Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra znalazłem jakiegoś OF'a i teraz mam dość ważne pytanie bo nie chce narobić sobie diabła. Czy mam skopiować dane innego użytkownika? Chodzi o EditData, tam faktycznie jest napisane, że jak to zrobię to nie będę otrzymywać trofeów.

Kit, zaryzykowałem. Teraz będę musiał zobaczyć na jakimś prostym trofiku czy mi wpadnie i się dowiem ;) Ale chyba będzie ok. Bo to EditData, a nie Save.

Edit : Sory za post pod postem, ale nie zauważyłem ;)

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba dawaj do mnie z pesem a nie w domu grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem jakiegoś OF'a i teraz mam dość ważne pytanie bo nie chce narobić sobie diabła. Czy mam skopiować dane innego użytkownika? Chodzi o EditData, tam faktycznie jest napisane, że jak to zrobię to nie będę otrzymywać trofeów.

Kit, zaryzykowałem. Teraz będę musiał zobaczyć na jakimś prostym trofiku czy mi wpadnie i się dowiem ;) Ale chyba będzie ok. Bo to EditData, a nie Save.

Edit : Sory za post pod postem, ale nie zauważyłem ;)

Przed kopiowaniem system sam Cię poinformuje czy jest to plik innego użytkownika, jeśli taka informacja pojawi się trofea na pewno nie będą wpadać. Jeśli nie pojawiła się będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Antekk ty mnie rozwalasz :D

Ok, usunąłem to i wgrałem nowy EditData - powinno być ok, trofea będą wpadać? Jak myślicie :)

Aha, aby to sprawdzić chce w miarę łatwe trofeum zdobyć, np. Perfect 10 - wygraj kolejnych 10 spotkań, to z rzędu?

Uff... Jednak wpadają trofea, właśnie dostałem za mistrzostwo Europy wygrane PSV ;)

Ile człowiek się namartwi...

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,

mam pytanie jak zdobyć trofeum super hero w BAL?

macie jakies pomysly?

Poczytaj ten wątek http://www.ps3site.p..._40#entry459603 powinieneś znaleźć odpowiedź. ;)

Ja mam znowu pytanie już chyba jedno z ostatnich. Poradziłem sobie z wgraniem ligi angielskiej, teraz chciałbym wgrać sobie BundesLige i Ekstraklasę. No i tak na pewno procedury będą te same co z poprzednim OF'em, czyli kopiowanie, pewnie też będzie plik Edit Data i właśnie jak to wygląda? Przecież jak skopiuje nowy Edit to wcześniejsze ligi mi usunie? Czy jednak zostaną, jak to działa?

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma OF i też mu wskakują te trofea, ktoś mówił, że nie ? Może to zależy od OF'a.

Ja, bo pojawiły się takie głosy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy one nie wpadają chyba tylko wtedy, gdy chcemy skopiować plik EditData, a system nas ostrzega, iż są to dane innego użytkownika i po skopiowaniu nie będziemy mogli otrzymywać trofeów. Co jest jasne.

Ponawiam pytanie z tymi ligami. Chce wgrać BundesLigę i Ekstraklasę - skoro ściągnę nową ligę to pojawi się nowy plik EditData i czy on nie spowoduję tego, że np. usunie mi ligę angielską. Na jakiej zasadzie to działa? I czy jak ściągnę owe ligi czy nie stracę wcześniejszych skorektowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum za wolne wpadło.

EDIT: A także "World Footballer of the Year" (nie potrzebowałem Messiego). :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum za wolne wpadło.

EDIT: A także "World Footballer of the Year" (nie potrzebowałem Messiego). :)

To w dalszych sezonach nie jest wielkim osiągnięciem, po 2015 każda Złota Piłka trafiała do mojego gracza:) 3 razy Aguero i 2 razy Pato:) Gratuluje trofea za wolniaki, sam wiem ile nerwów potrafi zatruć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. Mam PESa 2011, i teraz zastaniawiam sie, czy ten "OF" to to samo co patch?? Zalezy mi na druzynach itd, ale nic mi nie dziala. Znalazlem na jakiejs stronce patcha, przekopiowalem ok 500 plikow i nic. Pozniej zobaczylem, ze te pliki nie kopiowaly sie do macierzystego folderu PESa tylko utworzyly swoj wlasny. MAm najnowszego patcha KONAMI 1.02. W general options w dodatku cos zainstalowalem:( W PESie 2009 wszystko dzialalo! Prosze o pomoc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. OF to chyba to samo co patch, raczej tak gdyż jak ściągałem OF'y to plik miał nazwę patch.

