Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdźcie raz jeszcze na podlinkowaną stronę i zastanówcie się przez chwilę nad jednym: PO CO DALI OBRAZKI Z PIŁKARZAMI BAYERU? Odpowiedź powinna być oczywista. Pozdrawiam.

serio bystrzaku ?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie raz jeszcze na podlinkowaną stronę i zastanówcie się przez chwilę nad jednym: PO CO DALI OBRAZKI Z PIŁKARZAMI BAYERU? Odpowiedź powinna być oczywista. Pozdrawiam.

To akurat nie musi oznaczać, że FC Bayern będzie w grze z oficjalnym składem i prawdziwymi nazwiskami. Obyś miał rację... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałem się gameplay'ów PES 2011. Sprawdziłem chyba wszystko co jest dostępne w necie i jestem po raz kolejny rozczarowany. Konami znowu nie pokazało nic przełomowego. Animacja jak na te czasy jest co najwyżej średnia i dobrze wygląda tylko na zbliżeniach. Przyjmowanie piłki wygląda śmiesznie, jakoś po skosie, nienaturalnie. Od razu podkreślam, że nie jestem żadnym fanboyem Fify. Przerzuciłem się na produkt EA 2 lata temu bo imho jest lepszy. Niemniej jednak czekam aż stare dobre czasy wrócą i PES znowu będzie królem. Niestety na pewno nie w 2010/2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałem się gameplay'ów PES 2011. Sprawdziłem chyba wszystko co jest dostępne w necie i jestem po raz kolejny rozczarowany. Konami znowu nie pokazało nic przełomowego. Animacja jak na te czasy jest co najwyżej średnia i dobrze wygląda tylko na zbliżeniach. Przyjmowanie piłki wygląda śmiesznie, jakoś po skosie, nienaturalnie. Od razu podkreślam, że nie jestem żadnym fanboyem Fify. Przerzuciłem się na produkt EA 2 lata temu bo imho jest lepszy. Niemniej jednak czekam aż stare dobre czasy wrócą i PES znowu będzie królem. Niestety na pewno nie w 2010/2011.

Milego czekania i grania w Fife. Rozumiem ze na podstawie filmikow z sieci twoja decyzja ostatecznie zapadla wiec mam nadzieje ze to tyle od Ciebie w tym temacie.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milego czekania i grania w Fife. Rozumiem ze na podstawie filmikow z sieci twoja decyzja ostatecznie zapadla wiec mam nadzieje ze to tyle od Ciebie w tym temacie.. <_<

Na razie możemy oceniać tylko gameplaye w sieci. Jak zawsze sprawdzę oba tytuły i wtedy podejmę ostateczną decyzję. Nie chcę nikogo prowokować, ja naprawdę staram się oceniać obiektywnie to co widzę. Do serii z EA też mam wiele zastrzeżeń, szczególnie co do realizmu rozgrywki. Zauważyłem, że temacie o Fifie nie można powiedzieć nic złego na temat tej gry i to samo jest tutaj. Jak ktoś pozytywnie wypowiada się o filmikach z gameplay'u to wszystko jest ok, jeśli pojawi się jakaś negatywna opinia to już inna sprawa (tzn. moderator liczy, że się zamknę i nie będę tutaj więcej wypowiadał). Wszystko co do tej pory zobaczyliście podoba wam się w PES 2011? Naprawdę?

