Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

eee tam takie sobie jeszcze przez single player patrz na te te są przez internet 1 vs 1 tu są piękne gole zaczynamy :

BERBATOV

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/76392338

NILMAR

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/76217710

MESSI

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/76097882

tu chyba SAHIN

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/75924518

A TU ROBBEN

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/73331247

:P

Mlody-95.png

odi12.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady jak grać jednym zawodnikiem z kamerą z za pleców?

Strasznie kiepsko mi idzie, głównie dlatego że zespół kiepsko organizuje wszystkie ataki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady jak grać jednym zawodnikiem z kamerą z za pleców?

Strasznie kiepsko mi idzie, głównie dlatego że zespół kiepsko organizuje wszystkie ataki.

Po prostu zmienić kamerę na taką jaką się chcę :thumbsup:.Gdy nie ma się piłki używać m.in. "X" by kolega z drużyny podał do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie pytanie- Po kazdym meczu, jakimkolwiek zbieraja sie punkty, wie ktos po co? nie codzi mi o te online, tylko w prawym dolnym rogu czy grasz WG czy kariere managera, cokolwiek???

... i pare wolnych dodam...

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/76526354

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/75933952

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te punkty możesz sobie kupić ekwipunek do swojego avataru na stronie ea.uk ;) taki avatar 3D ciuchy itd, trochę to śmieszne i wątpie czy ktoś w to się bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te punkty możesz sobie kupić ekwipunek do swojego avataru na stronie ea.uk ;) taki avatar 3D ciuchy itd, trochę to śmieszne i wątpie czy ktoś w to się bawi.

Możesz podać link bo tego nigdzie nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam takie sobie jeszcze przez single player patrz na te te są przez internet 1 vs 1 tu są piękne gole zaczynamy :

BERBATOV

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/76392338

NILMAR

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/76217710

MESSI

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/76097882

tu chyba SAHIN

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/75924518

A TU ROBBEN

http://www.ea.com/pl...eo/ugc/73331247

:P

Mlody-95.png

odi12.png

Bramki jak bramki nic w nich szczególnego, strzela się ich dziesiątki dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak strzelicie jakieś ładne bramki czymś słabszym niż Braca, Real, ManU czy Chelsea i tym podobne to dajcie znać. Bo takimi zawodnikami to nie sztuka ;)

Ja gram karierę Legią Warszawa i tam trzeba się nieźle namęczyć żeby wpadło coś ciekawego. A być może to ja jestem słaby, moja pierwsza fifa mogę nie ogarniać. Ale gdy wcześniej grałem w PES'a to nigdy nie chwaliłem się bramkami strzelonymi topowymi graczami wolałem sobie pograć czymś słabszym i mieć satysfakcje, że coś mi wyszło na prawdę ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: kupiłem FIFA 11 3 dni temu, gram normalnie przez sieć i nie woła mnie o żadnego online passa (którego mam w pudełku). Również nie wybierałem żadnego triala. Co jest? Multi nagle stało się darmowe czy po prostu na czas wyłączenia PSS nie woła o ten pass?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak strzelicie jakieś ładne bramki czymś słabszym niż Braca, Real, ManU czy Chelsea i tym podobne to dajcie znać. Bo takimi zawodnikami to nie sztuka ;)

Ja gram karierę Legią Warszawa i tam trzeba się nieźle namęczyć żeby wpadło coś ciekawego. A być może to ja jestem słaby, moja pierwsza fifa mogę nie ogarniać. Ale gdy wcześniej grałem w PES'a to nigdy nie chwaliłem się bramkami strzelonymi topowymi graczami wolałem sobie pograć czymś słabszym i mieć satysfakcje, że coś mi wyszło na prawdę ładnie.

dokladnie to samo mialem napisac :)

nie ma to jak pochwalic sie bramka kogos z realu,barcy hehehe

ale w sumie niech sie chlopaki ciesza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie z innej beczki: kupiłem FIFA 11 3 dni temu, gram normalnie przez sieć i nie woła mnie o żadnego online passa (którego mam w pudełku). Również nie wybierałem żadnego triala. Co jest? Multi nagle stało się darmowe czy po prostu na czas wyłączenia PSS nie woła o ten pass?

Możliwe że włączył Ci się tryb 7 dni testowych.Tylko że te dni upływają niezależnie od tego czy grasz czy nie .

