Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

mozecie dac jakąs fajna liste patchów do pes 2011 na ps3 ?? interesuja mnie spolszczenia ligi piłki korki wszystko co fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)

mam pytanie a nawet kilka o pes2011 na PS3

1.gdzie mogę zmienić/wyłączyć nazwiska nad zawodnikami i pasek wytrzymałości?

2.czy da się gdzieś wyłączyć filmik przy starcie meczu żeby od razu przechodziło do rozgrywki??

3.czy mam ściągnąć jakiś patch żeby wszystko dobrze chodziło i nie było problemu z rozgrywka online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wrzuca v1 na pendriva i kopiuje wszystko na konsole, jak pyta czy nadpisac to "tak" za kazdym razem. potem usuwa z pena, wrzuca v2 i to samo, i potem znow usuwa, wrzuca v3 i kopiuje i nadpisuje jak pyta. instalowalem tydzien temu i wszystko jest cacy.

Cwir ! Serdeczne dzięki , kolega już śmiga Liverpoolem ( i nie tylko ) no i jest szczęśliwy. Jeszcze raz dzięki za pomoc , bo jeśli my ( porąbańcy na punkcie PES ) nie będziemy sobie pomagać wzajemnie to kto nam pomoże ? Pozdrawiam

Mam pytanie dotyczące tej łatki. Wgrałem wszystko tak jak w instrukcji, lecz nie posiadam drużyn z Bundesligi. Nie wiem też czy jest w nim plik z najnowszymi transferami bo nie widzę żeby takie zmiany się u mnie dokonały. Czy w ogole jest dostępny jakiś plik w internecie z aktualizacją transferów, czy muszę robić to "ręcznie"?

Wesołych Świąt!

Wypowie się na ten temat ktoś kto instalował tego patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co zrobić żeby podpisać kontrakt z klasowymi zawodnikami ? (np. Kaką) ponieważ cały czas wyskakuje mi:

Transfer negotiations broke down. The player was keen on a move, but it was always going to be hard to sign someone who is a first team regular

gram Interem i zdobywam wszystkie puchary. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

2. to pewnie mnie zaraz opierniczy towarzystwo ze nie umie grac lub tym podobne ale co zrobic gram np. trzema napastnikami ( LWF, CF,RWF) i idzie kontratak dlaczego jak mam pilke zawodnikiem atak stoi w miejscu i patrzy sie co robie nikt nie wysuwa sie nie pomaga nawet w pole karne nikt nie wchodzi nieraz jak sie gra z kims to jak ma kontre to jego zawodnicy wychodza na pozycje pomagaja mu wystawiaja sie moi stoja i nic nie robia jak to uzyskac ??

Pozdrawiam

czy ktos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnełem patcha z całą ekstraklasą i 1 ligą polską. W ustawieniach League/Cup widziałem zakładkę różnych pucharów ligowych jak Remes Puchar Polski itd. Lecz gdy wchodzę do zakładki League/Cup i chcę zacząc nowy turniej to mam możliwość wybrać tylko Mistrzostwa Europy, Świata, Azji oraz Ameryk... Stad mam pytanie: Czy da się ustawić by zagrac Remes Puchar Polski? Jeśli tak, to co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Panowie podpowiedzcie prosze bo sam nie znalazłem odpowiedzi.

Jak symulowac strzał tzn. jak zmylic obronce/bramkarza ze bede strzelał.

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos pomoze

ciupak już Ci odpowiedział ja tylko dodam wybierz taktykę counter attack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja troche z innej beczki .czy są różnice składów pes 2011 ps3 a x360? ostatnio grałem ze szwagrem i nad napomknął ze jego kolega na x360 ma inne składy. czy to możliwe czy tylko mu się wydaje? czy zależne od wersji pesa na jaki kraj wypuszczona? z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja troche z innej beczki .czy są różnice składów pes 2011 ps3 a x360? ostatnio grałem ze szwagrem i nad napomknął ze jego kolega na x360 ma inne składy. czy to możliwe czy tylko mu się wydaje? czy zależne od wersji pesa na jaki kraj wypuszczona? z góry dzięki za odp.

to mozliwe tylko w przypadku gdy ma on lub ty;

-wgranego patcha

-wgrana latke

-porobil transfery badz druzyny wedlug wlasnego uznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki rozumiem. być może wrzucił na x360 łatkę bądź patcha. a czy w przypadku ps3 i oryginalnej gry można robić jakieś aktualizacje czy oficjalne patche są wypuszczane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można robić aktualizację będziesz miał aktualne składy wszystkich drużyn !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można robić aktualizację będziesz miał aktualne składy wszystkich drużyn !

