Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam ofa pod wersje BLES 01022 , ale nigdzie nie mogę znaleźć . Tylko pod 20 i 21 wyczaiłem , a wiem ze takowe je działają z inna wersja gry.

chodzi mi najbardziej o prawdziwe herby i nazwy drużyn w lidze angielskiej. Proszę o jakieś namiary na takowy patch jeśli i w ogóle stnieje pod ver. BLES 22

Z góry THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam ofa pod wersje BLES 01022 , ale nigdzie nie mogę znaleźć . Tylko pod 20 i 21 wyczaiłem , a wiem ze takowe je działają z inna wersja gry.

chodzi mi najbardziej o prawdziwe herby i nazwy drużyn w lidze angielskiej. Proszę o jakieś namiary na takowy patch jeśli i w ogóle stnieje pod ver. BLES 22

Z góry THX.

Ludzie co Wy się googla boicie?? <_<

5 sekund szukania: http://www.mysoccerpatch.com/pes-2011-ps3/pes-2011-ps3-dfl-optionfile-2011-version-1.50-bles-01022.html

Starczy już zaśmiecania tematu pytaniami gdzie znaleźć OF do jakiejśtam wersji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnosnie " ranking points" Czy ktos wie na czym polega je ba na metodologia zdobywania pkt w rankingu online, bo mnie wkurza ta gra juz. Mialem 640 pkt zagralem raptem 4 mecze gdzie w plecy dostalem i juz mam 560 a co mecz odejmuje mi 17, 20 pkt gdzie ja sie mecze po iles tam meczy zeby zdobyc glupie 10 pkt??? Zna ktos moze odpowiedź? Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, włączyłem dzisiaj swojego pesa po dłuższej przerwie i nie mam obrazu. Dźwięk jest a obrazu brak. Inne gry działają bez zarzutu. Dodam tylko, że gra jest w idealnym stanie. Wie ktoś co mogło się stać ? Straciłem 40 min na usuwanie OF bo myślałem, że to coś pomoże ale niestety klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnosnie " ranking points" Czy ktos wie na czym polega je ba na metodologia zdobywania pkt w rankingu online, bo mnie wkurza ta gra juz. Mialem 640 pkt zagralem raptem 4 mecze gdzie w plecy dostalem i juz mam 560 a co mecz odejmuje mi 17, 20 pkt gdzie ja sie mecze po iles tam meczy zeby zdobyc glupie 10 pkt??? Zna ktos moze odpowiedź? Pzdr

co do rankingu to jesłi grasz z kimś co ma mniej punktów od ciebie to po przegranej stracisz od 13 do 19 pt a jeśli przegrasz z kimś wyżej rankingowanym to stracisz ok 7-9 pt i tak w drugą stronę

Druga rzecz to czy ile wygrywasz czy goniłeś wynik w ostatnich minutach bramki z ostatnich minut najlepiej punktowane

Trzecie ale nie jestem pewien to jaką drużyną grasz za mecz Real m vs Real m zakończony remisem twoje punkty zostaną bez zmian ale już Real M vs BLACKPOOL za remis możesz otrzymać nawet do 7 pt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciaglem http://hotfile.com/d...F_v123.rar.html

najpierw wrzuca v1 na pendriva i kopiuje wszystko na konsole, jak pyta czy nadpisac to "tak" za kazdym razem. potem usuwa z pena, wrzuca v2 i to samo, i potem znow usuwa, wrzuca v3 i kopiuje i nadpisuje jak pyta. instalowalem tydzien temu i wszystko jest cacy. Działamem według instrukcji i powyżej i po odpaleniu pesa zadnych widocznych zmian panowie pomocy posiadam bless 01020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciaglem http://hotfile.com/d...F_v123.rar.html

najpierw wrzuca v1 na pendriva i kopiuje wszystko na konsole, jak pyta czy nadpisac to "tak" za kazdym razem. potem usuwa z pena, wrzuca v2 i to samo, i potem znow usuwa, wrzuca v3 i kopiuje i nadpisuje jak pyta. instalowalem tydzien temu i wszystko jest cacy. Działamem według instrukcji i powyżej i po odpaleniu pesa zadnych widocznych zmian panowie pomocy posiadam bless 01020

Moze masz inny BLES? Nie wiem. Instalowalem to samo u kolegi 3 dni temu i mu dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz inny BLES? Nie wiem. Instalowalem to samo u kolegi 3 dni temu i mu dziala.

A macie kgdzies instrukcje krokpo kroku moze gdzies jakis blad zrobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak zagrać z klepki jest jakaś kąbinacja klawiszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak zagrać z klepki jest jakaś kąbinacja klawiszy??

:l1: + :x:

:x: i po podaniu :l2:

:start: -> Command List

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

mam wersje BLES 1020 zainstalowalem patcha od agPHANTOM i nic sie nie zmienielo.

Konsoli nie mam podlaczonej do neta ale pojechalem do kuzyna i podlaczylismy u niego i jak wlaczam to pyta czy zainstalowac patcha Konami 1,02 a czytalem tu na forum ze musi byc 1,1

Jak sciagnac ta wersje 1,1 skoro juz sie pojawila 1,2 i nie mozna wybrac poprzedniej ???

Błagam pomocy !!