Edit: Właśnie zauważyłem że mam nie wykorzystanego online passa i też mogę grać ... dziwne.Może multi jest już darmowe ?

Edytowane przez matom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo mialem napisac :)

nie ma to jak pochwalic sie bramka kogos z realu,barcy hehehe

ale w sumie niech sie chlopaki ciesza :)

Nie wiem jak u was ale mnie uczyl grac szesciolatek bo ostatnia fifa jaka gralem to 98,wiec przy 12 moze juz sie 'wdrygam' ale nie o tym mowa, rzecz w tym ze grajac sezon albo kariere trenera takimi klubami jak atletico mad, valencia, liverpool czy benfica, najlepszymi graczami mozna grac czasem nawet co dziesiaty mecz, reszcie albo 'trzeba odpuscic' albo sa kontuzjowani, a wtedy masz do wyboru w zastepstwie PRAWDZIWYCH graczy - czyli mlodych chlopakow co za sezon lub dwa beda mijac 'drogbow ' i rooneyow jak tyczki. i to jest frajda, bo z meczu na mecz, mimo ze maja po ok 70 łapia taka forme ze w finalach turniejow graja lepiej niz stare pierniki za miliony. A jak gdziesz sie komus bramka gwiazdy nie widzi niech jej nie oglada i jest git. po to jest forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko znów. Słuchajcie, grałem z gościem przez neta i on wybrał drużynę M'gladbach która ma bodajrze 0.5 gwiazdki. A w niej znajdowały się same gwiazdy.... i przegrałem bo sam wybrałem słabszą drużynę, a to M'gladbach bylo lepsze od wielu klubóww. o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po ilości moich postów widać, że jestem tu całkiem nowy (a więc i zielony). Wczoraj w końcu zakupiłem swoją konsolę (głównie ze względu na Fifę11). Przed zagraniem w frę musiałem odpowiednio zmodyfikować konsolę (tzn. ustawienia, soft, itp.) Przy okazji chciałem się zarejestrować w Playstation Network.... i nie mogłem. Czy ktoś wie może, czy przyczyną tego jest tez atak hackerów? Czy PSN jeszcze nie działa (choć słyszałem, że już włączyli)? Czy może być tego jakiś inny powód?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie możesz się zarejestrować? Jaki komunikat wyskakuje konkretnie? Masz konsolę podłączoną prawidłowo do internetu? Wejdź w przeglądarkę internetową i sprawdź czy wchodzą Ci strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po ilości moich postów widać, że jestem tu całkiem nowy (a więc i zielony). Wczoraj w końcu zakupiłem swoją konsolę (głównie ze względu na Fifę11). Przed zagraniem w frę musiałem odpowiednio zmodyfikować konsolę (tzn. ustawienia, soft, itp.) Przy okazji chciałem się zarejestrować w Playstation Network.... i nie mogłem. Czy ktoś wie może, czy przyczyną tego jest tez atak hackerów? Czy PSN jeszcze nie działa (choć słyszałem, że już włączyli)? Czy może być tego jakiś inny powód?

Z góry dzięki za pomoc.

Tez mam podobnie, ale na swoim koncie moge sie logowac, na koncie syna juz nie, moze dlatego ze na swoim koncie od razu zmienilem haslo po przywroceniu sieci, a teraz trzeba to zrobic przez email, tam wyskakuje ze siec jest konserwowana. moze trzeba poczekac, jeszcze w .tym grzebią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po ilości moich postów widać, że jestem tu całkiem nowy (a więc i zielony). Wczoraj w końcu zakupiłem swoją konsolę (głównie ze względu na Fifę11). Przed zagraniem w frę musiałem odpowiednio zmodyfikować konsolę (tzn. ustawienia, soft, itp.) Przy okazji chciałem się zarejestrować w Playstation Network.... i nie mogłem. Czy ktoś wie może, czy przyczyną tego jest tez atak hackerów? Czy PSN jeszcze nie działa (choć słyszałem, że już włączyli)? Czy może być tego jakiś inny powód?

Z góry dzięki za pomoc.

Napisałeś trochę nie w tym temacie.

Polecam wejść TU przeczytać to co jest na górze.

Następnie wejść TU znaleźć odpowiednie temat i najpierw go poczytać. Może ktoś już miał podobny problem.

