Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie! Potrzebuje patcha pod BLES-01021 wystarczą mi tylko prawdziwe nazwy i stroje Ligi Angielskiej i Hiszpańskiej. Znalazłem mnóstwo Of-ów pod inne BLES-y a pod ten co ja posiadam żadnego. Byłbym wdzięczny za linka lub jakąś informacje na ten temat.Pozdrawiam

Z twoją wersją jest problem, bardzo mało jest tego, znalazłem tylko takie coś http://www.pes-patch.com/2010/10/w-e-n-b-pes-2011-ps3-option-file-uk-bles-21.html ale chyba to co chcesz, to akurat jest ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Copa Libertadores działają inne zasady niż w Lidze Mistrzów? Byłem drugi w tabeli, ponadto po zwycięstwie moi piłkarze skakali z radości, a gdy wszedłem do menu to zobaczyłem napis Corintians eliminated... dry.gif To chyba błąd gry bo przecież jest 8 grup, czyli powinny odejść dwie drużyny z grupy, aby rozegrać 8 meczów.

@down

fool.gif

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo

Orientujecie sie czy w poprzednich pesach konami aktualizowalo zimowe składy po okienku transferowym ? Czy trzeba samemu to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim polecacie zdobyć trofeum, w którym trzeba umieścić piłkę w siatce z odległości 35m lub dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnikiem o wysokich statystykach strzału (technika, celność i siła uderzenia). Można pokombinować i grać przeciwko malutkiemu bramkarzowi (148 cm), albo ustawić GK jako wykonawcę wolnych. Wtedy wybijasz piłkę na rzut rożny, bramkarz przeciwnika wybija, a Ty przejmujesz piłkę i walisz z daleka do przeciwnej bramki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane, ze serwer moze byc zajety albo ograniczony przez Twojego firewalla albo router jezeli z niego korzystasz:)

i co w takim razie moge zrobic zeby grac online???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnikiem o wysokich statystykach strzału (technika, celność i siła uderzenia). Można pokombinować i grać przeciwko malutkiemu bramkarzowi (148 cm), albo ustawić GK jako wykonawcę wolnych. Wtedy wybijasz piłkę na rzut rożny, bramkarz przeciwnika wybija, a Ty przejmujesz piłkę i walisz z daleka do przeciwnej bramki.

Właśnie gram Sao Paulo, Copa libertadores - bramkarz owej drużyny najlepiej sprawuje się z wolnych, parę bramek już nim puknąłem. Dobry pomysł mi podsunąłeś, wezmę sobie Milan i dla pewności kopne Ibrahimowiczem.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wpadło po tym jak Ronaldo przebiegł pół boiska i strzelił z obrębu 16'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem confused.gif Gdy wchodzę w zakładkę Other Latin American Teams to mam tylko 3 drużyny. Tylko tyle faktycznie jest, czy to wina tego że wgrałem sobie OF'a? Europejskie drużyny mam. OF to tylko z podmianą herbów i stroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem confused.gif Gdy wchodzę w zakładkę Other Latin American Teams to mam tylko 3 drużyny. Tylko tyle faktycznie jest, czy to wina tego że wgrałem sobie OF'a? Europejskie drużyny mam. OF to tylko z podmianą herbów i stroi.

Każdy tak ma; żeby móc grać drużynami z Ameryki Płd. musisz włączyć tryb Copa Libertadores. Innymi słowy, nie zagrasz meczu pomiędzy np.: Manchesterem a Colo Colo. W grę prawdopodobnie wchodzą kwestie licencyjne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, ok. Też brałem pod uwagę to, że tymi drużynami mogę grać tylko w Copa Libertadores - bo tylko "tak jakby" tam mają na to licencje. Zmyliły mnie drużyny EU, które są i w UEFA i w trybie Exhibition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co mam zrobić aby grać meczyk ze przyjacielem którego mam w znajomych. Nie mogę się doszukać żadnej opcji typu zagraj z przyjacielem .... Prosze o pomoc !!

