Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mi nie odpowiedział czy jest jakieś forumowe community??

Jeszce jedna sprawa, może ktoś objaśnic jak strzela karne w czasie meczu. Nie mam problemu z wygrywaniem konkursów rzutów karnych, ale w trakcie meczu zawsze strzelam w kosmos.

w trakcie meczu strzałka gora dol to kierunek w ktorym piłka ma sie udac ..poszukaj na youtube jest gdzies filmik instruktazowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zaczyna mnie już masakrycznie wkurzać. Pomijam już fakt multi gdzie niemal zawsze gram przeciwko Realowi i Barcelonie. Sam gram Juventusem i np śmieszy mnie jak np Xavi czy Pique wyprzedza i odbiera piłkę Krasiciowi, który jest niemal sprinterem. Po prostu uważam, że drużyna Barcelony jest przepakwoana, a grając online zdarzają się takie dziwne rzeczy bo większość meczy mam zazwyczaj wyrównane, ale często też zdarza się tak, że gość biegnie Messim i przebiega przez mojego zawodnika i strzela z jakiejś niemożliwej pozycji. Mi samemu nie udało się zrobić takich rzeczy. Coś jest po prostu nie tak bo widzę, że wystarczy mieć na sobie koszulke Barcelony by statystyki przestały mieć znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ...nie wiem jak moge zagrac z kolezka meczyk mam go w przyjaciołach i grzebałem chyba wszedzie zeby jakos z nim zagrac ....Bardzo prosze niech ktos mi napisze co musze zrobic a jezeli juz był gdzies taki temat to bede wdzieczny za pokierowanie mnie w dobrym kierunku ...Z gory dzieki :)

Czy ktoś zna sposób jak obronić "wcinkę" (kwadrat z kierunkiem wstecz + kierunek w któryś róg) z karnego??? Za każdym razem, nawet jak odczytam intencje strzelca i rzucę się w ten sam róg pilka miękko uderzona przelatuje nad bramkarzem. Wychodzi na to, że to praktycznie 100% bramka za kazdym razem, wystarczy nie spudłować

trzeba wyczuc moment na lekko uderzona musisz sie rzucic minimalnie pozniej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy była ostatnia oficjalna aktualizacja na PS3, i ewentualnie kiedy będzie następna?

Jak masz na myśli składy to ostatnia była pod koniec lutego zdaje się, a następnej już nie będzie. Jest dwa razy do roku - niedługo po wydaniu gry i po styczniowym okienku. Potem już nowa część wychodzi.

Chyba że dalej są dwa razy w roku a ja o tym nie wiem bo jak tylko dorwę nową część to stara wędruje do lamusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy MLO ostatnio chodzi Wam bez problemu? Nie mówię tutaj o lagach, bo te (przynajmniej u mnie) są sporadyczne, ale o rozłączaniu z serverem. Net chodzi bez zarzutu, z PSN podczas gry mnie nie wypisuje, a w tym tygodniu 6razy rozłączyło mnie ot tak, oczywiście z walkowerem dla przeciwnika co jest strasznie denerwujące, zwłaszcza jak się rozłączy na początku meczu lub gdywygrywam. Na początku wszystko śmigało dobrze, a ten tydzień to jakaś totalna porażka pod względem MLO. Ma ktoś taki problem ostatnio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem, otóż podczas logowania się do gry online ciągle wyskakuje mi błąd "an error has occurred" co mam zrobic pomocy mam sony 3 od niedawna i nie wiem co zrobic 2 dni temu dzialalo normalniea teraz jak sie loguje do gry zawsze pojawia sie cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy MLO ostatnio chodzi Wam bez problemu? Nie mówię tutaj o lagach, bo te (przynajmniej u mnie) są sporadyczne, ale o rozłączaniu z serverem. Net chodzi bez zarzutu, z PSN podczas gry mnie nie wypisuje, a w tym tygodniu 6razy rozłączyło mnie ot tak, oczywiście z walkowerem dla przeciwnika co jest strasznie denerwujące, zwłaszcza jak się rozłączy na początku meczu lub gdywygrywam. Na początku wszystko śmigało dobrze, a ten tydzień to jakaś totalna porażka pod względem MLO. Ma ktoś taki problem ostatnio?

Wczoraj cisnąłem do godz. 23 i wszystko śmigało bez problemów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu szykuje się gruba impreza!! Już ponad 70 osób zapisało się na turniej Mistrzostw Śląska. Szczegóły na www.pesgoldenleague.pl oraz www.pes-scena.pl/forum :) W sumie konsola Nintendo Wii przyciąga uwagę :)

Edytowane przez Szejker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy powróciłem do PES'a i chętnie bym zagrał parę meczyków online :thumbsup:. Dodawać mnie do znajomych, mile widziany hs.

