Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Potracić nie potracisz ale nowych już nie zdobędziesz, przynajmniej ja tak mam z OFem agPHANTOMA, nie wiem jak jest z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś chyba napisać że 12 strojów piłkarskich a nie drużyn :tongue:

Masz rację.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Organizuję ligę w Pesa 2011 na stronie www.pesarena.pl - zapraszam do rejestracji.

Ważne zeby przed rejestracja zaznaczyc PS3 .

Proszę o przemyślane zapisy -żeby nie było rezygnacji w trakcie.

Liga będzie 10-12 osobowa ,co do zespołów można zapisać się tymi z listy -oprócz zajętych już :)

Zapraszam.

Wszelkie info na gg

Lista Drużyn do wyboru :

Manchester City-zajęte

Tottenham

Arsenal -zajęte

Liverpool

Valencia

Villareal

Atletico Madrid -zajete

Sevilla

Bayern Monachium-zajęte

Borussia Dortmund

Werder Brema

Schalke 04

AS Roma

Udinese

Lazio

Fiorentina

Lyon

Marsylia

Bordeaux

PSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopkai ponawiam pytanie: czy przy instalacji jakiegoś OF'a to nie potrace trofeów? bo miałem taki przypadek przy PES 2010

Są dostępne OF'y, po instalacji których będziesz mógł dalej zdobywać trofea. Ja mam dwa, od AgPhantom i WENB dla BLES 1020. Co do OF'a od AgPhantom to nie pamiętam, mam go na innym koncie. Co do drugiego to było tak, przy pierwszej wersji można było zdobywać trofea, przy kolejnej nie(przy kopiowaniu pojawiła się stosowna informacja, że plik edit data pochodzi od innego użytkownika), a po wrzuceniu ostatniej wersji ponownie można. Od czego to zależy nie wiem, należałoby zapytać twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 8 graczy zarejestrowanych na stronie więc myślę,że niedługo ruszymy z tą ligą :)

zapraszam do rejestracji www.pesarena.pl

zakladka Ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już ta darmowa łatka na PSS?

pojawila sie dzis;p zawiera 4 pary korkow adasia po 2 pumy, mizuno, umbro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ten update to jakiś żart,kogo obchodzą jakieś nowe korki czy stroje :down: .Przecież to nie ma żadnego wpływu na grę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ten update to jakiś żart,kogo obchodzą jakieś nowe korki czy stroje :down: .Przecież to nie ma żadnego wpływu na grę!

czyli jak nie ma wplywu na gre to lepiej w ogole update nie robic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ten update to jakiś żart,kogo obchodzą jakieś nowe korki czy stroje :down: .Przecież to nie ma żadnego wpływu na grę!

Jak to nie ma wpływu na grę?

Większy wybór, walory estetyczne, a przede wszystkim konkretne obuwie wpływa na statystyki piłkarzy, więc nie pisz bzdur, zanim sie nie upwenisz.

Co więcej, jeśli takie rzeczy nie mają dla CIebie znaczenia, to co powiesz o braku licencji na np. PREMIER LEAGUE? W sumie na rozgrywkę nie wpływa w najmniejszym stopniu, ale dla niektórych jest to koronny argument przeciw serii PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnośnie ML, jak sprawdzić rozwój piłkarza z meczu na mecz? nic takiego nie widzę a jak młody piłkarz nie rozwija umiejętności tylko się starzeje to chyba padnę na plecy o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK

...a przede wszystkim konkretne obuwie wpływa na statystyki piłkarzy,..

mógłbyś to rozwinąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tego że obuwie podnosi statystyki nie wiedziałem :tongue:.Ale walory estetyczne,o co chodzi??Nie wiem, może są tacy co zastanawiają jaki kolor koszulki wybrać żeby było ''ładnej'' na dany mecz, i na powtórkach zwracają jaki kolor korków ma Messi.Dal mnie to kompletnie bez znaczenia.Licencje,również są dla mnie bez znaczenia.Nie mam żadnego OF'a i nie przeszkadza mi to jakoś w rozgrywce(ale to moje zdanie).pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnośnie ML, jak sprawdzić rozwój piłkarza z meczu na mecz? nic takiego nie widzę a jak młody piłkarz nie rozwija umiejętności tylko się starzeje to chyba padnę na plecy o_O

Jest inaczej niż zazwyczaj. Nie dostajesz punktów co mecz, tylko po sesjach treningowych, trener da Ci znać komu co się rozwinęło (o ile coś wzrośnie). ;)

@KopaczK

mógłbyś to rozwinąć?

