Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do doświadczonych kolegów. Wczoraj udało mi się założyć konto w EA i zagrać kilka meczyków online. Nie wiem tylko do czego służy kod seryjny (ten na pudełku płyty), gdyż nigdzie nie musiałem go wpisywać. Czy to oznacza, że mogę grać online tylko przez jakiś krótki okres testowy? Jeśli tak, to gdzie powinienem wpisać ten numer seryjny? A jeśli nie mam potrzeby wpisywania go, to po co on w ogóle jest? (Przy okazji w instrukcji - tej z pudełka w komplecie z płytą - jest napisane, że numer ten umożliwia grę poprzez sieć, ale ja mogłem grać, nie wpisując go nigdzie).

:

Jarek nie martw się na zapas,jeśli po tych 7 dniach nie bedziesz mógł grać to wtedy bedziesz sie musiał martwić narazie się ciesz grą :smile: może faktycznie już mozna grać online bez kodu? :tongue: Co do samej gry zapraszać i gramy------- OdrzaninMKS pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, że na stronie ea po zalogowaniu się nie mam żadnych statystyk. Co może być powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem dowiedziec sie z jakich ustawien korzystacie, czy bardziej reczne, wspomagane czy automatyczne, i ewentualnie jakie wskazniki jako co. nie moge w zaden sposob dopasowac tych ustawien, ciagle co mi nie pasuje hhehe, btw, moze wie ktos jakie ustawienia dozwolone sa na turniejach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam chciałem dowiedziec sie z jakich ustawien korzystacie, czy bardziej reczne, wspomagane czy automatyczne, i ewentualnie jakie wskazniki jako co. nie moge w zaden sposob dopasowac tych ustawien, ciagle co mi nie pasuje hhehe, btw, moze wie ktos jakie ustawienia dozwolone sa na turniejach?

Masz na myśli lany? Każdy gra tak jak lubi. Nie jest powiedziane, że nie możesz grać na ręcznych, ale będziesz miał znikome szanse na sukces. Ja gram różnie, mam duże problemy ze znalezieniem kogoś do gry na ręcznych, więc gram na pół-asystach ostatnio. Nie ma złotej recepty, kombinuj sam. Jeżeli chodzi o turnieje online, to najczęściej można grać na dowolnych ustawieniach, chyba że regulamin mówi inaczej.

BTW: Jak ty nie wiesz na jakich ustawieniach grać i coś ci ciągle nie pasuje, to odpuść sobie te turnieje lepiej.

Edytowane przez Tshabalala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli lany? Każdy gra tak jak lubi. Nie jest powiedziane, że nie możesz grać na ręcznych, ale będziesz miał znikome szanse na sukces. Ja gram różnie, mam duże problemy ze znalezieniem kogoś do gry na ręcznych, więc gram na pół-asystach ostatnio. Nie ma złotej recepty, kombinuj sam. Jeżeli chodzi o turnieje online, to najczęściej można grać na dowolnych ustawieniach, chyba że regulamin mówi inaczej.

BTW: Jak ty nie wiesz na jakich ustawieniach grać i coś ci ciągle nie pasuje, to odpuść sobie te turnieje lepiej.

nie chce grac w turniejach tylko tak mysle, ze osoby ktore dobrze graja skłaniaja sie raczej ku recznemu sterowaniu, automatyczny jest strasznie sztuczny i bardzo ogranicza gre, a kazde celne podanie az glupio wyglada;P dlatego pytam wlasnie czy najlepsi faktycznie korzystaja z recznych czy graja do bolu na automatycznych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na asystach i ręcznym ustawieniu. Na ręczne mam np ustawione długie piłki. Generalnie doszedłem do "swojego" ustawienia po 2-3 tygodniach grania i próbowania. Kumple gdy gramy razem też nie narzekają na moje ustawienia a grają w fife ze mną tylko w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce grac w turniejach tylko tak mysle, ze osoby ktore dobrze graja skłaniaja sie raczej ku recznemu sterowaniu, automatyczny jest strasznie sztuczny i bardzo ogranicza gre, a kazde celne podanie az glupio wyglada;P dlatego pytam wlasnie czy najlepsi faktycznie korzystaja z recznych czy graja do bolu na automatycznych:)