Szukam patcha z ekstraklasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Witam !!!<br />mam wersje BLES 1020 zainstalowalem patcha od agPHANTOM i nic sie nie zmienielo.<br />Konsoli nie mam podlaczonej do neta ale pojechalem do kuzyna i podlaczylismy u niego i jak wlaczam to pyta czy zainstalowac patcha Konami 1,02 a czytalem tu na forum ze musi byc 1,1 <br />Jak sciagnac ta wersje 1,1 skoro juz sie pojawila 1,2 i nie mozna wybrac poprzedniej ???<br />Błagam pomocy !!<br />Szukam patcha z ekstraklasą.<br />
<br /><br /><br />

Te 1.1 to nie chodzi o wersje gry tylko game pack czy jakoś tak do ściągnięcia w zakładce extras w menu gry, tak że śmiało ściągaj 1.2, potem tego packa z extras, wykasuj samą edit data od agPHANTOMA i wgraj jeszcze raz, powinno hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Panowie wrzuciłem sobie piosenki angielskich kibiców. W singlu wszystko smiga rewelacyjnie angole drą ryja aż miło. Natomiast gdy gram online całkowicie zanikaja i slychac tylko standardowe odglosy. Jest jakis sposob zeby w meczu online tez mozna bylo uslyszec odglosy kibicow doddane przez siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Organizuję ligę w Pesa 2011 na stronie www.pesarena.pl - zapraszam do rejestracji.

Proszę o przemyślane zapisy -żeby nie było rezygnacji w trakcie.

Liga będzie 10-12 osobowa ,co do zespołów na razie można zapisać się każdym klubem,ale myślimy o wyeliminowaniu tych najlepszych -Barca,Real itp.

Zapraszam.

Wszelkie info na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Panowie wrzuciłem sobie piosenki angielskich kibiców. W singlu wszystko smiga rewelacyjnie angole drą ryja aż miło. Natomiast gdy gram online całkowicie zanikaja i slychac tylko standardowe odglosy. Jest jakis sposob zeby w meczu online tez mozna bylo uslyszec odglosy kibicow doddane przez siebie?

Niestety nie ma......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj wszyscy tylko graja online...?Nikt nie gra w master league?Ponawiam posta bo brak odpowiedzi...Witam,mam pytanie,jak wykupic karte umiejetnosci?mam siano,a po wybraniu danej karty nic sie nie zmienia,sugeruje sie pes2010,tam zabierali siano i po okresie treningow karta wskakiwala,tutaj nie wiem jak to dziala.Z gory dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Organizuję ligę w Pesa 2011 na stronie www.pesarena.pl - zapraszam do rejestracji.

Proszę o przemyślane zapisy -żeby nie było rezygnacji w trakcie.

Liga będzie 10-12 osobowa ,co do zespołów na razie można zapisać się każdym klubem,ale myślimy o wyeliminowaniu tych najlepszych -Barca,Real itp.

Zapraszam.

Wszelkie info na gg

Ja jestem tam zarejestrowany tylko zapomniałem hasła. Jak je odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tam zarejestrowany tylko zapomniałem hasła. Jak je odzyskać?

jaki nick?

grałeś ligę u ledzika?

Edytowane przez ciupak666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj wszyscy tylko graja online...?Nikt nie gra w master league?Ponawiam posta bo brak odpowiedzi...Witam,mam pytanie,jak wykupic karte umiejetnosci?mam siano,a po wybraniu danej karty nic sie nie zmienia,sugeruje sie pes2010,tam zabierali siano i po okresie treningow karta wskakiwala,tutaj nie wiem jak to dziala.Z gory dzieki za podpowiedz

Ja gram w BAL i ML. Wybierasz trening, potem przechodzisz do szczegółowych ustawień dla każdego zawodnika. Wybierasz gracza i przechodzisz do opcji wybory pozycji na boisku, lub karty umiejętności. Następnie przeznaczasz jakąś listę punktów treningowych na rozwój upragnionej karty i voila. Czekasz aż upłynie adekwatny okres treningowy, po czym cieszysz się z rozwoju grajka z drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściagnąłem nowy OP file i mam pytanie: chciałbym aby moje trofea zostały bo we wczesniejszej wersji(2010) wszystkie straciłem, czy moge jakos to ominać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lons.nie grałem ligi u ledzika,ale jest moim znajomym z PSN :biggrin:

hm czemu byłeś tam zarejestrowany skoro nie grałeś?

Nie widać Cię tam wśród użytkowników - to na pewno ta strona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Organizuję ligę w Pesa 2011 na stronie www.pesarena.pl - zapraszam do rejestracji.

Ważne zeby przed rejestracja zaznaczyc PS3 .

Proszę o przemyślane zapisy -żeby nie było rezygnacji w trakcie.

Liga będzie 10-12 osobowa ,co do zespołów na razie można zapisać się każdym klubem,ale myślimy o wyeliminowaniu tych najlepszych -Barca,Real itp.

Zapraszam.

Wszelkie info na gg

Lista Drużyn do wyboru :

Manchester City

Tottenham

Arsenal

Liverpool

Valencia

Villareal

Atletico Madrid

Sevilla

Bayern Monachium

Borussia Dortmund

Werder Brema

Schalke 04

AS Roma

Udinese

Lazio

Fiorentina

Lyon

Marsylia

Bordeaux

PSG

Edytowane przez ciupak666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×