Skocz do zawartości
ONE

Motorstorm: Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie gra podczas odbywającej się właśnie apokalipsy będzie bardzoooo ciekawa.

Można się tego w sumie było już domyśleć po tych wszystkich screen'ach.

Miałem nawet posta pisać, że gra będzie w warunkach post-apokaliptycznych, ale Ci ludzie mnie zmylili, a tu się okazuje że to będzie podczas apokalipsy, czyli niewiele się myliłem.

Walące się budynki, trzęsienia ziemi, itd. Czyli sporo wybuchów (chyba jakaś moda na to ostatnio zapanowała) i ogólnie totalny kataklizm.

Zapewne kampania będzie polegała na tym, że uciekamy w jakieś miejsce i musimy przebyć te wszystkie trasy.

Może potem będzie możliwość powrotu i jazda już po rozwalonych, chociaż wątpię.

W każdym razie Motorstorm jak to Motorstorm, marka która już sama w sobie jest nie do zdarcia, a każdy kolejny produkt będzie hitem.

Takim grom właśnie nie jest potrzebna żadna huczna reklama, żeby mieć wysoką sprzedaż.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Playstation Blog autorzy piszą:

To nie jest sytuacja postapokaliptyczna. To apokalipsa, a Wy będziecie w jej środku. To wyścig o przetrwanie.

To będzie masakra! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie WYPAS! nie moge sie doczekac! PR byl swietny, a to bedzie 100x lepsze! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, te art'y wygladaja calkiem calkiem, klimatem przypominaja nawet troche pierwszego MS. Chociaz dalej wolalbym remake "jedynki", jedyne czego tam brakowalo do dobrego AI i roznorodnosci w wozach, bo bylo tylko kilka typow, wsrod ktorych kazdy pojazd mial identyczne osiagi, cale szczescie, ze w MS:A bedzie ten system perkow, duzy plus za to sie nalezy. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeszcze tylko pare dni do E3.

EDIT:

Aha zapomnial bym - czy tylko mi sie tak wydaje, czy cala ta apokalipsa i koniec swiata moze oznaczac koniec serii??

@ONE:

No mam dokladnie takie same odczucia, jesli wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik to moze z tego wyjsc nawet najlepszy MS, juz nawet brak kanionow i blota bedzie mozna przebolec ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą perki, multi na 16 graczy czy kreator wyścigów.

http://www.ps3site.pl/nowy-motorstorm-to/47213/

Początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony do nowego MS, ale teraz nabieram zaufania. Trzeba powiedzieć, że dość odważny ruch ze strony developera, ale jeżeli wszystko dobrze poprowadzą, to będziemy mieli prawdziwą APOKALIPSĘ :) Wyobraźcie sobie te walące się budynki, mosty itp. Czekam na pierwszy zwiastun i mam nadzieję, że nie zabraknie dużej ilości błota. :)

PS. Screeny z gry są świetne, zapowiada się kolejny skok graficzny.

PS2.

ms_wrecking_ball_finalducr.jpg

^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

Czemu koniec świata? To, że wali się San Francisco, nie znaczy, że wali się świat :P Ja to widzę tak: prawie całe zachodnie wybrzeże USA leży wzdłuż ogromnego uskoku San Andreas... płyty w końcu zaczęły szaleć, a porąbańcy którym wciąż brakuje adrenaliny robią sobie wyścigi w walącym się San Francisco i okolicach organizując kolejną imprezę MotorStorm :turned:

P.S O proszę, co znalazłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trz%C4%99sienie_ziemi_w_San_Francisco_%281906%29 ;)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra , masakra , masakra :woot: , Apocalypse będzie genialny , strasznie marudzicie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji zagrać w pełną wersje MS:PR ale bardzo podobało mi się demko... a kiedy zobaczyłem materiały z E3 strasznie zaciekawiłem się tą grą ;P poczekam na więcej materiałów...

