Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

dwie sprawy, pierwsza o filmik ... chcecie mi powiedzieć, że dopiero w tej odsłonie Fifa ma podanie na wypuszczenie? za plecy obrońcy takie do dobiegnięcia? tak to trójkątem :D ... bo z tego co ja widzę, to jest to mocno zerznięte z Pesa (i to jakiegoś z numerkiem 3-4-5) nawet jest pod tymi samymi przyciskami, ... to samo tyczy się tego podania (z L1) tylko lobem nad obrońcą, albo wrzutki na najbardziej wysuniętego zawodnika ... to czym się chwali Fifa11, w Pesie jest standardem od dobrych kilku lat, ... o ile nie dziesięciu,

druga sprawa jak można grac nie na maunalnym passingu? to w fifie tak się da?

no i ostatnia, ta akcja z kontrataku co kolega tutaj zrobił w Pesie, no mówi sama za siebie - po prostu poezja ... jeżeli ktoś tutaj twierdzi że w Fifie nowej można zrobić podobnie, to umieście filmik z idealnie wykonaną kontrą, nie musi być taka sama, byle by była na pełnej szybkości, i ładna kombinacyjna gra piłką :tongue:

A po co ci taki filmik? I tak nie zmienisz zdania. Ja nie miałem problemu z takimi podaniami. Jest gdzieś temat Fifa vs Pro Evolution Soccer. Tam można się "przekomarzać" się która gra lepsza ok? Bo wchodzę tu żeby poczytać nowinki o Fife, a nie oglądać filmiki o pesie i udowadniać że wg. mnie i tak fifa jest lepsza. Pozdro :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcecie mi powiedzieć, że dopiero w tej odsłonie Fifa ma podanie na wypuszczenie? za plecy obrońcy takie do dobiegnięcia?

Krótko: Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie sprawy, pierwsza o filmik ... chcecie mi powiedzieć, że dopiero w tej odsłonie Fifa ma podanie na wypuszczenie? za plecy obrońcy takie do dobiegnięcia? tak to trójkątem :D ... bo z tego co ja widzę, to jest to mocno zerznięte z Pesa (i to jakiegoś z numerkiem 3-4-5) nawet jest pod tymi samymi przyciskami, ... to samo tyczy się tego podania (z L1) tylko lobem nad obrońcą, albo wrzutki na najbardziej wysuniętego zawodnika ... to czym się chwali Fifa11, w Pesie jest standardem od dobrych kilku lat, ... o ile nie dziesięciu,

druga sprawa jak można grac nie na maunalnym passingu? to w fifie tak się da?

no i ostatnia, ta akcja z kontrataku co kolega tutaj zrobił w Pesie, no mówi sama za siebie - po prostu poezja ... jeżeli ktoś tutaj twierdzi że w Fifie nowej można zrobić podobnie, to umieście filmik z idealnie wykonaną kontrą, nie musi być taka sama, byle by była na pełnej szybkości, i ładna kombinacyjna gra piłką :tongue:

Tak dodali je wczoraj z latka.

Na niemanualnym passingu tak samo sie dalo jak to jak grales w PES10 na niemanualnym... Wystarczylo wprowadzic w 11 poprawiony system podan i odrazu wszysyc zapomnieli to mega dokladnych podaniach z 10.

Siadam i gram specjalnie zeby ci filmik zaprezentowac.

-------------------

A co do wypowiedzi Uniteda, sry nie zauwazylem jej. No niestety moje rozprawy na temat pesa tycza sie tylko pewnych elementow gry ktore kuleja od lat. A twoje podejscie pokazuje tylko, ze krytyka dla ciebie to tylko wymysly fanboi. A postawe taka reprezentujesz, ze jakbys dostal gowno zawiniete w papierek z logiem PES, powiedzialbys, ze zjadles najsmaczniejsza czekolade na swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siadam i gram specjalnie zeby ci filmik zaprezentowac.

czekamy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziales filmiki i z mechaniki gry widac, ze da sie to zrobic. Nie bedzie tak to z pewnoscia wygladalo bo to rozne gry, co nie swiadczy, ze sie nie da. Takie gadanie, zeby tylko udowodnic, ze pes jest znacznie lepszy... Tylko wiecznie jest krzyk jak wytyka sie bledy, ktore ciagna sie od dlugiego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dodali je wczoraj z latka.

