Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

hm czemu byłeś tam zarejestrowany skoro nie grałeś?

Nie widać Cię tam wśród użytkowników - to na pewno ta strona?

Na pewno bo jak wpisuje dane przy rejestracji wyświetla się napis, że taki użytkownik już widnieje :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem dzis pierwszy raz w Pes'a 11 i muszę przyznać, że FIFA 11 jest zdecydowanie lepsza, bardziej dopracowana. Pes jeszce pare lat temu byl bardzo fajny, grywalny, teraz to zwykly odgrzewany kotlet... niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem dzis pierwszy raz w Pes'a 11 i muszę przyznać, że FIFA 11 jest zdecydowanie lepsza, bardziej dopracowana. Pes jeszce pare lat temu byl bardzo fajny, grywalny, teraz to zwykly odgrzewany kotlet... niestety :/

Grałem i w Fife i w Pes-a, powiem tak, w moich oczach lepiej wypada PES, dlaczego ? Oto kilka powodów :

- poziom trudności w PES-ie jest o wiele wyższy niż w Fifie, na poziomie legendarnym wygrywam bez problemów, nie mówie tu o wynikach hokejowych, ale 2:0/3:1 ze spokojem, natomiast w PES-ie, żeby strzelić gola już na profesjonalu trzeba się na męczyć, o TOP PLAYER nie wspomne, bo tam CPU potrafi rozgrywać piłkę efektowną i efektywną,

- Moim skromnym zdaniem FIFA 11 jest robiona pod multi, na singlu się szybko znudzi, czego nie można powiedzieć o PES-ie, który daje wiele frajdy w Master Leafue, (tu też liczy się poziom trudności),

- Ruchy piłkarzy, tutaj jestem skłonny dać remis, chociaż np. po upadku zawodnik w Fifie podnosi się jakby ważył 100 kg, natomiast w PES-ie są bardziej zwinni i zaangażowani w grę,

- podania, nie wiem dlaczego w Fifie są takie słabe, trzymam x.png na full powera, a tym czasem piłka dolatuje, bo dolatuje, natomiast w PES-ie piłka tak leci, że aż odskakuje jak jest za mocno podana,

- nie wiem dlaczego, ale 3/4 rzutów rożnych w Fifie kończy się bramką,

- nie udało mi się przejść zwodem CPU w Fifie, natomiast w PES-ie można pokombinować z tym i ładnie to wychodzi ( w późniejszym czasie wrzucę jakiś filmik),

- gra bramkarzy stoi na wysokim poziomie, lecz nie wiem czemu trudniej strzela mi się bramki w Pes-ie niż w Fifie,

Oczywiście nie twierdzę, że fifa jest zła, do dupy i w ogóle, bo tak nie jest. Jest to świetna gra i na multi można grać długie godziny, trafiony system 360 stopni. Jednak mimo wszystko bardziej do gustu przypadł mi PES 11,

Nie jestem żadnym fanboyem czy innym wynalazkiem internetu, po prostu starałem się w tym poście zawrzeć moje spostrzeżenia.

A teraz moje pytanie,

Czy są jakieś ogólnokrajowe, bądź też międzynarodowe turnieje ONLINE w Pes-a ? Jeżeli dalibyście mi jakiegoś linka byłbym wdzięczny

Pozdrawiam :)

PS3 ma łączyć, a nie dzielić ! PEACE ! psbutton.png

Edytowane przez charlson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, radzę wam przenieść te wpisy do odpowiedniego tematu, bo Ćwir da wam po ostrzeżeniu...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem dzis pierwszy raz w Pes'a 11 i muszę przyznać, że FIFA 11 jest zdecydowanie lepsza, bardziej dopracowana. Pes jeszce pare lat temu byl bardzo fajny, grywalny, teraz to zwykly odgrzewany kotlet... niestety :/

Marna prowokacja.

podaj mi swoje gg wtedy Cie znajdę

10648238

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Organizuję ligę w Pesa 2011 na stronie www.pesarena.pl - zapraszam do rejestracji.

Ważne zeby przed rejestracja zaznaczyc PS3 .

Proszę o przemyślane zapisy -żeby nie było rezygnacji w trakcie.

Liga będzie 10-12 osobowa ,co do zespołów można zapisać się tymi z listy -oprócz zajętych już :)

Zapraszam.

Wszelkie info na gg

Lista Drużyn do wyboru :

Manchester City-zajęte

Tottenham

Arsenal -zajęte

Liverpool

Valencia

Villareal

Atletico Madrid -zajete

Sevilla

Bayern Monachium-zajęte

Borussia Dortmund

Werder Brema

Schalke 04

AS Roma

Udinese

Lazio

Fiorentina

Lyon

Marsylia

Bordeaux

PSG

Edytowane przez ciupak666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciupak

Obawiam się, że za ten wpis dostaniesz ostrzeżenie od moderacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlituj sie i nie dawaj 4 raz tego samego posta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlituj sie i nie dawaj 4 raz tego samego posta :D

jest tylko po razie na stronie - chcac byc zauważonym trzeba byc widocznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żeby mi to jakoś specjalnie wadziło ale może lepiej zrobić sygnaturke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żeby mi to jakoś specjalnie wadziło ale może lepiej zrobić sygnaturke?

hm sygnaturka raczej całego tekstu nie zmiesci ,ponadto jestem tu nowy i nawet nie wiem jak ją zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, a mianowicie, jak zainstaluje tego patcha co daje ekstraklase itp to bez problemu będę mógł pykać online ? czy np. tylko z ludźmi co mają też tego patcha, jak to działa ?

z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, a mianowicie, jak zainstaluje tego patcha co daje ekstraklase itp to bez problemu będę mógł pykać online ? czy np. tylko z ludźmi co mają też tego patcha, jak to działa ?

z góry dzięki za odpowiedź

pewności nie mam ,ale raczej to drugie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie tylko z ludzmi którzy maja tego patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielnie edytowałem PREMIER LEAGUE i stworzyłem CHAMPIONSHIP. Ekipy z tych lig w multi wyglądają tak jak w trybie singlowym. Oczywiście ten OF jest mój i nikt inny go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci będzie znaleźć kogoś do ligi,już było organizowanych kilka lig(jeśli nie kilkanaście).Ludziom się zwyczajnie forma ligi przejadła,wola pograć z doskoku,wiem bo sam organizowałem jedną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko Ci będzie znaleźć kogoś do ligi,już było organizowanych kilka lig(jeśli nie kilkanaście).Ludziom się zwyczajnie forma ligi przejadła,wola pograć z doskoku,wiem bo sam organizowałem jedną.

robię niewielką 10-12 osób w formie szkockiej ligi,na oddzielnej stronie ,za każdy mecz są punkty do rankingu itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21.12 pojawi się darmowe DLC z 12 drużynami (m.in. Irlandią) i 10 parami korków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają wam serwery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopkai ponawiam pytanie: czy przy instalacji jakiegoś OF'a to nie potrace trofeów? bo miałem taki przypadek przy PES 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×