Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tak samo. Uważam, że fajnie byłoby zorganizować sobie coś na wzór forumowej Ligi. Bardzo chętnie pograłbym w ten sposób. Oczywiście będzie pewnie kłopot z ustaleniem drużyn, ale ukochanego Man Utd. nie porzucę. :P

Tez jestem za ... Co do drużyn to wystarczy zrobić pule porównywalnych drużyn i zrobić losowanie (najlepiej bez tych topowych zespołów )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Uważam, że fajnie byłoby zorganizować sobie coś na wzór forumowej Ligi. Bardzo chętnie pograłbym w ten sposób. Oczywiście będzie pewnie kłopot z ustaleniem drużyn, ale ukochanego Man Utd. nie porzucę. :P

Zapraszam w takim razie na http://gamesleague.net i dołączenie do ligi PES-a na PS3. Liga w PES 2011 ruszy zaraz po premierze, ale póki to nastąpi będzie rozegrany ostatni sezon w PES 2010, do którego zapisy powinny ruszyć albo już jutro albo w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pokombinować, ale chyba najlepiej stworzyć taką naszą, swoiską forumową ligę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pokombinować, ale chyba najlepiej stworzyć taką naszą, swoiską forumową ligę. ;)

jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to że fanatycy PES'a każdą krytykę wystosowaną w kierunku tej gry traktują jak porównywanie do Fify (chociaż mógłbym szprytnie maskować "Fifa" słowem konkurencja ;>).

Ja napisałem co mi się nie podoba, a wam tutaj już ciśnienie skacze bo ktoś powiedział coś niepochlebnego nt. tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam (czyli jakieś 10 lat temu ) na PSX 1 też było zawsze która gra lepsza czy ISS PRO a może FIFA :ninja: (oczywiście nie ma tu mowy o necie itp. swoje opinie zawsze się podzielało między znajomymi :thumbsup:)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to że fanatycy PES'a każdą krytykę wystosowaną w kierunku tej gry traktują jak porównywanie do Fify (chociaż mógłbym szprytnie maskować "Fifa" słowem konkurencja ;>).

Ja napisałem co mi się nie podoba, a wam tutaj już ciśnienie skacze bo ktoś powiedział coś niepochlebnego nt. tej gry.

A mnie się wydaje, że Tobie ciśnienie skacze, że PES mimo, że tak krytykowany w ostatnich latach to w zasadzie nadal ma się dobrze i ma w dalszym ciągu całą masę fanów, którzy żyją nową edycją już na kilka mięsięcy przed a tuż przed premierą tym bardziej. Tu widać i czuć emocje. Ludzie nie zajmują się konkurencją, bo czekają na nową edycję swojej ulubionej kopanki i nawet jak potem są pewnymi rzeczami nieco zawiedzeni to i tak rozgrywka daje im kupę przyjemności. Społeczność FIFY jest inna, nudna i bezbarwna jakaś.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że Tobie ciśnienie skacze, że PES mimo, że tak krytykowany w ostatnich latach to w zasadzie nadal ma się dobrze i ma w dalszym ciągu całą masę fanów, którzy żyją nową edycją już na kilka mięsięcy przed a tuż przed premierą tym bardziej. Tu widać i czuć emocje. Ludzie nie zajmują się konkurencją, bo czekają na nową edycję swojej ulubionej kopanki i nawet jak potem są pewnymi rzeczami nieco zawiedzeni to i tak rozgrywka daje im kupę przyjemności. Społeczność FIFY jest inna, nudna i bezbarwna jakaś.

Tak wlasnie jest. Ja do tematu o Fifie przez caly rok zagladam moze z 10 razy. W ogole mnie nie interesuje ta gra. Co roku gram w demo i u kogos pare meczy i nie robi mi kompletnie. U mnie nie przescignela PESa nigdy. PES mial falstart lekki na next genach ale sie pozbieral konkretnie a nowy widze i wiem ze bedzie tak zajebisty ze czeka mnie kolejny rok weekendowych turniejow, meczykow online i wyzywania sie nawzajem kto lepszy i jak komu skopie dupsko. A moja wisienka na torcie jest nowy sklad Milanu i koniec z rozkminianiem jak dziadkow porozkladac zeby co z tego bylo :). Ronaldinho, Pato, Ibrahomovic, Robinho :D

PS: PES ma drobne wady i wiem o tym, ale sa dla mnie marginalne i nie psuja miodu kompletnie. Jakbym tak wybrzydzal jak co poniektorzy to bym w ogole chyba pleja sprzedal... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką PES2009 zaskoczył mnie czymś zupełnie nowym. Obrońca usiłując wybić piłkę, trafił się w ramię i wpakował w ten sposób piłkę do własnej siatki. Piękna sprawa.

