Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie wymieniam FIFĘ na PES-a, ale obok takich bzdur nie mogę przejść obojętnie.

Gościu, gdzie ty masz oczy ? Grafika w PES 4 lepsza?! Co za chory kraj, chorzy ludzie ?! Zobacz jaka jest animacja biegu, jak dopracowana jest animacja w ogóle, walka o górną piłkę, upadki piłkarzy! PES na tym polu przegrywa.

Twarze PES zawsze miał lepsze, ale te z FIFY 11 zostały zrobione podobnie jak w FNR 4, czyli całkiem dobrze. Buzie Drogby czy Casillasa nie wyglądają już jak karykatura.

CPU jest durne w większości piłek i podobać się może przez kilka tygodni grania, potem większość szuka gry z żywym przeciwnikiem.

Nie pieprz zatem bzdur, bo jak na razie FIFA jest lepsza od PESa.

I nie stoi to w sprzeczności, że ją wymieniam na dzieło KONAMI :)

Nie miałem na myśli DOSŁOWNIE że PES 4 miał lepszą grafikę. Animacje w FIFIE są "ciężkie"( mój przedmówca dał bardzo trafne porównanie do rugby), a piłkarze ciągle mam wrażenie, że są z plasteliny. Na usta aż ciśnie się porównanie ze starą jak świat grą Neverhood :) Jednak nie zmienia to faktu, że FIFA to najmocniejszy konkurent PESa i bardzo dobrze, że ma milion klubów z licencją i niewiadomo ile wersji językowych(w tym naprawde świetnej polskiej) bo to napędza Panów z KONAMI do tworzenia jeszcze lepszej gry i "nadrabiania" zalet FIFY gameplayem, animacjami i (mam nadzieję) coraz ciekawszymi udoskonaleniami gry.

Nie pieprz zatem bzdur, bo jak na razie FIFA jest lepsza od PESa.

I nie stoi to w sprzeczności, że ją wymieniam na dzieło KONAMI :)

Wyrażam własną opinię, a jest taka, że FIFA w porównaniu z PEsem, mimo bogactwa, licencji, polonizacji, wypada jak reprezentacja Polski w czerwcowym meczu z Hiszpanami. Mizernie. Ale na szczęście mamy wolny kraj, na półkach i FIFA i PES i ludzie o różnych poglądach mogą grać, w co im się żywnie podoba :) Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na książeczce mam BLES-01020 a na pudełku BLES-01021. Chce wgrać patcha i nie wiem jakiego mam ściągnąć. Jest jakaś inna możliwość sprawdzenia BLES-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach same Barce i Reale( w tym ja zacząłem Barcą grać, szlag mnie trafił) i wrażenie, że 8/10 meczy gram z tym samym graczem. No ale pozostaje tryb offline, w którym kariera jak co roku pożera całe dnie mojego życia:)

Gra online to moim zdaniem najbardziej miodny tryb PES 2011, ale dokładnie się zgodzę z tym co powyżej. Dlatego cisnę wyłącznie w MLO. Tam przynajmniej jest różnorodność drużyn, no i tworzenie własnej drużyny marzeń wymiata. Ponadto, żadko się zdarza (jeszcze), że tarfisz na Messiego i innych żelowanych chłoptasi typu CR. No chyba, że ktoś już pyka w D1 czy D2 to tam takich herosów i jeszcze paru innych mają w jednej paczce :tongue:

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim ... ponowie swoje wczesniejsze pytanie , czy ktos wie kiedy pojawi sie patch z ekstraklasa i 1 liga do PES 2011 tyle ze na bles 01022 ...???????

Ludziska pomocy... szukam i czekam , i grzebie i ...... nic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peperi> Nie czekaj, tylko zrób sobie własną EKSTRAKLASĘ. Nie jest to takie trudne, a daje móstwo frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim ... ponowie swoje wczesniejsze pytanie , czy ktos wie kiedy pojawi sie patch z ekstraklasa i 1 liga do PES 2011 tyle ze na bles 01022 ...???????

Ludziska pomocy... szukam i czekam , i grzebie i ...... nic!

Cofnij się kilkanaście stron wcześniej to znajdziesz OF z ekstraklasą pod BLES 1022

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej myslalem na ten temat ale..... wydaje mi sie ze z parametrami pilkarzy to sprawa nie do ogarniecia.... - jakies pomysly..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- przeszukalem temat i niema zadnego OF-a z ekstraklasa pod 1022 ....???