Na niemanualnym passingu tak samo sie dalo jak to jak grales w PES10 na niemanualnym... Wystarczylo wprowadzic w 11 poprawiony system podan i odrazu wszysyc zapomnieli to mega dokladnych podaniach z 10.

Siadam i gram specjalnie zeby ci filmik zaprezentowac.

-------------------

A co do wypowiedzi Uniteda, sry nie zauwazylem jej. No niestety moje rozprawy na temat pesa tycza sie tylko pewnych elementow gry ktore kuleja od lat. A twoje podejscie pokazuje tylko, ze krytyka dla ciebie to tylko wymysly fanboi. A postawe taka reprezentujesz, ze jakbys dostal gowno zawiniete w papierek z logiem PES, powiedzialbys, ze zjadles najsmaczniejsza czekolade na swiecie.

Smalec, a skąd masz tą Fifę? demo juz jest na ps3 do sciagnięcia? bo na Pesa trzeba czekać do 15stego, ... (no chyba ze ma sie Plus)

ty, no tam wyżej to ja się tylko pytam bo na filmiku wyraźnie pisze ze to Fifa11 i goście się chwalą co się w niej da z podaniami zrobić ... więc mówie, ze to co w FIfie11 się da to w Pesie jest od kilku lat - i to jest prawda, i jezeli tutaj ktoś od kogoś zrzyna to raczej panowie z EA, ... to samo tyczy się tego sześcioboku z atrybutami zawodników, .. w Pesie to od pewno 3ciej odsłowny, .. mam nadzieje, że więcej podobieństw nie uświadcze, i dawaj tego gameplaya, bo chętnie zobaczę, co może ta Fifa. ...

co do najsmaczniejszej czekoladki świata, to ja nie wiem kto tutaj jest oszukiwany, ale chyba goście z EA jadną już 4 odsłonę na tym samym przestarzałym enginie, z tego co czytałem 11 jest identyko jak 10, tylko mozna bramkarzem starowac, i zawodnicy się męczą ;P ... i tutaj tez mam pytanie, bo w Pesie się męczyli tez od jakiejs 3 odsłony a w Fifie dopiero teraz? ... jak narazie jedyna fajna rzecz która mi się podoba w tej nowej Fifie, to jest twara na murawie (pięknie faluje jak wiatr zawieje, osobne źdźbełka ;P) ...

aaaa znani piłkarze z twarzy wyglądają jak z portretów pamięciowych :rofl:

Smalec, dwaj tego gameplaya :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że jak ja użyłem słowa Fifa jakiś czas temu w temacie o PES 2011 to dostałem burę a w plecy szturchnął mnie warn i kiedy się obejrzałem spojrzał mi prosto w oczy...groźnie. Natomiast od co najmniej kilku postów znowu kruszycie kopię o to co jest lepsze i to bezkarnie. Może warto się ogarnąć i z tym skończyć? Moja propozycja dotyczy fanów obu tytułów.

Edit: Nie będę pokazywał palcem kto mnie wtedy wyganiał miotłą do innego tematu, przeznaczonego do porównań...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec, a skąd masz tą Fifę? demo juz jest na ps3 do sciagnięcia? bo na Pesa trzeba czekać do 15stego, ... (no chyba ze ma sie Plus)

ty, no tam wyżej to ja się tylko pytam bo na filmiku wyraźnie pisze ze to Fifa11 i goście się chwalą co się w niej da z podaniami zrobić ... więc mówie, ze to co w FIfie11 się da to w Pesie jest od kilku lat - i to jest prawda, i jezeli tutaj ktoś od kogoś zrzyna to raczej panowie z EA, ... to samo tyczy się tego sześcioboku z atrybutami zawodników, .. w Pesie to od pewno 3ciej odsłowny, .. mam nadzieje, że więcej podobieństw nie uświadcze, i dawaj tego gameplaya, bo chętnie zobaczę, co może ta Fifa. ...

co do najsmaczniejszej czekoladki świata, to ja nie wiem kto tutaj jest oszukiwany, ale chyba goście z EA jadną już 4 odsłonę na tym samym przestarzałym enginie, z tego co czytałem 11 jest identyko jak 10, tylko mozna bramkarzem starowac, i zawodnicy się męczą ;P ... i tutaj tez mam pytanie, bo w Pesie się męczyli tez od jakiejs 3 odsłony a w Fifie dopiero teraz? ... jak narazie jedyna fajna rzecz która mi się podoba w tej nowej Fifie, to jest twara na murawie (pięknie faluje jak wiatr zawieje, osobne źdźbełka ;P) ...