Milusass>>> Oceniając po dostępnych filmikach, gra Elektroników ma tonę komicznych, głupich błędów, ale jakoś nie lecę do tematu o FIFie11, żeby je wyliczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie jest. Ja do tematu o Fifie przez caly rok zagladam moze z 10 razy. W ogole mnie nie interesuje ta gra. Co roku gram w demo i u kogos pare meczy i nie robi mi kompletnie. U mnie nie przescignela PESa nigdy. PES mial falstart lekki na next genach ale sie pozbieral konkretnie a nowy widze i wiem ze bedzie tak zajebisty ze czeka mnie kolejny rok weekendowych turniejow, meczykow online i wyzywania sie nawzajem kto lepszy i jak komu skopie dupsko. A moja wisienka na torcie jest nowy sklad Milanu i koniec z rozkminianiem jak dziadkow porozkladac zeby co z tego bylo :). Ronaldinho, Pato, Ibrahomovic, Robinho :D

PS: PES ma drobne wady i wiem o tym, ale sa dla mnie marginalne i nie psuja miodu kompletnie. Jakbym tak wybrzydzal jak co poniektorzy to bym w ogole chyba pleja sprzedal... <_<

U mnie podobnie :]

Odkąd zacząłem przygodę z konsolą firmy Sony (a minęło już parenaście latek - zacząłem od szaraka) to zawsze w sferze piłki kopanej PES był na pierwszym miejscu, to samo u moich kumpli zawsze PES,PES i PES.

Spotkania przy piwku PES zwykłe mecz ONE on ONE czy samotnie ML. Zawsze tylko PES. Mimo iż gra może ma wady to dla mnie DLA SZAREGO UŻYTKOWNIKA gra wygląda super i zabawa przy graniu w nią dostarcza mi mnóstwo frajdy.

PS.

W fife grałem ale ta gra nie przemawia do mnie (sąsiad tylko w to łoi - i czasami zmuszony jestem w zagrać,lecz nie chętnie. Miałem podejście do fify na PC ale też mnie nie urzekła)

PES z wadami czy bez zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu i jest to jedyna piłka kopana którą akceptuje na moje PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy ciągle swoje... Może ustalimy, że najlepszą piłką kopaną wszech czasów był Winning Eleven 3: Final Version JP i damy już spokój tej Fifie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Sensible Soccer i też będzie git.

Co do tematu to mam parę pytań do obeznanych z PES'em:

1-Czy stadiony są takie jak w rzeczywistości (przynajmniej te większe)?

2-Jak ma się sprawa z ławką rezerwowych, trenerami i całą otoczką meczu?

3-i na koniec głupota :) czy ubrania się budzą?

4-wiem, że PES nie ma licencji, ale jak to wygląda w rzeczywistości? Zamiast Rooney'a jest Runej, zamiast Kaki-Caca?

Największe znaczenie ma dla mnie punkt 4, 2 i 3 (o doznania z gry się nie pytam bo znowu będzie FIFA-PES).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1- większe tak, chociaż jest ich dość mało

2- trenerzy są, ławka jest, kibice drą mordy, z resztą jak chcesz możesz wkleić swoje mp3

3- nie

4- nazwiska są poprawne, brak licencji na stroje i herby, ale to od lat nie stanowi problemu, tak samo z resztą jak nieaktualne składy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już to zauważyłem również na innych forach. Powiem więcej ci co tak narzekają na PES'a to nie są wcale fani FIFA tylko rzekomo dawni pseudo fani starego Pesa. Oni najwięcej brużdżą. Kiedyś podobno kochali pesa, grali etc a 2 lata temu przeszli na FIFA. Gó.w.no prawda. Nigdy nie lubili PES.......i nie mają żadnego pojęcia o tej grze.

Pozwol, ze Cie zacytuje: "Bzdury piszesz takie, że aż żal czytac". Chetnie odkurze mojego PES'a 6 na PC i chetnie z toba zagram online, zobaczymy czy w tedy powiesz, ze nie mam zadnego pojecia o grze.

Sprawdzilem gameplay z gamescomu i musze powiedziec, ze gra prezuntuje sie duzo lepiej i zupelnie inaczej niz na tym ostatnim filmiku z bramkami. Pewnie dostaniemy jako demo ten sam kod gry co byl na gamescomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z twitta murphiego:

#PESdemo includes four teams, 10 minute games, multiple players or CPU and you can try out all the new team manager options
For those that haven't heard PS3 and PC demo will be on the 15th. Trying to get the 360 out the same day but unconfirmed right now

PesFan

with subscribers to

SCEE's PS+ service able to play the demo from September 8th.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru 4 zespoły: FC Barcelona, Bayern Monachium, Chivas Guadalajara oraz Internacional.

Ciekawe czy posiadacze plusa dostaną demo wcześniej.

