Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy dla co poniektórych ale jak zobaczyłem jaki kombinat się tu robi (w tym konkretnym temacie) to też dałem sobie spokój :) A miałem ochotę na pogranie w Wami.

Kluczem do sukcesu jest ścisłe określenie reguł takiej ustawki (mieszane rzadko się udają).

Najlepiej je organizować tematycznie, czyli raz robimy trofiki, następnym razem latamy po Wild West i walimy głupa.

[...]

No i tym razem tak było. Od początku była mowa o graniu TYLKO i WYŁĄCZNIE dla zabawy (rajd po kryjówkach na dzikim zachodzie po całej mapie czy jakaś mniejsza lub większa rozpierducha w poszczególnych miastach). Nikt się na żadne trofea nie ustawiał, więc nie wiem o co pretensje niektórych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że najwięcej szczekają Ci, których nie było na ustawce :laugh: Żal wam dupę ściska, że coś zaczęło nam wychodzić? Nadarzyła się okazja to najlepiej obsmarować po całości. Podniosło się własne ego na Nowy Rok? Co post to kolejna prowokacja. Zagraliście z nami chociaż raz? To czego po nas tak jedziecie!

I co, może jeszcze mam przepraszać, za to że poświęcałem swój czas na pomoc innym w trofikach :rofl: Przynajmniej szanuję siebie i tych co na to zapracowali!

Kto ma ochotę dalej płakać i żale wylewać, to proszę. I tak PODZIAŁ się już zarysował. Jedni po jednej stronie, inni po drugiej. Nic tylko zrobić dwa gangi i prać się w RDR.

Najlepiej przeciąć tą dyskusję jedną wielką czerwoną linią i z Nowym Rokiem zacząć wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że najwięcej szczekają Ci, których nie było na ustawce :laugh: Żal wam dupę ściska, że coś zaczęło nam wychodzić? ........

No i to nas właśnie różni ... poziom.

A myślałem że jesteś konkretny facet.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to nas właśnie różni ... poziom.

A myślałem że jesteś konkretny facet.

No to pewnie Cię rozczaruję nie komentując tego. Mimo to, wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tym razem tak było. Od początku była mowa o graniu TYLKO i WYŁĄCZNIE dla zabawy

nieprawda

Czy ktos z Was gra tryb co-op ? To jest fajna zabawa o wiele ciekawsza niz jezdzenie po mapie i rozwalanie wszystkiego co sie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was gra tryb co-op ? To jest fajna zabawa o wiele ciekawsza niz jezdzenie po mapie i rozwalanie wszystkiego co sie rusza.

A cio to takiego ten co-op ? Jeśli te kilka misji we czwórkę (z krowami, porwaną córką farmera, rekwirowaniu złota bandytom i.t.p.....), to niestety nigdy o nich nie słyszałam..! :woot:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cio to takiego ten co-op ? Jeśli te kilka misji we czwórkę (z krowami, porwaną córką farmera, rekwirowaniu złota bandytom i.t.p.....), to niestety nigdy o nich nie słyszałam..! :woot:

Ale śmieszne ... Normalnie boki zrywać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko dotyczace cheatów w RDR. Otóż normalnie nigdy z tego nie korzystam ale teraz wszedlem na konto Social Club na stronce Rockstara i dostalem info ze mi w prezencie dali 7 chetów w tym jeden, na ktorym mi bardzo zależy bo jest zmiana pogody.

Ja lubie sobie w sloneczku pojezdzic :)

Czy jak aktywuje ten cheat to zablokuje sobie trofea ? Zazwyczaj tak bywa ale czy to ma miejsce tez tutaj w RDR ? Te cheaty sa dla singla gdzie mam juz 100%. Robie teraz multi i obawiam sie czy uzycie tego nie zablokuje mi trofkow.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzućmy już na luz, jest Nowy Rok, nie ma co się dalej spinać. Niech każdy zostanie przy swoich zdaniach i tyle.

