Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o tej stronie, gralem tam mś, ale coś dalsze rozgrywki nie idą... Forum mamy już gotowe, zrobił cezarypioro, tylko brakuje nam chętnych i będzie organizować same turnieje na ps3 na razie, potem na pc.. tam jest praktycznie tylko na pc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem raczej początkującym graczem i mam takową sprawę do szanownych kolegów.Przy grze online zauwazyłem jak nie którzy gracze potrafia trzeymac piłke bardzo blisko nogi i robią to w dosyc duzym tempie!!! Nie jest to sprint ani tez nie jest to "trucht" jest to cos posrodku :) i za choinke nie wiem jak tak mozna prowadzic piłkę ??!!!!

Mam kurka tego samego pada guziki sa te same wiec nie wiem jak to mozna zrobic , czy ktos bedzie tak uprzejmy i mi to wyjasni ????

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze chodzi ci o drybling/precyzyjne prowadzenie pilki na sprincie. Sprobuj przytrzymac L2+R2 i oczywiscie analog wychylony w dowolnym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash czasem tak bywa , ze wywala z serwerow EA a nie z PSN dlatego zrezygnowalem z gry w ultima team bo wkurzalo mnie jak po takiej sytuacji spadal wskaznik bo EA traktowalo to jako ucieczke.

Jesli chodzi o turniej to wybraliscie moi moili najgorszy z mozliwych terminow na organizacje takiego przedsiewziecia , zblizaja sie wakacje urlopy dlugie cieple dni no co bede Wam tlumaczyl

Jesli ktos ma ochote pograc w lidze , Lidze Mistrzow lub w Mistrzostwach Swiata to zapraszam na strone www.ligafifa.pl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze chodzi ci o drybling/precyzyjne prowadzenie pilki na sprincie. Sprobuj przytrzymac L2+R2 i oczywiscie analog wychylony w dowolnym kierunku.

pewnie masz rację ale gdy trzymam te L2+R2 to zawodnik jeszcze bardziej zwalnia a nie robi dryblingu na szybkosci i nie wiem co zle robie :(

moze jeszcze jakas sugestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakies ciekawe forum na temat fify 11 gdzie jest opisane np jak robic WG i tutoriale co i jak.

i cos wiecej na temat gry WG bo jak wlaczam to zazwyczaj wrzuca mnie to jakiegos dziwnego teamu i gra nie bardzo ma jakikolwiek lad i sklad ludzie lataja po boisku i maja dosc spore problemy zeby podawac pilke.

szukam ludzi do gry zeby ta gra miala troche wiecej sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem że pozmieniały mi się nazwy zawodników. Nie wiem jak to naprawić.

edit: Ok już sobie poradziłem

Edytowane przez VolT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kupiłem fifę. Na pudełku jest napisane, że można pobrać nowy tryb gry. Pytanie tylko: w jaki sposób mam go pobrać? W grze nie widzę takiej opcji a trybu ni ho ho. Pomożecie?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do PS Store z menu Playstation. Od razu powinna Ci się rzucić w oczy darmowa zawartość do Fify 11 do pobrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zapisałem się jako Grecja :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ten cały mityczny Ultra Squad to fajna ściema. Jeśli jesteście top 100 i top 2 w Polsce to śmiech na sali. Dzisiejszy mecz był tego najlepszym przykładem. Wygrywamy 2:0, prowadzimy w wyrównanym meczu, no i po 45 min gra dziwnym trafem dostała crasha. Po 15 min siedzenia w tym zasranym lobby wyszliśmy i oczywiście z 2:0 dla nas zrobiło się 0:3. Pozdrawiam: vitruviana, rafałblabla, altaira i jakiegoś typka co z wami grał. Rzeczywiście światowy poziom gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja mam niezwykły problem z wgraniem mojej facjaty. Loguję się ,klikam "Fifa 11 Game Face" ,później "Start Now" i przy tym wczytywaniu pasek dojeżdża do końca bardzo szybko i przeglądarka się zcina i nie rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka przeglądarka? Zazwyczaj takie problemy rozwiązuje skorzystanie z Explorera bądź jakiejkolwiek innej przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić jak nigdy dziś strzeliłem bramkę ręką i sędzie zaliczył :D

To pierwsza taka sytuacja odkąd zacząłem grać w fife a dokładniej od fify 98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

Bardzo szkoda, że na tym forum tak mało można się dowiedzieć o samej grze t.z. o ciekawych trickach, o tym jak najlepiej stworzyć akcje itd.

