Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Btw. Czy w trybie BaL dalej jest możliwość wymuszania podań do naszego gracza?

Tak jest naciskasz 2x R2 ale nie w każdej sytuacji chcą podać :P

Zauwarzylem tez ze na początku cieżko sie gra BaL bo drużyna nie jest z Tobą zgrana dopiero po kilku meczach jako tako sie gra. Podoba mi sie ten patent ale niektórych może odrzucić od tego trybu na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam 2 gole po wolniaku, jednak w obu przypadkach piłka, zanim trafiła do siatki, odbiła się od muru i rykoszet zmylił bramkarza. Jednak w opisie trophy jest napisane "direct free kicks". A po rykoszecie to chyba nie jest direct ;p podobnie jak w trophy Gentelman, gdzie jako faule liczone są spalone ;p trochę głupio, ale trzeba się dostosować :/ jak ostatni pucharek mi wpadnie, to dam znać, po ilu trafieniach ;)

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazarssj2 to jak zrobic to trophy "The Super Hero" mozesz to opisac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Właśnie kupiłem PES'a i mam pytanie jaką stronę polecacie do ściągania lig? Strasznie byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi podał. Mam wersje bless 01020, czy nie będzie z nią problemów?

Na razie jestem tak ucieszony gierką, że nie mam ochoty szukać stron w tył, aby znaleźć stronkę. Z góry sorry i dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednich stronach wypisano ich całę mnóstwo, więc się troszkę wysil. :P

BTW jeśli chcesz zdobyć platynkę, to daj sobie spokój z obcymi OFami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Tobie wysłać wiadomości bo jakieś błędy wychodzą...

Rozumiem, że jeśli wgram OF'a to nie wbije trofeów, a jak wgram i się nagram w końcu, a później odinstaluje to da radę?

Czy jest problem z wgrywaniem tego, czy proste jak drut? ;)

Mam jeszcze pytanie, w menu jest taka zakładka Extra Concent - dokładnej nazwy nie pamiętam, w każdym bądź razie jest tam możliwość ściągania jakiś plików. Co to jest? I czy warto to ściągać, bo zauważyłem, że idzie to od paru graczy itd. W rogu też jest jakieś GP50, to są jakieś zdobyte pkt.?

Sorki za tyle pytań, ale ostatni pes jakiego miałem to 6, a tak na PS3 to Fifa i teraz mam problem z zajarzeniem o co chodzi w tych opcjach. ;D

Edit : Dzięki KopaczK

Właśnie odpaliłem sobie mistrzostwa UEFA i wciągnęło mnie jak cholera. W porównaniu do FIFY w PES'ie czuje się taki klimacik piłkarski ;) - super gierka.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Tobie wysłać wiadomości bo jakieś błędy wychodzą...

Rozumiem, że jeśli wgram OF'a to nie wbije trofeów, a jak wgram i się nagram w końcu, a później odinstaluje to da radę?

Czy jest problem z wgrywaniem tego, czy proste jak drut? ;)

Mam jeszcze pytanie, w menu jest taka zakładka Extra Concent - dokładnej nazwy nie pamiętam, w każdym bądź razie jest tam możliwość ściągania jakiś plików. Co to jest? I czy warto to ściągać, bo zauważyłem, że idzie to od paru graczy itd. W rogu też jest jakieś GP50, to są jakieś zdobyte pkt.?

Sorki za tyle pytań, ale ostatni pes jakiego miałem to 6, a tak na PS3 to Fifa i teraz mam problem z zajarzeniem o co chodzi w tych opcjach. ;D

OFy innych użytkowników blokują trofiki. Nie wiem jak to wygląda w opisanym przez Ciebie przypadku, ale nie wydaje mi się, żebyś miał po odinstalowaniu jakieś kłopoty.

EXTRA CONTENT, to różnego typu dodatki. Warto je pobrać, bo są tam aktualizacje składów, nowe buty, itp.