Edit: Dla posiadaczy PS+ demo będzie dostępne 8 września.

Edytowane przez StefanKKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje brudziły się w PESie 4. Oglądałem wczoraj swoeje stare bramki, które ponagrywałem na VHS. Aż się łezka w oku kręci. Rewelacyjna jest ta seria.

Wczoraj uświadomiłem sobie w pełni, że nawet wolę nielicencjonowane drużyny, bo wgranie herbu, czy też stworzenie poprawnego stroju, to tylko dodatkowa zabawa i można ją ciągnąć przez kilka lat. Edycja stadionu też bardzo mi się podoba. Zapewne znowu Old Trafford nie będzie, ale stworzę coś podobnego i dorzucę adekawtne przyśpiewki, flagi i plakaty, co sprawi, że quasi-OT zawita na moim TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milusass>>> Oceniając po dostępnych filmikach, gra Elektroników ma tonę komicznych, głupich błędów, ale jakoś nie lecę do tematu o FIFie11, żeby je wyliczać.

Twój problem. Ja przyleciałem i napisałem i będę to robił do czasu jak będę widzieć jakieś błędy i mi się to nie znudzi ;>

Edit.

Chociaż nie:

Wczoraj uświadomiłem sobie w pełni, że nawet wolę nielicencjonowane drużyny, bo wgranie herbu, czy też stworzenie poprawnego stroju, to tylko dodatkowa zabawa i można ją ciągnąć przez kilka lat.

Jeśli ludzi myślących w ten sposób i udzielających się w tym temacie jest więcej to nie mam pytań bo żadna dyskusja nic nowego nie wniesie. ZACHWYCAJCIE SIĘ ;)

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś zabłysnąć? Uważasz, że Ci się udało? Super, cieszę się Twoim szczęściem. ;)

BTW skoro ostatni wniosek,jest końcowym, to cieszę się, że doszliśmy do konsensusu (temat o FIFie wita, ten o PESie żegna).

Wie ktoś może, czy poza tradycyjnymi ustawieniami długości rękawów, skarpet i doborze leginsów, będą też inne gadżety? Np. w 6 można było dodać podkoszylkę zakrywającą szyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko gra. Nie ma co toczyć piany z ust. Całe szczęście to nie Chiny i dopóki ktoś nie porównuje konkurencyjnych gier (do tego jest odrębny temat) to może sobie pisać co mu się podoba i co myśli (byle było to zgodne z regulaminem). Na tym forum nikt nikomu nie będzie zakładał kagańca. Nie jesteście w stanie czytać negatywnych opinii o serii PES, załóżcie fanclub i oddzielne forum. Nie ma gier doskonałych, nie spotkałem się z taką. Każda ma wady, ta też. Pisanie, że PES to syf świadczy zaś o zerowym pojęciu o grach piłkarskich. To zawsze była i będzie znakomita seria, w jednym roku z większą w innym z mniejszą ilością błędów i niedociągnięć. Jednym może podobać się bardziej innym mniej. Myślę, że niektórzy powinni nauczyć się szanować zdanie innych i akceptować ich święte internetowe prawo do wyrażania swojej opinii.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to temat o Pesie 11, ale chyba nie będzie problemu jeśli napiszę bardziej przekrojowo ;)

Z samą serią niewiele miałem do czynienia, właściwie mój dłuższy kontakt rozpoczął się od Pesa 09. Rozczarował mnie jednak. A może inaczej - rozczarował po tym jak zagrałem w konkurencyjną fifę 09, bo pes 09 jako gra była właściwie ok, szczególnie podobała mi się nieszablonowość zagrań, tyle, że miałem większą radochę grając w F. Po doskonałej w moim mniemaniu fifie 09 przyszła 10, która nie była już tak dobra, pomimo kilku ciekawych zmian i właśnie wtedy ściągnąłem demko pesa 10 - grałem chyba z dobrych kilka godzin, co przy deficycie na czas jest u mnie niezłym wyczynem. Przyznam szczerze, że byłem zmiażdżony poziomem grywalności, bo po pesie 09 spodziewałem się co najwyżej drobnych poprawek, a - jak dla mnie - pes 10tka był o dobry krok do przodu. No ale jednak było to tylko demko. Teraz nie widzę sensu kupować 10 skoro na horyzoncie widnieje 11, ale przyznam, że jestem bardziej zainteresowany produkcją Konami niż EA.

Patrzę oczywiście na to wszystko nie jako fan którejś z marek, chociaż rzeczywiście to w fifę od zawsze pogrywałem, ale cudowne demko zmieniło nieco mój pogląd na całą sprawę.

