Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Kilku osobom pasuje termin, więc myślę że możemy puścić listę. Wpisałem osoby, które potwierdziły obecność na ustawce w tym dniu. Pozostałych proszę o wpis na listę lub info, że będziecie :thanks:

Lista do ustawki RDR na piątek 14 grudnia, godz. 17.00 wg PSNid:

1. Tecumthe

2. GrigoriPL

3. mac1989

4. bogda501

5. SirHaszak

6. Sedno34

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

PS. Sedno34, nie ma problemu, witamy na pokładzie ;)

Mnie też możesz dopisać :) Chętnie pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na PSN to: Yayami-omate ;)

Sorki. Nick poprawiony. Vulcan dopisany :)

Lista do ustawki RDR na piątek 14 grudnia, godz. 17.00 wg PSNid:

1. Tecumthe

2. GrigoriPL

3. Yayami-omate

4. bogda501

5. SirHaszak

6. Sedno34

7. Vulcan_Genom

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na weekend przewidujecie jakos ustawke? Chetnie bym dolaczyl, ale w piatek na 17.00 sie nie wyrobie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na weekend przewidujecie jakos ustawke? Chetnie bym dolaczyl, ale w piatek na 17.00 sie nie wyrobie :/

Kolejna ustawka być może zaraz przed świętami jak będą chętni.. Piątkową (14 grudnia) można ewentualnie zmienić na sobotę wieczór (15 grudnia), niedziela raczej odpada, ale muszą się wypowiedzieć wszystkie osoby, które są na liście!!! Ewentualnie pisz na priva do osób z listy. Jeśli pozostali się zgodzą to można zmienić, nie widzę przeszkód.

Zawsze też możesz dołączyć później, i tak pewnie część z nas będzie grała do późnego wieczora lub nocy. 17.00 to godzina umowna, każdy dołącza w miarę swoich możliwości.

Edytowane przez Tecumthe
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem być :). Ale nie wiem jak długo, bo być może o 19-20 będę musiał się na BF3 przesiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Nick poprawiony. Vulcan dopisany :)

Lista do ustawki RDR na piątek 14 grudnia, godz. 17.00 wg PSNid:

1. Tecumthe

2. GrigoriPL

3. Yayami-omate

4. bogda501

5. SirHaszak

6. Sedno34

7. Vulcan_Genom

8. Fuczak

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

choć mogę się troszkę spóźnić

liczę na pomoc przy 2 trofikach ;) zebranie ekipy i pierwsze miejsca w ffa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć mogę się troszkę spóźnić

liczę na pomoc przy 2 trofikach ;) zebranie ekipy i pierwsze miejsca w ffa ;)

Żaden problem ;)

Uzupełniłem listę o Siemka. Do sesji wejdzie 16 graczy, więc spokojnie można się jeszcze dopisywać kto tylko ma ochotę z nami pograć :)

Lista do ustawki RDR na piątek 14 grudnia, od godz. 17.00 wg PSNid:

1. Tecumthe

2. GrigoriPL

3. Yayami-omate

4. bogda501

5. SirHaszak

6. Sedno34

7. Vulcan_Genom

8. Fuczak

9. The_Siemek

10. Yellow_Frog83?

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Edit: Dopisałem Yellow, z pytajnikiem wedle życzenia :)

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno w Posse może być max 8 graczy.. Czyżby szykowały się dwie odrębne drużyny..???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno w Posse może być max 8 graczy.. Czyżby szykowały się dwie odrębne drużyny..???

Fajnie byłoby w końcu coś wspólnie pograć w większym gronie :) a przy okazji pomóc innym z trofikami. Grać można w szesnastu graczy. W zależności co wybierzemy możemy grać w dwóch drużynach (Gang Match, Stronghold) lub bez drużyn (Gold Rush, Shootout). Oczywiście chodzi o dobrą zabawę i tylko zabawę, nieważne kto jest na jakim poziomie! Possie nie ma tu większego znaczenia. Jak nas dobierze gra tak będziemy grać, a przecież w większości się już znamy i grać będziemy na prywatnej sesji. Myślę, że w piątek jak w większości będziemy się słyszeć to ustalimy coś więcej. Na tą chwilę jest 9 osób, a przy takiej ilości gra się już całkiem fajnie. A do piątku mam nadzieję, że dojdzie jeszcze parę osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby w końcu coś wspólnie pograć w większym gronie :) a przy okazji pomóc innym z trofikami. Grać można w szesnastu graczy.