Może uda mi się rozruszać . Gram w fife już 2 lata (dosyć często) a cały czas mam wrażenie, że nie do końca opanowałem wrzutki. Z tego co się orientuję to w fifa 11 jest to dość prosty "zabieg". Dodam, że gram na ogół Chelsea z Didierem na środku więc bramki zdobywane głową powinny być w moim repertuarze...a jednak. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ten cały mityczny Ultra Squad to fajna ściema. Jeśli jesteście top 100 i top 2 w Polsce to śmiech na sali. Dzisiejszy mecz był tego najlepszym przykładem. Wygrywamy 2:0, prowadzimy w wyrównanym meczu, no i po 45 min gra dziwnym trafem dostała crasha. Po 15 min siedzenia w tym zasranym lobby wyszliśmy i oczywiście z 2:0 dla nas zrobiło się 0:3. Pozdrawiam: vitruviana, rafałblabla, altaira i jakiegoś typka co z wami grał. Rzeczywiście światowy poziom gry.

Tak się składa że ten typek to ja :) Nigdy nie doświadczyłeś crasha w fifie? Wiem że to wyglądało dosyć dziwnie ale to nie nasza wina! Odrazu oczerniasz nas od niewiadomo kogo, jesteśmy w top 100, i to nie jest żaden mit. Przejrzyj nasze logi gier na stronce ea sports. Nie musisz siać jakiejś propagandy (?) przeciwko nam. Bardzo chętnie możemy rozegrać kilka sparingów jeśli twierdzisz że nasza gra i pozycja w Polsce to śmiech na sali. Nie będe się tłumaczył tym że brakowało trzech podstawowych graczy, po prostu zagrajcie z nami! Pozdrawiam!

Panowie i Panie

Bardzo szkoda, że na tym forum tak mało można się dowiedzieć o samej grze t.z. o ciekawych trickach, o tym jak najlepiej stworzyć akcje itd.

Może uda mi się rozruszać . Gram w fife już 2 lata (dosyć często) a cały czas mam wrażenie, że nie do końca opanowałem wrzutki. Z tego co się orientuję to w fifa 11 jest to dość prosty "zabieg". Dodam, że gram na ogół Chelsea z Didierem na środku więc bramki zdobywane głową powinny być w moim repertuarze...a jednak. Jakieś sugestie?

Przejrzyj ustawienia kontrolera przed meczem - czy masz asyste,częściowo czy ręcznie (pod spodem opisane jak się gra na odpowiednim ustawieniu). Ustaw je pod siebie. Mocniej przytrzymasz guzik od wrzutki to mocniej wrzuci, klikając dwa razy - szybko dośrodkowujesz ciętą piłkę, klikając trzy razy - dośrodkowujesz po ziemi.

Patrz na Drogbę i w odpowiednim momencie dośrodkuj, pamiętaj że twoi gracze z drużyny mają swoją lepszą nogę ( Anelka gorzej sprawdzi sie w roli dośrodkowującego niż Malouda dośrodkowujący swoją lepszą lewą nogą)

Edytowane przez Dannerin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że ten typek to ja :) Nigdy nie doświadczyłeś crasha w fifie? Wiem że to wyglądało dosyć dziwnie ale to nie nasza wina! Odrazu oczerniasz nas od niewiadomo kogo, jesteśmy w top 100, i to nie jest żaden mit. Przejrzyj nasze logi gier na stronce ea sports. Nie musisz siać jakiejś propagandy (?) przeciwko nam. Bardzo chętnie możemy rozegrać kilka sparingów jeśli twierdzisz że nasza gra i pozycja w Polsce to śmiech na sali. Nie będe się tłumaczył tym że brakowało trzech podstawowych graczy, po prostu zagrajcie z nami! Pozdrawiam!