GP to GAME POINTS dzięki któym możesz kupować różne rzeczy w sklepiku (fryzury, piłkarzy, drużyny, części stadionu, tapety i rozszerzenia trybów gry). Rozegranie meczu offline daje Ci 10 GP, a jeden sieciowy to aż 50GP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff.. W końcu sobie poradziłem z koretką wszystkich niepoprawnie nazwanych drużyn. To samo kiedyś na PC robiłem ;)

Co to jest D2 Ligue?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko , czy w tej grze idzie zrobić własną ligę np. wsadzić do jednej ligi np Barce,manchester,bayern itp czy nieda się tego zrobić moim zdaniem nie ale jak idzie to proszę o podpowiedź !:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff.. W końcu sobie poradziłem z koretką wszystkich niepoprawnie nazwanych drużyn. To samo kiedyś na PC robiłem ;)

Co to jest D2 Ligue?

Jak zaczniesz grać w MASTER LEAGUE, to będzie to Twoja 2 liga. ;) Gram sobie MU w PREMIER LEAGUE, a 2 ligę przerobiłem na NPOWER CHAMPIONSHIP. Dzięki temu na koniec sezonu, kiedy 3 ekipy są relegowane z 1, a 3 awansują z 2, mam ciągle angielskie ekipy w angielskiej ekstraklasie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli samodzielnie w grze można zmieniać, tylko obce oprogramowanie uniemożliwia zdobycie trofeów. Mam chyba dwa ostatnie pytania ;) Gdy strzelam i trzymam przycisk r2.png to wydaję mi się, że strzał jest celniejszy i mocniejszy - czy dobrze mi się wydaję?tongue.gif Jeśli tak, czy są jeszcze jakieś inne takie patenty, np. strzał techniczny? Zaznaczę, iż gram na konfiguracji Type 2.

Co najlepiej na początek zagrać Master League czy BAL? Zaraz będę kończył puchar UEFA więc ciekawi mnie na co teraz marnować czas. smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byc moze nie tutaj to pytanie ale sama nie wiem gdzie .Mam pes 2010 wczoraj dostalam od kumpla i chcialam grac w on line .Wiec zrobilam wszystko o co mnie gra poprosila . i zaczelam grac ale cos mi nie poszlo i caly czas przegrywam i mam pytanie chcialam usunac konto i miec czyste konto .Usunelam swoj profil ale to nic nie dalo , jak wchodze w swoj profil na pes 10 to jest wciaz pokazane ile meczow rozegralam a ile przegralam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy "Dead Ball Expert" zdobyte podobnie jak platynka w pesie ^^ Specjalnie dla KopaczK relacjonuję przebieg moich prób z tym trophy.

- najpierw jakieś 100 rzutów wolnych w treningu. Polecam film instruktażowy odnośnie wolnych w podforum trofea-> pes 2011. Post usera KopaczK na chyba 15 stronie

-potem próbowałem na multi zdobyć 5 wolnych. Moja dziewczyna mnie faulowała, a ja strzelałem wolniaki. Niestety trzeba w meczu P1 vs COM strzelić wolne, bo pucharek nie wpada.

*dla leniwych- ustaw wysokość każdego zawodnika drużyny przeciwnej na 148cm. Nad niskim murem łatwiej trafić :)

-następnie ustawiłem mecz na proffesional( na niższych rzadko faulują, na top player za mało szans) i grałem mecz 30 minut. Najlepszym sposobem jest bieganie przy polu karnym bez szybkiego biegu, ewentualnie z L2 i wbiegać pomiędzy 2 przeciwników. W jednym meczu miałem około 10 wolnych w odległości 16-25m od bramki. Po każdym meczu trzeba koniecznie wyjść do menu głownego. Każdy mecz, w którym została strzelona bramka musi zostać zakończony. Aha, i gole w Become a Legend też się nie liczą.