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co mam zrobić aby grać meczyk ze przyjacielem którego mam w znajomych. Nie mogę się doszukać żadnej opcji typu zagraj z przyjacielem .... Prosze o pomoc !!

Z góry dzięki !

wejdz w match lobby i tam zro wlasny pokoj i kolega niech wejdzie do tego pokoju co zrobiles i grajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w match lobby i tam zro wlasny pokoj i kolega niech wejdzie do tego pokoju co zrobiles i grajcie

Jeśli masz takich znajomych więcej lepiej załóż community, w którym będziecie mogli grać wszyscy, daje większe możliwości, można zorganizować ligę/mini turnieje, zapisuje statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę jakoś gościa zachęcić, aby przeszedł do mojej drużyny? Nigdzie w transferach nie mogę znaleźć opcji, w której wyznaczę ile będzie u mnie zarabiał i ile zapłacę za transfer danej drużynie. Jedyne co mogę znaleźć to za ile go kupie, ale ustalić tego nie mogę dokładnie. Jeśli ktoś wyjaśniłby mi mniej więcej jak zrobić dobry transfer w tej gierce to byłbym wdzięczny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę jakoś gościa zachęcić, aby przeszedł do mojej drużyny? Nigdzie w transferach nie mogę znaleźć opcji, w której wyznaczę ile będzie u mnie zarabiał i ile zapłacę za transfer danej drużynie. Jedyne co mogę znaleźć to za ile go kupie, ale ustalić tego nie mogę dokładnie. Jeśli ktoś wyjaśniłby mi mniej więcej jak zrobić dobry transfer w tej gierce to byłbym wdzięczny. ;)

W zakładce gry sklepie gdzie możesz zdobywane punkty wymienić na np. zawodników klasycznych, czy na drużyny typu Classic Brazil, jest chyba opcja kupna dodatku dla skauta że będzie skuteczniejszy i kupi wszystkich których chcesz, albo po prostu zatrudnij lepszego skauta, bo to on odpowiada za negocjacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce gry sklepie gdzie możesz zdobywane punkty wymienić na np. zawodników klasycznych, czy na drużyny typu Classic Brazil, jest chyba opcja kupna dodatku dla skauta że będzie skuteczniejszy i kupi wszystkich których chcesz, albo po prostu zatrudnij lepszego skauta, bo to on odpowiada za negocjacje.

Ok, tu już zakumałem - dzięki. Jeszcze tylko pytanko w sprawie tych transferów, obok imienia piłkarza, którego chce zakupić pojawiła się karteczka, która miga. Teraz tak, ten cały Scout już mnie poinformował, że gracz dołączy do mojego zespołu i ja sam mam potwierdzić jego dojście gdzieś w menu, czy po prostu po jakimś tam meczu będzie już w moim składzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karteczka oznacza, ze masz nowe informacje na temat piłkarza. Musisz zatwierdzić jesgo transfer, po czym chłopak dołączy do Twojej ekipy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiecie mijać bramkarza? Na ps2 tak najlepiej mi się wykańczało przeciwnika, mijając na sprincie golkipera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karteczka oznacza, ze masz nowe informacje na temat piłkarza. Musisz zatwierdzić jesgo transfer, po czym chłopak dołączy do Twojej ekipy. ;)

Ja wiem, że dla starych wyjadaczy PES'a to menu jest proste i czytelne, ale dla mnie ni cholery ;) Mam tego potwierdzenia szukać w zakładce Negotiations?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiecie mijać bramkarza? Na ps2 tak najlepiej mi się wykańczało przeciwnika, mijając na sprincie golkipera.

Tak. Jeśli masz dobrego, szybkiego napadziora, to możesz to zrobić na rózne sposoby (sprint/:square: + :triangle: /kiwki).

Ja wiem, że dla starych wyjadaczy PES'a to menu jest proste i czytelne, ale dla mnie ni cholery ;) Mam tego potwierdzenia szukać w zakładce Negotiations?

Twój scout poinformuje Cię o postępach w negocjacjach. Spokojnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×