Edit: Poza tym mocno wierzę w potencjał Konami i uważam, że są w stanie zrobić dużo więcej. Przez wiele lat byli niedoścignionym wzorem dla innych w dziedzinie gier piłkarskich i to nie był przypadek. Kiedy wreszcie zobaczymy prawdziwy next-genowy silnik? To znacznie poprawiłoby nie tylko grafikę ale i fizykę w grze.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge tylko wiedzieć kiedy będzie demko? Nie zaglądam tu za często, bo raczej wole kupić Fife. Wydaje mi się że ostatnio jest trochę lepsza, przekonując się na 10. (niestety bo w Pesa grałem od 4). Nie chce wywoływać wojny, kto twierdzi że pes jest lepszy niech kupi pesa :) Mnie też zawsze wkurzało jak pisali że fifa jest lepsza. (Ale 10 faktycznie wydaje mi się trochę lepsza). Czekam na oba dema i obiektywnie chce stwierdzić która część jest atrakcyjniejsza. Wierze że powróci niedługo ten Pes z czasów 5,6 :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałem się gameplay'ów PES 2011. Sprawdziłem chyba wszystko co jest dostępne w necie i jestem po raz kolejny rozczarowany. Konami znowu nie pokazało nic przełomowego. Animacja jak na te czasy jest co najwyżej średnia i dobrze wygląda tylko na zbliżeniach. Przyjmowanie piłki wygląda śmiesznie, jakoś po skosie, nienaturalnie. Od razu podkreślam, że nie jestem żadnym fanboyem Fify. Przerzuciłem się na produkt EA 2 lata temu bo imho jest lepszy. Niemniej jednak czekam aż stare dobre czasy wrócą i PES znowu będzie królem. Niestety na pewno nie w 2010/2011.

Kurcze chłopie, grasz sobie w Fifke 10, która jest wg Ciebie lepsza od PES 2010 to sobie w nią graj. Bardzo dziwne jest, że wszystkie te osoby, które głoszą, że przesiadły się na FIFE bo jest lepsza z utęsknieniem wylewają publicznie swoje nadzieje co roku, że czekają na powrót PES-a na tron. FIFA jest lepsza? To graj w nią i nie zamęczaj fanów PES-a, którzy muszą rok rocznie czytać zdania w tonie zacytowanej wyżej wypowiedzi w takiej ilości, że już im uszami wychodzą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie możemy oceniać tylko gameplaye w sieci. Jak zawsze sprawdzę oba tytuły i wtedy podejmę ostateczną decyzję. Nie chcę nikogo prowokować, ja naprawdę staram się oceniać obiektywnie to co widzę. Do serii z EA też mam wiele zastrzeżeń, szczególnie co do realizmu rozgrywki. Zauważyłem, że temacie o Fifie nie można powiedzieć nic złego na temat tej gry i to samo jest tutaj. Jak ktoś pozytywnie wypowiada się o filmikach z gameplay'u to wszystko jest ok, jeśli pojawi się jakaś negatywna opinia to już inna sprawa. Wszystko co do tej pory zobaczyliście podoba wam się w PES 2011? Naprawdę?

Mozna krytykowac gre. Nie mozna natomiast porownywac jej tutaj do Fify bo prowadzi to do klotni i wojenek. Wiec temat o PES efektywnie zostal tematem dla fanow PES. A jak wiadomo fani PES zlego o PES czytac nie lubia, zwlaszcza jak to pisze ktos kto w obecnego PESa nie gral (demo albo pare gierek sie nie liczy) i ni stad ni z owad napisze posta ze po naogladaniu sie filmikow jednak znow go nie kupi. Nic to nowego tu nie wnosi, a czyjes personalne decyzje odnosnie czegos co jeszcze nie wyszlo sa malo miarodajne i przydatne.

Mi sie w PES wszystko co do tej pory widzialem podoba. Kwiatki typu przyjmowanie pilki pod innym katem niz bys chcial mnie nie ruszaja. To czy zawodnik jest sztywniejszy niz u konkurencji albo wysuwa sobie pilke rowniej niz by to naprawde wygladalo tez. Gram w PESa dla miodu jaki mi daje granie w niego. Obecny mi sie bardzo podoba wiec ewidentnie poprawiony 2011 jeszcze bardziej mi sie bedzie podobal. A detale o ktorych piszesz Ty jak i inni czasem sa dla mnie marginalne i po jednorazowym narzeknieciu na nie zapominam o nich od razu i skupiam sie na tym co PES mi dostarcza od wielu lat - na zajebistym nieprzewidywalnym graniu w pile. Pewnie to kwestia wymagan i priorytetow. Moje sa w 100% spelnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że poszczególne tematy na forum są po to aby dyskutować o tym, co jet tymi tematami objęte. Nie wiedziałem, że to jest temat tylko dla fanów PES i nic złego nie można na temat tej gry napisać. Całe szczęście w innych tematach można wyrażać swoje zdanie i argumentować swoje decyzje co do nabycia lub odpuszczenia danej gry. Widzę, że tutaj o zasadności takich argumentów decyduje jedna osoba. Szkoda, bo uważam, że warto dyskutować. Tylko proszę, zaznaczcie, że to jest temat tylko dla tych którzy uwielbiają tą grę, tak dla jasności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOLNOŚĆ SŁOWA ! WOLNOŚĆ SŁOWA. A tak napoważnie to w temacie ile chcesz nawijasz , ale nie porównuj FIFY DO PES wtedy cwir jest zadowolony , taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie można pisać na pesa co się chce-jak się uważa ale do fify w tym temacie proszę nie porównywać -do tego celu jest założony specjalny temat Pes vs Fifa - trudno to zrozumieć następne porównania kończą się warnem - post-4812-1254771613,1955.png

