Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Wg screnów Graczyka jest INTER i Milan więc to była chyba ściema z tym , że niema Włoskiej ligi licencjonowanej :P

Bo nie ma PEŁNEJ licencji na Serie A. To znaczy, że wystarczy, że nie będzie licencji na jedną drużynę i już można tak powiedzieć.

Inter i Milan na 100% będą z pełną licencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy tacy naiwni czy co? Na linkach do tych obrazków wyraźnie pisze 'FIFA 10" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma PEŁNEJ licencji na Serie A. To znaczy, że wystarczy, że nie będzie licencji na jedną drużynę i już można tak powiedzieć.

Inter i Milan na 100% będą z pełną licencją.

Będą prawie wszystkie. (W 10 nie było chyba tylko z 3 drużyn: Palermo, Siena i coś tam :D) Ale nazwa drużyny, zawodnicy i wszystko jest ok.

Te foty są z FIFY 10. Przecież wyraźnie widać stare koszulki Barcy,MU itd. Zresztą Huntelaar gra teraz w Schalke, Benzema w Realu(od roku).

Ludzie wy tacy naiwni czy co? Na linkach do tych obrazków wyraźnie pisze 'FIFA 10" :)

Mój błąd. Wielkie sory, nie zauważyłem. Znalazłem je w newsach o fife 11 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94% :) Nieźle, fajnie że jest ten pro passing. Widać nawet na trailerze że podania zależą w wielkiej mierze od gracza. Dużo razy podanie jest za mocne albo niecelne. Już zacieram rączki :D

Podobno ta ocena jest z d.u.p.y wzięta i scena ma z tego niezłą bekę. Podobno Panowie powiedzieli,że cieszynki są najlepsze i gra z tego powodu jest niesamowicie symulacyjna etc. Śmiech na sali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta ocena jest z d.u.p.y wzięta i scena ma z tego niezłą bekę. Podobno Panowie powiedzieli,że cieszynki są najlepsze i gra z tego powodu jest niesamowicie symulacyjna etc. Śmiech na sali....

To w meskiej gazecie zoo zachwalali cieszynki, ta recenzja, ktora dala 94% ma dopiero byc w jakims magazynie, ktory jeszcze nie jest w sprzedazy. Z tego co mi wiadomo, tak wiec jesli moja wersja jest prawdziwa to jeszcze nie wiadomo za co dali taka ocene.

Zna ktos wloski?

http://www.youtube.com/watch?v=2bbCEwX0SLo&hd=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz po kodach, wszystkie wykorzystane.

Jesli sa jakies pytania co do CC walcie smialo, dostep mam wiec sprawdze, powiem.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa i rzeczowa wypowiedź @mario2004 z xbox'owego forum.

Rozpoczął się kolejny tydzień, więc przyszedł i czas na kolejne nowinki. Mam nadzieję, że wystarczy mi jedna strona :P

Przede wszystkim uważam, że dzisiejsze filmiki są najważniejsze ze względu na fakt, że prezentowane mecze pochodzą z coraz to nowszych wersji roboczych Fify 11.

Ale po kolei.

News nr 1

Na początek najnowszy gameplay prezentujący spotkanie Lyonu i Chelsea.

http://www.youtube.com/watch?v=K_oxmTWYPuQ

W tym filmiku możemy zobaczyć jak zachowuje się AI konsoli - co dla niektórych może być dość ważne bo planują grać głównie w tryb single player. Druga dość ważna rzecz jaką możemy zauważyć na filmiku to fakt, że albo gracz sterujący zawodnikami nie ma doświadczenia w grze w fife, albo gra na ustawieniach manualnych bo już od pierwszych minut meczu widać, że podania nie idą jak po sznurku i nie ma tzw. ping-pongów.

Gdy oglądałem ten filmik do głowy przyszła mi też bardzo ładna oprawa spotkania (kibice,bandy itp) oraz bardzo dobrej jakości wstawki podczas meczu. Po bliższym przyglądnięciu się stwierdzam, że ten filmik pochodzi z nowszej wersji roboczej Fify 11 - co można stwierdzić po: oprawie, bandach, kibicach, a także murawie stadionu. Przykłady poniżej, pierwszy obrazek pochodzi z gameplaya wstawianego przeze mnie w poprzednim poście, a drugi obrazek z tego dzisiejszego filmiku. Różnice widać gołym okiem.

demko1.jpg

demko2.jpg

Na moje oko wygląda na to, że drugi filmik pochodzi z nowszej wersji roboczej Fify 11. (a może i z finalnej?!)

------------------------

News nr 2

Tym razem natknąłem się na filmik belgijskiego serwisu, który pochodzi z jeszcze nowszej wersji (a może i z finalnej?!) Fify 11. Tutaj już bez wątpienia wskazują nam na to dwie belgijskie drużyny, które możemy oglądać w akcji. Szczerze mówiąc uważam, że jest to produkt który dostaniemy w swoje ręce na początku października z uwagi na to, że monterzy tego programu bardzo sprytnie ucinają pewne aspekty gry pokazując nam dwóch ziomków na kanapie i ich reakcje. Po prostu na pewne rzeczy obowiązuje jeszcze klauzula tajności EA Sports. Filmik poniżej.