Wejdź w opcję edycji piłkarza i pogrzeb w akcesoriach, a konkretnie w obuwiu. ;)

Spoko tego że obuwie podnosi statystyki nie wiedziałem :tongue:.Ale walory estetyczne,o co chodzi??Nie wiem, może są tacy co zastanawiają jaki kolor koszulki wybrać żeby było ''ładnej'' na dany mecz, i na powtórkach zwracają jaki kolor korków ma Messi.Dal mnie to kompletnie bez znaczenia.Licencje,również są dla mnie bez znaczenia.Nie mam żadnego OF'a i nie przeszkadza mi to jakoś w rozgrywce(ale to moje zdanie).pozdro

Pisałem to trochę złośliwie. ;) Natomiast poprawiające statystyki korki to nie w kij dmuchał.

W BAL lubię sobie grzebać w wyglądzie piłkarzyka, a drużyny sam sobie edytowałem, bo sprawiaja mi takie zabawy sporo frajdy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam dwa pytania bo nie moge sobie poradzic z tym problemem szukam na necie ale nic konkretnego nie moge znalesc moze z was koledzy ktos cos podpowie

1 . nie wiem dlaczego ale online dzialalo u mnie bardzo dobrze wystarczajaco na moje potrzeby nie mialem zadnych zastrzezen neta mam 2mb/ 1mb i gralo sie naprawde super i nie wazne z kim ostatnio nie moge grac zawodnicy zachowuja sie dziwnie tak jak by bylo opoznienie nie reaguja na komendy z pada podania sa jakies takie zamulone jak by podawal pilke po wodzie nie moge nic ugrac same porazki czym to moze byc spowodowane na poczatku gralo sie super teraz lipa zaczynam sie powoli zniechecac do grania online nawet jak gram z polakami tez gra mi sie bardzi ciezko gra toczy sie wolno wszystkie reakcje sa opoznione nieraz nie moge nawet podac pilki do zawodnika w czym problem ???

2. to pewnie mnie zaraz opierniczy towarzystwo ze nie umie grac lub tym podobne ale co zrobic gram np. trzema napastnikami ( LWF, CF,RWF) i idzie kontratak dlaczego jak mam pilke zawodnikiem atak stoi w miejscu i patrzy sie co robie nikt nie wysuwa sie nie pomaga nawet w pole karne nikt nie wchodzi nieraz jak sie gra z kims to jak ma kontre to jego zawodnicy wychodza na pozycje pomagaja mu wystawiaja sie moi stoja i nic nie robia jak to uzyskac ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdź w opcję edycji piłkarza i pogrzeb w akcesoriach, a konkretnie w obuwiu.
<br /><br />To, że można zmieniać buty które mają jakieś tam swoje staty to wiem, tylko jakie to ma przełożenie na atrybuty samych piłkarzy, bo nic im się nie zmienia w ability setings? Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam dwa pytania bo nie moge sobie poradzic z tym problemem szukam na necie ale nic konkretnego nie moge znalesc moze z was koledzy ktos cos podpowie

1 . nie wiem dlaczego ale online dzialalo u mnie bardzo dobrze wystarczajaco na moje potrzeby nie mialem zadnych zastrzezen neta mam 2mb/ 1mb i gralo sie naprawde super i nie wazne z kim ostatnio nie moge grac zawodnicy zachowuja sie dziwnie tak jak by bylo opoznienie nie reaguja na komendy z pada podania sa jakies takie zamulone jak by podawal pilke po wodzie nie moge nic ugrac same porazki czym to moze byc spowodowane na poczatku gralo sie super teraz lipa zaczynam sie powoli zniechecac do grania online nawet jak gram z polakami tez gra mi sie bardzi ciezko gra toczy sie wolno wszystkie reakcje sa opoznione nieraz nie moge nawet podac pilki do zawodnika w czym problem ???

