Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Oznacza to dywizje w której aktualnie się znajdujesz. Im więcej wygrywasz tym masz więcej ratinga, a co za tym idzie znajdujesz się w wyższej dywizji. Ale również istnieje możliwość spadku niżej.

A ile trzeba mieć punktor zeby awansowac do 3 D..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to dywizje w której aktualnie się znajdujesz. Im więcej wygrywasz tym masz więcej ratinga, a co za tym idzie znajdujesz się w wyższej dywizji. Ale również istnieje możliwość spadku niżej.

Dzieki :) cos szybko mnie wrzuciło do d2 to rozumiem ze chyba dobrze ;))) ... mam jeszcze jedno pytanie czemu nie moge wziasc udziału w zadnych zawodach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiegoś patcha z poprawionymi nazwami lig drużyn itd,ekstraklasą i 1 ligą polską (Przynajmniej żeby Pogoń Szczecin była) działającego z wersją 1.02? Jeśli ktoś i zarzuci nim na forum bede wdzięczny

Chętnie pogram multi moje psn id : pogoniarz1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiegoś patcha z poprawionymi nazwami lig drużyn itd,ekstraklasą i 1 ligą polską (Przynajmniej żeby Pogoń Szczecin była) działającego z wersją 1.02? Jeśli ktoś i zarzuci nim na forum bede wdzięczny

Chętnie pogram multi moje psn id : pogoniarz1948

Jaką masz wersje gry - bless?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zauwazyliscie, ze Konami przeplata na zmiane dobrego pesa ze slabym? Pes 6 fajny, 2008 tragiczny, 2009 fajny, 2010 porazka, 2011 zajebisty, 2012...?? Troche sie boje tym bardziej, ze Seabass cos gadal o latwiejszej grze w obronie, latwiejszym zabieraniu pilki. Chyba sie za bardzo na fife zapatrzyli, jak zmienia target, i zrobia z pesa zrecznosciowke, jak fifa to nie bedzie kopanki w tym roku, pozostanie noga na hali w zimie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zauwazyliscie, ze Konami przeplata na zmiane dobrego pesa ze slabym? Pes 6 fajny, 2008 tragiczny, 2009 fajny, 2010 porazka, 2011 zajebisty, 2012...?? Troche sie boje tym bardziej, ze Seabass cos gadal o latwiejszej grze w obronie, latwiejszym zabieraniu pilki. Chyba sie za bardzo na fife zapatrzyli, jak zmienia target, i zrobia z pesa zrecznosciowke, jak fifa to nie bedzie kopanki w tym roku, pozostanie noga na hali w zimie :P

Nie, nie zauwazylem. Od pesa 6 do 2010 nie bylo zadnego grywalnego. Dopiero przy 2011 mozna bylo dłuzej posiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 4 był rewelacyjny, 5 też dobra, 6 średnia, 2008 podobny do 6, 2009 ok. W zeszłorocznego nie grałem (tylko demko), ale obecny bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie moge sie zalogowac do MLO ktos ma moze podobnie ??? < net działa mi bez zarzutu >

Od wczoraj nie moge sie zalogowac do MLO ktos ma moze podobnie ??? < net działa mi bez zarzutu >

juz znalazłem ...

Emergency Utrzymania Sieci odbędzie się w czasie poniżej: 23:30 30/05/2011 (UTC) Zwróć uwagę, że serwis online zostaną zawieszone w tych czasach i konserwacji może być przedłużony w razie potrzeby. Dziękuję za współpracę i zrozumienie.

wie ktos ile to moze potrwac ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wczoraj wywaliło, akurat grałem 1 mecz w ML Open, i 370tyś poszło się kochać.

Mam pytanko bo jak gram z ludźmi to niektórzy w pod nickiem mają np. Valencian Community. Czyli składy z ML można kłaśc do community.

Macie jakieś community użytkowników z forum chętnie pogram. W grze jestem bardzo częśto, gram w D4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz ten bełkotliwy tekścik?

Bełkotliwy powiadasz ....Bełkotliwe to jest twoje zapytanie to tak na poczatek :)

strona z ktorej wyczytałem TEN BEŁKOT była podana na ekranie przy probie wejscia w MLO a mianowicie http://www.konami.jp/we/online/2011/?tg=gb&pf=ps3 ....< nie zauwazyłes ??? czy moze tez masz demo !!! ;) >

a ponizej dam ten bełkot w orginale

2011.05.30Emergency Maintenance

Emergency Network Maintenance will be held during the below times: 23:30 30/05/2011(UTC) Please note that the Online Service will be suspended during these times and maintenance may be extended if required. Thank you for your cooperation and understanding.

Pozdrawiam :)

juz ok :))))

2011.05.31Maintenance Completed

We are glad to inform our customers that maintenance work on our servers were completed at 1:00 on 31/05/2011 (UTC).

