Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ze względu na MLO bardzo chciałem kupić wcześniej PES 2012( żeby móc kupić dobrych piłkarzy po przyzwoitej cenie), ale wróciłem do MLO w 11, zrobiłem porządnie drużynę, z nowym logo, strojami, sprzedałem super-gwiazdy i oparłem drużynę na dobrych fizycznie, wytrzymałych, szybkich i (środek pola i atak) technicznie przyzwoicie wyszkolonych zawodnikach. Są efekty, to i chęć do grania wróciła :) PES 2011 rządzi :D KopaczK jak będziesz mieć ochotę na meczyk daj znać, ja teraz w GoW II pogrywam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, ale teraz siedzę przy kompie i tłumaczę... Nic to, jak skończę pracę na dziś, to się odezwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bawiłem się z "paczowaniem" gier na PS3 owszem zdarzało mi się wgrywać patche ale na PC wychodzi to dużo krócej(w sumie już wgrywałem patcha na PS3 wiem jak się to robi ale ten co wgrałem mi nie pasował),więc moje pytanie, doradźcie jakiś dobry patch,taki najsolidniejszy do wersji bles 01021.Kurde bardzo pracochłonne jest to wgrywanie paczy na ps3:( Dzięki z góry;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny dla PES 2012

Game Informer - 90/100

Computer and Video Games - 86/100

Vandal Online - 86/100

Official Xbox Magazine - 80/100

Everyeye.it - 80/100

GameSpy - 70/100

GameTrailers - 84/100

GameSpot - 80/100

Eurogamer.de 9/10

Ign 9/10

Gameswelt 9/10

Videgameszone.de 88%

psonly 8/10

inthegame 9/10

CVG 8.7/10

Official PlayStation Magazine 9/10

Yahoo! Games UK 5/5

Eurogamer UK 8/10

NowGamer 8/10

Metro Game Central - 60/100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osoby która pomoże mi w zdobyciu trofeum MR.CONSISTENCY (ONLINE) w PES 2011

mój PSNid: marcinos2209

zapraszam

Edytowane przez marcinos2209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br>szukam osoby która pomoże mi w zdobyciu trofeum  <b>MR.CONSISTENCY (ONLINE) w PES 2011<br><br><b>mój PSNid</b>: marcinos2209  <br><br><b>zapraszam</b><br></b><br>
<br><br>napisalem do ciebie na PSN!<br><br>jakby ktos jeszcze mial z tym problem to piszcie do mnie na PSN prosze :) jakby uzytkownik powyzej zniknal ;-)<br>dzieki<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie pytanko, bo kupiłem pesa 2012 i chciałem zapytać czy istnieje jakaś opcja żeby zamiast angielskiego komentarza w grze mieć np. hiszpański? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak zapisać w grze online własne formacje?Nie winem jak to uczynić i za każdym razem od nowa ustawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak wcisne L1 to mam cztery komendy podczas gry on-line , a co trzeba zrobić zeby było więcej , bo nie którzy gracze mają więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w pes 11 online.

Bo nie wiem czy kupować, a na 12 na razie nie starcza kasy whistling.gif

Dużo ludzi gra, ja w trybie MLO siedzę czas od czasu, w trybie single match od 500 osób(w nietypowych porach np późno w nocy) do kilku tysięcy, no i w competition jest z kim pograć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra, ja w trybie MLO siedzę czas od czasu, w trybie single match od 500 osób(w nietypowych porach np późno w nocy) do kilku tysięcy, no i w competition jest z kim pograć:)

to wypas, kupuję. Może kiedyś jakiegoś sparinga zagramy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wypas, kupuję. Może kiedyś jakiegoś sparinga zagramy??

Bardzo chętnie, mało ludzi pozostało przy solidnej "11", niestety PES 2012 mimo tak licznych błędów i niedociągnięć przyciągnął graczy. Na szczęście pozostało wielu naprawdę przyzwoitych grajków, co widać w MLO. Jak dostaniesz to daj znać PSNid: Nazarro19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, mało ludzi pozostało przy solidnej "11", niestety PES 2012 mimo tak licznych błędów i niedociągnięć przyciągnął graczy. Na szczęście pozostało wielu naprawdę przyzwoitych grajków, co widać w MLO. Jak dostaniesz to daj znać PSNid: Nazarro19

Spoko, odezwę się. ;]

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy Konami chociaż aktualizuje składy do pes 11 ?

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a jest jakaś aktualizacja składów, żebym miał wszystkie te transfery na ten sezon np. Fabregasa i Alexisa w Barcelonie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, odezwę się. ;]

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy Konami chociaż aktualizuje składy do pes 11 ?

nie. najnowsze sa chyba z lutego 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie ręczne przeróbki np. te patche, które mają ekstraklasę itd.. to może komuś się chciało i zrobił, bo sam nic takiego nie znalazłem, gdyby ktoś miał na coś takiego namiary to proszę o kontakt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, albo pad mi szwankuje, albo zapomniałem jak się strzela karne. Dzuszę najpierw strzał, a potem kierunek np. w prawo i dupa wszystko leci lekkim podbiciem w środek no prawie wszystko. Coś źle robię??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość pobrania demka tego PESa? Na japońskim psn? 12 byłaby ok gdyby nie spartaczone strzały lecące w środek bramki. Chce sprawdzić przed ponownym zakupem 11, jak te strzały wyglądały w tej części bo szczerze mówiąc zapomniałem. confused.gif Chwilowo zaślepiony 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim jestem nowy na forum więc - siema...

Czytam te wasze posty w sprawie PES 11 i w większości widzę kłótnie i niepotrzebne komentarze...

Musiałem to napisać:)

Mam pytanko, w sprawie PES 11 gram w pes od hmmm 6-8 lat nie wprawdzie tak jak większość osób tutaj...

nie gram on line ani zawodowo, jak ktoś mnie odwiedza to odpalam pes i gram...

szukam dwóch kwestii - Polska instrukcja do ściągnięcia, albo jakiś pach też z instrukcją jak go wgrać...

Ewentualnie jeżeli nie ma to jak wyłączyć te cholerne powtórki goli fauli i przestrzelonych strzałów...

Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź...

WIęcej forum nie będę zaśmiecał:)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma patcha ani opcji wyłączenia powtórek...taki urok tej odsłony PES'a :confused:

Z doświadczenia Ci powiem że po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja do tego.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomni mi ktoś jak się strzela te karne , a może robię dobrze tylko pad szwankuje. W meczu działa bez zarzutu, ale większość jedenastek wali w środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego !

a orientujesz się może gdzie mogę ściągnąć skan PL instrukcji??

z góry dzięki

Niestety nie ma patcha ani opcji wyłączenia powtórek...taki urok tej odsłony PES'a :confused:

Z doświadczenia Ci powiem że po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja do tego.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×