- RATUNKU !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- przeszukalem temat i niema zadnego OF-a z ekstraklasa pod 1022 ....???

- RATUNKU !!!!

Fakt nie ma OF z ekstraklasą pod BLES 1022 :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest u was z szybkoscią łącza w grze online, ja mam 10mb a przy graniu na mierniku prędkości przed meczem mam czerwony kolor, pierwszy pasek. Animacja gry chodzi płynnie czasem małe wyjatki ale np.podania w grze są lekko opuznione i jest to denerwujące. Jak jest u was?????? Da rade coś z tym zrobić?????

Edytowane przez czarek80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy maja po 1 kresce, ja mam 8 mbit i tez tak mam, lagi sa prawie w kazdym meczu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio głośno o kłopotach w MW2 i innych grach, które spowodowali idioci piracący PS3. Nie pisałbym w temacie, gdyby nie jeden mały kłopot. Nie wiem dlaczego, ale nie wpada mi pucharek za strzelenie 5 wolnych. Na 99% strzeliłem ich z 6, ale gra nie zalicza mi tego. Nie jestem nawet pewien, czy podlicza mi jakiekolwiek statystki poza czasem spędzonym przy grze. Jak to wygląda u was? Wpadają wam trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A strzeliles je grając z konsola czy żywym przeciwnikiem ? Ja strzelilem kilka grając ze znajomymi a wpadło mi to trofeum dopiero jak z kompem strzelilem te 5. To samo jest ze strzałem z ponad 35m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kompem, z kompem, ale mi nie wpadło. 3 strzeliłem w ML i 2 w meczach towarzyskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wpadnie ;) mi wpadło w niedziele bodajże a tez sie nad tym zastanawiałem dlaczego nie wpada bo kilkanaście strzelilem (łącznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że coś się nie schrzaniło, bo planuję zrobić platynkę w tej grze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem takie plany ale to jednak ponad moje siły i nerwy :P

A udało Ci sie strzelić już z ponad 35m bo ja miałem ogromny problem z tym . Pomimo ze strzały opanowalem niemal do perfekcji to z tak dużej odległości miałem problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Scholesem z 51 metrów. Muszę się przyznać, że kombinowałem, choć potem i tak na 100% walnąłem bramkę z około 40 metrów bez żadnych machinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei strzeliłem z 53 metrów;]

a jeżeli chodzi o łącze to też mnie to już czasami irytuje, bo przy łączu 50mb z UPC też mam tylko jedna kreskę no i gra delikatnie wolniej reaguję niż przy normalnym meczu offline...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ RaFaLiK37 jest chamski sposób na zdobycie dzbanka za gol z ponad 35m :) Edytujesz jakąś drużyne ustawiając jako wykonawce rzutów rożnych bramkarza, w meczu przeciw tej drużynie wybijasz sobie na róg, bramkarz go wykonuje, przechwytujesz piłkę i sobie patrzysz jak bramkarz sadzi susy do swojej bramki :D Ty tymczasem spokojnie z połowy boiska...wiesz co. He he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wpadło w karierze, sergio busquetsem:) teraz męczę się z trophy za wolniaki, to już ostatnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policzasz je jakoś? Napisz, proszę, po ilu trafieniach wpadnie Ci trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam 2 gole po wolniaku, jednak w obu przypadkach piłka, zanim trafiła do siatki, odbiła się od muru i rykoszet zmylił bramkarza. Jednak w opisie trophy jest napisane "direct free kicks". A po rykoszecie to chyba nie jest direct ;p podobnie jak w trophy Gentelman, gdzie jako faule liczone są spalone ;p trochę głupio, ale trzeba się dostosować :/ jak ostatni pucharek mi wpadnie, to dam znać, po ilu trafieniach ;) ( btw mam nowy sposób na trophy "The Super Hero". Nie wiem, czy był na tym forum, ale nie tylko Messim udaje się sztuka rozgrywania meczy TYLKO mundialu i "skipowania" reszty. Złotą piłkę dostałem nie rozgrywając żadnego meczu w klubie moją postacią z overall rank 80)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wpadaj na turniej do Wasilkowa 30 stycznia :P. Jeżeli ktoś chciałby zawitać na jakiś turniej w Pro Evo zapraszam na forum pes sceny :) Najbliższe dwa turnieje to wcześniej wspomniany Wasilków oraz Mistrzostwa Warmii i Mazur w Olsztynie, 6 lutego :)

Btw. Czy w trybie BaL dalej jest możliwość wymuszania podań do naszego gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×