We also would like to apologise for any inconvenience caused.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bełkotliwy powiadasz ....Bełkotliwe to jest twoje zapytanie to tak na poczatek :)

strona z ktorej wyczytałem TEN BEŁKOT była podana na ekranie przy probie wejscia w MLO a mianowicie http://www.konami.jp...1/?tg=gb&pf=ps3 ....< nie zauwazyłes ??? czy moze tez masz demo !!! ;) >

a ponizej dam ten bełkot w orginale

2011.05.30Emergency Maintenance

Emergency Network Maintenance will be held during the below times: 23:30 30/05/2011(UTC) Please note that the Online Service will be suspended during these times and maintenance may be extended if required. Thank you for your cooperation and understanding.

Pozdrawiam :)

juz ok :))))

2011.05.31Maintenance Completed

We are glad to inform our customers that maintenance work on our servers were completed at 1:00 on 31/05/2011 (UTC).

We also would like to apologise for any inconvenience caused.

Ty popełniłeś ten "przekład", czy przepuściłeś go przez translator internetowy? W obu wypadkach mam dla Ciebie kiepską wiadomość. To:

Emergency Utrzymania Sieci odbędzie się w czasie poniżej: 23:30 30/05/2011 (UTC) Zwróć uwagę, że serwis online zostaną zawieszone w tych czasach i konserwacji może być przedłużony w razie potrzeby. Dziękuję za współpracę i zrozumienie.
nie jest po polsku. ;) Dlatego nazwałem to bełkotliwym tekścikiem.

Gdybym zauważył, to bym nie zadawał pytania. Myślę, że to dość logiczne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty popełniłeś ten "przekład", czy przepuściłeś go przez translator internetowy? W obu wypadkach mam dla Ciebie kiepską wiadomość. To:

nie jest po polsku. ;) Dlatego nazwałem to bełkotliwym tekścikiem.

Gdybym zauważył, to bym nie zadawał pytania. Myślę, że to dość logiczne. ;)

Przepusciłem przez translator chodziło mi tylko o ogolna przyczyne pozniej dodałem w orginale własnie ten tekscik ...zle cie zrozumiałem z tym bełkotliwym tekscikiem ;) wazne ze juz wszystko ok :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tworzycie swoje druzyny? Nie chodzi mi tu o to, ze przeniesc np.eto i messiego do jednego teamu, ale stworzyc team od podstaw. Ja od kilku lat mam 2 stale druzyny, ktore tworze na nowo co roku, a realne druzyny sobie po prostu olewam.

btw

przyjemnie sie oglada :) Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tworzycie swoje druzyny? Nie chodzi mi tu o to, ze przeniesc np.eto i messiego do jednego teamu, ale stworzyc team od podstaw. Ja od kilku lat mam 2 stale druzyny, ktore tworze na nowo co roku, a realne druzyny sobie po prostu olewam.

btw

przyjemnie sie oglada :)

Tym kolesiem się powinien Polsat Sport zainteresować , bo dobrze komentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Master "Laga" Online nie zaczyna was denerwowac? Czy jest mozliwość hakowania gry przez online? A mianowicie oszukiwać, pomagac sobie w niedozwolony sposób.

Dwa tygodnie od zalogowania sie na nowo po awarii systemu gra doprowadza mnie do szału - dlaczego? oto kilka przykładów, ale zanim je podam nadmienie, że w pesa gram od 2002 roku,

konsekwentnie rok po roku w kazda czesc. (nie jest to próba chwalenia się, ale chce zeby bylo jasne, że nie jestem laikiem w te klocki) . Oto przykłady:

- wczoraj grałem z kolesiem z D2 (ja jestem w D3) i wygrywam 4-0, w 80min. koleś pauzuje gre, ktora się chwile po tym rozłacza i nie daje mi walkowera confused.gif

- koles gra ekipa kryzys tj. Ordaz, Mindanda itd. i znowu koncowka spotkania, uciekam od połowy Valenicą( taki zawodnik co ma 92 speeda), a tu przed polem karnym dogania mnie .... Dodo laugh.gif

malo tego, zabiera piłke i jeszcze przewraca. Nadmienie tylko, że mój zawodnik miał forme rosnacą.

- idzmy dalej, gram z typkiem po pierwszej polowie jest 1-1 , po czym mecz przegrywam 5-1, gdzie 4 bramki strzela mi ibrahimowic z bańki. Wiem ktoś powie, że to możliwe, a ja odpowiem, że w każdej z tych bramek moi zawodnicy stali jak zaczarowani. Mimo że wiedziałem ze pila bedzia grana na glowe ujfalusi, zhirkov, konko i spolka nie reagowali. blush.gif

- kolejny kiks gry to podania prostopadle, ktore wykonuje przeciwnik. Podczas tych podań moj obronca najpierw się odwraca w strone podania, zatrzymuje sie i dopiero robi zryw za pilka,

gdzie juz jest w tyle dobre pare metrow

Dzisiaj nie dawalem sobie rady z ekipami kryzys z 5D , w jednym z takich meczy moi obrocy strzelili sobie 2 gole -wolontariusze je##ne. Nie widzialbym w tym nic dziwnego, gdybym nie rozegral w tych rozgrywkach ponad 900 meczy i wygrania jednego turnieju. Wczesniej gra nie sprawiala problemu, a teraz mam wrazenia ze pilke podaja z opoznieniem , specjalnie zwiekszylem lacze do 6 mega, a tu taki kibel. Skład w ktorym mam takich zawodnikow jak: Deco, Negredo, Adebayor, Cassano, Valencia , Szczesny, Ujfalusi przestal sobie radzic z takimi tuzami jak ordaz , minanda, dodo, a ivarov to bóg bramkarski.

