Skocz do zawartości
Gość krzyzaczek

Eagle eye - Klawiatura i Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Apeluje do administratora forum Aby zmienił motto owego forum.

" PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy wszystko!"

Stwierdzenie powyżej nie jest adekwatne do wiedzy użytkowników.

Sądzę tak ponieważ zadałem konkretne pytanie, a jednak odpowiedzi nie otrzymałem.

Moim zdaniem motto powinno brzmiec "PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy PRAWIE wszystko" z naciskiem na prawie.

Powiem szczerze że jestem zawiedziony, logując się na tę forum bylem przekonany że mój problem zostanie szybko rozwiązany.

Myliłem się. Zawiodłem się na tym portalu i odpowiedzi na moje pytanie poszukam gdzie indziej.

Proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL nie bierz wszystkiego do siebie Mistrzu

Nie wszyscy siedzą 24-h na dobe na forum.

A klawiaturke sprawdzałes wogóle czy działa pod linem bo nie wiem o co tyle krzyku robisz.

BTW: Sam jestem ciekaw czy będzie działać ;)

Edytowane przez pajacyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dzialala pod nilem to bym nie pisał tego postu...

Gdyby dzialala pod nilem to bym nie pisał tego postu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, że ja odpowiadam na wiekszosc pytań zwiazanych z linuxem na ps3 i postaram się pomóc.

Sry ale z twojego pierwszego nie wynika że uzywałeś jej pod ydl, ale mniejsza o to ;)

EDIT:

Luknij tutaj

Krótka recka nt tej klawierki pod ydl

http://www.edepot.com/forums/viewtopic.php?f=9&t=1262

Na moje oko powinna bez problemu działać, próbowałes ja 'parować' z ps3 pod ydl?

Edytowane przez pajacyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem motto powinno brzmiec "PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy PRAWIE wszystko" z naciskiem na prawie.

No właśnie - motto brzmi "... o PLAYSTATION3 wiemy wszystko" a nie "... o LINUKSIE wiemy wszystko", a to, że nie działa klawiaturka to wina sterowników w linuksie a nie PS3, bo jak sam napisałeś wszystko działało do momentu, kiedy "władzę" nad PS3 przejął Linux ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ydl nie jest wiodącym distro na mojej ps3 ;) więc nie jestem z nim do konca na bierząco ale właśnie mi się przypomniało, że ydl ver 6.2 miał problemy z modułem bluetooth po świerzej instalacji.

Tu masz topik do tego tematu.

http://www.yellowdog-board.com/viewtopic.php?f=19&t=6500

3 dni temu wyszła łatka naprawiająca ten problem.

Daj znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem, bo nie wiem jak mam podłaczyć klawiaure ;/

Podpinam ja pod USB do PS3 i klawiatura nie daje zadnego znaku zycia;(

Oto ta moja nieszczęsna klawiatura --> http://www.allegro.pl/item749081058_najlepsza_genius_ergomedia_700_usb_slim_lodz_12.html

Ma ktoś jakiś pomysł zeby ona działała, czy jest nieodpowiednia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem, bo nie wiem jak mam podłaczyć klawiaure ;/

Podpinam ja pod USB do PS3 i klawiatura nie daje zadnego znaku zycia;(

Oto ta moja nieszczęsna klawiatura --> http://www.allegro.p...im_lodz_12.html

Ma ktoś jakiś pomysł zeby ona działała, czy jest nieodpowiednia???

jak dla mnie ma za duzo "bajerow" i dlatego moga byc z nia problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, bo nie wiem jak mam podłaczyć klawiaure ;/

Podlaczyc da sie w tylko jeden sposob. Wtyczke usb klawiatury podpinasz do gniazda usb konsoli. Jezeli nie dziala to znaczy cos konsola nie moze sie dogadac z klawiatura i nic na to nie poradzisz. Moze ktorys firmware to poprawi, ale teraz poki co jestes uziemiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje klawiatury do PS3/PC z podświetlanymi klawiszami, żeby można było w nocy pisać itp. Czy coś takiego istnieje?? Jak tak to jaką polecacie? Z góry dzięki ;)

PS. Nie wiem czy to ten dział, ale inny mi ni pasował... (no chyba że pomoc...)

Edytowane przez kill
Przeniosłem do Peryferia. Nie lepszy dział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podłączysz tą myszkę do kompa BEZ uprzedniego zainstalowania sterowników z płyty to działa? Jeżeli tak, to identycznie powinna działać z PS3.