i nie od cwira ale ode mnie jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że poszczególne tematy na forum są po to aby dyskutować o tym, co jet tymi tematami objęte. Nie wiedziałem, że to jest temat tylko dla fanów PES i nic złego nie można na temat tej gry napisać. Całe szczęście w innych tematach można wyrażać swoje zdanie i argumentować swoje decyzje co do nabycia lub odpuszczenia danej gry. Widzę, że tutaj o zasadności takich argumentów decyduje jedna osoba. Szkoda, bo uważam, że warto dyskutować. Tylko proszę, zaznaczcie, że to jest temat tylko dla tych którzy uwielbiają tą grę, tak dla jasności.

Jesli ta "jedna osoba" mam byc ja to jestes w bledzie, to raz. Dwa, poszczegolne tematy na forum sa od tego zeby dyskutowac w nich. Niestety poprzednie lata pokazaly ze temat PES stal sie miejscem wiecznych klotni odnosnie tego czy PES czy Fifa jest lepsza, uniemozliwiajac normalna debate o samej grze ludziom konkretnie nia zainteresowanych, wiec zostaly wprowadzone specjalne, niestety drastyczne srodki zapobiegajace podobnym klepaniem pyskatych postow i obrazaniem sie nawzajem. Krytykowac gre mozesz, ale jak wspomnial ktos wyzej, posty jak ten ktory napisales bokiem nam juz wychodza, powtarzaja sie regularnie i nic kompletnie do dyskusji nie wnosza. Powtarzasz to samo co inni grajacy w Fife wczesniej (zarzekaj sie ze fanem fify nie jestes ile chcesz, grasz w nia a w pesa nie). Zasady tutaj sa takie a nie inne i jak Ci sie nie podoba to pisz w temacie Fifa vs PES, tylko poszukac go musisz sobie bo odkad fanom fify nie wolno tutaj bluzgac po pesie to jakos im sie odechcialo w specjalnie do tego stworzonym temacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem do wiadomości, że nie ma tu miejsca na żadne porównania, co więcej obiecuje, że nie użyje nazwy gry EA Sports w tym temacie. Moim celem nie było porównanie, ale wyrażenia opinii o tym co zobaczyłem Z PES 2010 spędziłem ponad dwa tygodnie podczas wizyty u mojego brata i zagrałem setki meczów, a nie kilka gier. Po prostu argument pod tytułem "to jet temat dla fanów PES, a oni nie lubią czytać negatywnych opinii o tej grze" mnie osłabił. Ja też jestem fanem PES'a! Naprawdę! Nawet nie chce mi się liczyć ile czasu spędziłem z tą serią, czy tak trudno zrozumieć, że oczekuję od Konami czegoś więcej?

Poza tym uważam, że ostatnie gameplay'e pokazują bardzo dużo, to nie to samo co sprawdzenie gry z padem w dłoni, ale można sobie wyrobić pewną, nieostateczną jeszcze opinię. Jeśli społeczeństwo graczy przyjmowałoby każdy tytuł ze zwykle znakomitej serii bez krytyki nie byłoby szans na ulepszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu argument pod tytułem "to jet temat dla fanów PES, a oni nie lubią czytać negatywnych opinii o tej grze" mnie osłabił.

