Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Keil za odpowiedz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma pojawić się pierwsze z trzech zapowiedzianych DLC? Jak wyczytałem to miał pojawić się 22/02 a wczoraj jeszcze go nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Most Wanted sporo zależy od ekipy która "chroni". Raz uciekałem a wykończyli mnie... moi :]

A w Arms Race wg mnie na plus są blokady policyjne i helikoptery :)

A jak Wam się podobają nowe tryby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig Zbrojeń - To taki zwyczajny wyścig (bez Policji), wygrywa ten co pierwszy dojedzie do mety ale, mamy do wykorzystania cały arsenał: Kolczatki, Turbo, IEM, Zagłuszania.

Najbardziej Poszukiwany - Podobne do Przechwycenia czyli: Uciekamy dowolną drogą, jeden z uciekających jest najbardziej poszukiwany i to jego za wszelką cene ma zatrzymać Policja. Reszta uciekających ma im przeszkodzić w zatrzymaniu. Prawdziwy czad gdy gra 4 na 4 :) (Takie przechwycenie wymieszane z Hot Pursuit), moim zdaniem najciekawszy tryb z dotychczasowych i najtrudniejszy.

BTW. W Najbardziej Poszukiwanym zobaczyłem iż gdy podjedziemy do uciekjącego i go aresztujemy pojawia się pasek aresztowania. Widzimy już ile jeszcze musimy stać kolo uciekającego aby go aresztować. W pozostałych trybach też się to pojawiło? Sprawdzał ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widuje po sieci posty o pomoc do trofea z 5 znajomymi, co to za pucharek i o co w nim chodzi ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Socialite

Have 5 or more NFS Friends

This trophy requires you to have 5 or more Need For Speed friends. Really simple, just ask people from here to add you, once you have 5 people who play NFS on your list, this trophy will pop.

u mnie też wpadło bez kombinacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Zaprosiłem kilku z Was, może spotkamy sie online, a jak nie to przynajmniej bedziemy mogli porywalizowac w Autologu (przynajmniej tak mysle:)) Moj nick to orson0.

Btw gra daje rade i cisne juz trzeci miesiąc, pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. W Najbardziej Poszukiwanym zobaczyłem iż gdy podjedziemy do uciekjącego i go aresztujemy pojawia się pasek aresztowania. Widzimy już ile jeszcze musimy stać kolo uciekającego aby go aresztować. W pozostałych trybach też się to pojawiło? Sprawdzał ktoś ?

Niestety pasek aresztowania jest tylko w dwóch nowych trybach w pozostałych brak, szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest przypisany do konta czy do konsoli?

online pass do konsoli kazdy z uzytkownikow ma prawo grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podobno w przypadku kupienia uzywki jest 48 h na grę online bez online pass ?

Czy da radę przez te 2 dni zrobić wszystkie trophy online bo chciał bym wbić platynę jak już grę kupuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy da radę przez te 2 dni zrobić wszystkie trophy online bo chciał bym wbić platynę jak już grę kupuję .

Oczywiście, że się wyrobisz, online masz tylko 5 prostych trofików polegających na przejechaniu się 10 razy w dany tryb po stronie kierowcy (3 trofea) i stronie plicjanta (2 trofea).

Edytowane przez wojtekwafel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem coś dziwnego w trybie najbardziej poszukiwany.

Otóż jeśli chodzi o zliczanie wygranych gier on-line jako policjant jest wszystko OK.

Jednak jeśli chodzi o wygrane wyścigi jako uciekający (kierowca) to chyba coś jest nie tak. Pograłem troszkę i mam 27 ucieczek jako najbardziej poszukiwany. Chyba aż tak dużo tego nie było. Tiduch, dobrze jest to naliczane?

