Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem miesiąc włączyłem mlo i nie umiem odbierac piłki na jaki guzik się dusi, żeby gracz namierzył piłkarza podbiegł i zabrał piłkę bo u mnie się mijają z piłą i coś nie tak z przepstrykiwaniem gracza mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje chętnego który pomoze mi zdobyć trofka online. Ja też pomoge pisac jak cos na ps3! psnid: wlodar1916_92

Edytowane przez wlodar1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Chcialbym zmienic pilke w trybie master league na jakas inna i nie wiem jak. Tu pytanie czy wogole sie da i jezeli sie da to jak? Za wszelka pomoc dzieki. Mowa tu oczywiscie o pes 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekop dokładnie opcje (te w MENU GŁÓWNYM gry, ale też w MENU ML), a na 100% znajdziesz. ;) Ustawiłem sobie odmienne wzory dla poszczególnych lig, pucharów i turniejów, więc gwarantuję, że się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopalem i nic wiem ze w innych pesach latwo sie to robilo tylko najpierw trzeba bylo wykupic taka opcje a teraz nic tuy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopalem i nic wiem ze w innych pesach latwo sie to robilo tylko najpierw trzeba bylo wykupic taka opcje a teraz nic tuy nie ma.

Jest taka możliwość, w zakładce EDIT, blisko prawej strony , można zmienić co tylko chcesz, rodzaje piłek w danych rozgrywkach, stadiony dla drużyn, tryby rozgrywek np. żeby w pucharach krajowych grac mecz i rewanż a nie jeden mecz, inne też.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Można też zdecydować, czy chcemy, żeby zawodnicy mieli na rękawach logo ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałe zapytac czy zna ktos jakas kombinacje na uzyskanie najwiekszego overalla w became a legend? .najwiekszego jakiego udało mi na starcie ustawic to 72.

Nie pamietam dokładnie jak to zrobiłem ale chyba wybrałem

Position :CF

Player Mould: The all rounder

Points: dribbling i speed po 6 kresek i shoot 2 kreski

Jesli ktoś posiada wiedze na ten temat ODP.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrze zobacze i dam odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie jezeli juz sobie poustawiam to bede musial master league zavzynac od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taka możliwość żeby odtworzyć na komputerze pliki ze strzelonymi bramkami przekopiowane z ps3? Sam plik zrzuciłem, ale nie wiem czy jest opcja go otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Bez sprzętu nagrywającego obraz z TV nic nie zdziałasz, chyba, że nagranie cyfrówką Cię zadowala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będą?

@down: dobre, dobre. :D

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą będą, zaraz po tym jak polski klub wywalczy awans do Ligi Mistrzów :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o PESie 2011 w dziale Online zamknięty, więc zapytam tutaj: gra ktoś jeszcze w to po sieci?

Zagrałbym towarzysko kilka spotkań jakimiś słabszymi drużynami (bo wszędzie tylko Reale, Barce czy inne giganty), więc jeśli jest ktoś chętny to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grających osób jest nadal sporo. Możemy nawet pokombinować coś na wzór ligi, choć jakoś fantastycznie to nie wyglądało (wiele przyczyn i winowajców- w tym ja :P).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zatem o tym pomyśleć.

No to jest nas już trzech:) jeszcze chociaż kolejnych kilku zawodników( min 2-3) i można zrobić coś w stylu pożegnalnej ligi :) bo po premierze części oznaczonej numerkiem 2012 będzie ciężko znaleźć zapaleńców chcących grać w 11. Poszukam chętnych i dam znać co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak przerzucasz się na nowego PESa?

Chciałbym, ale nie wiem, kiedy pozwolę sobie na taki wydatek. W październiku na pewno gry nie kupię, może na święta, jeszcze nie wiem. PES2011 miałem 2 dni przed premierą, póki co nie znudziła mi się( ostatnio wygrałem competition w MLO moim teamem :D ), mam jeszcze do ukończenia BaL no i te nasze ligi. Więc nie zamierzam w najbliższym czasie dusić z siebie dwóch stówek na dwunastkę, kiedy fajnie mi się gra w poprzednią część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ta informacja. Nie jestem w stanie z Tobą wygrać, ale każdy mecz jest ekscytujący i daje mi sporo frajdy.

BAL jest super, a MLO wciąga jak diabli. Moim największym sukcesem jest półfinał w turnieju MLO D5 (w składzie byli podstawowi gracze plus Robbie Keane i Paul Scholes). Przegrałem w karnych ze zwycięzcą turnieju.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×