Mam nadzieję że to swego rodzaju postanowienie noworoczne którego się nie dotrzymuję i już w styczniu coś zorganizujesz ;)

Dzięki DoV, ale może niech inni spróbują. Zawsze mogę dopisać się do listy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda

Czy ktos z Was gra tryb co-op ? To jest fajna zabawa o wiele ciekawsza niz jezdzenie po mapie i rozwalanie wszystkiego co sie rusza.

Ja lubię coop w większości gier. Zawsze wolałem współpracować niż eliminować się nawzajem. W RDR też jest fajny, choć mało tych misji niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko dotyczace cheatów w RDR. Otóż normalnie nigdy z tego nie korzystam ale teraz wszedlem na konto Social Club na stronce Rockstara i dostalem info ze mi w prezencie dali 7 chetów w tym jeden, na ktorym mi bardzo zależy bo jest zmiana pogody.

Ja lubie sobie w sloneczku pojezdzic :)

Czy jak aktywuje ten cheat to zablokuje sobie trofea ? Zazwyczaj tak bywa ale czy to ma miejsce tez tutaj w RDR ? Te cheaty sa dla singla gdzie mam juz 100%. Robie teraz multi i obawiam sie czy uzycie tego nie zablokuje mi trofkow.

Cheaty są tylko dla zabawy. Dokładnie tak jak piszesz włączając cheata blokujesz zdobywanie trofików. Jak wyłączysz znowu możesz zdobywać. A że "legalne" cheaty są tylko dla singla to raczej logiczne. Robiąc challenge z Social Club, możesz odblokowywać kolejne cheaty dla singla, a nie tylko te które zdobyłeś podczas grania. Jeżeli nie masz to możesz założyć sobie konto na http://socialclub.rockstargames.com i tam mając konto możesz obserwować swoje postępy w RDR jak i w innych grach Rockstara. IMO super sprawa.

nieprawda

Czy ktos z Was gra tryb co-op ? To jest fajna zabawa o wiele ciekawsza niz jezdzenie po mapie i rozwalanie wszystkiego co sie rusza.

Prawda, spójrz na mój post #1279 i kolejne z niego wynikające. Nic o trofeach nie wspomniałem. A co do Co-opa to właśnie to zrobiliśmy jak poszliście, bo została nas czwórka. Problem jest tylko taki, że tam może grać od 2 do 4 osób maks. Wolę jeździć w większej ekipie po mapie i robić rozwałkę. Kto co lubi. Jak lubisz Co-opa to będzie Ci łatwiej zebrać cztery osoby, żeby wbić trofiki, niż 8 czy więcej, żeby latać po mapie.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszne ... Normalnie boki zrywać.

Uważaj chłopie ale akurat od Bogdy to z daleka. Dziewczyna zawsze jest pierwsza do pomocy. Spędziliśmy razem wiele godzin w RDR i nie obrażaj jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj chłopie ale akurat od Bogdy to z daleka. Dziewczyna zawsze jest pierwsza do pomocy. Spędziliśmy razem wiele godzin w RDR i nie obrażaj jej.

Czy ja tu kogos obrazam ? Wyrazilem tylko opinie ze kolezanka ma bardzo specyficzne poczucie humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci...może ktoś mądrzejszy skończy z tym spamem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz z jakim spamem do jasnej ... napisalem o misjach co-op i zaproponowalem wspolna gre w tego typu rozgrywke, co zostało delikatnie mowiąc wyśmiane przez koleżanke bogde. Prosze czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos mialby ochote pograc w misje co-op to zapraszam. Mi szczegolnie zalezy na tym, zeby jakas misje zagrac tylko we dwie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszyscy wyluzowali, nowy rok więc ogłaszam ustawkę stricte na trofea w piątek lub sobotę wieczorem. Mnie osobiście najbardziej interesują trofea z dodatków, ale jeśli ktoś będzie potrzebował z podstawki to też da się zrobić.