2. Sprawdź czy masz tą samą wersje OF'a co grę, czyli Bless np. 01020.

Mi jeśli bless'y się zgadzały to było wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w dalszych sezonach nie jest wielkim osiągnięciem, po 2015 każda Złota Piłka trafiała do mojego gracza:) 3 razy Aguero i 2 razy Pato:) Gratuluje trofea za wolniaki, sam wiem ile nerwów potrafi zatruć

Moi grajkowie powinni je łapać już po pierwszym rozegranym sezonie, ale gra jest dziwnie skonstruowana i wygrywali gracze ze znacznie gorszymi osiągnięciami. Problem w tym, ze graczem roku zostają zazwyczaj GWIAZDECZKI, czyli dopóki nie zbliżymi się do ogółnej oceny oscylującej w okolicach 100, nie mamy co liczyć na wyróżnienie.

Wolne nie są złe, ale stresujące bywa naliczanie trofeów w tej grze. Pucharek za mecze sieciowe wpadł mi dopiero po 17/18 wygranych w 20 ostatnich meczach, a wolnych strzeliłem z 7/8 i dopiero wtedy dostałem trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co dokładnie chodzi z tymi wolnymi, że takiej padaczki dostajecie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawałem "padaczki" dlatego, że pomimo wypełnieniania określonych wymagań nie wpadło mi trofeum. Bałem się, że coś złego stało się z moją grą/kontem/konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z grą PES 2011, a mianowicie z grą w sieci !! Od 2 tyg probuje się polaczyc i zawsze wyskakuje mi test i taki komunikat:

unable to connect to connection test server

the server may be too busy or taken down for maintenance work

communications may also be restricted by your firewall software or router

Prosze o pomoc !!! Jest jakis sposob??

Edytowane przez Dzimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUUURDE:/ Mam wersje EU BLES - 01020, wgralem okolo 800 plikow patcha, ktory byl przeznaczony pod ta wersja i nic:( Mozecie mi podac takiego OFa, ktory dziala na pewno? A inna sprawa, czy przy kopiowaniu z USB na PS3 pliki nie powinny trafiac do macierzystego folderu "Pro Evolution Soccer 2011" Bo u mnie kopiuja sie do oddzielnego:( PRRROSZE O POMOC!!!!!:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z grą PES 2011, a mianowicie z grą w sieci !! Od 2 tyg probuje się polaczyc i zawsze wyskakuje mi test i taki komunikat:

unable to connect to connection test server

the server may be too busy or taken down for maintenance work

communications may also be restricted by your firewall software or router

Prosze o pomoc !!! Jest jakis sposob??

Rozumiesz co tam jest napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane, ze serwer moze byc zajety albo ograniczony przez Twojego firewalla albo router jezeli z niego korzystasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUUURDE:/ Mam wersje EU BLES - 01020, wgralem okolo 800 plikow patcha, ktory byl przeznaczony pod ta wersja i nic:( Mozecie mi podac takiego OFa, ktory dziala na pewno? A inna sprawa, czy przy kopiowaniu z USB na PS3 pliki nie powinny trafiac do macierzystego folderu "Pro Evolution Soccer 2011" Bo u mnie kopiuja sie do oddzielnego:( PRRROSZE O POMOC!!!!!:(:(

Jakiego chcesz OF'a? Tego co ma tylko poprawione herby, stroje itp. ligi angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej? Jeśli tak to masz linka :

http://www.pes-patch.com/2010/10/w-e-n-b-pes-2011-ps3-option-file-uk-bles-01020.html

Na 100% działa, bo sam używam ;) Jak ktoś ma bundesligę + ta reszta (ang., hiszp. i wł.) to niech zapoda mi linka. Jakoś nie mogę znaleźć BundesLigi, pod 01020 - a jak już znajdę to taki patch, po którym trofea nie będą wpadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane, ze serwer moze byc zajety albo ograniczony przez Twojego firewalla albo router jezeli z niego korzystasz:)

Piszą też o tym, że serwery mogą być "zajęte", albo w trakcie konserwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Potrzebuje patcha pod BLES-01021 wystarczą mi tylko prawdziwe nazwy i stroje Ligi Angielskiej i Hiszpańskiej. Znalazłem mnóstwo Of-ów pod inne BLES-y a pod ten co ja posiadam żadnego. Byłbym wdzięczny za linka lub jakąś informacje na ten temat.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×