Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe ja dopiero po tym filmiku wiem jak wykonywac karne w WC, ogralem troche demo i ten system jak najbardziej mi pasuje.

Teraz kazdy karny czuje sie inaczej w zaleznosci od zmeczenia i zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo było trudne? Takie są naprawde karne, nie jest to takie hop siup, a teraz gol zależy od Twojego skilla, a nie farta :)

rzuty karne to przedewszystkim loteria, najlepszym sie zdarzają wpadki, a tu wystarczy dobrze trafic, i liczyc ze bramkarz rzuci się w drugą strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wybacz, oczy mi psikusa sprawiły, czas założyć okulary :whistling:

BTW. coś nowego? tylko koniecznie zmieńcie sobie jakość na 720 ;P

http://www.youtube.com/watch?v=q0aexvOy7wI

Jak ktoś oglądał, bardzo fajnie wyglądają strzały z dystansu :). Realistycznie się do niego ustawiają, przy tym nie zawsze strzał jest idealny (co też bardzo realne). Karne wg. mogą być. Przynajmniej więcej będzie zależało od gracza a nie szczęścia. Czekam, bo już nie mogę się doczekać, Lech Poznań będzie walczył ponownie o mistrza polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie(naszego czasu) jest aktualizowany US psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oglądał, bardzo fajnie wyglądają strzały z dystansu :)

właśnie też chciałem do tego nawiązać ;] szczególnie ten pierwszy mocny strzał, kiedy piłka nabiera prędkości i mamy efekt ,,spadającego liścia" 0:27 sec

Edytowane przez The.YaaHoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie(naszego czasu) jest aktualizowany US psn?

wydaje mi sie ze 18 albo pozniej, najlepiej sprawdzaj co jakis czas ale przez opcje search (lupke)

strzaly z dystansu piekne :)

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę że nie tylko ja czekam na demko na amerykańskim PSS :) Demo najnowszego PESa też będzie jutro :) Będę sprawdzał co godzinę od 12 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechita i Legie chwali... Niebywałe hehe :biggrin:

Co do tego meczu Legii z Arsenalem to było tak ustawione, że do teraz śmiać mi się chce dry.gif...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechita i Legie chwali... Niebywałe hehe :biggrin:

nie chwalę!! tylko tak jak zaznaczyłem, nie chciałem wywołać jakiegoś małego konfliktu, ponieważ zdaję sobie sprawę, że to forum odwiedzają nie tylko pyry, pasy i arkowcy ale również innowiercy :rolleyes: nie uważasz, że było by trochę niestosowne gdybym głosił, że tylko lech ma być uwzględniony w nowej fifce?

albo co post cytował ,,bo z nienawiści..." albo ,,Nie ku**a ani żaden Śląsk Ani Pogoń Śledzie.." czy też ,,gwiazda biała znak pe..." co nie zmienia faktu, że w krakowie rządzi Cracovia! na północy Areczka! oraz ,że ,, Jeden jest mistrz polski, jedna k**wa w polsce jest! mistrzem jest kolejorz a tą ku**ą...."!! ;D

Edytowane przez The.YaaHoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie, gra ktoś z was z wyłączonymi asystami przy podaniach, strzałach itp.? Ogólnie to się nie spotkałem jeszcze z kimś kto by tak grał. Ja też w sumie cały rok tak grałem i teraz odpaliłem mecz bez tych asyst, to  naprawdę różnica jest kolosalna, trzeba być naprawdę bardzo precyzyjnym. Tak apropo Fify 11 to coś mi się obiło o oczy, że te całe pro passing jest niewidoczne praktycznie przy włączonych asystach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie, gra ktoś z was z wyłączonymi asystami przy podaniach, strzałach itp.? Ogólnie to się nie spotkałem jeszcze z kimś kto by tak grał. Ja też w sumie cały rok tak grałem i teraz odpaliłem mecz bez tych asyst, to  naprawdę różnica jest kolosalna, trzeba być naprawdę bardzo precyzyjnym. Tak apropo Fify 11 to coś mi się obiło o oczy, że te całe pro passing jest niewidoczne praktycznie przy włączonych asystach.