Tez mam podobnie, ale na swoim koncie moge sie logowac, na koncie syna juz nie, moze dlatego ze na swoim koncie od razu zmienilem haslo po przywroceniu sieci, a teraz trzeba to zrobic przez email, tam wyskakuje ze siec jest konserwowana. moze trzeba poczekac, jeszcze w .tym grzebią

PSN jest tylko do grania on-line. Nie wejdziesz w to. Pewnie Ci chodzi o PSS. A na to trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko znów. Słuchajcie, grałem z gościem przez neta i on wybrał drużynę M'gladbach która ma bodajrze 0.5 gwiazdki. A w niej znajdowały się same gwiazdy.... i przegrałem bo sam wybrałem słabszą drużynę, a to M'gladbach bylo lepsze od wielu klubóww. o co chodzi ?

też się przyłączam do pytanie i miałem podobne zdarzenie. W gościem z którym grałem wziął Chealse i już na starcie w statystyka miał ATAK: 98/POMOC:98/OBRONA:97. Standardowo Chealse ma troche powyżej 80. Więc jak to jest?

a po drugie....gram różnymi drużynami ale przede wszystkim Hiszpanią w sieci...któregoś razu postanowiłem zagrać Barceloną i grałem właśnie przeciwko Chealse ale z standardowymi statystykami i co się okazało?...że Johm Terry jest duuuuuużo szybszy niż Messi:P czy to błąd Panów z EA czy może jest to celowe działanie innych graczy(czyt. cheat:P)

czy w ogóle jest możliwość "cheatowania" w Fifa 11(PS3)? oczywście nie chcę wiedzieć jak(jeśli są) ale jak już są to jak takich graczy poznać, po czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomości. Faktycznie trochę poczytałem i mam nadzieję, że poradzę sobie z tym.

Napisałeś trochę nie w tym temacie.

Polecam wejść TU przeczytać to co jest na górze.

Następnie wejść TU znaleźć odpowiednie temat i najpierw go poczytać. Może ktoś już miał podobny problem.

PSN jest tylko do grania on-line. Nie wejdziesz w to. Pewnie Ci chodzi o PSS. A na to trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po drugie....gram różnymi drużynami ale przede wszystkim Hiszpanią w sieci...któregoś razu postanowiłem zagrać Barceloną i grałem właśnie przeciwko Chealse ale z standardowymi statystykami i co się okazało?...że Johm Terry jest duuuuuużo szybszy niż Messi:P czy to błąd Panów z EA czy może jest to celowe działanie innych graczy(czyt. cheat:P)

niewykluczone że to cheat, ale myśle że to celowy zabieg EA, żeby utrudnić zdobycie gola :P poza tym Messi nie jest jakiś prze-mega-arcyszybki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko znów. Słuchajcie, grałem z gościem przez neta i on wybrał drużynę M'gladbach która ma bodajrze 0.5 gwiazdki. A w niej znajdowały się same gwiazdy.... i przegrałem bo sam wybrałem słabszą drużynę, a to M'gladbach bylo lepsze od wielu klubóww. o co chodzi ?

[/quote

a grales mecz rankingowy czy nierankingowy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnik poszukuje klubu. Rozegrałem około 600 meczy w tą Fifę i strzeliłem mniej więcej 350-400 bramek gwiazdą. Mogę grać na szpicy albo jako cofnięty napastnik. Mogę również być wielkoludem walczącym w powietrzu ( np. 190 cm i 96 główki) lub małym, szybkim snajperem. Dostosuje się. :thumbsup:

MOGĘ RÓWNIEŻ GRAĆ JAKO SKRZYDŁOWY LUB ŚPO.

Zainsteresowanych proszę o wysyłanie na PS3 zaproszeń do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do doświadczonych kolegów. Wczoraj udało mi się założyć konto w EA i zagrać kilka meczyków online. Nie wiem tylko do czego służy kod seryjny (ten na pudełku płyty), gdyż nigdzie nie musiałem go wpisywać. Czy to oznacza, że mogę grać online tylko przez jakiś krótki okres testowy? Jeśli tak, to gdzie powinienem wpisać ten numer seryjny? A jeśli nie mam potrzeby wpisywania go, to po co on w ogóle jest? (Przy okazji w instrukcji - tej z pudełka w komplecie z płytą - jest napisane, że numer ten umożliwia grę poprzez sieć, ale ja mogłem grać, nie wpisując go nigdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×