Poczekam na recenzje chociaż mogą być oczywiście wypaczone, ale będzie w końcu demo. Mam tylko jedno pytanie, bo obiło mi się coś o uszy, że rozgrywna online w pesie sprawia problemy - może ktoś sprecyzować o co chodzi? Czy to kwestia połączenia (np. że długo szuka graczy/rozłącza w trakcie meczu/są lagi podczas gry/itd)? I jeszcze jedno - jak wygląda sprawa z uciekającymi graczami, czy są jakoś karani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Mam tylko jedno pytanie, bo obiło mi się coś o uszy, że rozgrywna online w pesie sprawia problemy - może ktoś sprecyzować o co chodzi? Czy to kwestia połączenia (np. że długo szuka graczy/rozłącza w trakcie meczu/są lagi podczas gry/itd)? I jeszcze jedno - jak wygląda sprawa z uciekającymi graczami, czy są jakoś karani?

Nie grałem w 2009 i 2010 online ale w 2011 beta nie miałem problemu z niczym o czym piszesz i nikt mi nigdy z meczu nie uciekł (prawdopodobnie trzeba wyłączyć grę i wtedy zabierają cię pkt 49 k za mecz i ileś jeszcze za porażkę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to temat o Pesie 11, ale chyba nie będzie problemu jeśli napiszę bardziej przekrojowo ;)

Z samą serią niewiele miałem do czynienia, właściwie mój dłuższy kontakt rozpoczął się od Pesa 09. Rozczarował mnie jednak. A może inaczej - rozczarował po tym jak zagrałem w konkurencyjną fifę 09, bo pes 09 jako gra była właściwie ok, szczególnie podobała mi się nieszablonowość zagrań, tyle, że miałem większą radochę grając w F. Po doskonałej w moim mniemaniu fifie 09 przyszła 10, która nie była już tak dobra, pomimo kilku ciekawych zmian i właśnie wtedy ściągnąłem demko pesa 10 - grałem chyba z dobrych kilka godzin, co przy deficycie na czas jest u mnie niezłym wyczynem. Przyznam szczerze, że byłem zmiażdżony poziomem grywalności, bo po pesie 09 spodziewałem się co najwyżej drobnych poprawek, a - jak dla mnie - pes 10tka był o dobry krok do przodu. No ale jednak było to tylko demko. Teraz nie widzę sensu kupować 10 skoro na horyzoncie widnieje 11, ale przyznam, że jestem bardziej zainteresowany produkcją Konami niż EA.

Patrzę oczywiście na to wszystko nie jako fan którejś z marek, chociaż rzeczywiście to w fifę od zawsze pogrywałem, ale cudowne demko zmieniło nieco mój pogląd na całą sprawę.

Poczekam na recenzje chociaż mogą być oczywiście wypaczone, ale będzie w końcu demo. Mam tylko jedno pytanie, bo obiło mi się coś o uszy, że rozgrywna online w pesie sprawia problemy - może ktoś sprecyzować o co chodzi? Czy to kwestia połączenia (np. że długo szuka graczy/rozłącza w trakcie meczu/są lagi podczas gry/itd)? I jeszcze jedno - jak wygląda sprawa z uciekającymi graczami, czy są jakoś karani?

Fajnie, że opowiedziałeś nam swoją historię kontaktu z symulatorami piłkarskimi, ale to chyba nie bardzo miejsce na takie opowieści. Także miałbym taką luźną prośbę do pozostałych, żeby oszczedzili nam takich postów w miarę możliwości, bo wchodzący tu ludzie chcą raczej dowiedzieć się czegos/podyskutować o PES 2011. No, ale dobra , zostawmy to. Co do Twojego pytania o online to jak lubie gameplay offlineowy pesa tak muszę powiedzieć, że poziom usługi online daleki jest od takiego jaki powinien być, moim zdaniem jest bardzo średnio z akcentem na bardzo. Nie mam jakiegoś strasznie wolnego łącza (6mb/0.5), ale dość często odnotowuje lagi. Oczywiście moje łącze nie jest też super, ale na o wiele wolniejszym w PES6 grało mi się bardzo dobrze, w zasadzie niemal znakomicie, w PES 2010 jest średnio z online moim zdaniem i zdaje sobie sprawe, że jest to duży minus i nad czym dość mocno ubolewam. Jeśli chodzi zaś o uciekanie z meczu to oczywiście przyznawany jest walkower 3-0, no chyba że delkiwent coś nakręci i system zaliczy tobie porażkę, bo i tak się zdarza. Generalnie im lepsze łącze tym oczywiście lepiej, ale moja ocena płynności online jest średnia, powinno być dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie w PESie 2011, ale w 2009 za ucieczki i inne wyskoki ikonka piłki flaczała, co było sygnałem dla innych graczy, że z takim gościem lepiej nie grać. PESik piętnował takich mądrali i to mi sie bardzo spodobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×