Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Johny, dodaj mnie: cezarypioro to można pograćna manualu ;) często siedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja też chętnie pogram ale na częściowym manualu (podania - częściowe, strzały - full manual, dośrodkowania - full manual). I ponawiam pytanie, da się jakoś ustawić żeby w online szukało ludzi z takimi ustawieniami jak mam ja?

psn: jimmyyy8

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem piłki kopanej odkąd pamiętam i nigdy nie miałem takich problemów jak z Fifą 11 na konsolę. Grałem wcześniej w 10 gdzie na najwyższym poziomie nie miałem większy problemów, 11 na PC też nie miałem większych problemów.

Z 11 mam nawet problem na Zawodowcu grając karierę.

Też macie problem czy po prostu ta Fifa po prostu mi nie leży? Dodam, że strasznie mnie irytują podania do nikogo albo zupełnie w drugą stronę, asysty mam na Częściową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do cholery mam ustawić aby wyszukiwało mi przeciwników grających TYLKO na manualu ? Bo już krew mnie zalewa - gram na powyłączanych niektórych asystach ale granie z ludźmi grającymi na asystach mija się z celem bo podania idą im od nogi do nogi i gra się strasznie. Wole już grać na pełnym manualu i mieć świadomość, że faktycznie przegrywam z dobrym graczem a nie z lamusem za którego bardziej gra konsola niż on sam >_>

Wchodzisz do dowolnego pokoju, naciskasz kwadrat, przycisk odpowiedzialny za stworzenie sesji, w jej ustawieniach na dole przełączasz sterowanie, z dowolnego na ręczne. voilà

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do cholery mam ustawić aby wyszukiwało mi przeciwników grających TYLKO na manualu ? Bo już krew mnie zalewa - gram na powyłączanych niektórych asystach ale granie z ludźmi grającymi na asystach mija się z celem bo podania idą im od nogi do nogi i gra się strasznie. Wole już grać na pełnym manualu i mieć świadomość, że faktycznie przegrywam z dobrym graczem a nie z lamusem za którego bardziej gra konsola niż on sam >_>

predzej nazwal bym goscia lamusem ktory boryka sie z problemem jak twoj, niz goscia grajacego na asyscie, pozdro

i zeby nie bylo offtopu, fifa 11 to dobra gra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mnie wywala juz 2 raz z meczu... raz działa raz nie, ma tez tak ktos ?

Mam ten sam problem, średnio co drugi mecz wywala mnie z serwerów EA.

Ktos poradzi co może byc przyczyną. W innych grach nie ma tego problemu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że od wczoraj ten problem występuje we wszystkich grach. Serwery PSN z tego co mi się wydaje są co jakiś czas wyłączane.

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że od wczoraj ten problem występuje we wszystkich grach. Serwery PSN z tego co mi się wydaje są co jakiś czas wyłączane.

LINK

Właśnie dzwoniłem na infolinię z czystej ciekawości. Konserwacja tak jak pisze Kielczan. Ponoć można się logować ale nie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie poszukać innego Forum, bardziej takiego w moim stylu. Coś dla Pokemonów, albo 10-letnich małych trolli.

Jestem głupi i wcale się tego nie wstydzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny raz kolegów z większym doświadczeniem. Wstyd się przyznać, ale ja kolejny raz po prośbie :blush:

Od kilku dni próbuję pogrywać przez sieć. Ponieważ jestem zwolennikiem ręcznego kierowania zespołem (całkowicie bez asyst) w sesji, którą zakładam tak właśnie ustawiam grę. Niestety wyniki mam raczej marne, a za to, że jestem gospodarzem to nawet przy remisach dostaję ujemne punkty za mecz. Czy jako zakładający sesję mogę wybrać grę gościem a nie gospodarzem? Zauważyłem, że przy remisach gość dostaje punkty dodatnie. Ponadto czy jest możliwość jakiejś filtracji, aby znaleźć kogoś, kto chce grać na ustawieniach ręcznych. Niestety, wchodząc do pokoi gry i przeglądając otwarte sesje nie natknąłem się jeszcze, aby ktoś chciał grać bez asyst. Być może problem ten wynika z faktu, że jako początkujący mam dostępne pokoje z graczami na porównywalnym poziomie, a tacy może wolą grać wyłącznie ze wspomaganiem? I na koniec jeszcze jedno pytanko - czy wybierając opcję gry 1 na 1 mam możliwość wyboru gracza, który chce grać z ręcznymi ustawieniami, czy jestem dołączany do gry losowo? (Jeśli jest taka możliwość, to jak uruchomić tą opcję?)