Mam nadzieję, że nie będę musiał szukać zagranicznych kowbojów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boyo can i play with you? :trofea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszyscy wyluzowali, nowy rok więc ogłaszam ustawkę stricte na trofea w piątek lub sobotę wieczorem. Mnie osobiście najbardziej interesują trofea z dodatków, ale jeśli ktoś będzie potrzebował z podstawki to też da się zrobić.

Mam nadzieję, że nie będę musiał szukać zagranicznych kowbojów :)

ja sie pisze na ustawke i na trofea z coopa,

mam prosbe :

czy mozemy ozłocić misje advanced to zajmie ok. 1h zeby zrobic wszystkie. ewentualnie nie musimy wszystkich, mozemy wybrac ze 2-3 zeby nie bylo ze cala ustawka bedzie na coopa. Reszte dam rade zrobic kiedy indziej. ale po kilku dniach grania zauwazylem ze jest sporo debili w coopie, ktorzy wala np. dynamitem na tratwie w misji rzeka i wywalaja wszystkich. takze ja bym potrzebowal 3 konkretne osoby do coopa a potem chetnie pojezdze i porobie trofki dla innych w czym tam potrzebujecie.

Tylko błagam niech przed ustawką wszystko bedzie ustalone. Np. na poczatku robimy takie a takie trofki, potem takie a potem sie bawimy bez konkretnego celu. Jak wszystko bedzie jasno powiedziane to nie bedzie rozczarowań.

Mam jeszcze jedno pytanie co do DLC bo sie troche w tym gubie.

W podstawce jest trofek zeby osiagnac maxymalny (50 poziom) w multii nazywa sie "How the west was won"

Natomiast w dodatku Legends and Killers jest trofek o nazwie Legendary, ktory na moje oko dotyczy tego samego bo w opisie ma zeby zdobyc 50 level.

Jak to jest ? Sa 2 identyczne trofea ? To troche bez sensu.

I ostatnia kwestia. Sa takie trofki jak np. drugi z Legends and Killers, ktore mozna zrobic bez tego DLC bo wymaga on pokonania 3 ludkow w Stand Off. Pytanie czy trofek jest na sztywno przypisany do dodatku i nie wpadnie bez tego dodatku nawet jesli pokonam 3 ludzi w standoffie ?

Pytam o to dlatego ,ze trofek w sumie jest na liscie trofkow do RDR i w menu ps3 nie ma podzialu ze te trofki naleza do dlc.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawce chodzi o to żeby osiągnąć 50 lvl, a w dodatku by passnąć into legend ;)

A jeśli nie masz dodatku to nie wpadnie Ci trofek za standoff.

Więc może sobota, godz. 18?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może sobota, godz. 18?

Jestem za.

Wnioskuje ze na tym forum siedzą ludzie , którzy kochają RDR wiec ten news moze sie komuś przydać.

Rockstar pare dni temu wydał na PS3 poprzednika RDR czyli Red Dead Revolver.

Tytuł kosztuje 36 zl i jest dostepny w PSS. Czy ktoś w to grał? Ja uwielbiam klimaty z RDR i zastanawiam sie nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem :)

Nie ma startu do RDR ale i tak super i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wypadam z ustawki, wyłączają serwery do Fify 11 więc trzeba się spieszyć i nie ma co marnować czasu na inne gry, RDR nie ucieknie, jeszcze nie zamykają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, ale moją FIFE 11 ma kumpel, zresztą jakoś nie cieszy mnie ta gra. Wolę grać w PES 2010, fun z gry dla mnie o wiele większy. Niestety w PES 2010 też nie zrobię już tych 2 trofików online, bo serwery wyłączyli w zeszłym roku :/ A wracając do RDR, pewnie nie raz będzie możliwość pogrania w RDR, więc nie ma pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×