2. to pewnie mnie zaraz opierniczy towarzystwo ze nie umie grac lub tym podobne ale co zrobic gram np. trzema napastnikami ( LWF, CF,RWF) i idzie kontratak dlaczego jak mam pilke zawodnikiem atak stoi w miejscu i patrzy sie co robie nikt nie wysuwa sie nie pomaga nawet w pole karne nikt nie wchodzi nieraz jak sie gra z kims to jak ma kontre to jego zawodnicy wychodza na pozycje pomagaja mu wystawiaja sie moi stoja i nic nie robia jak to uzyskac ??

Pozdrawiam

no 1 może grasz wieczorami? wtedy serwery zamulaja zauważyłem - przed południem to dopiero śmiga :)

no 2 : wszystko jest do ustawienia wystarczy pogrzebać w game plan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 1 może grasz wieczorami? wtedy serwery zamulaja zauważyłem - przed południem to dopiero śmiga :)

no 2 : wszystko jest do ustawienia wystarczy pogrzebać w game plan :)

dzieki

za odpowiedz ale wczensiej nie mailem takich problemow to jest dziwne o byle jakiej godzinie gralem nie bylo takich problemow jak teraz mowie oczywiscie o ps3 net besposrednio bodpiety pod konsole zaczelo sie to pierniczyc tak sie domyslam po aktualizacji konsoli do nowego firmoware.W czesniej gralem w competion tzn w turniejach konami i kila razy bylem w 1/16 1/8 nawet w do finalu kilalka rzazy doszlem a teraz nie moge zmiescic sie w szesnastce bo zanim wykonam jakis ruch juz nie mam pilki przy nodze bo zawodnik nie reaguje lub biega nie waidomo gdzie i dlaczego chociaz zadnej komendy mu nie wydaje.

co do drogiego pytania nie moge sobie z tym poradzic to jest moja bolaczka w grze nie potrafie tego ustawic moze ktos cos podopowie nie licze na gotowca tylko co z czym ugrysc

prosze o wyrozumialosc i dziekuje z gory za wszystkie sugestie moze gdzies cos juz bylo na ten temat wiec poprosze o wskazowki

pozdrawiam

Edytowane przez haja1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<br /><br />To, że można zmieniać buty które mają jakieś tam swoje staty to wiem, tylko jakie to ma przełożenie na atrybuty samych piłkarzy, bo nic im się nie zmienia w ability setings?

Nie potrafię Ci na to pytanie odpowiedzieć. Wydaje mi sie, że tu chodzi bardziej o jak najsensowniejsze dopasowanie obuwia do pozycji, którą zajmuje dany gracz na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,

otóż posiadam parę fajnych brameczek zapisanych na mojej konsoli.

Jak mogę je wrzucić na YT??

Proszę o instrukcję krok po korku

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik cwir dnia 01 grudzień 2010 - 18:11:45 napisał http://hotfile.com/d...F_v123.rar.html

najpierw wrzuca v1 na pendriva i kopiuje wszystko na konsole, jak pyta czy nadpisac to "tak" za kazdym razem. potem usuwa z pena, wrzuca v2 i to samo, i potem znow usuwa, wrzuca v3 i kopiuje i nadpisuje jak pyta. instalowalem tydzien temu i wszystko jest cacy.

Cwir ! Serdeczne dzięki , kolega już śmiga Liverpoolem ( i nie tylko ) no i jest szczęśliwy. Jeszcze raz dzięki za pomoc , bo jeśli my ( porąbańcy na punkcie PES ) nie będziemy sobie pomagać wzajemnie to kto nam pomoże ? Pozdrawiam

Mam pytanie dotyczące tej łatki. Wgrałem wszystko tak jak w instrukcji, lecz nie posiadam drużyn z Bundesligi. Nie wiem też czy jest w nim plik z najnowszymi transferami bo nie widzę żeby takie zmiany się u mnie dokonały. Czy w ogole jest dostępny jakiś plik w internecie z aktualizacją transferów, czy muszę robić to "ręcznie"?

Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem sobie wczoraj pes 2011 i chciałem sobie wgrać patche ale nie wiem jak to zrobić pomozecie mi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,

otóż posiadam parę fajnych brameczek zapisanych na mojej konsoli.

Jak mogę je wrzucić na YT??

Proszę o instrukcję krok po korku

pzdr

Odpal powtórkę i nagraj (cyfrówka, nagrywarka DVD). Następnie prześlij pliki na konto utworzone uprzednio na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×