Jak myślicie... MS jest godny uwagi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakis gameplay:

http://gamersyde.com/stream_motorstorm_apocalypse_e3_gameplay-16068_en.html

Cienizna po prostu, zero jakiegokolwiek klimatu, trasy sa strasznie szerokie przez co przeciwnicy so rozjechani i nie czuc w ogole rywalizacji jak w pierwszym MS, to w ogole nie zasluguje na plakietke "Motorstorm" moim zdaniem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nawet podoba, chociaż racja, mógłby być trochę większy ścisk na tej trasie. Najgorsze jednak są te walące się budynki, wygląda to strasznie sztucznie i do tego z jakimś dziwnym przyspieszeniem... :/ To dopiero Pre-Alpha więc mam nadzieję, że jeszcze nad tym trochę popracują. Na tę chwilę jest nieźle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakis gameplay:

http://gamersyde.com/stream_motorstorm_apocalypse_e3_gameplay-16068_en.html

Cienizna po prostu, zero jakiegokolwiek klimatu, trasy sa strasznie szerokie przez co przeciwnicy so rozjechani i nie czuc w ogole rywalizacji jak w pierwszym MS, to w ogole nie zasluguje na plakietke "Motorstorm" moim zdaniem :(

Trasy? Raczej trasa. Jeżeli wierzyć autorom, nie zabraknie błota itp. rzeczy. Już teraz gra wygląda ładnie, a na trasie dzieje się naprawdę dużo. Byłem sceptycznie nastawiony do MS:A, ale ten gameply nieco mnie uspokoił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe szczegóły na temat MotorStorm: Apocalypse

- opcja wyświetlania "pełnego 3D", która znajdzie się w grze planowana była od momentu jej implementacji w MOTORSTORM: PACIFIC RIFT,

- granie w 3D ma pozwolić na uzyskiwanie lepszych czasów w wyścigach,

- stworzonymi w edytorze pojazdami będziesz mógł podzielić się z innymi poprzez Internet,

- kreowanie własnych trybów gry ma opierać się na mechanizmach znanych z LITTLEBIGPLANET,

- w MOTORSTORM: APOCALYPSE znajdzie się 40 tras, ponad 30 nawierzchni, 13 klas wehikułów (wśród nich 5 nowych: zwinny Superbike, Hot Mach, potężny chopper, szybki i przyczepny Supercar oraz Muscle Car, który najlepiej sprawdza się w tłumie), a także trzy kategorie perków: związane z przyspieszeniem, sterownością i walką,

- pojawi się możliwość dodania własnego soundtracku,

- destrukcja obecna będzie tak w trybie offilne, jak podczas zabawy przez Internet i nie zawsze ma postępować w ten sam sposób,

- ekrany wczytywania zastąpiono przerywnikami filmowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jakim cudem ja nic nie wiem o tej grze? Masakra, gra wyglada bajecznie. Oby tylko wyszla.... jak najpozniej. Mam nadzieje ze w 2011. Tyle gier sie bowiem szykuje na koncowke roku ze masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był szczęśliwy z rychłego wyjścia, w dodatku poprzednie 2 części są w kolekcji ''platinium'' (co oznacza, że kosztują tylko 100zł w np.: MM [dla laików])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- granie w 3D ma pozwolić na uzyskiwanie lepszych czasów w wyścigach,

wtf? chyba jakiś błąd w tłumaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jedna z większych piarowskich bzdur :D

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jakim cudem ja nic nie wiem o tej grze? Masakra, gra wyglada bajecznie. Oby tylko wyszla.... jak najpozniej. Mam nadzieje ze w 2011. Tyle gier sie bowiem szykuje na koncowke roku ze masakra.

Je tam, nie ma tego aż tak dużo :D Co do nowego Motorstorma to wygląda dziwacznie. Bardziej jak Burnout czy coś.. Mi jako osobie która grała we wszystkie części, Apokalipsa podoba się jak na razie najmniej. Mogli by połączyć kaniony, dzunglę i śniegi w jedną całość i zrobić wypasione, różnorodne trasy. Ale ściganie się po mieście? To już było setki tysięcy razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patrząc obiektywnie - po pustyni, kanionach, wulkanach, dżunglach, plażach, śniegu - żadne nowe środowisko im nie zostało, a wyraźnie nie chcą niczego powtarzać. Szkoda, że PSP zarezerwowało sobie śnieg, bo zdecydowanie PS3 na niego zasłużyło :whistling: Moim zdaniem Apocalypse powinno być ostatnią częścią serii, bo już walące się miasto i rozjeżdżanie ludzi nie pasuje do Motorstorma, a w przyszłości może być tylko gorzej jeśli chodzi o pomysły :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umówmy się że pustynia nie jest może terenem który może się wielokrotnie powtarzać i i tak być ciekawym.

ale!

tereny wulkaniczne, jakieś wysepki.

raj dla ludzkiej pomysłowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale tak TRUDNEJ gry jak MS P RIFT to już dawno nie widziałem a żyje już troche długo 1968 rocznik:)) Czekam na Apocalipse:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×