj mi sie trafil typek z D4, ktory mial Kake, Huiguaina itd...(dostalem straszne baty, szkoda gadac):P Ale wystarczy kilka turniejow zagrac i zaraz kaska wpada:)

A tak btw. czy moze mnie ktos oswiecic (bardzo prosze!!!!) jak zrobic b. szybki zwrot o 90 stopnii w biegu? W PES 2009 wystarczylo dwa razy wcisnac strzalke w bok. A Ty nie bardzo wiem jak mam to ogarnac....Prosze o pomoc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ustawiacie żeby online znajdowało przeciwników podobnych poziomem do was czy macie to ustawione jako nie sprecyzowane czy jak to przetłumaczyć. W każdym razie chodzi mi o to że ja tego nie ustawiłem i przy quick match'ach w MLO trafiam na drużyny z D2 a sam jestem w D5, póki co nie brałem udziału w tych turniejach wiec kasy nie mam, dostaje baty w tych meczach aczkolwiek najwyżej przegrałem 5:0 przed chwilą z gościem który miał skład pełny gwiazd. No i zauważyłem że jak się gra z tymi lepszymi to dostaje się wiecej kasy za mecz ale przeciwnik musi być z innej dywizji zapewne. Ja mam praktycznie tych zawodników co na początku się ma, paru sprzedałem i kupiłem R. Lewandowskiego i K. Gameiro. Teraz chyba muszę wzmocnić bramkę i obronę w pierwszej kolejności xD

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HITMAN>>> W takim razie to jest chore, bo z kimś takim początkujący gracz nie ma żadnych szans. Bezsens.

Nie leży mi ten tryb. Za diabła nie mogę się do niego przekonać. BTW mozna jakoś zmieniać ekipę? Wziąłem MAN UTD, ale chyba lepiej nie profanować tak uznanego zespołu i stworzyć coś własnego. Mogę zmienić zespół, który prowadzę (a potem zmienić mu nazwę, herb, itd.)?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba musiałbyś zaczynać od nowa. Ja mam PES'a od wczoraj i też zagrałem 2-3 mecze z kompem i odpaliłem ten tryb MLO. Może nie co za szybko ale mam wrażenie że szybciej opanuje tą grę grając przeciwko człowiekowi. W każdym razie założyłem MLO Bolognią i tam jest opcja zmiany nazwy teamu i jak próbowałem odpalić to wyskoczyło info że tej drużynie nazwy zmienić nie można. Ale później może jeszcze coś pogrzebie, gdybym coś znalazł to dam znać.

A co do tych składów to faktycznie często się zdarza że z D5 ktoś ma dość dobry już skład, 2 razy grałem z kolesiami którzy może Tevezów nie mieli ale mieli Louis'a Saha czy G. Rossiego w ataku + paru takich w miarę znanych graczy no i przede wszystkim brali mnie szybkością. Odniosłem wrażenie że nie byli zbyt dobrzy ale mieli na tyle szybkich graczy że nic nie mogłem poradzić. No a po meczach z typami z D2 i D3 mogę powiedzieć tylko tyle, że jedynym + grania z nimi jest to że dostaje się po 100k za mecz (quick match). A tak to nie ma szans bo tam już w składzie Yaya Toure, Eto'o i cała plejada gwiazd :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie z D%, w których ekipach są gwiazdy nie są dobrzy, są wręcz słabi, ale biją na głowę grajków podstawowych.

BTW szybciej nauczysz się dobrze grać z ludźmi w normalnych meczach sieciowych, z normalnymi składami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wyszło już jakieś spolszczenie do PES-a 2011 na ps3?

Przeglądam forum i nic nie moge znaleźć na ten temat...

Z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że nie gracie ML w trybie lobby online...takich to na drzewo od razu...

W ogóle nie rozumiem,po kiego zrobili tą opcje.Wiadomo że koleś, taki jak ja,grający sobie ładnie normalnymi grajkami trafia na piep.....go oszusta a ten leje go cyborgami po 0-4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie narzekajcie grajcie!!!! Ja to mam problem posiadam pierwszą wersje konsoli w sumie najladniejsza, więcej bajerów itp. ale mam z nią sporo problemów od listopada zaczeła sie psuć usterka YLOD wysłałem do naprawy, przysłali pograłem tydzień i znowu to samo. Wysłałem jeszcze raz pograłem również tydzien i znowu to samo usterka YLOD. Więc odpusciłem sobie kolesia i wysłałem do normalnego serwisu naprawili pograłem po naprawie dwa tygodnie i ponownie konsola padła, myśle sobie chociaż nie będe płacił za przesyłke jak to było wczesniej u "kolesia".Ale nic z tego dzwonią do mnie dzisiaj że firma nie uznaje reklamacji bo w konsoli tym razem jest brak obrazu co nie jest usterką YLOD. I tak do zajebania. Łącznie wydałem na razie na naprawy i transporty nie całe 1000zł. Miałbym prawie nową konsole!!! Mam nadzieje że to sie skończy i będe mógł znowu grać w PES bez niespodzianek.