Przejrzyj ustawienia kontrolera przed meczem - czy masz asyste,częściowo czy ręcznie (pod spodem opisane jak się gra na odpowiednim ustawieniu). Ustaw je pod siebie. Mocniej przytrzymasz guzik od wrzutki to mocniej wrzuci, klikając dwa razy - szybko dośrodkowujesz ciętą piłkę, klikając trzy razy - dośrodkowujesz po ziemi.

Patrz na Drogbę i w odpowiednim momencie dośrodkuj, pamiętaj że twoi gracze z drużyny mają swoją lepszą nogę ( Anelka gorzej sprawdzi sie w roli dośrodkowującego niż Malouda dośrodkowujący swoją lepszą lewą nogą)

dzięki będę próbował.

Masz na szybko odpowiedź jak w najłatwiejszy sposób (dla Ciebie) minąć obrońce napastnikiem lub pomocnikiem, jakiś łatwy ale skuteczny trick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki będę próbował.

Masz na szybko odpowiedź jak w najłatwiejszy sposób (dla Ciebie) minąć obrońce napastnikiem lub pomocnikiem, jakiś łatwy ale skuteczny trick?

Co do tricków to bardzo rzadko są one skuteczne :) Ucz się operować piłką, drybling jest najlepszym rozwiązaniem. Ale jak już pytasz o skuteczne tricki to jedyny który wykonuje to L2+ wychylasz gałke najlepiej na ukos i markujesz szybko strzał ( strzał i szybko podanie ) .

Podaj nick na psn to możemy zagrać meczyk, sprawdzę co u Ciebie poprawić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tricków to bardzo rzadko są one skuteczne :) Ucz się operować piłką, drybling jest najlepszym rozwiązaniem. Ale jak już pytasz o skuteczne tricki to jedyny który wykonuje to L2+ wychylasz gałke najlepiej na ukos i markujesz szybko strzał ( strzał i szybko podanie ) .

Podaj nick na psn to możemy zagrać meczyk, sprawdzę co u Ciebie poprawić :)

Dzięki za troske. mój nick to - rjurak. zagram z przyjemnością. dodaj mnie do znajomych i zaproś, któregś razu. gram na ogół wieczorami od 21. a pkt mam około 3000 tak dla informacji :teehee: .

Chodzi mi głównie o jeden trick lub umiejetność objechania obrońcy jak biegne z nim bark w bark tuż przy linii pola karnego (chciałbym go zgubić wejść w pole karne i buda)

Edytowane przez yuri_zks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest grane ale wałuję mnie na punktach ostro ostatnio Fifa, gram np. mecz CSKA Moskwa ja i gość Chelsea jak ja wygram dostaję po 20 coś a jeśli on wygra dostaję 50. WTF !? Dodatkowo ma dwa razy więcej pkt rankingowych niż ja. Ba, ostatnio nawet za wygraną dostałem -37.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o jeden trick lub umiejetność objechania obrońcy jak biegne z nim bark w bark tuż przy linii pola karnego (chciałbym go zgubić wejść w pole karne i buda)

Berbaspin, nic lepszego nie zrobisz. Chociaż najskuteczniejsze i tak są zwykłe body feinty.

Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak gra ktoś, kto rzekomo jest w topie czegoś tam, a twierdzi, że tricki są nieskuteczne ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berbaspin, nic lepszego nie zrobisz. Chociaż najskuteczniejsze i tak są zwykłe body feinty.

Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak gra ktoś, kto rzekomo jest w topie czegoś tam, a twierdzi, że tricki są nieskuteczne ;p

krótka porada jak go zrobić? (barbaspin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×