Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mieliscie tak zze po aktualizacji na ver 1.01 nie działają wam dzwieki w grze ?? co robic ?? wersja gry blues 01020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mieliscie tak zze po aktualizacji na ver 1.01 nie działają wam dzwieki w grze ?? co robic ?? wersja gry blues 01020

Mi się tak zdarzyło ale raz :D. Ale dalej dręczy mnie takie pyt. nikt na razie mi nie odpowiedział. Wyskakuje mi komunikat jak wchodzę na ML(ale nie online) tylko chcę grać karierę sam "Wheeling and Dealing is the key in Master Leaque!" o co w tym chodzi?? też macie takie coś ??i żeby nie było to nie mogę grać :)

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wrzucic wlasna muzyke do pesa? tak by grala w menu itd? jesli tak to jak sie to robi

do gry wrzuca sie sam folder ps3/savedata?

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />mozna wrzucic wlasna muzyke do pesa? tak by grala w menu itd? jesli tak to jak sie to robi<br />do gry wrzuca sie sam folder ps3/savedata?<br />
<br /><br /><br />wchodzisz do setting i w ostatniej zakladce masz edytor muzyki mozesz zmienic albo wrzucic swoja z dysku konsoli

no to konami ma wiele do myslenia! jesli gra ktos MLO to pewnie zauwazyl ze od rana nie ma juz competion dlaczego? poniewaz gdy ktos sie juz tam dostanie to nie ma zamiaru zajac jak najwyzszego miejsca (nie mowie o wszystkich)tylko po rozpoczeciu meczu wala 3 samobuje koniec meczu za to dostaje 60-80 tys kasy i tak w ciagu kwalifikaci kture trwaja 64 min moze zarobic okolo 1.000.000 np euro czyli tyle samo za wygranie turnieju hehe dobre i dlatego juz niektorzy maja w swoim skladzie benzeme messiego czy inieste. ciekawe co wymyslom japonce?

no to konami ma wiele do myslenia! jesli gra ktos MLO to pewnie zauwazyl ze od rana nie ma juz competion dlaczego? poniewaz gdy ktos sie juz tam dostanie to nie ma zamiaru zajac jak najwyzszego miejsca (nie mowie o wszystkich)tylko po rozpoczeciu meczu wala 3 samobuje koniec meczu za to dostaje 60-80 tys kasy i tak w ciagu kwalifikaci kture trwaja 64 min moze zarobic okolo 1.000.000 np euro czyli tyle samo za wygranie turnieju hehe dobre i dlatego juz niektorzy maja w swoim skladzie benzeme messiego czy inieste. ciekawe co wymyslom japonce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wrzucic wlasna muzyke do pesa? tak by grala w menu itd? jesli tak to jak sie to robi

do gry wrzuca sie sam folder ps3/savedata?

Można, trzeba w zakładce muzyka na konsoli utworzyć playlistę pisaną dużymi literami KONAMI_PES, do niej wrzucić muzę, potem w odpowiedniej zakładce w grze pozaznaczać co (czyli które utwory) i kiedy ma odtwarzać (czyli gdzie, czy w menu, czy w online, czy podczas meczy np. przyśpiewki). Z tego co pamiętam w poprzednich pesach były ograniczenia i nie można było wrzucić jak np. w NHL od EA tyle ile chcesz kawałków, było ograniczenie do sześćdziesięciu kilku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad sciagnac patch i jak go zainstalowac, z wczesniejszych komentarzy nic nie wynika lub opis w jaki sposob go zainstalowac jest nie jasny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam chętnych do gry online na community: gamesleague.net, hasło PRO2011. Towarzyskie mozna pograć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie prosze od kad kupilem pesa nie moge zagrac z kims znajomym nie moge wejsc ani w comunity ani w match lobby juz nie wiem co mam zrobic za kazda proba pojawia mi sie taki komunikat

you cannot play this mode due to restrictions placed

on your connection by the networking dewices you are using you can only play 1 vs.1 ranked match in ouickmatch this issue may be soiwed by connection your hardware direktly to the internet or by configuring your networking dewice such as your router Apply DMZ Port M apping,NAT Tableconfigurations and otherrouter settings to your playstationR3 system Indiwidual hardware systems may use uniue terminologry

PROSZE POMOZCIE CO MAM ZROBIC GRALEM WCZESNIEJ W 10 I WSZYSTKO BYLO OK A TU NIESTETY LIPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam chętnych do gry online na community: gamesleague.net, hasło PRO2011. Towarzyskie mozna pograć:)

Wchodze w community-i co dalej?jak znalesc ten pokój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjasni mi ktos o co chodzi z trybem coach match w trybie MLO?wiem ze ustawiasz tam taktyke w gameplan ale czy podczas meczu mam cos naciskac?rozegralem 6 meczy 1 remis 5 porazek przeciwne druzyny graly jak po bialym a moja miala 1 akcje na mecz nie czaje tego trybu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W coach mode Jestes trenerem wiec nie musisz nic naciskać (No chyba ze chcesz coś w składzie zmienić) a wynik zależy głownie od taktyki i piłkarzy jakich masz