Edytowane przez czarek80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że nie gracie ML w trybie lobby online...takich to na drzewo od razu...

W ogóle nie rozumiem,po kiego zrobili tą opcje.Wiadomo że koleś, taki jak ja,grający sobie ładnie normalnymi grajkami trafia na piep.....go oszusta a ten leje go cyborgami po 0-4...

Wchodzę do ONLINE>>>> MASTER LEAGUE ONLINE i wybieram QUICK MATCH. To odradzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie narzekajcie grajcie!!!! Ja to mam problem posiadam pierwszą wersje konsoli w sumie najladniejsza, więcej bajerów itp. ale mam z nią sporo problemów od listopada zaczeła sie psuć usterka YLOD wysłałem do naprawy, przysłali pograłem tydzień i znowu to samo. Wysłałem jeszcze raz pograłem również tydzien i znowu to samo usterka YLOD. Więc odpusciłem sobie kolesia i wysłałem do normalnego serwisu naprawili pograłem po naprawie dwa tygodnie i ponownie konsola padła, myśle sobie chociaż nie będe płacił za przesyłke jak to było wczesniej u "kolesia".Ale nic z tego dzwonią do mnie dzisiaj że firma nie uznaje reklamacji bo w konsoli tym razem jest brak obrazu co nie jest usterką YLOD. I tak do zajebania. Łącznie wydałem na razie na naprawy i transporty nie całe 1000zł. Miałbym prawie nową konsole!!! Mam nadzieje że to sie skończy i będe mógł znowu grać w PES bez niespodzianek.

Chyba właśnie dlatego ludzie sprzedają na allegro nawet uszkodzone konsole i kupują nowe, serwis się nie opłaca i w ogólnym rozrachunku pewnie nie rzadko taniej wyjdzie kupić nową.

A co do ML Online ja gram pierwszy raz w PES'a na konsoli (ostatniego jakiego grałem to był 2008 na PC) i mam tego 2011 od 2 dni, nieźle lamie z kompem bo ustawiłem sobie na Top Player i nie radzę sobie póki co za dobrze( ale coś czuje że będę z tym walczył jeszcze) ale gram ML Online tak trochę żeby się odstresować :D no i w sumie z kolesiami którzy mają mocne składy nie idzie mi aż tak źle. Fakt wygrywać to za często nie wygrywam ale zdarza się i wtedy jest kupa śmiechu w sumie, a jaka satysfakcja :) Także tym bardziej jak ktoś już w miarę pyka w tego PES'a to takich kolesi pojedzie nawet dużo słabszym składem, z drugiej jednak strony jak parę razy zdarzy się dostać po dupie od kogoś z mocniejszym składem gdy dopiero zaczyna się przygodę z tą gra to jest to dość mocno frustrujące ale zawsze można się pocieszyć że przy słabszym składzie strata "tylko" 5 goli to w sumie i tak jakiś sukces :D

Co bardzo mi się spodobało w PES jeśli chodzi o online to płynna gra. Na PS3 dotychczas grałem tylko w FIFE i tam online jest straszne, praktycznie coś takiego jak płynna gra nie istnieje, cały czas tnie. Co prawda może to po części wina mojego neta bo mam wątpliwą przyjemność korzystać z neta od neostrady (2 mb/s) i mam z nią masę problemów ale w PES'a mimo że mam beznadziejny ping [mam tylko 1 czerwoną kreskę] to sama gra jest niesamowicie płynna, może jest wolniejsza niż np podczas gry offline ale nie ma żadnych ścin itp także tutaj KONAMI zrobiło wielką pracę i to się chwali ;)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak się przeproszę z tym trybem. Sprzedałem dziś część moich kopaczy i kupiłem 3 nienajgorszych grajków (Baros- napad, Bentley- skrzydło i jakiś środkowy pomocnik). Od razu widać efekt. Teraz potrzebny jest mi bramkarz i jakiś konkretny defensywny pomocnik, albo kolejny skrzydłowy.

BTW gracze w ML rozwijają sie? Tzn. czy polepszają im się statystki z wiekiem? A moze się nie starzeją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak się przeproszę z tym trybem. Sprzedałem dziś część moich kopaczy i kupiłem 3 nienajgorszych grajków (Baros- napad, Bentley- skrzydło i jakiś środkowy pomocnik). Od razu widać efekt. Teraz potrzebny jest mi bramkarz i jakiś konkretny defensywny pomocnik, albo kolejny skrzydłowy.

BTW gracze w ML rozwijają sie? Tzn. czy polepszają im się statystki z wiekiem? A moze się nie starzeją?

W MLO nic sie nie zmienia:) Ja moge Ci zaproponowac Ben Arfe, za niecale 2 mln calkiem niezly:P Ja tez gram MU xD A tak z ciekawosci, wie ktos jak zrobic nagly zwrot o 90 stopnii w pelnym biegu?:( Bo nie moge dojsc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×