Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tekstur to sie można czepiać w Dragon Ball Raging Blast :] W NS:UNS2 i tak są bardzo ładne.

Dodaje moją nową tapetke z ostatniego odcinka ;)

post-27334-044857400 1282831515_thumb.jp

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanko mam czy jak rozgrywamy story to jakieś misje poboczne są wmieszane w story czy liniowo jedziemy , a pózniej można porobić jakeś poboczne misje jak są ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanko mam czy jak rozgrywamy story to jakieś misje poboczne są wmieszane w story czy liniowo jedziemy , a pózniej można porobić jakeś poboczne misje jak są ?

W jedynce były misje poboczne, można było je robić po ukończeniu story. Z tego co się orientuję to w nuns 2 tez będą misje poboczne :thumbsup:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktos wie ile stroji bedzie mial Naruto,Sasuke,kakashi,Sakura itp ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ktos wie ile stroji bedzie mial Naruto,Sasuke,kakashi,Sakura itp ???

Emmmm Ke? Każdy po jednym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emmmm Ke? Każdy po jednym ...

Nieprawda.

Z screenów, gameplay'i i trailerów, wiem jakie stroje będzie miał Sasuke - Hebi, strój w którym walczył z Itachi'm(Czarny, bez rękawów), i po tym jak włączy Cursed seal'a (Akatsuki Sasuke się nie liczy, to będzie osobna postać). A resztę postaci? Nie wiem, CC2 nie potwierdziło żadnych innych kostiumów dla postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.

Z screenów, gameplay'i i trailerów, wiem jakie stroje będzie miał Sasuke - Hebi, strój w którym walczył z Itachi'm(Czarny, bez rękawów), i po tym jak włączy Cursed seal'a (Akatsuki Sasuke się nie liczy, to będzie osobna postać). A resztę postaci? Nie wiem, CC2 nie potwierdziło żadnych innych kostiumów dla postaci.

Jedna postać ale to ze względów fabularnych .... inni będą mieć standardowe to nie tekken -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce sasuke miał dwa... Naruto też... W drugiej części nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce sasuke miał dwa... Naruto też... W drugiej części nie wiadomo

W jedynce 2 kostiumy miał:

Naruto

Sasuke

Temari

Gaara

Kankuro

Shikamaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie  czy ktoś z Was może wie czy w bedzie polska wersja kinowa bo planuje zakup ale narazie w przedsprzedaży widze tylko z ang napisami.Z gory dzieki za odp (za bledy sory pisze szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na 99% nie bedzie napisow pl ;/

Edytowane przez arekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby naruto był po polsku to i tak wypada sie nauczyć angielskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego komu angielski? Japonca sie uczyc lenie! :P Chyba zakupie sobie NUNS2 bo naszla mnie ochota na luzniejsza i latwiejsza bijatyke po tym jak mi Wrona wspomnial o swietnym Budokai Tenkaichi 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego komu angielski? Japonca sie uczyc lenie! :P Chyba zakupie sobie NUNS2 bo naszla mnie ochota na luzniejsza i latwiejsza bijatyke po tym jak mi Wrona wspomnial o swietnym Budokai Tenkaichi 3 ;)

good for u :P , angielski to każdy powinien znać jak polski .. masz racje Japońca trzeba podłapać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wielką nadzieję, że cenega nic nie będzie grzebała w grze, i osobiście jestem szczęśliwy, że jej nie polonizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, ale zostałem olany, więc napiszę raz jeszcze.

Dlaczego nie ma w tej grze oryginalnej ścieżki dźwiękowej skoro wszystko jest tak dobrze zrobione? Ta muzyczka, która jest zrobiona do gry mnie wkurza.... Idąc dalej, będzie może możliwość wgrania własnej muzyki albo coś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, ale zostałem olany, więc napiszę raz jeszcze.