Mam bogate doświadczenie w ustawkach do RDR i powiem jedno: im większa grupa tym większy burdel. Robią się mała grupki i każdy chce robić coś innego. Dlatego musi być ktoś, najlepiej organizator, który weźmie wszystkich za twarz. Może to bolesne ale prawdziwe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bogate doświadczenie w ustawkach do RDR i powiem jedno: im większa grupa tym większy burdel. Robią się mała grupki i każdy chce robić coś innego. Dlatego musi być ktoś, najlepiej organizator, który weźmie wszystkich za twarz. Może to bolesne ale prawdziwe.

To trafiłeś pod dobry adres ;) Organizator jak widać już jest, zaproponował termin, puścił listę, nakreślił wstępny plan ustawki i na bieżąco stara się komentować posty w temacie. Jeśli masz ochotę do nas dołączyć to gorąco zapraszam, wpisz się na listę! Jeśli nie, to nie psujmy dobrej atmosfery ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawgh! Piątek mi tak średnio pasuje... ale możliwe, że się pojawię przynajmniej na godzinkę. Z trofków brakuje mi tych za serię zwycięstw zarówno indywidualnie jak i w drużynie. Korzystając z okazji, że zbiera się większa grup może tego nieszczęsnego kingpina uda się zrobić? Dopiszcie mnie do listy ze znakiem zapytania. :unsure:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem przed chwilą nową w foli grę RDE edycja GOTY . Gdzie znajduje się klucz do multiplayera ? Mam mapkę , instrukcje ale klucz nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem przed chwilą nową w foli grę RDE edycja GOTY . Gdzie znajduje się klucz do multiplayera ? Mam mapkę , instrukcje ale klucz nie widzę

hmmm... przydałby się jaki wihajster :biggrin: A na poważnie jeśli masz płytkę, to wchodzisz normalnie do gry: Start :start: Online Multiplayer :square: i to wszystko. Powinno działać ;) Co do innych kluczy, to jak będziesz już w grze nie zapomnij o magic key Select :select: - jest kluczem do wszystkiego w multi RDR. Lista jest rozwijana, a jeśli masz GOTY, to będzie dość długa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa :D dzięki , jestem nowy w tych sprawach konsolkę mam od paru dni , więc przepraszam za głupie pytania :) A jeśli są kody do np. uncharted 3 jest tam kod , to on jest przypisywany do dysku twardego czy do płyty głównej . Bo mam dysk 12 GB i nie chce użyć kodu jeżeli on jest przypisywany do dysku bo będę wymieniał go za niedługo na 500 GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa :biggrin: dzięki , jestem nowy w tych sprawach konsolkę mam od paru dni , więc przepraszam za głupie pytania :) A jeśli są kody do np. uncharted 3 jest tam kod , to on jest przypisywany do dysku twardego czy do płyty głównej . Bo mam dysk 12 GB i nie chce użyć kodu jeżeli on jest przypisywany do dysku bo będę wymieniał go za niedługo na 500 GB :)

Ludzką rzeczą jest błądzić ;) Nie korzystałem z kodów, więc z racji braku wiedzy nie chcę się wypowiadać... Sugeruję przeszukać dział PYTAJNIK i zadać pytanie we właściwym temacie. Napewno znajdziesz temat związany z wymianą dysku (gorący). Tutaj umawiamy się do wspólnego grania w multi RDR i raczej mała szansa na uzyskanie odpowiedzi jeśli dotyczy zupełnie innego tematu lub innej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juliusz

chyba kod- przepustka z uncharted 3 jest przypisywana do konta gdy ją usuniesz wejdź do ps store/wyswielt pliki do pobrania/ znajdz przepustkę i ściągnij ponownie albo zostanie ona w pamięci flash, popytaj na forach.

co do grania w piątek to może się dołączę ale dopiero gdzieś później bo kończę robotę przed 17, jak jakieś trophy wpadnie to spoko bo mam jeszcze masakrycznie dużo pucharków do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mne też dopisać do listy w chociaż piątek będę tak od popołudnia do 18:30/19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniona lista do ustawki RDR na piątek 14 grudnia, od godz. 17.00 wg PSNid:

1. Tecumthe

2. GrigoriPL

3. Yayami-omate

4. bogda501

5. SirHaszak

6. Sedno34

7. Vulcan_Genom

8. Fuczak

9. The_Siemek

10. Yellow_Frog83?

11. MajsterQ

12. arcardngfts

13.

14.

15.

16.

Miejsc jeszcze trochę zostało, więc dopisujcie się śmiało kto tylko może ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniona lista do ustawki RDR na piątek 14 grudnia, od godz. 17.00 wg PSNid:

1. Tecumthe

2. GrigoriPL

3. Yayami-omate

4. bogda501

5. SirHaszak

6. Sedno34

7. Vulcan_Genom

8. Fuczak

9. The_Siemek

10. Yellow_Frog83?

11. MajsterQ

12. arcardngfts

13.

