Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Gram sobie ML w trybie single. Mam pytanie co do gwiazdek przy zawodnikach. Tacy ludzie jak np. Nani czy Valencia maja przy swoim overall'u gwiazdke. Co ona oznacza dokladnie? Czy rozwijajac zawodnika mozna ja jakos nabyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie jak moge zagrac z kolega mecz jak on jest u siebie w domu? a ja u sie bie tzn na 2 innych konsolach , jak moge go znalez? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz pokój i zapraszasz go do wspólnej gry.

tzn online/ match lobby / create room

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje

a jest ktos chetny na meczyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat dzis wieczorkiem to nie , bo bede z dziewucha . Najpredzej w poniedzialek nawet przez caly dzien bo jestem po zabiegu i siedze w domu

moj login na pn beryberu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz wiem o co cho xD

Edytowane przez hitman90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje

a jest ktos chetny na meczyki ?

Ja chetnie moge zagrac meczyk...np dzis po 21... jezeli jest ktos chetny to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evi gramy lige dziś ?

Mam pytanie, słyszałem , że oprócz Ligi Mistrzów jest też Liga Europejska , więc moje pytanie, czy znajde tutaj Lecha Poznan? I za ile gre można dostać? Bo Fifa mi się znudziła

właśnie, gdize jest Liga Europejska ? bo liga LM mam CL jest ale LE nie moge znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam prozbe do treofeum mr consequncy online cos takiego musze wygrac 15 spotkac a mam juz troche wiec jesli ktos mi pomoze dam mu w zamiar 15 zwyciestw nr gg 11998649 psn id pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Pietrzu jak cos to wyslij mi zaproszenie na psn to sie ugadamy co do godziny granie na te trofeum bo tak sie sklada ze ja go tez niemam

Edytowane przez dominik3112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy wie ktoś jak mam odblokować porty itd. w routerze tak abym mógł swobodnie grać przez sięć ? Od razu mówię że przeszukałem cały temat z pesem na forum i znalazłem tylko numer portów ale jak i gdzie je odblokowąć oraz co jeszcze zrobić żeby było dobrze tego nie znalazłem , nie mam zielonego pojęcia co dalej mam robić z tym fantem:) , Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, Mój router to Edinmax 6020n. POzdrawiam

Edytowane przez marzuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema a w inne gry mozesz grac ojline.bo ja mam bez problemu z online

z resztą gier nie mam problemu aby sobie pograć online, tylko z Pesem :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze masz ustawione na proxy.wes sprawdz zeby bylo na off.bo z takim czyms to 1 raz sie spotykam.a wiesz moze czy mozna zrobic symulacje na caly sezon w ML czy tylko po 1 meczu.a i czy bys mi pomogl z jednym pucharkem tym co 15 meczymusisz wygrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umie ktos edytowac statystyki z Football Managera do statystyk PESa ?

Edytowane przez dwksc1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy wie ktoś jak mam odblokować porty itd. w routerze tak abym mógł swobodnie grać przez sięć ? Od razu mówię że przeszukałem cały temat z pesem na forum i znalazłem tylko numer portów ale jak i gdzie je odblokowąć oraz co jeszcze zrobić żeby było dobrze tego nie znalazłem , nie mam zielonego pojęcia co dalej mam robić z tym fantem:) , Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, Mój router to Edinmax 6020n. POzdrawiam

kup najlepiej nowy inny router ja mialem ten sam problem i nic nie pomagalo dopiero jak kupilem router to zaczelo wszystko smigac jak powinno poradzam belkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję niedawno zagrać w PES'a na PSP, w związku z tym mam pytania do graczy:

- czy jest możliwość zagrania eliminacji przed turniejem typu Mistrzostwa Świata bądź Europy, Copa America, Puchar Narodów Afryki, ponieważ w wersji na konsolkę kieszonkową jest taka możliwość, jeśli tak jak to ustawić?

Drugie pytanko już nie ma związku z wersją na PSP, a dotyczy treningu:

- czy jest możliwość zagrania meczu treningowego przeciwko rezerwowym, jak w FIFIE, ewentualnie jak to się ustawia?

gram w PES'a z przerwami już jakiś czas i nie wiem czy nie zauważyłem czegoś, czy po prostu nie ma takich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest z Pomorza lub będzie tam w następny weekend to zapraszam na turniej Mistrzostw Pomorza PES 2011, który odbędzie się 14 sierpnia w Gdyni na ul. Żeromskiego 28 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×