Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki kolego !

a orientujesz się może gdzie mogę ściągnąć skan PL instrukcji??

z góry dzięki

Masz na myśli poradnik jak grać, wykonywać wolne, karne itd?

Odezwij się na priv bo chyba mam takowy poradnik na kompie (jeśli o to Ci chodzi).

~Barney

Na YouTube masz sporo tutoriali... np

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, mało ludzi pozostało przy solidnej "11", niestety PES 2012 mimo tak licznych błędów i niedociągnięć przyciągnął graczy. Na szczęście pozostało wielu naprawdę przyzwoitych grajków, co widać w MLO. Jak dostaniesz to daj znać PSNid: Nazarro19

jakich licznych bledow jesli mozna wiedziec? ma ich napewno mniej niz swietna 11 takze troche uprzedzony chyba jestes nazar:D

PS: moze na dniach jakis sparing zagramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich licznych bledow jesli mozna wiedziec? ma ich napewno mniej niz swietna 11 takze troche uprzedzony chyba jestes nazar:D

PS: moze na dniach jakis sparing zagramy?

jezeli ktos zaczyna pesy z ostatnich lat nazywac swietnymi, to ja zaczynam watpic w sens zycia :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos zaczyna pesy z ostatnich lat nazywac swietnymi, to ja zaczynam watpic w sens zycia :(

cicho i graj w nhl a nie pierdoły opowiadasz :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie PESy były swietne, zaczynając od ISSów na PSX kończąc na 2011, którą uważam za ostatnią grywalną część. I nie obchodzi maty15 mnie Twoja wiara w sens życia, graj w co chcesz Twoja sprawa.

I pytanie do grających w MLO. Ile udało Wam się najwięcej zarobić kasy w 1 meczu? Pytam z ciekawości, wczoraj po pokonaniu gościa z 9. miejscem pod względem total assets dostałem 1.9mln euro, ale i ja mam przyzwoity team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurde to gratki ja wygrałem 300tyś za mecz. Mam pytanie w jakich porach występuje turniej UEFA CHAMPIONS LEAGUE bo ja miałem szczęście zagrać, możę z 3 razy. Wstęp od 3 ligi tam jest, ale rzadko ten turniej występuje nie wiedzieć czemu.

Czy do 2 dywizji mogę awansować po prostu wskakując na 1 miejsce w swojej dywizji czy muszę czekać, aż gra mnie awansuje po kilku dniach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurde to gratki ja wygrałem 300tyś za mecz. Mam pytanie w jakich porach występuje turniej UEFA CHAMPIONS LEAGUE bo ja miałem szczęście zagrać, możę z 3 razy. Wstęp od 3 ligi tam jest, ale rzadko ten turniej występuje nie wiedzieć czemu.

Czy do 2 dywizji mogę awansować po prostu wskakując na 1 miejsce w swojej dywizji czy muszę czekać, aż gra mnie awansuje po kilku dniach???

Champions League jest na pewno w środy około 20-21, kiedy więcej nie wiem, bo gram tylko o wcześniej wymienionej porze. Strasznie trudno tam w fazie pucharowej grać, same kozaki z rewelacyjnymi drużynami, ja dostałem się do ćwierćfinału, gdzie dostałem lanie od późniejszego triumfatora.

Aby awansować do wyższej dywizji, musisz w nocy z poniedziałku na wtorek około północy mieć rank powyżej ustalonego limitu. Teraz walczę, żeby po raz pierwszy utrzymać się w D1 dłużej niż tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 1,9mln ojro wygrałeś w pojedynczym meczu jak dobrze rozumiem, ale chyba pojedynczych nie bardzo sie oplaca grać bo w wiekszosci wiecej kasy stracisz za udział bo trafisz słabego rywala.

Jaki masz sklad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, mało ludzi pozostało przy solidnej "11", niestety PES 2012 mimo tak licznych błędów i niedociągnięć przyciągnął graczy. Na szczęście pozostało wielu naprawdę przyzwoitych grajków, co widać w MLO. Jak dostaniesz to daj znać PSNid: Nazarro19

No cieszy mnie to że ktoś to zauważył ze Pes12 jest do dupy mnie też się za cholery nie podoba ja już prawie rok mam 11 i jestem z niej dumny , natomiast po ograniu 2ch dem w pes12 odepchneło mnie, potem zagrałem u kumpla w pełną wersję to dopiero gniot zresztą cena na Ps store 69zł wszystko mi wytłumaczyła !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 1,9mln ojro wygrałeś w pojedynczym meczu jak dobrze rozumiem, ale chyba pojedynczych nie bardzo sie oplaca grać bo w wiekszosci wiecej kasy stracisz za udział bo trafisz słabego rywala.