- po kilku półgodzinnych meczach udało się mi strzelić 5 wolnych( i niezliczoną ilość poprzeczek, słupków, spojeń, obić o mur). Szacuję, że około 10% szans wykorzystywałem. Przeciwnicy niestety rzadko faulują. Nie znalazłem na nich lepszego niż opisaego sposobu. Strzelałem Davidem Villą, ale przypuszczam, że w grze jest co najmniej 20 lepszych wykonawców stałych fragmentów gry. Moim przeciwnikiem była Jagiellonia ;) Życzę powodzenia wszystkim w wolniakach, bo gwarantuję, że daje to ogromną radochę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli samodzielnie w grze można zmieniać, tylko obce oprogramowanie uniemożliwia zdobycie trofeów. Mam chyba dwa ostatnie pytania ;) Gdy strzelam i trzymam przycisk r2.png to wydaję mi się, że strzał jest celniejszy i mocniejszy - czy dobrze mi się wydaję?tongue.gif Jeśli tak, czy są jeszcze jakieś inne takie patenty, np. strzał techniczny? Zaznaczę, iż gram na konfiguracji Type 2.

Co najlepiej na początek zagrać Master League czy BAL? Zaraz będę kończył puchar UEFA więc ciekawi mnie na co teraz marnować czas. smile.gif

Wydaje mi sie ze jest strzal mocniejszy gdy trzymasz R2. A co do 2 pytania to moja odp. brzmi AMINO JUICE

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trophy "Dead Ball Expert" zdobyte podobnie jak platynka w pesie ^^ Specjalnie dla KopaczK relacjonuję przebieg moich prób z tym trophy.

Hm. Z wolniakami nie miewam większych kłopotów, poza jednym- rzadko kiedy mam sensowne sytuacje, z któych mógłbym strzelić bramkę. Jak już pisałem, ustrzeliłem z 6 bramek, ale jedna na 100% wpadło po rykoszecie, inną strzeliłem beczką (bonusowa piłka), jeszcze inna wpadła po słupku.

Nie wiem czy to przez to, czy też może mam coś sknocone.

BTW niezłym sposobem na wymuszanie wolnych może być prowadzenie piłki przy nodze (L2 i prawa gałka).

sk316fx>>>Dokładnie tak. ;)

To jest strzał techniczny. ;)

Graj w co wolisz, albo najlepiej na przemian jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu zamowilem pesa :). Niedlugo tez bd pykal w pesa. Juz niemoge sie doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oddać mocny strzał, ale po ziemi? Bo często mam sytuacje takie, aby jednak oddać taki typ strzału. W ogóle strzały w tej grze są dla mnie trudne, dużo strzałów ucieka mi w górę, co już mnie zaczyna irytować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im lepszy grajek, tym większa szansa na udany strzał. Jednak musisz pamiętać o tym, zeby nie był kryty/blokowany, a także o odpowiednim dopasowaniu siły i kierunku uderzenia.

W rzeczywistości jest rónie trudno o udane uderzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez przesady, że każdy strzał z obrońcą na plecach ląduje na trybunach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam czyste plecy i Olić potrafi tak kopnąć, że człowiek się zastanawia czy to lob czy strzał ;). Na razie Robben najlepiej mi napierdziela w te bramki. Aha, żeby szybko biec to trzyma się l1.png i r1.png? Bo mi Riberego bierze pierwszy lepszy obrońca ze Slavi Prahy fool.gif A on to jednak chyba jeden z takich szybszych pomocników Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam czyste plecy i Olić potrafi tak kopnąć, że człowiek się zastanawia czy to lob czy strzał ;). Na razie Robben najlepiej mi napierdziela w te bramki. Aha, żeby szybko biec to trzyma się l1.png i r1.png? Bo mi Riberego bierze pierwszy lepszy obrońca ze Slavi Prahy fool.gif A on to jednak chyba jeden z takich szybszych pomocników Europy.

R1 tylko, u mnie przyzwyczajenie z FIFY wzięło górę i sprintuję z R2. Polecam, bo tak jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby strzelić po ziemi w moim przypadku wystarczy leciutko kliknąć square.png wraz ze sprintem r1.pngwink.gif

A co do obrońcy na plecach, to ja wtedy strzelam trzymając jednocześnie r2.png wtedy czasami trafiam w siatkę. cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dementuje, iż po wgraniu OF nie wchodzą trofea bo wchodzą.

Mój kolega ma OF i też mu wskakują te trofea, ktoś mówił, że nie ? Może to zależy od OF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś godny polecenia OF pod wersję 1020? Wiem, że na pewno były na poprzednich stronach, ale przeleciałem już około 25 i nic ciekawego nie mogę znaleźć. sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×