Pojęcie 'najlepsi' jest względnie subiektywne. Wygrywający turnieje grają na automatycznych, bo tak jest łatwiej. Nie liczy się styl, liczy się tylko zwycięstwo. Nieważne jakim kosztem poniesione. Fani Realu Madryt nie mają oporów by grać Barcą, fani Arsenalu by grać Chelsea, prawdziwym nonkonformistą jest gość, który gra Man Utd. Śmiech na sali, baw się dobrze grając na ręcznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem lekki mix miedzy asystami i recznymi, i jest w miare ok, dalej mam problemy z trafieniem sam na sam. Dodatkowo zauwazylem, ze grajac rankingowe mecze majac reczne ustawienia i przegrywajac dostaje nadal bardzo duzo pkt, co znacznie podbije moj ranking, chyba ze jestem w bledzie i jest to spowodowane czyms innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM LUDZI DO KLUBU ( GK, obrońców i pomocników i napastników ) SZUKAM LUDZI KTÓRZY MAJĄ PRZYNAJMNIEJ 80 % zrobionej gwiazdy PISAC NA PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niesamowita! Gram kariere managera, w sezonie jest kwiecien, po drugin wygranym półinale pucharu z realem madryt 4-1 gram z valencjią: 2-0, po valencji jest mecz z atl osasuna - druzyna ktora ma 3 i pół gwiazdki, mecz wyglada tak - moje odbiory piłki na zasadzie : masz - daj po czym moj zawodnik laduje jak szmata na ziemi o ile nie odbija sie od przeciwnika i jak ta sama szmata frunie sobie w niewiadomym kierunku, obrony niema zupełnie, dodam jeszcze ze kupilem milito, obronce ze srednia 81, godin dorobil sie juz 83 filipe 82 jedynie ujfalusi ma 77 na flankach ale w tym meczu gral chyba najlepiej, srodek pola "nie gra" nic, nie ma mowy o jakimkolwiek podaniu gora czy dosrodkowaniu bo piłki sa przechwytywane przez przeciwnikow mimo ze oni sa o kilka metrow od toru lotu pilki, bramkarz osasuny niczym casillas na legendarnym, z reszta zobaczcie sami - tak grali

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/76923160

- poziom zawodowiec, bo jeszcze cienki jestem, ale ten mecz bił wszystko, udalo mi sie zremisowac, ale tylko dlatego ze bramka mi wpadla za raz na samym poczatku...

...chyba ze sie chlopaki przed spadkim bronili - jak wolves w premier league - caly sezon w strefie spadkowej -a na koniec ogrywaja sunderland na wyjezdzie 3-1 i zostaja w lidze hmm... jak w zyciu? popatrzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w fifie są jakieś turnieje online ? czy są one tylko w ultimate team ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam PSN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozwiązane ...

Edytowane przez BudynGohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Działa Wam PSN ?

nie działa od rana, ale tak 'dziwnie nie dziala' ...no ale nie działa, przynajmniej u mnie - uzytkownik włacza sie automatycznie... i to wszystko

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa od rana, ale tak 'dziwnie nie dziala' ...no ale nie działa, przynajmniej u mnie - uzytkownik włacza sie automatycznie... i to wszystko

Grałem od 11 do 13 i od 15 do 17 i PSN działało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od 11 do 13 i od 15 do 17 i PSN działało :)

a grałes w sieci? mnie wystawiło komunikat o błedach serwera, zresetowalem router ale i tak lipa wiec nie wiem, moze serwery u mnie byly lipne, ale nie zalogowałem sie w psn ani ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mnie wywala juz 2 raz z meczu... raz działa raz nie, ma tez tak ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zawitam do jakiejś ligi, która rozgrywa regularnie mecze :). W razie czego pisać na priv, lub na gg: 5838146

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie mam : od czego zależy, jak np. bramkarz wykopuje piłkę, kto ( ja czy mój przeciwnik ) wybije piłkę z główki ? To samo przy rzutach rożnych, ogólnie chodzi mi o pojedynki główkowe.

Trzeba coś wciskać ? 'Grę ciałem' - L2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie mam : od czego zależy, jak np. bramkarz wykopuje piłkę, kto ( ja czy mój przeciwnik ) wybije piłkę z główki ? To samo przy rzutach rożnych, ogólnie chodzi mi o pojedynki główkowe.

Trzeba coś wciskać ? 'Grę ciałem' - L2 ??

Przy wykopywaniu zauważyłem że jak trzymam L2 i wciskam kwadrat częściej wygrywam górne piłki.

Przy rożnych to sam nie wiem...Raz strzelę, raz nie.

Najbardziej irytują mnie dośrodkowania w moje pole karne, bronię się, koleś zagrywa piłkę na skrzydła - 3 moich obrońców w polu karnym a i tak przeciwnik strzela gola. To chyba najłatwiejszy sposób na zdobycie bramki w meczu - dośrodkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje, że taki Messi potrafi wygrać główke z Pepe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris94 to jest rzeczywiście jedna z najbardziej irytujących rzeczy w Fifie 11. Teraz jak zajęli się walką ciałem to wierzę, że taki Messi wklei się ryjem w glebę jak tylko pomyśli o pojedynku z Pepe. :cool:

Co do główek w obronie najlepszym sposobem jest L2 i kwadrat (tylko przy górnych) bo jak leci niska wrzutka to może być karny.

Przy wrzutkach, kiedy atakujemy naciskanie L2 raczej przeszkadza bo czasem zawodnik staje w miejscu i piłka przelatuje obok niego. :sleep: Wtedy używajcie kółka i czasem w zależności od sytuacji można użyć sprintu, aby wbiec przed rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do cholery mam ustawić aby wyszukiwało mi przeciwników grających TYLKO na manualu ? Bo już krew mnie zalewa - gram na powyłączanych niektórych asystach ale granie z ludźmi grającymi na asystach mija się z celem bo podania idą im od nogi do nogi i gra się strasznie. Wole już grać na pełnym manualu i mieć świadomość, że faktycznie przegrywam z dobrym graczem a nie z lamusem za którego bardziej gra konsola niż on sam >_>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×