Skocz do zawartości
ONE

Motorstorm: Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

WIELKIE DZIĘKI ZA DEMKO, gdyby nie ono prawdopodobnie wydał bym w błoto 200 zł !!

Gra jest SŁABA.BAAARDZO się zawiodłem ,a 3małem za nią kciuki i oczekiwałem z niecierpliwością.

Na początek grafika : słabe tekstury ,wygladają jakby na były duużo nizszej rozdizielczości niż wyswietla nasz tv,smaa trasa to nic specjalnego ,nudna i krótka ./zniszczenia które miały bić na głowę Burnauta to tylko chyba życzenia twórców ,kolizje z otoczeniem jak w grze dla 10 latków.

Kolejną rzeczą jest tak reklamowana demolka i niszczenie się miasta w miare rozgrywki , czyli bzdury !Trasa niszczy się sama i jest to z góry ustalone .Nie ma mowy o stopniowym wyniszczaniu miasta , za każdym razem innym bo jeździmy okrążenia a nie jakiś tam odcinek trasy przez miasto.

I najgorsza cecha gry,a także najważniejsza w wyścigach !! MODEL JAZDY.Najpierw wybrałem motocykl , gdyż przyznam iż ze względu na nie zainteresowałem się grą.

Jadąc mototrm mamy możliwość hamowania (zwykłego) i ręcznego :)Tyle tylko że na ręcznym (hehe) motor wchodzi w poślizg jak auto wrc .

Ok 2 runda biore auto sportowe. Jest juz lepiej niż na motocyklu!Ale mimo wszystko ,to nie jest model jazdy autrm nawet arcadeowy .

Graliscie w poprzednia czesć Motorstorm?Jeżdziliście quadami po błocie?Wiec taki sam model jazy macie tutaj !! Zarówno autek sportowym jak i scigaczem.

A tutaj po mieście i po asfalcie ,a czujemy że sterujemy motorówką na wodzie .

A plusy?Oczywiście :)

Widać kierowców oraz to jak ulegają wypadka, można gestykulować (obrażać) i tobić tricki , w razie gdy utkniemy lub się "zagubimy"naciskamy "select" i sprowadza nas to na trase.Odkrywa to kolejną bolaczke gry - często można utknąć bez możliwości wyjazdu , lub się gdzieś po prostu zaciąć . Zamiast usunąć te usterki autozy poszli na łatwiznę z mozliwościa ratowania się przycikiem "select" .Auto które prowadzimy jest dobrze wykonane.Na trasie spotykamy przechodniów jak i cywilów którzy nas atakują , których mozna potrącić i którzy np. łapia sie auta i robimy im darmowy kulik hehe.

Ogólnie gra ta może być co najwyżej sredniakiem jeśli chodzi o samą jazdę/rozgrywkę.

Brak technicznej jazdy, model jazdy quada po błocie,engine wydaje sie przeniesiony żywcem z Pacyfic Rift.Nawet kolizje aut są jakby żywcem wyjęte,turbo i zasady jego działania , organizacja wyscigu (np. ilośc graczy biorących udział w wyscigu).

