Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

W Playstation Store jest inFamous 2 pelna wersja za 209zl , to chyba pierwszy taki przypadek zeby gra w dniu premiery byla w PSS. Ciekawe ile zajmuje ;)

Pierwszym przypadkiem równoczesnej premiery elektronicznej i piudełkowej był Mass Effect 2

A infamous 2 waży 15GB - wiem bo kupilem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy im sie to oplaca wrzucac takie nowosci do PSS bo wiadomo ze duzo ludzi kupuje w składce , z drugiej strony też duzo ludzi po przejsciu odsprzedaje pudełkowe wersje i od tych nastepnych włascicieli Sony juz nic nie dostaje a gry z Store juz sie nie da odsprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nieSławnego: inFamous2 wersja pudełkowa PL .

Musze wam powiedzieć że gra jest REWELACYJNA biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Widać ze Sucker Punch ponownie stanęło na wysokości zadania ....gre gorąco wam Polecam

PS: mam mały problem , z inFamous 2 dostałem klucze do bety Uncharted 3 ,ale nie mogę ich wpisać .....ktoś wie dlaczego ? confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś pożądna gra bo od tych FPS-ów to juz rzygać sie chce

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nieSławnego: inFamous2 wersja pudełkowa PL .

Musze wam powiedzieć że gra jest REWELACYJNA biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Widać ze Sucker Punch ponownie stanęło na wysokości zadania ....gre gorąco wam Polecam

PS: mam mały problem , z inFamous 2 dostałem klucze do bety Uncharted 3 ,ale nie mogę ich wpisać .....ktoś wie dlaczego ? confused.gif

bo bety jeszcze nie ma? ludzie czytajcie poprzednie posty

Posiadacze gry inFAMOUS 2 bądź abonamentu Playstation Plus otrzymają wcześniejszy dostęp do testów i zaczną grę 28 czerwca. czyli nawet jak nie kupisz infamous to bedziesz mial bete bo kazdy ma teraz plusa

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja rewelacją, ale w gruncie rzeczy dostaliśmy to samo (zupełnie inna sprawa że dalej gra się całkiem nieźle). Po paru chwilach pykania w to musze niestety to zrobić - kipnięta kamera która utrudnia życie, co jak co ale taki aspekt mogli by poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 2 godzinach gry i REWELACJA. Poprawili prawie wszystko co można było.

Grafika SUPER ja osobiście zwróciłem uwagę na rośliny porastające budynki.

Polecam wszystkim.

Gra czy ktoś chce czy nie przypomina mi Assasina. Sposób exploracji i przemieszczania się jest podobny.

Szkoda tylko, że nie ma trybu multi.

Edytowane przez grzesgogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, w sklepie pare dni przed premiera bylem w sklepie popytac sie kiedy co i jak, i koles mi powiedzial ze jest mozliwosc grania na split screenie, to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, w sklepie pare dni przed premiera bylem w sklepie popytac sie kiedy co i jak, i koles mi powiedzial ze jest mozliwosc grania na split screenie, to prawda?

klamstwo :)

KLUCZE DO BETY JESZCZE NIE DZIALAJA BO JEJ NIE MA!!!

sorki za capsa, ale te powtarzajace sie pytania mnie zabija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nawet jak nie kupisz infamous to bedziesz mial bete bo kazdy ma teraz plusa

Tylko ze Plus dla "wszystkich" konczy sie przed betą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie kiedy rozpoczynają się beta testy U3? Bo na tym kodzie poniżej pisze, że mam czas, żeby wykorzystać kod do 13 lipca 2011 r...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie kiedy rozpoczynają się beta testy U3? Bo na tym kodzie poniżej pisze, że mam czas, żeby wykorzystać kod do 13 lipca 2011 r...

Z tego co wiem , to 28 czerwca zaczynają się BETA - TESTY U3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie ma trybu multi.

Jakie multi ? Jak ty sobie to wyobrażasz ?

Są gry które nie potrzebują tego. Multi nie zawsze przekłada sie na żywotność giery.

Dobra gra obroni sie sama bez tego trybu. Przykład ? Good of War 3

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie kiedy rozpoczynają się beta testy U3? Bo na tym kodzie poniżej pisze, że mam czas, żeby wykorzystać kod do 13 lipca 2011 r...

Ciezko Ci przeczytac 4 posty wyzej??

Nie mam pytan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem InFamous i InFamous 2.

Proszę powiedzcie mi czy lepiej najpierw przejść 1, a później zająć się 2? Czy można pominąć jedynkę?

Będę wdzięczny za opinie.

dzięki

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem InFamous i InFamous 2.

Proszę powiedzcie mi czy lepiej najpierw przejść 1, a później zająć się 2? Czy można pominąć jedynkę?

Będę wdzięczny za opinie.

dzięki

pzdr

Głupie pytanie:P jasne, że najpierw zacznij od 1. Druga część to dalsza historia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne. Oczywiście zagraj w 1 a później w 2. Jak odpalisz 2 to jest krótki film streszczający 1 ale to nie to samo -> pierwsza część jest niezła, więc warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne. Oczywiście zagraj w 1 a później w 2. Jak odpalisz 2 to jest krótki film streszczający 1 ale to nie to samo -> pierwsza część jest niezła, więc warto zagrać.

pytam bo 2 zbiera zajebiste opinie i nie wiedziałem czy jest sens tracić czas na 1. Ale po waszych wypowiedziach widzę, że będę musiał go "stracić";)

dzięki sony za WB i cyfrową dystrybucję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie skonczylem jedynki bo mnie znudzila, ale po demie dwojki i kilku trailerach kupilem nowa odslone InFamous. Dzisiaj wracam do domu i przekonam sie czy warto bylo wydac 160zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie skonczylem jedynki bo mnie znudzila, ale po demie dwojki i kilku trailerach kupilem nowa odslone InFamous. Dzisiaj wracam do domu i przekonam sie czy warto bylo wydac 160zl

mogles kupic gre na 5 przez gamatrade.pl i miec nowego InFamous za 42pln:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×