Poradzcie cos koledzy bo czarno to widze.... dzisiaj o maly wlos nie rozbilem szyby w regale po kolejnym kiksie tej gry, a dodam, że dziewczyna lubi ten regal i beda klopoty jak ta gra tak bedzie mnie wyprowadzac z rownowagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- koles gra ekipa kryzys tj. Ordaz, Mindanda itd. i znowu koncowka spotkania, uciekam od połowy Valenicą( taki zawodnik co ma 92 speeda), a tu przed polem karnym dogania mnie .... Dodo laugh.gif

malo tego, zabiera piłke i jeszcze przewraca. Nadmienie tylko, że mój zawodnik miał forme rosnacą.

Ten fakt da się akurat wytłumaczyć ponieważ to była 90 min więc twój zawodnik mógł być wyczerpany a Dodo mógł wejść chwile wcześniej na boisko i był w pełni sił.

Edytowane przez michal333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiedział czy jest jakieś forumowe community??

Jeszce jedna sprawa, może ktoś objaśnic jak strzela karne w czasie meczu. Nie mam problemu z wygrywaniem konkursów rzutów karnych, ale w trakcie meczu zawsze strzelam w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fakt da się akurat wytłumaczyć ponieważ to była 90 min więc twój zawodnik mógł być wyczerpany a Dodo mógł wejść chwile wcześniej na boisko i był w pełni sił.

Niestety, ale w tym meczu nie było żadnych zmian z obu stron - dokladnie sie temu przyjrzałem.

... a tak jeszcze przypomniał mi się kolejny kiks. Gdy moi zawodnicy wracają ze spalonego np. we czterech i są już na swoich pozycjach oprócz jednego z nich to nie wiem jak będe próbował podawać to komputer i tak zawsze wybierze,że podanie jest adresowane akurat do tego, ktory jest na spalonymverymad.gif.

Dzisiaj moi zawodnicy dali kolejny popis dziadostwa. Probowalem wykopać piłke kółkiem, ratując drużyne z opresji pod własną bramką. No i zawodnik kopnął ............ i nastrzelił ją sobie w twarzlaugh.gif, po czym się wywróciłthumbsup.gif. Nie musze pisać jak przeciwnik to wykorzystał. Do tego dochodzą niewytłumaczalne problemy z przełaczaniem zawodników przy próbie podania z obrony do napastnika i gdy podanie jest za słabe nie da rady przełaczyć na gościa z pomocy, który jest koło piłki. będą się przełączać wszyscy tylko nie ten, który jest najbliżej.

To tyle odnosnie moich refleksji po rozegraniu 900 spotkań. Miałem nadzieje, im więcej spotkań i lepszy zespół tym bardziej gra bedzie mnie wciagać- z przykroscia stwierdzam, że zaczyna wyglądać to odwrotnie.

Edytowane przez Reymontas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale w tym meczu nie było żadnych zmian z obu stron - dokladnie sie temu przyjrzałem.

... a tak jeszcze przypomniał mi się kolejny kiks. Gdy moi zawodnicy wracają ze spalonego np. we czterech i są już na swoich pozycjach oprócz jednego z nich to nie wiem jak będe próbował podawać to komputer i tak zawsze wybierze,że podanie jest adresowane akurat do tego, ktory jest na spalonymverymad.gif.

Dzisiaj moi zawodnicy dali kolejny popis dziadostwa. Probowalem wykopać piłke kółkiem, ratując drużyne z opresji pod własną bramką. No i zawodnik kopnął ............ i nastrzelił ją sobie w twarzlaugh.gif, po czym się wywróciłthumbsup.gif. Nie musze pisać jak przeciwnik to wykorzystał. Do tego dochodzą niewytłumaczalne problemy z przełaczaniem zawodników przy próbie podania z obrony do napastnika i gdy podanie jest za słabe nie da rady przełaczyć na gościa z pomocy, który jest koło piłki. będą się przełączać wszyscy tylko nie ten, który jest najbliżej.

To jest normalka, każdy musi sobie z tym radzić, co do oszustów to mi się zdarzyło tylko 1 raz, że się koleś odłączył w końcówcę. Mam w miarę słaby skład i jestem w D3, nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w PSS jest demo PESa 11? Ktoś jakiś czas temu napisał, że ściągnął demo z PSS. Próbowałem je znaleźć przy pomocy wyszukiwarki, ale znajduje tylko jakieś filmiki. Źle szukam czy po prostu nie ma dema na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem dema i nie natknąłem się ani PESa 11 jak i do FIFy 11,wygląda na to że usunęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale w tym meczu nie było żadnych zmian z obu stron - dokladnie sie temu przyjrzałem.

Kolego Valencia ma 92 speeda, a dribble speed tylko 82. Dribble speed, czyli z piłką przy nodze. Valencia to nie jest żaden sprinter i tyle.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×