Sumując na podstawie dema wnioskuję że gra nie jest tym czym miała być,jeśli ktos twierdzi że nie mogę ocenic tego na podstawie dema to sie myli, model jazdy sie nie zmieni a więc i sedno gdy pozostanie słabe.Przepraszam za błedy typu brak ogonków itp :),a jakie są Wasze opinie?też się zawiedliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI sie podoba ale nie wiem w co zainwestowac Shifta 2 czy Motorstorma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze chcialem bardzo kupic ta wersje motorstorma, ale po demku raczej odmowie sobie tej gry. Demo rozczarowalo mnie i to bardzo, raczej siegne po pacific-a no chyba ze pelna wersja bedzie o wiele lepsza niz demo, w co watpie i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale muszę się zgodzić z przedmówcami, demko bardzo mnie zawiodło, pacific rift zdecydowanie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie demko to ten sam model jazdy co w dwójce, prócz nowych miejscówek nic się nie zmieniło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w poprzednie wersjie nie grałem ale podoba mi sie bardzo gra no i rewelacyjnie wyglada w 3D obłed poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj drukowalismy 12 metrowe bannery reklamowe tej gry :) Caly Londyn bedzie nimi zalany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No demko mnie zawiodło okropnie, szkoda bo strasznie się napaliłem na ten tytuł. W ogóle nie czuć szybkości, trasa bardzo słaba mam nadzieje że to jedna z gorszych w grze. Miałem brać na premierę ale poczekam na recenzje i oceny. No i muzyka w demie to jakaś pomyłka w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wcześniejszych części nie miałem, ale Motorstorm Apocalypse zakupię na pewno. :) Może nie w dniu premiery, ale w niedużym odstępie czasowym. Gra na pewno będzie świetna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie jestem przekonany za bardzo do tego tytułu, szczególnie, że poprzednicy trochę narzekali, że demo zawiodło. Dla mnie trochę zbyt arcade'owa gra. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pogralem w demko no i nie jest za dobrze... uczucia predkosci nie ma... kraksy jakies takie nijakie. Ogolnie brakuje mi takie samego poziomu zabawy co byl w drugiej czesci. No teraz odstawiam zakup tego produktu na pozniej. Teraz oczekuje na shifta i jego doemo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się demko podobało i to bardzo:) właśnie tego oczekiwałem od tej gry, a demo PR też do świetnych nie należało. Kupię może nawet w tym tygodniu o ile MM/Saturn zrobią jakąś dobrą ofertę na neigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też demko nie powaliło, ale mimo wszystko złożyłem dziś zamówienie. Po części pewnie przez sentyment do tej serii, a po części przez fakt, że to jednak będzie dobra arcadówka. Trasa w demie może nie powala, ale oglądałem nie jeden filmik w necie, gdzie trasy wypadały naprawdę świetnie. Do tego dodać jeszcze ciekawy single i multiplyaer na wzór tego z Blura i zabawa powinna być przednia, jak z każdym MS.

PS. Grajcie TYLKO z kamerą umieszczoną nad maską. Znacznie lepsze wrażenia z jazdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też demko ograłem i po wspaniałym PR (jak dla mnie najlepsza wyścigówka arcade'ówka na PS3) czuję, że nie będzie tak kolorowo. Jednak po chwili sobie przypomniałem, że demko PR też było lipne, a pełna wersja gry kopała zady. No ale miałem pisać o Apokalipsie:

1) Muza - mimo, że lubię muzę elektroniczną to do MotorStorma zdecydowanie bardziej pasują cięższe brzmienia, jak będzie można wsadzić własną to wrzucę soundtrack z PR :sweat:

2) Grafika & Gameplay - Sama w sobie jak na taką grę OK, ale co z tego, że się niszczy, jak ciągle tak samo i co gorsza nie wiadomo, którędy przejechać, żeby się nie rozwalić... dopiero jadąc 3ci raz wyścig, skapnąłem się, że jeden z wybuchów odkrywa nowy skrót.... :whistling: Nie wiem czy to przypadłość tej trasy, czy (oby nie) całej gry, ale mapka jest, że tak powiem za duża w porównaniu do samochodów. Naprawdę, miałem wrażenie, że gram w Revolt. Wielkie pociągi, autobusy, budynki, a my się bujamy malutką wyścigówką... tylko antenki na jej dachu brakowało. Odnoszę wrażenie, że model jazdy jest mniej precyzyjny niż w PR, o wiele trudniej wcelować np. w tunel... chociaż tutaj muszę przyznać, że w PR od bardzo dawna nie grałem, jednak wspomnienia mi mówią, że było lepiej. Tak, czy inaczej, oprócz rzekomego gorszego modelu jazdy dochodzi masa wystających prętów itd. w których co chwilka się utyka i praktycznie nie potrafię ukończyć okrążenia bez restartu/ducha, co w PR mi się dość często udawało.

W związku z powyższym obawiam się o miodność multi, spychanie się na pręty itd. raczej nie przysporzy mi radości :P

A w ogóle to brakuje błota :laugh:

Podsumowując, nie wiem czy gra będzie tak samo dobra jak PR, póki co mam wrażenie, że nie. Tak czy inaczej zakup mam cały czas w planach, ale to i tak jakoś na wakacje... do tego czasu poczytam trochę wrażeń/recenzji na temat pełnej wersji i zobaczę, czy kupić Apocalypse, czy dodatki do PR o których myślę od bardzo dawna :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum PSXE jedna osoba już gra.

Dobra, chwilkę pograłem, moje wrażenia:

-grafa jest dobra, niektórzy ewidentnie przesadzają z narzekaniem. Tekstury z PS2? Ta, jasne...