Jeśli chodzi o ten tryb to jest OK ale, gdy gramy jako kierowca i nie jesteśmy najbardziej poszukiwanym to praktycznie nie ma szans na wygranie zawodów. Musielibyśmy porozbijać 2-3 policjanów aby zdobyć więcej punktów niż najbardziej poszukiwany (o ile ucieknie). Jeśli złapią najbardziej poszukiwanego nikt nie dostaje punktów do statystyk wygranych gier on-line. (Chyba że w tej właśnie kwestii się mylę)

I ten właśnie aspekt podczas dłuższego grania z przypadkowymi graczami troszkę psuję grę i nie mobilizuje do starannej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online pass do konsoli kazdy z uzytkownikow ma prawo grac

Online pass jest przypisany do konta! Natomiast na danej konsoli gdzie akurat jest utworzone to konto zadziała również na innych profilach. Gdyby usunięto konto w którym użyto kod to żaden inny użytkownik danej konsoli nie będzie już miał możliwości grania on-line :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem coś dziwnego w trybie najbardziej poszukiwany.

Otóż jeśli chodzi o zliczanie wygranych gier on-line jako policjant jest wszystko OK.

Jednak jeśli chodzi o wygrane wyścigi jako uciekający (kierowca) to chyba coś jest nie tak. Pograłem troszkę i mam 27 ucieczek jako najbardziej poszukiwany. Chyba aż tak dużo tego nie było. Tiduch, dobrze jest to naliczane?

Jeśli chodzi o ten tryb to jest OK ale, gdy gramy jako kierowca i nie jesteśmy najbardziej poszukiwanym to praktycznie nie ma szans na wygranie zawodów. Musielibyśmy porozbijać 2-3 policjanów aby zdobyć więcej punktów niż najbardziej poszukiwany (o ile ucieknie). Jeśli złapią najbardziej poszukiwanego nikt nie dostaje punktów do statystyk wygranych gier on-line. (Chyba że w tej właśnie kwestii się mylę)

I ten właśnie aspekt podczas dłuższego grania z przypadkowymi graczami troszkę psuję grę i nie mobilizuje do starannej gry.

A to nie jest tak że jak wygra uciekający to automatycznie wygrywa jego ekipa? Wtedy nie ważne kto zajął które miejsce - ważna jest wygrana zespołu. W końcu teoretycznie reszta ma pracować na to żeby ten jeden dał rade zwiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiduch

Albo dostaje się punkt za najlepszego obrońce (czyli drugie miejsce), albo jakimś cudem jak złapano most wanteda miałeś więcej punktów od niego (a naprawdę ciężko, bo most wanted dostaje ogromne premie punktów podczas pościgu).

I wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online pass jest przypisany do konta! Natomiast na danej konsoli gdzie akurat jest utworzone to konto zadziała również na innych profilach. Gdyby usunięto konto w którym użyto kod to żaden inny użytkownik danej konsoli nie będzie już miał możliwości grania on-line :confused:

Też dobrze :D Przecież swojego konta nie usunę :D Po prostu kupiłem grę z ojcem na spółkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie ma Online Pass to nie można grać przez Online? Jak tak to jutro idę oddać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem HP i wpisałem paszport online. Następnego dnia chciałem się połączyć z Autologiem i z siecią i napisali mi, że muszę się połączyć z serwerami EA i Playstation Network chociaż ja jestem połączony. A kod tego błędu to 1f8. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

Grę mam od ok miesiąca i przyznam że świetna i bardzo wciągająca zwłaszcza grając w sieci

wkurzam się tylko bo nie umiem zrobić 2 rzeczy

1 - Nie umiem dokupić 2 trybów gry sieciowej - wyścig zbrojeń i najbardziej poszukiwany

2 - nie umiem ustawić fotki w zdjęciu profilowym w grze

Jeżeli ktoś by chciał mi pomóc będę wdzięczny

pozdrawiam FLAKUN

Edytowane przez Flakun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam jest super :)

kufir ty to jesteś maniak tej gry.Gdzie nie zagram wyścigu w karierze to patrze w rekomendacje ..... a tu oczywiście pierwsze miejsce Kufir_PL :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nowe DLC

    • Countach 5000 Quattrovalo (£2.39/€2.99)
    • Diablo SV (£2.39/€2.99)
    • Sesto Elemento SV (£2.39/€2.99)
    • Lamborghini Untamed Pack (£5.49/€6.99)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×