Ok, zle to ujalem. Ale przecztaj cale to zdanie, odnosi sie to do fanow fify powtarzajacych to samo, ze "co roku konami zawodzi, bo to bo siamto i znow bede gral w fife bla bla".. Takich postow nie chcemy czytac. Napisz konkretny krytykujacy post bez odnosnikow do konkurencji to podebatujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio bystrzaku ?;>

Seryjnie. ;)

To akurat nie musi oznaczać, że FC Bayern będzie w grze z oficjalnym składem i prawdziwymi nazwiskami. Obyś miał rację... :thumbsup:

Przyjrzyj się paszczurom i strojom. Są w pelni licencjonowani.

Mi sie w PES wszystko co do tej pory widzialem podoba. Kwiatki typu przyjmowanie pilki pod innym katem niz bys chcial mnie nie ruszaja. To czy zawodnik jest sztywniejszy niz u konkurencji albo wysuwa sobie pilke rowniej niz by to naprawde wygladalo tez. Gram w PESa dla miodu jaki mi daje granie w niego. Obecny mi sie bardzo podoba wiec ewidentnie poprawiony 2011 jeszcze bardziej mi sie bedzie podobal. A detale o ktorych piszesz Ty jak i inni czasem sa dla mnie marginalne i po jednorazowym narzeknieciu na nie zapominam o nich od razu i skupiam sie na tym co PES mi dostarcza od wielu lat - na zajebistym nieprzewidywalnym graniu w pile. Pewnie to kwestia wymagan i priorytetow. Moje sa w 100% spelnione.

Do tego dorzuciłbym jeszcze wrażenie gry w piłkę, a raczej piłką. Grając w PESa można poczuć to samo co na bosiku. Co więcej, krytykowane animacje są imho bardzo realistyczne (nie wszystki, ale np. uderzenia piłki na bramkę) pokazują jak powinno się oddawać strzał (mamy tu uderzenia wszelakie uzależnione od sytuacji, od umiejętności gracza, itp.). Więcej, gracze moga poruszać się tylko w pewnym zakresie, więc o nienaturalnych wygięciach ciała mozna zapomnieć. Jeśli nie da sie ładnie i mocno, to gracz kopnie jakkolwiek mu się uda. To jest super sprawa. Takich spraw jest więcej, właściwie każda formacja ma takie smaczki.

Ok, zle to ujalem. Ale przecztaj cale to zdanie, odnosi sie to do fanow fify powtarzajacych to samo, ze "co roku konami zawodzi, bo to bo siamto i znow bede gral w fife bla bla".. Takich postow nie chcemy czytac. Napisz konkretny krytykujacy post bez odnosnikow do konkurencji to podebatujemy.

Dość nieszczęliwie, ale wiemy, ze chodzi o tych cwaniaczków, którzy przychodzili naburczeć na PESa, a kiedy udowodniło im się, ze konkurencja wcale nie lepsza, to się wściekali i dyskusja kończyła się bluzgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrace maly offtopik (choc nie do konca): AC Milan oglosil wlasnie ze podpisal 4 letni kontrakt z Robinho. Czyli z przodu graja: Ibrahimovic, Robinho, Ronaldinho i Pato. Ci co ze mna gracie w PES (wy wiecie) - macie przejebane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrace maly offtopik (choc nie do konca): AC Milan oglosil wlasnie ze podpisal 4 letni kontrakt z Robinho. Czyli z przodu graja: Ibrahimovic, Robinho, Ronaldinho i Pato. Ci co ze mna gracie w PES (wy wiecie) - macie przejebane :D

Z miłą chęcią sprawdzę się z tobą w PES 2011 :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrace maly offtopik (choc nie do konca): AC Milan oglosil wlasnie ze podpisal 4 letni kontrakt z Robinho. Czyli z przodu graja: Ibrahimovic, Robinho, Ronaldinho i Pato. Ci co ze mna gracie w PES (wy wiecie) - macie przejebane :D

spoko stary , nie takich kozakow (np real) sie rozbijało :D glory Man Utd ;)