-rozpierdziel na trasie jest konkretny, dzieje się duuuużo więcej niż w poprzednich Motorstormach, a grałem tylko kilka wyścigów,

-doszły karty do zbierania podczas wyścigów, niby pierdoła a wydłuża rozgrywkę,

-proste trasy bez rozjazdów? Zapomnijcie, niekiedy idzie się pogubić.

-nie jestem pewien, ale chyba zginęła cecha charakterystyczna Motorstorma, mianowicie koleiny w błocie.

-model jazdy jest uproszczony, ale zjadliwy, choć jeszcze wszystkim nie jeździłem.

Na razie tyle, wracam grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam online w grze? mi sie nie cche połaczyć jeszcze;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna opinia, która tylko potwierdza, że pełny produkt ma mało wspólnego z demem. :thumbsup:

Kampania na rookie skończona, tylko kilku kart mi brakuje. Wrażenia? Ciężko opisać słowami, ale po tym co zobaczyłem i czego doświadczyłem na niektórych trasach zwieracze same puszczają ze szczęścia. Zaryzykuję stwierdzenie, że to pierwsze wyścigi, które zrobiły na mnie AŻ TAKIE wrażenie tym co się wyczynia podczas przejazdu. Lamentującym na grafę już oficjalnie śmieję się w twarz, choć mam za sobą dopiero 1/3 gry. Wiadomo, zdarzają się słabsze momenty, bo w każdej grze takie są, ale najważniejsze, że całokształt niszczy. Co do skryptowanych akcji to jest delikatna losowość, tak więc nie ma co narzekać, a złośliwie mogę dodać, że nowy MS jest mniej liniowy niż CoD'y czy KZ3.

Czy gra spodoba się fanom dwóch (właściwie to trzech) poprzednich części? Wydaje mi się, że jak ktoś przełknie nowy model jazdy to dalej będzie już z górki. W sumie pojazdy zachowują się podobnie do tych z Pacific Rift, po prostu już się tak nie ślizgają, odczucie ciężaru jest ok.

Na koniec dodam, że demo to słaby pokaz możliwości nowego MS.

Po pierwsze to trasy ciągle się zmieniają. Bodajże 5 event i niby ta sama trasa co w pierwszym, ale jest dopisek "trzęsienie ziemi nieco zmieniło trasę". Myślę sobie "eee lipa, już się powtarzają trasy", po czym odpalam wyścig, a tu kompletnie inny tor. Inna pora dnia (efekty świetlne dają radę), inna kolorystyka i ogólnie całkiem inaczej droga biegnie. Ja jestem zachwycony tym co dostałem.

Np. teraz jestem w momencie gdzie dowiaduje się o straży miasta, która za pomocą uzbrojonych śmigłowców chce wygonić z miasta "Crazies", czyli walniętych ludzi, którzy mimo ewakuacji pozostali w mieście i dokonują rozbojów. Okazuje się, że śmigłowce obrały sobie na cel również uczestników festiwalu MotorStorm. Takie miałem oczy O_O jak śmigłowce zaczęły do nas naparzać z minigun'ów, a jak nie trafiały to postanowili burzyć rakietami to co znajduje się przed nami. Teraz wyobraź sobie Mrocz, mocne DubStep'y lub Drum'y, masa wariatów na torze obok Ciebie i nagle leci rakieta, uderza w budynek a tan zawala się powoli przed nami wzbudzając mnóstwo kurzu (momentami nie widać nic oprócz dymu). To naprawdę robi wrażenie.

PS. Trasa z demka nie jest najsłabsza. Jest jeszcze jedna, która podoba mi się średnio, ale dopiero pierwszy raz na niej jechałem, więc nie oceniam, bo już teraz wiem, że za każdym razem co innego dzieje się z torem.

Gwarantuje Wam, że jak zobaczycie mapę "Skyline"w deszczu, to się obsracie. Ja właśnie zmieniam pieluchę. Dla fanów MotorStorm'a zakup obowiązkowy. Gra ma niepowtarzalny klimat pojebanych wyścigów. Polecam jak cholera. Swoją drogą to nie dziwię się, że blokują sprzedaż. W pewnym filmiku pada zdanie "zaraz rozwali całe Tokio".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem jakąś 1/3 gry. Generalnie to Motorstorm skończył się na drugiej części... To co dostaliśmy to odmiana Split/Second i nie ma z MS prawie nic wspólnego. Przede wszystkim jakaś durna fabuła przez ktorą nie mozna wybierac wyscigów i pojazdów tylko jesteśmy zmuszeni pokonywac kolejne etapy tak jak sobie twórcy zaplanowali. Zapomnijcie o pokaźnym parku maszyn kiedy każdy pojazd jest z góry narzucony dry.gif. Co z tego że tyle klas skoro w każdej są po 3 fury.