A możesz powiedzieć gdzie aktualizacje są? czy pes sam je wykryje kiedy sie pojawia i pobierze z serwera konami czy są to aktualizację tworzone przez użytkowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można robić aktualizację będziesz miał aktualne składy wszystkich drużyn !

A możesz powiedzieć gdzie aktualizacje są? czy pes sam je wykryje kiedy sie pojawia i pobierze z serwera konami czy są to aktualizację tworzone przez użytkowników?

Czy wykrywa niewiem ale na pewno w opcjach na końcu teraz nie pamiętam ale chyba tam gdzie kupujesz tapetki itp jest opcja ściągnięcia aktualizacji odpal pleya i zobacz !:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wrzuca v1 na pendriva i kopiuje wszystko na konsole, jak pyta czy nadpisac to "tak" za kazdym razem. potem usuwa z pena, wrzuca v2 i to samo, i potem znow usuwa, wrzuca v3 i kopiuje i nadpisuje jak pyta. instalowalem tydzien temu i wszystko jest cacy.

Cwir ! Serdeczne dzięki , kolega już śmiga Liverpoolem ( i nie tylko ) no i jest szczęśliwy. Jeszcze raz dzięki za pomoc , bo jeśli my ( porąbańcy na punkcie PES ) nie będziemy sobie pomagać wzajemnie to kto nam pomoże ? Pozdrawiam

Mam pytanie dotyczące tej łatki. Wgrałem wszystko tak jak w instrukcji, lecz nie posiadam drużyn z Bundesligi. Nie wiem też czy jest w nim plik z najnowszymi transferami bo nie widzę żeby takie zmiany się u mnie dokonały. Czy w ogole jest dostępny jakiś plik w internecie z aktualizacją transferów, czy muszę robić to "ręcznie"?

Wesołych Świąt!

Wypowie się na ten temat ktoś kto instalował tego patcha?

Podbijam i proszę o pomoc.

Edytowane przez wiaterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wykrywa niewiem ale na pewno w opcjach na końcu teraz nie pamiętam ale chyba tam gdzie kupujesz tapetki itp jest opcja ściągnięcia aktualizacji odpal pleya i zobacz !:whistling:

spoko dotrę do domu odpalę konsole, sprawdzę i wtedy napisze co się urodziło, głównie chodzi mi o aktualizacje transferów, zresztą jak chyba każdemu

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Organizuję ligę w Pesa 2011 na stronie www.pesarena.pl - zapraszam do rejestracji.

Ważne zeby przed rejestracja zaznaczyc PS3 .

Proszę o przemyślane zapisy -żeby nie było rezygnacji w trakcie.

Liga będzie 10-12 osobowa ,co do zespołów można zapisać się tymi z listy -oprócz zajętych już :)

Zapraszam.

Wszelkie info na gg

Lista Drużyn do wyboru :

Manchester City-zajęte

Tottenham

Arsenal -zajęte

Liverpool

Valencia

Villareal

Atletico Madrid -zajete

Sevilla

Bayern Monachium-zajęte

Borussia Dortmund

Werder Brema

Schalke 04

AS Roma-zajete

Udinese

Lazio

Fiorentina

Lyon

Marsylia

Bordeaux

PSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w jakis sposob mozna robic silne centry po ziemi biegnac skrzydlem bo kilku graczy z ktorymi gralem potrafi tak zagrac pilke co daje duze zagrozenie utraty gola:) pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszym PESie robiło się to naciskając szybko 3x kółko, wydaje mi się, że w tym też powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje dobrego OF-a BLES 01020 kompatybilne z 1.02 + ewentualnie przyspiewki. Macie jakies linki do pobrania albo strony www gdzie mozna go znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dotrę do domu odpalę konsole, sprawdzę i wtedy napisze co się urodziło, głównie chodzi mi o aktualizacje transferów, zresztą jak chyba każdemu

pozdrawiam

I jak pomogłem ? znalazłeś ? , masz ?:biggrin: No to to jest aktualizacja transferów na ten sezon.:tongue:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×