14.

15.

16.

Miejsc jeszcze trochę zostało, więc dopisujcie się śmiało kto tylko może ;)

a jakie trofea beda robione? bo brakuje mi 5 trophy online do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie trofea beda robione? bo brakuje mi 5 trophy online do platyny

Najpierw, od 17-stej gramy dla zabawy (Gang Matches, Stronghold itp.). Jest grupka osób, która ma już 100% i jak najpierw zaczniemy pomagać innym z trofikami, to w międzyczasie nam się ekipa posypie i nie będzie już z kim grać :confused: A do meczów im więcej osób tym lepiej. Z kolei większość trofików online jest do zrobienia w 4-6 osób. Od 19-stej będą odpadać pierwsze osoby, więc moja propozycja jest taka by w tych okolicach zrobić Kingpina. A później możemy myśleć o pozostałych trofikach. Jest paru zapaleńców, którzy zazwyczaj zostają do końca, więc bez obaw, każdemu pomożemy! Będzie sygnał od pierwszej osoby, że musi zmykać to zaczynamy z Kingpinem. Także kopiuj listę i wpisuj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tecumthe

2. GrigoriPL

3. Yayami-omate

4. bogda501

5. SirHaszak

6. Sedno34

7. Vulcan_Genom

8. Fuczak

9. The_Siemek

10. Yellow_Frog83?

11. MajsterQ

12. arcardngfts

13.FlakMaximus

14.

15.

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gang Matches, Stronghold itp.. jeszcze jakieś mecze.. Ja jestem nieobeznana w temacie, więc może się pięknie spóźnię..??

Chyba że Kingpin jest planowany jako pierwszy i potrzebny będzie ochotnik na wielokrotnego nieboszczyka.. (to potrafię najlepiej)...

Przebiorę się w strój Reda Harlowa... i wtedy poproszę o pomoc przy wejściu do Pikes Basin....?? Wtajemniczeni wiedzą o czym myślę..!

Tecumthe...!- zdaję się na twoje przewodnictwo i opiekę...

Co do małej rozróby i mordowania w przyjaznym Armadilio, galopu przez prerię w towarzystwie forumowych kowbojów... to ja jeszcze nie próbowałam....Pewnie warto się skusić, bo drugiej takiej okazji może nie być..?! :hunter:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gang Matches, Stronghold itp.. jeszcze jakieś mecze.. Ja jestem nieobeznana w temacie, więc może się pięknie spóźnię..??

Chyba że Kingpin jest planowany jako pierwszy i potrzebny będzie ochotnik na wielokrotnego nieboszczyka.. (to potrafię najlepiej)...

Przebiorę się w strój Reda Harlowa... i wtedy poproszę o pomoc przy wejściu do Pikes Basin....?? Wtajemniczeni wiedzą o czym myślę..!

Tecumthe...!- zdaję się na twoje przewodnictwo i opiekę...

Co do małej rozróby i mordowania w przyjaznym Armadilio, galopu przez prerię w towarzystwie forumowych kowbojów... to ja jeszcze nie próbowałam....Pewnie warto się skusić, bo drugiej takiej okazji może nie być..?! :hunter:

E tam, do wodza a tym bardziej szamana mi jeszcze daleko :biggrin: Na razie jakieś 3 piórka na irokezie wiszą i pewnie tak zostanie :) Ale spoko. Krzywdy nikomu nie zrobimy. Mogę tylko potwierdzić, że skusić się naprawdę warto, przecież to nie randka w ciemno :) Kto grał w walki gangów w fajnym towarzystwie, w którym w swoim języku można pogadać lub poczatować to wie, że zabawa jest przednia :thumbsup: Jak chcesz dołączyć później to nie ma problemu, kingpin pewnie gdzieś koło 19stej, a później będziemy pomagać z trofikami, także Tobie. Możemy się umówić tak, że jak skończymy grać w walki i zaczniemy kingpina to wyślę Ci zapkę do gry. No chyba, że się skusisz na małą rozróbę :hunter: to zapkę wyślę wcześniej :) A kogo jeszcze nie mam w znajomych to pewnie dziś w nocy lub jutro z rana powysyłam prośby o dodanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te walki gangów to będą na serwerze publicznym...? Ja mam alergię na obcych, których bawi psucie zabawy innym graczom. Kocham grę na prywatnych serwerach.

A co do piórek.. to zasługujesz na obszerny pióropusz.... Może nieco wyleniały i pogryziony przez mole... ale zawsze.... Hi,hi,hi... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×