Oprawa gry jest nierówna. Z jednej strony rozpaćkane tekstury, a z drugiej design tras może zrobic wrażenie. Przede wszystkim strasznie dużo się dzieje i otoczenie cały czas "pracuje" - apokalipse widać w każdym zakamarku.

Jak dla mnie gra na raz. Nie będzie mi się chciało wracać i masterować przejazdów bo i specjalnie nie ma po co. Może multiplayer da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja po kilku godzinach gry stwierdzam,że gra trzyma wysoki poziom,napewno sie nie zawiodlem po 2 latach grania w poprzednia czesc,glownie na splicie z bratem i kumplem przy piwku. Jednak jest kilka rzeczy,ktore mi nie to,ze przeszkadzaja ale trzeba sie bedzie przyzwyczaic do nich. Podstawowa to wyglad i budowa tras, Oprawa A/V swietna, momentami szczeka opadala z wrazenia ale w PR trasy byly bardziej wyraziste,pomimo wspolnego miejsca (tropikalna wyspa) kazdy tor byl charakterystyczny,inny od pozostalych no i widoki mi sie bardziej podobaly :biggrin: W apokalipsie wiadomo,miaso,trudniej wykonac zroznicowane lokacje ale nie jest zle,sa miejsca "zazielenione" , jakas plaza,woda, skaly, troszke natury widac,byc moze to kwestia przyzwyczajenia ale na ta chwile teskni mi sie troszke za wyspa. Nie doszedlem jeszcze do tego jak odblokowac samochody,moze ktos z was poradzi? Dzis wieczorem pierwsza sesja z bratem kumplem i z parapetem... pelnym browarow :wink: Sa pewne obawy ale powinno byc ok.

Bylbym zapomnial wczoraj,wlaczylem na chwilke split screen i o malo sie nie zalamalem! Mowie Co to kur.. jest! Pozioma linia i po bokach mnostwo czarnego tla. Odlozylem pada z nerwow co by sie nie uszkodzil. Na szczescie jest opcja zmiany na pionowo przedzielony ekran no i rozmiary sa jak w dwojce a nie jakies czarne tlo jak w RE5 np. Ulzylo tylko szkoda,ze nie da sie calkowicie wylaczyc z wyscigu wszystkich kierowcow bo zawsze scigamy sie 1 vs1. To na razie tyle,pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem po tym słabym demie i kupiłem, i na razie średnio mi podchodzi ten motorstorm, jedne trasy są takie że nie wiadomo co się dzieję a Ty grzejesz na pałę sam nie wiesz w co i to jest super ! Inne natomiast są takie że zupełnie nic się nie dzieje. Krótkie te rozdziały gram dopiero pierwszy od jakiś 2h i mam 71%. No i dla mnie to muzyka na duży minus tutaj jakieś gitarowe tupnięcie by pasowało a nie elektro plumkanie na które się w ogóle podczas jazdy nie zwraca uwagi i się zmywa z odgłosami wyścigu jak dla mnie to porażka. Graficznie jest spoko wydaję mi się że lepiej niż w demie. Multi na razie na 3 podejścia raz mi znalazło rywala dosłownie jednego typa, no ale zwalam to na razie tylko na to że premier była przedwczoraj i te przekładanie premiery także ciężko ją dostać w sklepach może to wina tego. Nie wiem mieszane mam uczucia między oceną 7 a 8 jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn: bartasik1990

zapraszac mnie na psn i pogramy online tylko z ludzmi z naszego kraju:)

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety gra sie zawiesza, wczoraj kilka razy gdy chcialem wejsc w opcje modyfikacji pojazdu a teraz za kazdym razem gry chce zagrac online. I teraz cholera wie o co chodzi,internet,konsole czy sama gre. Czy ktos z was ma podobne problemy? Poza tym zaskoczony jestem,ze tak cicho na forum o tej grze...:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miewam zawiechy szczególnie przy wyszukiwaniu rywali na multi, zaraz pewno będzie masa patchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby usilnie pracowano nad poprawieniem gry, która wyszła półoficjalnie. Wszystkie dostawy są wstrzymane, sytuacja dla tych którzy jednak kupili jest mało komfortowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu że prędzej czy później coś wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×