------------------------

News nr 3

Pierwszy serwis internetowy GamesMaster wydał recenzję i oceny Fify 11. Ocena to 94%/100 a pełna treść ma ukazać się w czwartek.

Oto linkGame Master Fifa 11- 94%

Wydanie pierwszej recenzji świadczy o tym, że do poszczególnych redakcji trafiły finalne bądź prawie finalne produkty Fify 11. To też może potwierdzać tezę, że wyżej prezentowane filmiki pochodzą z nowszych wersji roboczych bądź z wersji finalnej.

Nie pozostaje nic tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie jakby to wszystko gorzej wyglądało niż w World Cup i nie chodzi mi to oczywiście o brak ping ponga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie jakby to wszystko gorzej wyglądało niż w World Cup i nie chodzi mi to oczywiście o brak ping ponga.

Mam takie samo wrazenie jak ty, z ty ze czasami wyglada to ok, a czasami dziwie sie, ze takie jaja sa na ekranie(chodzi mi o animacje), ale z tego co widzialem na roznych filmikach to nawet preview buildy rozeslane do roznych serwisow nie sa ostateczna wersja, bo nie sadze zeby dali gre, w ktorej znikaja buty, albo sa popsute tekstury stroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to że demko mozna pobrac juz we wtorek 14. z USA, o której naszego czasu jest aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho :D Premiera się zbliża, a temat Fifa 11 na drugiej stronie :tongue: Z tego co ja słyszałem demo na polskim PSS ma być 16 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho :D Premiera się zbliża, a temat Fifa 11 na drugiej stronie  :tongue: Z tego co ja słyszałem demo na polskim PSS ma być 16 września.

O właśnie a 16 to ma być dla wszystkich już czy najpierw dla posiadaczy + :verymad:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho bo ani dema, ani ciekawych meterialow o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie a 16 to ma być dla wszystkich już czy najpierw dla posiadaczy + :verymad:?

16 będzie na PC i x360. Na PS3 będzie dostępne od 15 i będzie dla wszystkich.

Przynajmniej na tą chwilę dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 będzie na PC i x360. Na PS3 będzie dostępne od 15 i będzie dla wszystkich.

Przynajmniej na tą chwilę dla wszystkich.

od 14 w usa to jeszcze szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo może jakie drużyny będą dostępne w demie? ;D również zacieram rączki, na myśl strzelania bramek Owenem i spółką z ManUtd. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo może jakie drużyny będą dostępne w demie? ;D również zacieram rączki, na myśl strzelania bramek Owenem i spółką z ManUtd. ;D

Z tego co pamiętam to: Chelsea, Real, Barca, Juve, Bayer i chyba Arsenal :thumbsup:

A ja gdzieś czytałem że Owen może do Aston Villi przejdzie więc chyba nim nie postrzelasz dla ManU :D

Edit: literówka

Edytowane przez Graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnej listy nie znam, ale moge wam zdradzic ciekawostke:

Jesli macie facebooka, zapiszcie sie do gry FIFA Superstars przejdzcie tutorial i bedziecie mogli zlinkowac gre z kontem PSN, co odblokuje wam Arsenal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś czytałem że Owen może do Aston Villi przejdzie więc chyba nim nie postrzelasz dla ManU :D

postrzelam, postrzelam. Jeszcze ma rok kontraktu, no chyba, że w styczniu go kupią w co wątpie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



sorry za oftop - pokaze mi ktorys z graczy fify mozliwosc rozegrania kontrataku w taki sposob w tytule od ea? Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za oftop - pokaze mi ktorys z graczy fify mozliwosc rozegrania kontrataku w taki sposob w tytule od ea?

Nie chce mi sie nagrywac specjalnie sytuacji, ale wystarczy ze bedziesz robil podania L1+X i odpowiednio timingowal podania na wyjscie. Albo przelaczysz na podania manulne wtedy tylko musisz odpowiednio podobierac sile i kat podan tak jak w pesie. Tymbardziej takie akcje tworzymy jak gramy ze znajomymi mistrzostwa wirtualnych klubow.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie nagrywac specjalnie sytuacji, ale wystarczy ze bedziesz robil podania L1+X i odpowiednio timingowal podania na wyjscie. Albo przelaczysz na podania manulne wtedy tylko musisz odpowiednio podobierac sile i kont podan tak jak w pesie. Tymbardziej takie akcje tworzymy jak gramy ze znajomymi mistrzostwa wirtualnych klubow.

pokaż jak?wiem ty wolisz sie skupic na pierdolach typu postawil noge nie tak jak trzeba.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze wole, bo ta generacja konsol wprowadza tylko kosmetyczne zmiany, a tych w PESach nie bylo. Wiec sie nie pucuj.

Powiedz co dokladnie chcesz zeby filmik z fify przedstawial. Same tempo rozegrania akcji, gdzie wszyscy zawodnicy ina do przodu? Czy cos w tym jeszcze innego jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze wole, bo ta generacja konsol wprowadza tylko kosmetyczne zmiany, a tych w PESach nie bylo. Wiec sie nie pucuj.

Powiedz co dokladnie chcesz zeby filmik z fify przedstawial. Same tempo rozegrania akcji, gdzie wszyscy zawodnicy ina do przodu? Czy cos w tym jeszcze innego jest?

e w zasadzie to nic nie chce - milego grania w fife :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×