aaaa znani piłkarze z twarzy wyglądają jak z portretów pamięciowych :rofl:

Smalec, dwaj tego gameplaya :)

Wiesz co to jest Obiektywna i Subiektywna opinia? Męczenie jest już od dawna, pytania są od dawna (filmik był po to żeby pokazać co i jak a nie nowość). Nie wydaje mi się żeby Fifa 11 albo 10 była podobna do 07 albo 08. To samo mogę powiedzieć o Pesie ale nie pisze tego w WASZYM dziale. Męczenie też już było dawniej, teraz jest to jeszcze bardziej usprawnione. Grafika? Nie chce mi się kłócić ale wg. mnie Fifa ma niektóre lepsze niektóre gorsze od Pesa.

Chciałem tylko napisać, że jak ja użyłem słowa Fifa jakiś czas temu w temacie o PES 2011 to dostałem burę a w plecy szturchnął mnie warn i kiedy się obejrzałem spojrzał mi prosto w oczy...groźnie. Natomiast od co najmniej kilku postów znowu kruszycie kopię o to co jest lepsze i to bezkarnie. Może warto się ogarnąć i z tym skończyć? Moja propozycja dotyczy fanów obu tytułów.

Edit: Nie będę pokazywał palcem kto mnie wtedy wyganiał miotłą do innego tematu, przeznaczonego do porównań...

Popieram na 100% :) Skończmy z porównywaniem tych dwóch gier w tym forum ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne zeby fifa miala zmieniac silnik gry ,, ktory spowodowal ze nawet fani PESa zaczeli grac w fife" , chyba ktos tu pomylil gry to wlasnie PES potrzebuje nowego silnika jak malo ktora gra. W fifie next genowej od 09 tego silnika gry co roku sa dodawane nowe poprawki zeby uczynic ta gre jeszcze lepsza, a kto nie widzi roznicy miedzy 09 10 a 11 to juz jest jego problem. Tak naprawde wiekszosc ludzi kupuje fife ze wzgledu na tryb klubow a to ze ,,gameplay" jest tak samo miodny jak PESy z PS2 to tylko kolejny plus dla fify.. PES o rozgrywkach klubowych moze tylko pomazyc jak sa problemy z rozegraniem pojedynkow 1vs1 a co dopiero wiecej ludzi na serwerach. Ktos tutaj wspomnial o klubach .. tak mozna robic takie akcje jak ,,BARCELONA" sam gram dla najlepszych klubow i naprawde wychodza niesamowite akcje i bramki, ale to tylk dla tych co sie orientuja .....

Edytowane przez ALOL997
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec, a skąd masz tą Fifę? demo juz jest na ps3 do sciagnięcia? bo na Pesa trzeba czekać do 15stego, ... (no chyba ze ma sie Plus)

ty, no tam wyżej to ja się tylko pytam bo na filmiku wyraźnie pisze ze to Fifa11 i goście się chwalą co się w niej da z podaniami zrobić ... więc mówie, ze to co w FIfie11 się da to w Pesie jest od kilku lat - i to jest prawda, i jezeli tutaj ktoś od kogoś zrzyna to raczej panowie z EA, ... to samo tyczy się tego sześcioboku z atrybutami zawodników, .. w Pesie to od pewno 3ciej odsłowny, .. mam nadzieje, że więcej podobieństw nie uświadcze, i dawaj tego gameplaya, bo chętnie zobaczę, co może ta Fifa. ...

co do najsmaczniejszej czekoladki świata, to ja nie wiem kto tutaj jest oszukiwany, ale chyba goście z EA jadną już 4 odsłonę na tym samym przestarzałym enginie, z tego co czytałem 11 jest identyko jak 10, tylko mozna bramkarzem starowac, i zawodnicy się męczą ;P ... i tutaj tez mam pytanie, bo w Pesie się męczyli tez od jakiejs 3 odsłony a w Fifie dopiero teraz? ... jak narazie jedyna fajna rzecz która mi się podoba w tej nowej Fifie, to jest twara na murawie (pięknie faluje jak wiatr zawieje, osobne źdźbełka ;P) ...

aaaa znani piłkarze z twarzy wyglądają jak z portretów pamięciowych :rofl:

Smalec, dwaj tego gameplaya :)

Nie domysliles sie, ze to wszystko na podstawie FIFY10?