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrace maly offtopik (choc nie do konca): AC Milan oglosil wlasnie ze podpisal 4 letni kontrakt z Robinho. Czyli z przodu graja: Ibrahimovic, Robinho, Ronaldinho i Pato. Ci co ze mna gracie w PES (wy wiecie) - macie przejebane :D

Ech mialem nadzieje, ze wroci do MCity z wypozyczenia, bo tam niezly sklad sie szykuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład na papierze mają śliczny, ale nic z niego nie wynika. Odejście Robinho to kolejny super news po tym jak z Liverpoolu odszed Mascherano. Coraz mniej takich farfoclowatych cwaniaczków będzie w EPL. :)

EDIT: Wracając do tematu, czy wiadomo coś na temat edycji licencjonowanych drużyn? Chcałbym zmienić wzór numerów na koszulkach UNITED, ale jak do tej pory nie dało się takich cudów zrobić. Skoro PESik 2011 ma mieć rozbudowany tryb edycji, to być może i tu będzie można pogrzebać. Taką mam nadzieję.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Wracając do tematu, czy wiadomo coś na temat edycji licencjonowanych drużyn? Chcałbym zmienić wzór numerów na koszulkach UNITED, ale jak do tej pory nie dało się takich cudów zrobić. Skoro PESik 2011 ma mieć rozbudowany tryb edycji, to być może i tu będzie można pogrzebać. Taką mam nadzieję.

No właśnie też chciałem ten temat poruszyć. Jeśli chodzi o edycję drużyn licencjonowanych to nie liczyłbym raczej na to, bo KONAMI odkąd w PES-ie pojawiły się pierwsze drużyny na licencji (o ile mnie pamięć nie myli PES 3 i AC Milan, Roma, Juventus i Palermo) nie mamy możliwości ingerowania w herby i stroje takich drużyn, ale pewności oczywiście nie, a nuż widelec tym razem będzie taka możliwość. To jest jeden z tych drobiazgów, których KONAMI z roku na rok nie poprawia (vide Replaye które przez kilka lat można było włączyć tylko zanim piłka wyjdzie poza bramkę/ w aut, bo jak się spóźniliśmy to mogliśmy sobie na powtórce obejrzeć tylko bramkarza wybijającego "piątke" albo grajka wyrzucającego piłkę z linii bocznej). A co by szkodziło wprowadzić możliwość edycji klubów licencjonowanych, może wiele osób by z tego nie korzystało, ale np. jak ktoś jest dajmy na to fanem PES 2009 a 10-tka mu nie leży to nie może sobie wyedytować strojów Manchesteru czy Barcelony i grać w swoja ulubioną grę piłkarską z aktualnymi trykotami. Ech... Trudno czasami pojąć sposób rozumowania KONAMI. I tu jest moje pytanie do obeznanych z tematami EDIT i OPTION FILE. Wiadomo, że na PC to można zrobić wszelakie cuda na kiju, więc opisany problem dla grającego w PES na PC wydać się może wręcz śmieszny, ale czy ktoś wie coś na temat zmiany strojów drużyn na licencji na PS3?

Jest na to jakis sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze licencja na klub zabrania ingerencji osób trzecich i konami napewno nie da takiej możliwości . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło tylko kształt cyferek, a nie zmianę strojów drużyn licencjonowanych, bo te są zastrzeżone. ;) W tym roku ma pojawić się mozliwość edytowania ligi. Można będzie dodać nie tylko nazwę, logo, które jak znaczek pojawi się na rękawach, a także muzyczkę i czołówkę/wstęp do meczu (mam rację?). Skoro jest tego aż tyle, to prawdopodobnie będzie można narzucić wzór numerów dla grających w tej lidze drużyn. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, ale zobaczymy.

Co do powtórek, to przecież można odtworzyć całą akcję nawet po tym jak piłka opóści plac gry. Po strzale/wybicu piłki, naciskamy start, a potem wybieramy REPLAY i tyle. Można spokojnie prześledzić wydarzenia sprzed "wyjścia" piłki poza boisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :) Kiedy będzie można ściągnąć demko na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×