Pogramy zobaczymy :P Może to być niewidoczne, ale trudno z tym grać. Nie mam konta US ale w czwartek demko moje!!! Mam nadzieje że nie będzie zawieszek na PSS :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tyle dyskutujemy o tej Fifie a chyba nikt nie wspomniał, że z tego co widać w tych gameplayach sędziowie trochę przeginają z kartkami w niektórych sytuacjach. Zdaję sobie sprawę, że większość gameplayów na necie to jakieś tam stare wersje więc zawierały błędy i nie ma co się martwić na zapas. Myślę, że w Fifię 11 też będzie miejsce na męską, twardą i nieustępliwą grę.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno sędziowie mają być różni, jeśli chodzi o mentalność w karaniu zawodników. Jeden sypnie 10 kartek, a drugi żadnej nie da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem na manualu i jest ciezko, na prawde ciezko! Podania trzeba dobrze dopasowywac, ale akcjie jakie powstaja maja calkowicie inny charakter, w koncu za pomoca X tez mozemy robic podania na wyjscia, bo wszystko zalezy od kata i sily podania. Znacznie fajniej sie gra, ale nikt tego nie uzywa, ze wzgledu na zbytnia dokladnosc asystenta i ping-pong, co deklasowalo casualowych graczy, choc jak mowilem spotkalem kilka osob, ktore graly na manualnym i skopaly mi niezle dupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mam rozumieć, że demko Fify 11 jest już na PSN USA? Dajcie znać czy tak, bo muszę się przygotować aby od razu po powrocie z pracy lecieć uruchomić konsolę i włączyć ściąganie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Mam rozumieć, że demko Fify 11 jest już na PSN USA? Dajcie znać czy tak, bo muszę się przygotować aby od razu po powrocie z pracy lecieć uruchomić konsolę i włączyć ściąganie :)

Nie ma. Obstawiam, że go w ogóle dzisiaj nie będzie. Rok temu także demo w USA było tydzień albo 2 po EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easportsfootball.co.uk/blogs/offthebench/post/slug/virtual-pro-in-fifa-11

Co nie co o nowym VP.

Co na plus: 400 wyzwan - co da nam duza roznorodnosc w skillu zawodnikow przy grze online 11vs11. I style gry.

Co na minus: mozesz sobie przyporzadkowac 5 cech i nic w tym zlego by nie bylo, gdyby nie 2 cechy: fancy zagrania z 1 i kopanie z przewrotki. Podobalo mi sie to, ze takie strzaly i podania byly dosc rzadkie, teraz wiekszosc przypisze sobie te cechy do VP i beda kozaczyc wymyslnymi kopnieciami i podaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Obstawiam, że go w ogóle dzisiaj nie będzie. Rok temu także demo w USA było tydzień albo 2 po EU

No trudno :/ trzeba czekać na demo EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraznie napisane jest, że na amerykańskim PSS pojawi się dziś, więc zapewne tak będzie.

Gdzie tak jest napisanie niby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data :

ps3.gifPS3 - 15 Września

xbox360.gifXbox360, pc.gifPC 16 - 15 Września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data :

ps3.gifPS3 - 15 Września

xbox360.gifXbox360, pc.gifPC 16 - 15 Września

Właśnie. A 15 jest jutro. Aczkolwiek na forum FIFA piszą, że będzie dziś w USA... No zobaczymy, dobrze by było:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. A 15 jest jutro. Aczkolwiek na forum FIFA piszą, że będzie dziś w USA... No zobaczymy, dobrze by było:)

Dobrze by było, bo dziś założyłem konto na USA . Sprawdzałem o 12;00, nie było. Ide sprawdzic teraz .;)

E: a więc o 13;29 też nie ma.

Edytowane przez ReGGyxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×