Skocz do zawartości
Rogalec

Mendy

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem z holkiem i wcale nie biega jak oszalaly za kims z nozem. Co prawda chlopaki lubią komus wbić nóż w plecy ale skoro konczą mecz na gorze listy maja gold squad pin to swiadczy albo o skillu albo o umiejetnosciach przeciwnego teamu.

Skarżenie sie na to ze ktos kampi broniąc m-comu na rushu sa bez sensu... to nie jest tdm czy ctf...

Największą hała jaką mozna zrobic to bedac atakujacym siedziec na drugim koncu mapy i liczyc ze ustrzeli sie jakiegos goscia za 1k z marksman headshot - przydatność dla teamu = -1

Friendly fire nie licze.

Jak ktos szuka ludka do rushu... mniej conquesta to nick Ekturiel :) Troche noob we wlasnym mniemaniu :)

Edytowane przez dreadnought1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już widzę jak np biegasz cały czas i nie staniesz nigdy by nacelować w kogoś albo się rozejrzeć :)

musisz szybciej sie rozgladac :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to było napisać 3 miesiące temu, we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA MENDY!!! xMAFIA_PLxMICHAL i jeszcze jakiś SUMO za numer z łodzią na VIETNAMie...żenada.

dokladnie, psuja klimat gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, i ja też z nimi grałem :) A w Vietnamie na tym Sao Cao coś tam lubię z ekipką łodzią postrzelać, ogarnięty kierowca i wpada masa fragów, ale tamci dwaj już przeginali, choć są słabi, ubiłem ich ładne pare razy :) Jaki ten świat mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA MENDY!!! xMAFIA_PLxMICHAL i jeszcze jakiś SUMO za numer z łodzią na VIETNAMie...żenada.

dokladnie. najpierw nabijanie sobie lvli na ustawkach medykow. Teraz numer z lodzia. Czasem zastanawiam sie po co grac jak sie (nie chce/nie umie) grac. Tylko po to zeby poprzeszkadzac innym???

No i na dodatek takim zachowaniem psuje sie opinie gracza ktorego lubie i szanuje czyli xMAFIA_PLxDJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Michał czasem ma takie dziwne zagrywki. Można się przyzwyczaić  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm....sam zrobiłem kilka razy niewidzialną łódkę żeby dobrać się do dupy gościom którzy już na drugiej niewidzialnej łódce pod mapą byli. No i zaczynam się bać...czy nie trafię do tego działu jako menda bo ktoś zobaczył że pływam pod mapą.

PS. Nie zabijałem tych na górze, mam na to świadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Michał czasem ma takie dziwne zagrywki. Można się przyzwyczaić :whistling:

Niech ma zagrywki jakie chce...ale nie takie które przeszkadzają innym.Niech paznokcie obgryza lub coś innego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. najpierw nabijanie sobie lvli na ustawkach medykow. Teraz numer z lodzia. Czasem zastanawiam sie po co grac jak sie (nie chce/nie umie) grac. Tylko po to zeby poprzeszkadzac innym???

No i na dodatek takim zachowaniem psuje sie opinie gracza ktorego lubie i szanuje czyli xMAFIA_PLxDJ.

a ja poza jedną sytuacją z bugiem nie miałem ich więcej. Może dlatego że gram często rush? z tym Michałem też grałem, szybko przegrali, może nie zdążyli wyciąć numeru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jaki tam michal dzis juz prawie wszyscy tak graja ;p macie pretensje bo sami jak plywacie to cichosza :D

Pochlebiasz sobie, prawie nikt tak nie gra, a jak tak jest to raczej stale ci sami.

Tak sobie myślę, ja się cieszę, że kogoś trafię, ale jest to radość z wygranej z tego, że byłem przebieglejszy, że sprytniejszy, że szybszy itd. Ty się cieszysz nie z tego, że kogoś zastrzelliłeś tylko ROZSTRZELAŁEŚ. Nie wiem czy jak byłeś malutki to męczyłeś małe zwierzątka, ale dosyć psychodenicznie to z boku wygląda, taka radoś z krzywdzenia samego w sobie. Znamienne u dzieci, ale Ty chyba nim nie jesteś, zatem...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie tylko te lodki do platyny

w grze jest malo okazji zeby to zrobic

zazwyczaj gram normalnie poprostu chcialem wykorzystac blad tworcow i szybko zrobic ta platyne,

jeszcze 59 killi i mozecie byc spokojni ze bede gral normalnie.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla Mend i nie tylko :D

... wymiękam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie tylko te lodki do platyny

w grze jest malo okazji zeby to zrobic

zazwyczaj gram normalnie poprostu chcialem wykorzystac blad tworcow i szybko zrobic ta platyne,

jeszcze 59 killi i mozecie byc spokojni ze bede gral normalnie.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla Mend i nie tylko :D

Usprawiedliwiasz nieuczciwość egoistycznymi żądzami? :shok:

Miałem nadzieję, że masz jaja, że przeprosisz i obiecasz poprawę, a Ty jeszcze 59 killi... :down:

Nie jest to raczej honorowe i szkoda, że tacy jak Ty grają w tę grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... szybko zrobic ta platyne,

jeszcze 59 killi i mozecie byc spokojni ze bede gral normalnie.

