Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam taki problem gdy wchodze w online i wybieram któraś z opcji(obojętnie którą)pokazuje mi się test internetu i wyskakuje ten błąd:

unable to connect to connection test server

the server may be too busy or taken down for maintenance work

communications may also be restricted by your firewall software or router

Czy spotkał się ktoś z tym problemem i co należy zrobić by to naprawić

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat jest klarowny. Twoja konsola nie była w stanie połączyć się z serwerem testowym. Problemem mogą być same serwery, z których korzysta gra, albo Twój router, czy też zapora.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się z tym coś zrobić bo inne gry online normalnie mi działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak założyć własny pokój w grze online?

Wczoraj byłem tam pierwszy raz i gdy z kolegą wybraliśmy friendly match to często zamiast z kolegą grałem z kimś zupełnie obcym. Uprzejmie proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się z tym coś zrobić bo inne gry online normalnie mi działają

Pogrzeb w tym temacie, a pewnie znajdziesz rozwiąznie dotyczące ustawień routera (w tym zapory). Bardzo możliwe, że serwery są wyłaczone. Tak czasem się dzieje (konserwacja, itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wie to prosze o pomoc chodzi mi o to jak zrobic sobie drozyne z dobrymi zawodnikami np zeby w bayernie miec messieg ibre ronaldo i wogole pozbierac najlepszych i pozniej zeby mozna bylo grac juz ta swoja ekipa online bo trafilem juz na takich kolesi i za nic nie wiem jak oni to zrobili pomozcie krok po kroku od razu z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie edycji możesz zakontraktować nowych piłkarzy, lub wymienić obecnych, ale raczej nie działa ta w trybie sieciowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie edycji możesz zakontraktować nowych piłkarzy, lub wymienić obecnych, ale raczej nie działa ta w trybie sieciowym.

dzieki sprobuje ale musi byc jakis sposob bo gralem juz z takimi typami w match lobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki sprobuje ale musi byc jakis sposob bo gralem juz z takimi typami w match lobby

No to wybierz tam opcję, która pozwoli Ci utworzyć własny pokój, a następnie zaprosić znajomych do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wie to prosze o pomoc chodzi mi o to jak zrobic sobie drozyne z dobrymi zawodnikami np zeby w bayernie miec messieg ibre ronaldo i wogole pozbierac najlepszych i pozniej zeby mozna bylo grac juz ta swoja ekipa online bo trafilem juz na takich kolesi i za nic nie wiem jak oni to zrobili pomozcie krok po kroku od razu z gory wielkie dzieki

Taki gracz tworząc pokój na serwerze wybiera opcję, że dostępne będą zepoły z trybu master league. Sam nie próbowałem więc na 100 % nie wiem, ale prawdopodobnie wtedy ma dostępną swoją ekipę z trybu master league i może to być "dream team".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki gracz tworząc pokój na serwerze wybiera opcję, że dostępne będą zepoły z trybu master league. Sam nie próbowałem więc na 100 % nie wiem, ale prawdopodobnie wtedy ma dostępną swoją ekipę z trybu master league i może to być "dream team".

Jest taka opcja? Jeśli tak, to faktycznie może tak być, że trafimy na zespół samych gwiazdeczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja? Jeśli tak, to faktycznie może tak być, że trafimy na zespół samych gwiazdeczek.

NO WLASNIE MAJA EKIPE Z TRYBU MASTER LEAGE I TAK SOBIE PYKAJA GWIAZDAMI BO WIDZIALEM JAK TO WYBIERAJA WLASNIE JAKOS TO ROBIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko towarzyskie potyczki, a nie meczyki rankingowe, prawda?

Wydaje mi się, że jak tworzy pokój na serwerze to wybiera czy rank czy nierank, i na tym ten myk polega, wchodzi taki gracz do pokoju, nie patrzy na ustawienia, a potem okazuje się że jest rozczarowany. Bo raz, że koleś gra zespołem gwiazd, dwa jest niekoniecznie lepszy ale ten zespół robi różnicę, no i do tego jeszcze gra rankingowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się mozliwym odpalenie meczu rankingowego takimi zespołami. Ale nie wiem jak to wygląda. Skończę MASS EFFECT na PC, to odpalę PES2011 i się temu przyjrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się mozliwym odpalenie meczu rankingowego takimi zespołami. Ale nie wiem jak to wygląda. Skończę MASS EFFECT na PC, to odpalę PES2011 i się temu przyjrzę.

da rade, przy tworzeniu pokoju jest opcja wyboru kluby, reprezentacje i ML teams ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę sobie edytować całą ekipę (statystki na maksa) i zagrać mecz rankingowy> Jesli tak jest, to KONAMI dało ciała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę sobie edytować całą ekipę (statystki na maksa) i zagrać mecz rankingowy> Jesli tak jest, to KONAMI dało ciała...

na bank to nie wiem czy rankingowy mozna zagrac, trzeba by to sprawdzic, wiem ze napewno jest taka opcja jakkolwiek nigdy jej nie probowalem ale pamietam swoje zdziwienie jak pierwszy raz mi sie przytrafilo ze wlazlem do jakiegos pokoju w lobby a typ w przecietnym teamie mial same gwiazdy - nie moge tylko skojarzyc czy gralismy ranking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę sobie edytować całą ekipę (statystki na maksa) i zagrać mecz rankingowy> Jesli tak jest, to KONAMI dało ciała...

Nie dalo ciala bo jak nie chcesz grac z kims takim to nie wchodz do pokoju gdzie jest zaznaczone ze moga druzyny z ML grac. A jak sam masz wypasiona ekipe to smialo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpiołem playa do neta pobrałem przez PES 2011 pacza z extra content i mam aktualne składy drużyn ale nadal nie mam Bundesligi i oryginalnych strojów itp. Co zrobić żeby były? pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpiołem playa do neta pobrałem przez PES 2011 pacza z extra content i mam aktualne składy drużyn ale nadal nie mam Bundesligi i oryginalnych strojów itp. Co zrobić żeby były? pomóżcie.

Sprawdź jaki masz BLES, znajdź odpowiedni Option File na guglu, ściągnij, rozpakuj i skopiuj na PS3. Przeglądnij temat wstecz to znajdziesz wskazówki jak to zrobić. A jak i tak spytasz jak to zrobić to dostaniesz warna :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że u mnie na pudle nie pisze jak jest bles. Jest tylko napisane CECH-2504A. i jak mam się dowiedzieć jakiego mam BLESA?? Nie spinaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę sobie edytować całą ekipę (statystki na maksa) i zagrać mecz rankingowy> Jesli tak jest, to KONAMI dało ciała...

Trochę się nie zrozumieliśmy, edytować możesz do bólu ale przecież wiesz że przełożenia to nie ma na online, bo i tak wszystkie staty w grze online będa takie jak przygotowało Konami. Ale możesz zagrać w trybie ML offline, kupić do ulubionego zespołu same gwiazdy, zapisujesz stan gry a potem korzystasz z tego w utworzonym pokoju, ale dodatkowo statystyk tym graczom nie podniesiesz. Ja na 100% nie wiem, ale wydaje mi się że możliwa jest gra rankingowa tego typu zespołami, po prostu trzeba mieć oczy szeroko otwarte i czytać ustawienia przed wejściem do pokoju, szczególnie gdy ma to być gra rankingowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że u mnie na pudle nie pisze jak jest bles. Jest tylko napisane CECH-2504A. i jak mam się dowiedzieć jakiego mam BLESA?? Nie spinaj :thumbsup:

Nie spinam, prewencyjnie informuję :). BLES jest na grzbiecie pudełka na samym dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×