Z góry dziękuję za odpowiedzi... i za cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem z moją WG,nie potrafię przerzucić ciężaru gry 10 razy...Mam już wykonane 41 zadań z podań.Ogólnie WG 90 jako pomocnik ofensywny a jako napastnik 91.

Ma ktoś jakąś solucję jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UT nie trzeba mieć online pasów aby móc grać po sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie to denerwuje. Raz czarny ekran , drugi raz rozłącza i zalicza porażkę a na dokładkę duże lagi. Jak u Was? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dzisiaj pobrałem tryb Ultimate Team i jestem nim zachwycony. Problem w tym, że nie mogę w nim zagrać przez sieć. Ciągle wyszukuje przeciwnika i w konsekwencji nikogo nie znajduje. A raz czy dwa zdarzyło się, że znalazło ale nie mogłem się połączyć. WTF? Nikt już nie gra w ten tryb? W innych trybach online działa bardzo dobrze. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanko z innej beczki , kiedys mialem Fife11 po jakims czasie wymienilem na f1 2010 , online pass wykorzystalem i mam zamiar pokusic sie ponownie o fife11 z drugiej reki czy moj stary online pass bedzie dzialac czy bedzie opcja grania po sieci . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanko z innej beczki , kiedys mialem Fife11 po jakims czasie wymienilem na f1 2010 , online pass wykorzystalem i mam zamiar pokusic sie ponownie o fife11 z drugiej reki czy moj stary online pass bedzie dzialac czy bedzie opcja grania po sieci . pozdro

Będzie możliwość. Oczywiście jeżeli będziesz grał na koncie na którym aktywowałeś ONLINE PASS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,czy u was od dłuższego czasu złapało błędy typu,odbicie pilki od zawodnika i odgwizdana ręka,nawet rzut karny i to bardzo czesto.na poczatku gry w f11 tego nie bylo.

Zaczęło sie po jakiejś aktualizacji

czasami wyprowadza mnie to z równowagi

Pozdrawiam

0

Edytowane przez lysy-515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,czy u was od dłuższego czasu złapało błędy typu,odbicie pilki od zawodnika i odgwizdana ręka,nawet rzut karny i to bardzo czesto.na poczatku gry w f11 tego nie bylo.

Zaczęło sie po jakiejś aktualizacji

czasami wyprowadza mnie to z równowagi

Pozdrawiam

0

Ja po prostu wyłączyłem odgwizdywanie "ręki" zdarzało mi się że miałem nawet 5 karnych w meczu(najlepsze to że dla mnie z 5 był tylko 1)

Mnie nie wyprowadzało to z równowagi mnie to \/\/|<ur\/\/1ał0 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu wyłączyłem odgwizdywanie "ręki" zdarzało mi się że miałem nawet 5 karnych w meczu(najlepsze to że dla mnie z 5 był tylko 1)

Mnie nie wyprowadzało to z równowagi mnie to \/\/|<ur\/\/1ał0 !!!

Wylaczcie sobie zagrania reka w polu karnym. Wtedy nie jest to taki czeste i eliminuje problem karnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak zrobic rabone na padzie z ustawieniami klasyczny ?

Przegladalem youtube ale nadal nie czaje. Help !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać Ja z Kumplem przeciw drugiemu kumplowi i chodzi tutaj o to że Ja z 1 kumplem byśmy chcieli zagrać na jednej konsoli, a ten drugi kumpel na drugiej konsoli. Da się tak ? Jak tak to powiedźcie co gdzie i jak ? :P Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałem ; D

Edytowane przez budziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać Ja z Kumplem przeciw drugiemu kumplowi i chodzi tutaj o to że Ja z 1 kumplem byśmy chcieli zagrać na jednej konsoli, a ten drugi kumpel na drugiej konsoli. Da się tak ? Jak tak to powiedźcie co gdzie i jak ? :P Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałem ; D

Też tak chciałem pograć, ale się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×