W fifie nie ma szescioboku...

Pes jechal od dawien dawna na 1 silniku, gdy fifa regularnie go zmieniala... Fifa 11 nie jest jak 10 to widac, ale jak sie nie gralo to niestety ciezko to ocenic.

W pesie tez wszyscy zawodnicy zajebiscie zawsze wygladali hehehe...

Niezle dowalasz do pieca. Glupoty dobrze sie pala najwyrazniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby pobrac Fife 11 z angielskiego PSS należy miec konto, w którym jest, że pochodzi sie z Anglii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES jest tak zajebisty, że nie wiem po co robią nową wersję.

Skończcie już tę wojenkę w tym temacie, albo idźcie do wątku specjalnie do tego stworzonego. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra starczy juz przekrzykiwania sie.

Przy okazji zobaczyliscie jak to jest jak wam ktos na upartego swoje wypisuje i do konkurencji porownuje. I jest placz i odsylanie do innego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i DZIECI spokoj, united i inne gej... wypie.... do swojego forum, trole poje... zaslepieni wielcy fani pesa stojacy za nim jak obroncy krzyza, psychiatra by sie przydal, nie grywacie w fifie a wypowiadacie sie ( czy dopiero w fifie 10 sa podania na dobieg?) LOL , fifa zrzyna z pesa - smiech ,kiedy byla pierwsza fifa to nikt z was nie slyszal o pesie, wiekszosc z was srala w majty wtedy gowniarze , w wiekszosci gier mozna powiedziec ze kazda nastepna gra to podrobka itd, wkoncu to ta sama tematyka gry, co wy chcecie, moze zlikwidujemy woogole podania bo to bylo juz w jakiej innej grze pilkarskiej, niech wymysla cos orginalnego !!! Proponuje skonczyc dyskusje nie na temat, nawet moderator zamiast zrobic spokoj to sie udziela, profesjonalizm pelna morda. Jestem fanem pilek "komputerowych" w wiecej czesci Pesa gralem niz fify bo poprostu pes byl lepszy, duzo lepszy !!! Niestety albo stety od Ps3 i zakupu fify09 zmienilem serie gier i pes przy obecnym poziomie fify moze jej lizac jaja tylko. Nabardziej w pesie mnie wkurza i dopuki tego nie zmienia nie bede raczej w niego gral to : animacja i sposob poruszania sie zawodnikow, biegaja jakby ich dopadl wczesniej jakis murzyn i zrobil z dupy jesien sredniowiecza, teraz podczas meczu maja tak slabe zwieracze ze w obawie przed niekontrolowanym oddaniem stolca zaciskaja dupska i biegaja jak cioty, w latach 90 nie zwracalem na to uwagi, biegajace piksele i czasy sensibla, piekne czasy ale teraz ...

Edytowane przez zizikus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra starczy juz przekrzykiwania sie.

Przy okazji zobaczyliscie jak to jest jak wam ktos na upartego swoje wypisuje i do konkurencji porownuje. I jest placz i odsylanie do innego tematu...

Ja tego nie robie, nawet mi sie podoba, ze przychodzi ktos i wytknie bledy jakie sa w grze, ale wejscie i zjechanie gry jak bura suke jest poprostu smieszne. Wytkanie bledow w pewnym elemencie gry to co innego niz wejscie do tematu i opowiadanie bzdur typu "Co w fifie10 dopiero zawodnicy zaczeli sie meczyc?" "To w fifie dopiero teraz da sie podac pilke na wyjscie" jest poprostu smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Malakay to specjalista od ciemnoty (vide zamieszanie z bodajże God of War III, najpierw miał przed premierą, potem że kolega, na końcu wyszło że widział grę w gamestop) oraz kolega United który rozpocząłby kolejną inkwizycję tylko że zamiast innowierców paliłby ludzi którym podoba się Fifa.

Co do tematu:

Demo wychodzi również na polskim pss 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Malakay to specjalista od ciemnoty (vide zamieszanie z bodajże God of War III, najpierw miał przed premierą, potem że kolega, na końcu wyszło że widział grę w gamestop) oraz kolega United który rozpocząłby kolejną inkwizycję tylko że zamiast innowierców paliłby ludzi którym podoba się Fifa.