...

Wygrałeś !!! Zostałeś MENDĄ roku 2010 !!! :ok:

Menda roku xMAFIA_PLxMICHAL

Ktoś poza zwycięzcą jest przeciw ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosh jeszcze jedno jak szanujesz xMAFIA_PLxDJ to troche dziwne bo on gra klawiatura i myszka to w takim razie to juz nie jest oszustwo ??

jak on chce grac myszka to niech se na kompie pogra tam wszyscy maja myszki

jeszcze na swojego donosisz. WOW.... ile ty masz lat dzieciaku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zobaczenia w grze :P

Michał to strasznie wkur*** ludzi jak zabijasz ich spod planszy i robisz to przez całą mape...

Ostatnio jak bylem w drugim team to aż napisalem Ci wiązanke :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... gram tez z ludzmi z innych krajow i nie ma takiego przejecia jak cie zabija wszyscy tam graja 4FUN!

Oni może grają 4Fun ale ty pykasz dla achievementów :down: Tak sobie poczytałem ten dialog i najchętniej bym ci w SCEP załatwił Bana na koncie xMAFIA_PLxMICHAL wysyłając wszystkie medale w nicość. Obawiam się jednak że zacząłbyś bardzo szybko wbijać ja na innym profilu i gehenna pozostałych zaczęłaby się od nowa.

Cytując za tank-mania; "Miałem nadzieję, że masz jaja, że przeprosisz i obiecasz poprawę, a Ty jeszcze 59 killi... :down: Nie jest to raczej honorowe i szkoda, że tacy jak Ty grają w tę grę... "

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni może grają 4Fun ale ty pykasz dla achievementów :down: Tak sobie poczytałem ten dialog i najchętniej bym ci w SCEP załatwił Bana na koncie xMAFIA_PLxMICHAL wysyłając wszystkie medale w nicość. Obawiam się jednak że zacząłbyś bardzo szybko wbijać ja na innym profilu i gehenna pozostałych zaczęłaby się od nowa.

Tomo nie bądź taki święty. Jaka jest różnica w nabijaniu fragów z łódki spod mapy w celu zdobycia platyny a wbijania trofeum na specjalnej ustawce? I jedno i drugie jest oszustwem. Ale jakoś ustawki pod trofea nie dość, że nie są potępiane to jeszcze mają swój temat i do tego bardzo często organizują je moderatorzy. To jest szczyt hipokryzji.

Osobiście uważam, że obecnie nie ma nic bardziej wnerwiającego jak łódka pod mapą w przeciwnej drużynie ale co zrobić? Zawsze można zmienić serwer albo poczekać na zmianę mapy i spuścić cwaniakom tradycyjny wpierdol.

I żeby nie było - platynę z łódek wbiłem sporo przed vietnamem - pałując się snajperem na skuterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo nie bądź taki święty. Jaka jest różnica w nabijaniu fragów z łódki spod mapy w celu zdobycia platyny a wbijania trofeum na specjalnej ustawce?...

Jedna cholernie istotna; na ustawce masz konkretnych graczy którzy działają w mniejszym lub większym stopniu wg ustalonych wcześniej reguł. Nie psują zabawy innym. :thumbsup:

... jak mi zbanują konto to jeszcze wielu osobom będą musieli ...

Nie mam takie władzy i może to dobrze ;) Pisałem czysto hipotetycznie. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna cholernie istotna; na ustawce masz konkretnych graczy którzy działają w mniejszym lub większym stopniu wg ustalonych wcześniej reguł. Nie psują zabawy innym graczom. :thumbsup:

Nie mam takie władzy i może to dobrze ;) Pisałem czysto hipotetycznie. :whistling:

Zdanie wyrwane z kontekstu. Chodzi o uczciwość zdobywania trofeów/platyn. W jednym i drugim przypadku jest to oszustwo. Tylko jeden przypadek zdecydowanie piętnujesz a drugi uważasz za dobry sposób na szybkie zdobycie kolejnego pucharka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×