Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli sądząc po becie, 3 ligi będą licencjonowane (w Anglii tylko MANU). Cała francuska i holenderska, hiszpańska nie do końca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o licencji na tottenham :P

Zawsze pozostają patche userow jak agPHANTOM (mam nadzieje ze nie są edytowani gracze defaultowi bo we wcześniejszych peesach było tak ze defaultowy messi jest lepszy od kopi messiego z tymi samymi ustawieniami , tak jakby takie ukryte skille których się nie da edytowac i na niektórych patchach grało się dziwnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skaczcie już te wojenki co jest lepsze i przekonywanie ze to ja mam racje bo to i tak nic nie da tylko powstanie większy burdel .Jeden lubi jabłka drugi pomarancze trzeci i jedno i drugie i zbędne lanie wody tego nie zmieni . Macie temat pes vs FIFA i tam możecie pisać o tym do woli .

Proszę moda o usunięcie ostatniego offtopa łącznie z moim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę moda o usunięcie ostatniego offtopa łącznie z moim

Tak wlasnie sie stanie. Panowie powyjasniajcie sobie racje na PW albo jak kolega napisal w Fifa vs Pes. W tym roku nie ma spinek w tym temacie. Niech kazdy sobie gra w swoje i rozmawia o tym w odpowiednim miejscu. Historii "zawsze gralem w pes ale teraz fifa jest lepsza" juz tyle czytalismy ze bokiem nam wychodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość to taka,że OF będzie działał online w PES 2011.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd te informacje ? Bo ja bardzo wątpię, aby wprowadzili możliwość gry w sieci z różnymi OFami. Chyba, że można byłoby grać tylko z osobami posiadającymi ten sam OF...to też niezbyt dobry pomysł patrząc na szukanie osób w lobby do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość to taka,że OF będzie działał online w PES 2011.

Podaj źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd te informacje ? Bo ja bardzo wątpię, aby wprowadzili możliwość gry w sieci z różnymi OFami. Chyba, że można byłoby grać tylko z osobami posiadającymi ten sam OF...to też niezbyt dobry pomysł patrząc na szukanie osób w lobby do gry.

OF działający na zasadzie poprawnych nazw drużyn oraz strojów. Statsy na defaulcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość to taka,że OF będzie działał online w PES 2011.

Podasz źródło? Jeśli to prawda, to bardzo dobra wiadomość

A skąd te informacje ? Bo ja bardzo wątpię, aby wprowadzili możliwość gry w sieci z różnymi OFami. Chyba, że można byłoby grać tylko z osobami posiadającymi ten sam OF...to też niezbyt dobry pomysł patrząc na szukanie osób w lobby do gry.

Chyba, że działa to tak, że grając na swoim OF widzimy logo i stroje swojej edytowanej drużyny, a także graczy z pozmienianymi nazwiskami i wyglądem, ale przeciwnik widzi TEAM A i PLAYER1, PLAYER2, itd. Mnie by to urządzało.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się , że premiera ma być 30 września. W żadnym Polskim sklepie internetowym z grami niema jeszcze w ofercie pre ordera na PES 2011. Szlak mnie trafi jak będzie trzeba sprowadzać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że demko będzie już teraz, ale znowu powtrzy się sytuacja sprzed roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że demko będzie już teraz, ale znowu powtrzy się sytuacja sprzed roku.

tam tylko pisza ze wiadomosci nt dema w przyszlym tygodniu - nie o dacie wypuszczenia - tak to rozumiem.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te dwa załadowane zdjęcia w pytę... szczególnie że to FCB!!! :biggrin:

To są screeny z PES 2010. Sam news dotyczy nowego patcha do 10-tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są screeny z PES 2010. Sam news dotyczy nowego patcha do 10-tki.

Jestes pewny?

"PES 2011 Demo News Soon!!! / 2 New Screens Released!". ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny?

"PES 2011 Demo News Soon!!! / 2 New Screens Released!". ??????

No dobra ale to są dwa newsy, pierwszy u góry o nowym patchu, a następny nieco niżej info od Jona Murphy'ego podane na WENB pare dni temu, który napisał, że termin dema podadzą w tym tygodniu. Dwa screeny są, ale Bayernu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam tylko pisza ze wiadomosci nt dema w przyszlym tygodniu - nie o dacie wypuszczenia - tak to rozumiem.

Co za różnica? Demko będzie wkrótce. Wkrótce, a nie na kilka dni przed premierą.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale to są dwa newsy, pierwszy u góry o nowym patchu, a następny nieco niżej info od Jona Murphy'ego podane na WENB pare dni temu, który napisał, że termin dema podadzą w tym tygodniu. Dwa screeny są, ale Bayernu.

No napisałem FCB? Myślałeś, że piszę o tym hiszpańskim klubie... no jak mu tam... no kurna nie pamiętam? :down: Żelki mnie irytują.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem FCB? Myślałeś, że piszę o tym hiszpańskim klubie... no jak mu tam... no kurna nie pamiętam? :down: Żelki mnie irytują.

No niestety drogi alienie666, choćbyś stał się lepszy od Chucka Norrisa i 3 razy policzył do nieskończoności to i tak pisząc w temacie o grze piłkarskiej skrót FCB 95% ludzi skojarzy to właśnie z klubem tzw. Atomowej Pchły, widniejącej na okładce PES-a od edycji 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety drogi alienie666, choćbyś stał się lepszy od Chucka Norrisa i 3 razy policzył do nieskończoności to i tak pisząc w temacie o grze piłkarskiej skrót FCB 95% ludzi skojarzy to właśnie z klubem tzw. Atomowej Pchły, widniejącej na okładce PES-a od edycji 2009.

99.9% ludzi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99.9% ludzi... :)

Dobrze, że jestem inny... Nie mógłbym żyć z poczuciem, że można lubić hiszpański klub i w dodatku z Katalonii. :biggrin:

Tak na poważnie... Będzie Bayern w tej edycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Bayern, bo przecież licencja na Ligę Mistrzów jest wykupiona, bo nie wyobrażam sobie, żeby mogło nie być tam finalisty ostatniej edycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dziwne w pesie 10 niby jest licencja na LM a bayernu nie ma, mimo ze w poprzednim sezonie BM gral w LM.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie raz jeszcze na podlinkowaną stronę i zastanówcie się przez chwilę nad jednym: PO CO DALI OBRAZKI Z PIŁKARZAMI BAYERU? Odpowiedź powinna być oczywista. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×