Co do tematu:

Demo wychodzi również na polskim pss 16?

15 juz bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze juz jutro ma byc. Ale zaslyszana prawda to czesto gowno prawda, wiec spodziewal bym sie dema w srode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i DZIECI spokoj, united i inne gej... wypie.... do swojego forum, trole poje... zaslepieni wielcy fani pesa stojacy za nim jak obroncy krzyza, psychiatra by sie przydal, nie grywacie w fifie a wypowiadacie sie ( czy dopiero w fifie 10 sa podania na dobieg?) LOL , fifa zrzyna z pesa - smiech ,kiedy byla pierwsza fifa to nikt z was nie slyszal o pesie, wiekszosc z was srala w majty wtedy gowniarze , w wiekszosci gier mozna powiedziec ze kazda nastepna gra to podrobka itd, wkoncu to ta sama tematyka gry, co wy chcecie, moze zlikwidujemy woogole podania bo to bylo juz w jakiej innej grze pilkarskiej, niech wymysla cos orginalnego !!! Proponuje skonczyc dyskusje nie na temat, nawet moderator zamiast zrobic spokoj to sie udziela, profesjonalizm pelna morda. Jestem fanem pilek "komputerowych" w wiecej czesci Pesa gralem niz fify bo poprostu pes byl lepszy, duzo lepszy !!! Niestety albo stety od Ps3 i zakupu fify09 zmienilem serie gier i pes przy obecnym poziomie fify moze jej lizac jaja tylko. Nabardziej w pesie mnie wkurza i dopuki tego nie zmienia nie bede raczej w niego gral to : animacja i sposob poruszania sie zawodnikow, biegaja jakby ich dopadl wczesniej jakis murzyn i zrobil z dupy jesien sredniowiecza, teraz podczas meczu maja tak slabe zwieracze ze w obawie przed niekontrolowanym oddaniem stolca zaciskaja dupska i biegaja jak cioty, w latach 90 nie zwracalem na to uwagi, biegajace piksele i czasy sensibla, piekne czasy ale teraz ...

Te Tsubasa. Nie ciskaj sie tak bo Ci zylka peknie hipokryto. Nikt tu nic glupszego nie napisal niz sie nie raz zdarzalo w odwrotnej sytuacji. A personalne przycinki, wyzwiska i wulgaryzmy mozesz sobie na podworku rzucac do przechodniow. A jako przejaw mojego "profesjonalizmu" masz warna, ciesz sie ze tylko jednego :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te CWIR najpierw utemperuj swoje zachowanie a potem dawaj ostrzezenia innym, bede miec cie kolego na oku i nastepny twoj blad, zachowanie nie zgodne z regulaminem bede zgalaszac ADMINOWI, moderator nie jest kims ktory moze robic wszystko bez konsekwencji

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CWIR najpierw utemperuj swoje zachowanie a potem dawaj ostrzezenia innym, bede miec cie kolego na oku i nastepny twoj blad, zachowanie nie zgodne z regulaminem bede zgalaszac ADMINOWI

Uwazaj zeby Cie to oko nie rozbolalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko które przerwie wasze dysputy, o której czasu polskiego bedzie jutro aktualizacja pss america? bym sobie pobrał demko juz jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 posty w smietniku. Juz dosysc tego spinania sie. Wracajcie do rozmow o Fifie. Do tematu o PES nie zapraszam, chyba ze ktos zainteresowany gra chce porozmawiac o niej, a nie porownywac i przekrzykiwac sie i wklejac posty sprzed roku. Pozdro!

EDIT:

>> Smietnik..

Moge tak w nieskonczonosc..

FYI: Smietnik ma nieograniczona pojemnosc, wasze paski z warnami nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszal ktos cos o eliminacjach do mistrzostw polski, bo slyszalem ze w tym roku maja byc tylko online :( ciekawe czy w tym roku bedzie polski ranking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, poczekajcie może z tym porównaniem która gra jest lepsza do premiery, (albo chociaż dema Fify11)! Czy ktoś z was grał w obie gry? nie! więc nie szczekać mi tu nie potrzebnie...

Co sądzicie o możliwości zagrań ręką? ciekawe czy w meczach rankingowych będzie ta opcja włączona czy nie ;] no i orientuję się ktoś może, jak stoją polskie drużyny w fifie? coś się poprawiło ich wykonanie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×