Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie KONAMI robi konserwację serwera i nic z tym nie zrobisz za kilka godzin góra dzień wszystko będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak to jest z tą walką o piłke lecącą na główke, czyli jak wyskoczyć szybciej przed drugim graczem i podac do swojego z GŁÓWKI??? Zawsze mam tak że przeciwny gracz jest szybszy albo lepiej ustawiony a ja naciskam jak głupi x albo kwadrat ale nie pomaga. Ktoś może pomóc????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa czynniki- wzrost i pozycja, determinują kto pierwszy uderzy piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaga R2 ale najlepiej jest użyć super cancela i ustawić się samemu ;)

Jedna rzecz mnie tak wk...ia że śiok...dlaczego do k.wy nędzy chłopek po podaniu piłki musi się na chwilę zatrzymać w miejscu? Jak się gra całą drużyną to można to zdzierżyć ale w BAL którego gram nonstop jest nie do przyjęcia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma związku bo taki Villa który ma responsiveness 90 zachowuje się tak samo jak mój grajek który ma 67, może tylko troche krócej stoi w miejscu. Poprostu nie ma płynnego przejścia z animacji podania do biegu, ludzik musi się na chwilę zatrzymać po animacji podania żeby potem przejść do animacji biegu. W BAL to bardzo przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpływ ma. Aczkolwiek grajkowie zatrzymują się, co irytuje. Chociaż, w sumie jest to dość realistyczne, bo piłkarzyk musi zorientować się w sytuacji na bosiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realistyczne hehe...no tak, oczywiste jest, że piłkarz po podaniu musi na chwile stanąć w miejscu, zorientować się w sytusacji i podjąć decyzje w którą stronę pobiec. KAŻDY tak robi ZAWSZE w realu co można sprawdzić samemu oglądając pierwszy lepszy mecz i Konami dobrze oddało ten element :P Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realistyczne hehe...no tak, oczywiste jest, że piłkarz po podaniu musi na chwile stanąć w miejscu, zorientować się w sytusacji i podjąć decyzje w którą stronę pobiec. KAŻDY tak robi ZAWSZE w realu co można sprawdzić samemu oglądając pierwszy lepszy mecz i Konami dobrze oddało ten element :P Ehh...

Nie gram w BAL wiec nie wiem czy tam sterowanie jest takie same ale probowales podawac klepka (:l1: + :x:) albo wciskac :r2: od razu po podaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klepką gram, jest przydatna w nie których sytuacjach ale ciężko ją stosować do każdego podania bo potem trzeba użyć super cancela coby odzyskać komtrolę nad grajkem. R2 muszę sprawdzić.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klepką gram, jest przydatna w nie których sytuacjach ale ciężko ją stosować do każdego podania bo potem trzeba użyć super cancela coby odzyskać komtrolę nad grajkem. R2 muszę sprawdzić.

:r2: zaraz po podaniu w normalnym meczu dziala jak klepka - podajacy od razu cisnie do przodu (choc z lekkim opoznieniem w porownaniu do :l1:+:x:). Ale nie wiem czy w BAL :r2: nie jest od czegos innego ("podaj do mnie"?). Poza tym skoro grasz tylko jednym zawodnikiem w BAL to czemu musisz super cancel robic zeby odzyskac kontrole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w BAL też po klepce z L1 + x zawodnik automatycznie sadzi susy do przodu żeby sie wystawić na pozycje i liczy na odegranie do niego :) Kontrole odzyskuje sie dopiero jak pilka do niego dojdzie albo jak z akcji nici. Przy rozgrywaniu akcji np. w połowie boiska nie ma sensu tego używać, nie zatrzymuje sie wtedy po podaniu jak kołek, fakt, ale trzeba zaraz użyć SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając naszych speców w bieli i czerwieni widzę jak po każdym zagraniu zastanawiają się co zrobić, bo są na tyle słabi i mało zgrani. Mało jest ekip, które grają idealnie na pamięć, tak, żeby podania były szybkie, cellne i niemożliwe do zablokowania. Grasz kiepskim kopaczem, to się chłopina musi zastanowić. Nie wszyscy po podaniu zatrzymują się i stoją jak kołki, więc nie widzę powodu, żeby kpić z tego co napisałem.