P.S: Nie daje gwarancji, że na pewno zadziała, więc jakby co to nie ja :whistling: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dotarla do mnie przesylka.Myszka dziala wysmienicie z PS3 jak i z PC. Rewelacja: mozliwosc sterowania w powietrzu. I ten wyglad i jej lekkosc! Polecam goraco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako iż jestem początkującym użytkownikiem Ps3 mam problem z grami typu FPS np. Killzone 2. Problem dotyczy oczywiście celności i dokładności która moim zdaniem na gałeczce jest kiepska. W grach wyścigowych sprawdza się super i np. w NFS Shift sterowanie jest super jednak w grach typu Killzone jest kiepsko....

Może ktoś mi podpowie czy da się zagrać na PS3 w Killzone 2 na myszy i klawiaturze??? Można coś takiego kupić?? Pytam bo PS3 ma porty USB.

Prosze o pomoc i ewentualne linki do stron lub aukcji gdzie bym zakupić taki sprzęt.

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy temat juz byl przerabiany szukalem ale nie znalazlem. Chodzi mi o klawiature i myszke do ps3 jaka mozna podlaczyc czy kazda podejdzie czy musi byc jakas specjalna. No i czy moze byc kazda np na bluetootha i czy jest w ogole mozliwosc podlaczenia klawiatury i myszki bez uzywania roznego typu przejscioweg np MAX SHOOTER i takich tam. Jak ktos z Was wie prosze o odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiaturę i mysz można podłączyć. Będzie można ich używać w XMB ale do gier nie zadziała. Potrzebne jest coś w rodzaju FragFX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są adaptery do Playstation 3 umożliwiające podłączenie myszki i klawiatury do gier FPS. Nie działają jednak na wersji Slim. Czy znacie może jakieś adaptery które działają w tym zakresie na wersje Slim? Czytałem że na jakichś targach w styczniu jedna z firm zaprezentowała w usa urządzenie o nazwie eagle eye które będzie umożliwiało podłączenie każdej myszy i klawiatury do konsoli i od razu ustawi klawisze z pada na klawiaturę i mysz. Ciekawe tylko kiedy się to u nas pojawi. Na razie szukam jakiegoś adaptera do konsoli Playstation 3 ale w wersji Slim. Zna ktoś może takie urządzenie? Proszę nie kasować wątku. Dziękuje za ewentualną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są adaptery do Playstation 3 umożliwiające podłączenie myszki i klawiatury do gier FPS. Nie działają jednak na wersji Slim. Czy znacie może jakieś adaptery które działają w tym zakresie na wersje Slim? Czytałem że na jakichś targach w styczniu jedna z firm zaprezentowała w usa urządzenie o nazwie eagle eye które będzie umożliwiało podłączenie każdej myszy i klawiatury do konsoli i od razu ustawi klawisze z pada na klawiaturę i mysz. Ciekawe tylko kiedy się to u nas pojawi. Na razie szukam jakiegoś adaptera do konsoli Playstation 3 ale w wersji Slim. Zna ktoś może takie urządzenie? Proszę nie kasować wątku. Dziękuje za ewentualną odpowiedź.

max shooter firmy Mayflash 249 pln na alledrogo pisze ze wspópracuje z wszystkimi modelami fat i slim ale czy tak jest to bedziesz musiał sam sprawdzic, ja takich ustrojstw nie używam, wole sie wygodnie wylozyc w fotelu z padem : :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie,ściągam dema fps,ale nie zdecyduję się na rzadną grę ,killzone itp. póki nie będzie myszy i klawiatury,dziś przyszedł EndWar (z headsetem),ale niewiem jak rts na padzie pójdzie,sam się boję odpalić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się do grania w FPS'y na padzie, parę godzin i już będziesz fragował. Nie rozumiem po kiego grzyba kupujecie PS3 skoro chcecie grać w FPS'y (specjalnie stworzone na pada) na myszce i klawiaturze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kurna spróbuj zanim ocenisz. Ja nie potrafiłem trafić w nikogo na początku we wrześniu a teraz same heady z połowy mapy lecą. I nigdy w życiu nie zamieniłbym pada na myszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej pisze dłuższa chwila z padem i fpsy opanowane. Ja gram na padzie od MW poprzez WAW i obecnie MW2 i jakoś najgorzej mi nie idzie, wyniki rzędu 40-50 fragów zdarzają sie, a ostatnio nawet wykręciłem 61 fragów w TD i aż se fotke pstryknąłem bo sam nie mogłem uwierzyć :D wszystko jest kwestią czasu i opanowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie balam grac na padzie w takie gry ale teraz jest super ! myszka w zyciu nie potrzebna a klawiature mozna kupic ze wzgledu na internet jesli ktos uzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×