PS Preferuję pory wieczorne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowmiez wrocilem ostatnio do pesa MLO i w jednym z pierwszych meczykow pokonalem kolesia z d2 ze skladem messi seedorf c.ronaldo arshavin itd.(ja tez jestem w d2 moj sklad to min deco lisandro lassana diarra milner roby keane ) wejscie w meczyk kosztuje mnie 170 tys ,a za wygrana z nim 5:3 dostalem prawie 800 tys !!!!! koles groził mi ze napisze do konami :/ HA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś usunąłem swoją drużynę, choć prezentowała się całkiem nieźle. Szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś usunąłem swoją drużynę, choć prezentowała się całkiem nieźle. Szkoda nerwów.

a jednak przestales grac w mlo;/ ale online jeszcze mozna popykac kiedys... choc ja miesiac nie gralem i teraz gram jakbym w zyciu pada w rece nie mial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomymi chętnie, ale nie mam zamiaru męczyć się z jakimiś przypadkowymi łebkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w PSS jest demo PESa 11? Ktoś jakiś czas temu napisał, że ściągnął demo z PSS. Próbowałem je znaleźć przy pomocy wyszukiwarki, ale znajduje tylko jakieś filmiki. Źle szukam czy po prostu nie ma dema na PSS?

Demo PESa 11 można ściągnąć na amerkańskim koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam kilka pytań czemu w MLO nie mogę dołączyć do żadnego competition?.Zawsze jak jest że zaczyna się o dajmy na to 16 : 55 to jak w tym czasie wejdę to jest napisane że currently error czy coś.Aha być może powodem tego jest to że pod nickiem mam unregistred czy coś.Jak zrobić żeby było Poland?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam kilka pytań czemu w MLO nie mogę dołączyć do żadnego competition?.Zawsze jak jest że zaczyna się o dajmy na to 16 : 55 to jak w tym czasie wejdę to jest napisane że currently error czy coś.Aha być może powodem tego jest to że pod nickiem mam unregistred czy coś.Jak zrobić żeby było Poland?

W edycji profilu trzeba to zmienić. Możesz tam wpisać kraj, ulubiony klub i piłkarza i jakiś tekst np. POLSKA WYGRA EURO 2012 :rofl: . Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba w online settings to zmieniasz. Osobiscie mam wątpliwosci czy to jest przyczyna, ale spróbuj.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji profilu trzeba to zmienić. Możesz tam wpisać kraj, ulubiony klub i piłkarza i jakiś tekst np. POLSKA WYGRA EURO 2012 :rofl: . Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba w online settings to zmieniasz. Osobiscie mam wątpliwosci czy to jest przyczyna, ale spróbuj.

Pzdr.

jak masz competition o 16 to wejdz o 17 i grasz bez problemu poprostu trzeba dodac godzine do kazdego podanego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mozna w jakis prosty sposob przywrocic ustawienia poczatkowe pesa? Czy trzeba usunac wszyskie pliki pojedynczo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Po przerwie znów kupiłem pesa 2011 i zamierzam trzoszkę tworzyć :) wpadłem na pomysł, żeby stworzyć ligę złożoną z klasycznych drużyn(np. barca cruyffa z 1992, orły Górskiego, manchester united '99), ale napotkałem 2. problemy. 1- jak sprawić, aby nowo wgrane logo było wśród listy log możliwych do wgrania(skopiowałem w odpowiednie miesjce ale nie mogę dodac do koszulki)?2- oraz czy jest gdzieś w sieci lista z poprawionymi nazwiskami klasycznych zawodników(jest ograniczona liczba stworzonych zawodnikow, gotowi bardzo sie przydadzą)? Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Aha i jak ktoś może ma ingormacje na temat paczki z retro strojami to prosze o kontakt, w sieci znalazlem pojedyncze)

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaden burdel, macie wsio w tamtym temacie, jest wasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się sensownie zrobiona twarz Beckhama. Stworzyłem własną i jest całkiem znośna, ale może ktoś ma na podorędziu lepszą (dokładne dane budowy twarzy)?

P.S. W końcu wpadła platynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się sensownie zrobiona twarz Beckhama. Stworzyłem własną i jest całkiem znośna, ale może ktoś ma na podorędziu lepszą (dokładne dane budowy twarzy)?

P.S. W końcu wpadła platynka.

no gratulacje za ta platynke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, grajac przez siec pod przyciskiem L1 jest ktortkie menu z textami, czy mozna te napisy jakos zmienic ? niektrozy gracze maja swoje napisy np. thank you lub temu podobne . prosze o pomoc jak to zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×