DOWN@ Grając MU nie dostrzegam tego problemu. Nie twierdzę, że nie istnieje, ale nie rzucił mi się w oczy, a przynajmniej nie przeszkadza mi to w zabawie.

Co do własnego zdania, to oczywiście, że muszę mieć swoje. Niby czyje mam mieć. :P

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK ja wiem, że Ty musisz mieć zawsze swoje zdanie, ale...proszę Cię. Zagraj Barcą albo inną Argentyną i zobacz czy sie ludziki nie zatrzymują. No i nie kpie tylko ironizuje bo trudno czasami się powstrzymać. Naprawde.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ad.1 zatrzymanie zawodnika R1, zatrzymanie zawodnika twarzą do bramki R2.

Ad.3 jak napisał kolega powyżej SC.

Ad.2 jeśli masz na myśli zwykły balans w szybkim biegu to prawy drążek na przemian góra/dół.

To wszystko napisane jest w instrukcji, albo możesz to znaleźć w pierwszym lepszym poradniku na youtube.

a możesz podać jakiś dobry link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co to jest to super cancel jak ktos moze niech napisze do sluzy i jak sie go wlacza bo widze ze o tym piszecie a o dziwo ja nie wiem o co chodzi ijak to uzywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak, że zawodnik którym kierujesz automatycznie ustawia się do odbioru piłki np. przy rożnych albo goni ją jak ta leci poza boisko i nie masz nad nim wtedy kontroli mimo, że ma nad głową ma kursor. Żeby ją odzyskać wciskasz jednocześnie R1 i R2. To jest super cancel i niekiedy bardzo się przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak, że zawodnik którym kierujesz automatycznie ustawia się do odbioru piłki np. przy rożnych albo goni ją jak ta leci poza boisko i nie masz nad nim wtedy kontroli mimo, że ma nad głową ma kursor. Żeby ją odzyskać wciskasz jednocześnie R1 i R2. To jest super cancel i niekiedy bardzo się przydaje.

ok teraz czaje wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz podać jakiś dobry link?

Dziwię się ludziom, wszyscy teraz wygodni i każdy chciałby mieć wszystko podsunięte pod nos, sam z siebie nic się nie postara. Dawniej nie było internetu i ludzie sobie radzili, teraz jest a i tak lenią się żeby samemu znaleźć. Można wpisać w profesora google, można w szukajce na youtube, poczytać temat o pesie, gdzieś coś było akurat nie pamiętam numeru strony. Dodatkowo jest satysfakcja, że sam znalazłem to co mnie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie,jak wykupic karte umiejetnosci?mam siano,a po wybraniu danej karty nic sie nie zmienia,sugeruje sie pes2010,tam zabierali siano i po okresie treningow karta wskakiwala,tutaj nie wiem jak to dziala.Z gory dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://hotfile.com/d...F_v123.rar.html

najpierw wrzuca v1 na pendriva i kopiuje wszystko na konsole, jak pyta czy nadpisac to "tak" za kazdym razem. potem usuwa z pena, wrzuca v2 i to samo, i potem znow usuwa, wrzuca v3 i kopiuje i nadpisuje jak pyta. instalowalem tydzien temu i wszystko jest cacy.

Cwir ! Serdeczne dzięki , kolega już śmiga Liverpoolem ( i nie tylko ) no i jest szczęśliwy. Jeszcze raz dzięki za pomoc , bo jeśli my ( porąbańcy na punkcie PES ) nie będziemy sobie pomagać wzajemnie to kto nam pomoże ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy mają wgrany option file od agPHANTOMA - wam też ten OF zablokował trofea? Jest jakiś sposób, żeby je odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. czy ktos z was posiada poradnik jak zmienic herby stroje itp na autentyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos może mi powiedzieć skąd można ściągać patche do PES11, bo się zfrajerzyłem i kupiłem na Allegro a zapewne są już jakieś nowe i bardziej dopracowane łatki.

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×