Moze ktoś nie widział:

Założyłem community ps3site.pl żeby łatwiej było pograć z ludźmi z forum

Nazwa: Community Ps3site

Hasło: ps3rulez

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W coach mode Jestes trenerem wiec nie musisz nic naciskać (No chyba ze chcesz coś w składzie zmienić) a wynik zależy głownie od taktyki i piłkarzy jakich masz

Moze ktoś nie widział:

Założyłem community ps3site.pl żeby łatwiej było pograć z ludźmi z forum

Nazwa: Community Ps3site

Hasło: ps3rulez

no wlasnie jak tam wejsc-bo juz kabinowalem ale jakos mi to nie wyszlo

Edytowane przez olejj1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak tam wejsc-bo juz kabinowalem ale jakos mi to nie wyszlo

Online->community logujesz sie i to wszystko , patrzysz czy są jakieś osoby i grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online->community logujesz sie i to wszystko , patrzysz czy są jakieś osoby i grasz

ok dzieki!zaraz wchodze:laugh: a jest ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum widziałem takie pytanie bez odpowiedzi.

"Czy w PES 2011 jest jakiś "przycisk", którym zawodnikowi bez piłki każemy wyjść na pozycję w czasie gry?"

Autor tego pytania wspominał coś, że w poprzedniej wersji był to trójkąt. Nie grałem w wersję 2010, ale moim zdaniem to mało prawdopodobne.

W każdym razie sam jestem ciekawy czy jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESach gracz obserwuje przebieg wypadków na boisku i dopasowuje się do nich. jeśli widzisz gościa, który ma szansę wyrwać się obrońcom, naciskasz :triangle: lub :l1: i :triangle:, dzięki czemu wypuszczasz gościa w uliczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum widziałem takie pytanie bez odpowiedzi.

"Czy w PES 2011 jest jakiś "przycisk", którym zawodnikowi bez piłki każemy wyjść na pozycję w czasie gry?"

Autor tego pytania wspominał coś, że w poprzedniej wersji był to trójkąt. Nie grałem w wersję 2010, ale moim zdaniem to mało prawdopodobne.

W każdym razie sam jestem ciekawy czy jest to w ogóle możliwe?

Trzymajac przycik :l1: grasz na podania raz dwa trzy.jak podajesz pilke i trzymasz przycisk to zawodnik Ci wybiega na czysta pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESach gracz obserwuje przebieg wypadków na boisku i dopasowuje się do nich. jeśli widzisz gościa, który ma szansę wyrwać się obrońcom, naciskasz :triangle: lub :l1: i :triangle:, dzięki czemu wypuszczasz gościa w uliczkę.

Nie rozumiemy się.

Chodzi mi o przycisk, którym "zmuszam" gracza z mojej drużyny, którym w tym momencie nie steruję, żeby mi "uciekał" na wolną, dogodną pozycję.

To, że :l1: plus :x: lub :triangle: to wiem - zwykła gra one-two.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego i jak dla mnie dobrze bo nawet w życiu nie czesto to wychodzi a tak przynajmniej musisz sie dostosować do sytuacji na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się.

Chodzi mi o przycisk, którym "zmuszam" gracza z mojej drużyny, którym w tym momencie nie steruję, żeby mi "uciekał" na wolną, dogodną pozycję.

To, że :l1: plus :x: lub :triangle: to wiem - zwykła gra one-two.

Ja Cie rozumiem o co chodzi.Ale w jakims stopniu mozna to wykorzystac,jakos sie tam wychyla na ta czysta pozycje,ja tego urzywam i jakos mi to wychodzi.

A spróbuj :r2: gdzies czytalem ze ten przycisk moze dzialac na to,ja nie wiem bo nie próbowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego i jak dla mnie dobrze bo nawet w życiu nie czesto to wychodzi a tak przynajmniej musisz sie dostosować do sytuacji na boisku.

Pytałem z czystej ciekawości.

Od zakupu gry gram praktycznie tylko w BaL. Tu w zasadzie na nic wpływu nie ma. :biggrin: Ale gra się masakrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem z czystej ciekawości.

Od zakupu gry gram praktycznie tylko w BaL. Tu w zasadzie na nic wpływu nie ma. :biggrin: Ale gra się masakrycznie.

Jak nacisniesz 2 razy to Twoj zawodnik Bedzie prosił o piłkę , jeszcze coś sie kwadratem bez piłki robi ale nie pamietam . Pewnie o tym wiedziales bo to chyba podstawa w BaL.

Jeszcze nie grałem w bala wiec mam pytanie na jakiej kamerze grasz , takiej zza pleców czy normalnej telewizyjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×