Jaki masz sklad?

gram pojedyńcze mecze, bo w turnieju, za wejście do którego muszę zapłacić ponad milion euro, aby nie stracić muszę dojść do ćwierćfinału. W pojedyńczych meczach zarabiam prawie zawsze, przeważnie na czysto 300tys euro. Mój skład valdes-evra distin toure bosingwa-felipe melo cesc xavi iniesta- aguero luis fabiano. Drużyna dosyć silna, bo gram w tym trybie ponad rok. Gram klepką, dużo podań w środku pola, posiadanie około 60%, więc pomoc jest dla mnie najważniejsza, stąd nie oszczędzam na zawodnikach do tej formacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od czego zależy otrzymana kasa w pojedynczych meczach siły rywala, czy wynik meczu też ma znaczenie? Rywal zawsze jest losowy w pojedynczym meczu czy idzie kogoś konkretnego wyzwać?

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy otrzymana kasa w pojedynczych meczach siły rywala, czy wynik meczu też ma znaczenie? Rywal zawsze jest losowy w pojedynczym meczu czy idzie kogoś konkretnego wyzwać?

kasa zależy tylko od siły rywala. U mnie porażka nawet nieznaczna ze słabszym rywalem to strata 12-15pkt i jakieś 80-100tys euro w plecy. wczoraj dwa razy wygrałem z gościem( total assets około 250mln euro) 2:0 , 3:2 i dwa razy dostałem 1,21mln. Jeśli była jakaś różnica to na tyle nieznaczna, że nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież więcej chyba ludzi jest w niższych dywizjach ja zagrałem z 2 razy pojedynczy mecz i nie moge natrafic na kogoś z D1, a ty na ty kokosy zbierasz. Ja jednak zostanę przy turniejach, wystarczy mi dojść do 1/8 MLO i jestem na zero, a jak do ćwiercfinału to na plus.

Ćwiercfinał to osiągam praktycznie zawsze, 2 razy wygrałem cały tureniej powoli zbieram kasę na Arshavina mam już 20mln. Mam Hiquaina w środku i po bokach Ribery i Di Natale.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież więcej chyba ludzi jest w niższych dywizjach ja zagrałem z 2 razy pojedynczy mecz i nie moge natrafic na kogoś z D1, a ty na ty kokosy zbierasz. Ja jednak zostanę przy turniejach, wystarczy mi dojść do 1/8 MLO i jestem na zero, a jak do ćwiercfinału to na plus.

Ćwiercfinał to osiągam praktycznie zawsze, 2 razy wygrałem cały tureniej powoli zbieram kasę na Arshavina mam już 20mln. Mam Hiquaina w środku i po bokach Ribery i Di Natale.

to prawda, że jest więcej słabszych graczy. Jednak Ty przez 2 godziny w turnieju jesteś pareset tysięcy na plus, a ja przez 2 godziny zarabiam na czysto co najmniej milion, często sporo więcej. Ale w turniejach też czasami gram, zwłaszcza w ML Open i Champions league, tam nadal sporo chętnych i dobry poziom jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pojedynczy ile płacisz ja 220tyś.

teraz już 360tys euro, ale kwota wygrywana rośnie wprost proporcjonalnie do wydawanej. Bo nie pamiętam, żebym w ostatnim czasie dostał poniżej 300tys nawet po przegranym meczu z dużo słabszym wynikiem, co w Twoim wypadku pewnie się zdzarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 3 mecze pojedyncze rzeczywiście się opłaca wygrałem z kolesiem 4-1 i dostałem 575tyś, potem dwa razy koło 300tyś za remisy z innymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 3 mecze pojedyncze rzeczywiście się opłaca wygrałem z kolesiem 4-1 i dostałem 575tyś, potem dwa razy koło 300tyś za remisy z innymi graczami.

Ja dzisiaj w 3 mecze zarobiłem na czysto 800tys. bardzo sie oplaca, pod warunkiem ze nie losujesz ciągle gości, którzy zaczynają. bo z koksami to nawet jak przegrasz to nieźle zarabiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazarssj2 napisz jak będziesz grał to wbijemy do tego samego mlo.

edit: Grałem 2x razy z tym samym gościem jego total assets 140mln moje 101mln.

Liczy się też w zarobku wynik meczu

Pierwszy mecz 2-1 wygrałem = 467tyś

Drugi mecz 8-3 wygrałem = 658tyś

Jak na razie rekord zarobku to 880tyś za przegraną 3-2 z kolesiem na 26 miejscu w total assets(460mln coś takiego nie pamiętam). Straciłem gola w ostatniej minucie.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazarssj2 napisz jak będziesz grał to wbijemy do tego samego mlo.

Dzisiaj około 16-19 prawdopodobnie będę miał czas pograć więc możemy wejść. Można też w tym samym momencie wcisnąć quick match i liczyć, że nas gra ustawi i zagramy 10-minutowy mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak cos to ja w sumie codziennie jestem dzisiaj jednak najprawdopodobniej w tych godzinach mnie nie będzie. Jak się wyrobie to wbije w tych godzinach, ale nie daje sobie ręki uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać górną piłkę taką lekką wcinką i jak przelobować bramkarza bo nie pamiętam. Lob jednak się przydaję jkak bramkarz wyjdzie do piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać górną piłkę taką lekką wcinką i jak przelobować bramkarza bo nie pamiętam. Lob jednak się przydaję jkak bramkarz wyjdzie do piłki.

Lob to strzał z L1, a podcinka to po strzale wcisnąć szybko R1. Poza tym wszystko jest w instrukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×