Dlaczego nie ma w tej grze oryginalnej ścieżki dźwiękowej skoro wszystko jest tak dobrze zrobione? Ta muzyczka, która jest zrobiona do gry mnie wkurza.... Idąc dalej, będzie może możliwość wgrania własnej muzyki albo coś? :D

ad1. Hm może dlatego, że namco bandai nie ma wykupionych praw do oryginalnego soundtracku z anime, ma tylko prawa do marki (historii), na której podstawie zrobiło grę dodatkowo jako, że gra ma inne "tempo" niż anime oryginalny soundtrack im nie pasował dlatego woleli zrobić własne podkłady.

ad2. zacytuje "www.suchparadisedoesntexist.com"

:laugh:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale te ich "własne podkłady" są imo beznadziejne. A skoro tworzą już tak zarąbistą grę to powinni się postarać o soundtrack z animca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii gierka będzie niesamowita. Trochę zdziwiło mnie jednak angielskie demko tej gry - bowiem voice był po angielsku. Mam nadzieje, że głos będzie po japońsku, a napisy da się ustawić angielskie - bo inaczej będzie lipa na maksa. Nie wyobrażam sobie tej gry z angielską ścieżką dźwiękową..

Grafika niezła, animowane wstawki też są miłym zaskoczeniem. Zapowiada się ciekawie..pozostaje czekać.

Zastanawia mnie jeszcze jedno - czy będą jakieś DLC, ew. kostiumy bądź nowe postacie do pobrania z PSN. A jeśli - czy będą za darmo, czy też wymagany będzie KOD. Jeśli kod, to czy będzie w normalnej wersji gry, czy w preorderze, czy w edycji kolekcjonerskiej...? Wie ktoś może?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii gierka będzie niesamowita. Trochę zdziwiło mnie jednak angielskie demko tej gry - bowiem voice był po angielsku. Mam nadzieje, że głos będzie po japońsku, a napisy da się ustawić angielskie - bo inaczej będzie lipa na maksa. Nie wyobrażam sobie tej gry z angielską ścieżką dźwiękową..

W demku przed wciśnięciem start klikasz trójkąt i możesz zmienić na japońskie głosy, prawy dolny róg ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii gierka będzie niesamowita. Trochę zdziwiło mnie jednak angielskie demko tej gry - bowiem voice był po angielsku. Mam nadzieje, że głos będzie po japońsku, a napisy da się ustawić angielskie - bo inaczej będzie lipa na maksa. Nie wyobrażam sobie tej gry z angielską ścieżką dźwiękową..

Grafika niezła, animowane wstawki też są miłym zaskoczeniem. Zapowiada się ciekawie..pozostaje czekać.

Zastanawia mnie jeszcze jedno - czy będą jakieś DLC, ew. kostiumy bądź nowe postacie do pobrania z PSN. A jeśli - czy będą za darmo, czy też wymagany będzie KOD. Jeśli kod, to czy będzie w normalnej wersji gry, czy w preorderze, czy w edycji kolekcjonerskiej...? Wie ktoś może?

Pozdrawiam.

Prawdopodobnie jako dlc będą postacie, a mianowicie:

-Danzou

-Zetsu(tego nie jestem pewny)

-4 Raikage

To wszystko było kiedyś napisane na oficjalnym twitterze gry. Jeszcze nie wiadomo czy będą odpłatne, ale sam sądzę, że będątongue.gif

Walki z bossami:

Naruto vs Kakuzu

http://v.youku.com/v_show/id_XMjAyMjcyOTQw.html

Sasuke vs Itachi

http://v.youku.com/v_show/id_XMjAyMjczMTYw.html

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do obejrzenia tego anime tylko zniechęca mnie tak duża ilość odcinków czy dużo strace jeżeli obejrze shippuden tylko? Nie chce grać w grę nie znając anime właśnie proszę o odpowiedź chociaż wydaje mi się bez sensu oglądać shippuden bez normalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do obejrzenia tego anime tylko zniechęca mnie tak duża ilość odcinków czy dużo strace jeżeli obejrze shippuden tylko? Nie chce grać w grę nie znając anime właśnie proszę o odpowiedź chociaż wydaje mi się bez sensu oglądać shippuden bez normalnego

Tak, stracisz cały zalążek fabuły. Polecam oglądnąć Naruto od 1 do 160 odcinka i ostatnie minuty 220 bo dalej zaczynają się filery, które i tak nic nie wnoszą do fabuływink.gif

A potem zabrać się za Shippuudena.

btw. widzę po avatarze, że ci się One piece podoba, jeżeli tak, to Naruto też powinno przypaść Ci do gustu.

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do obejrzenia tego anime tylko zniechęca mnie tak duża ilość odcinków czy dużo strace jeżeli obejrze shippuden tylko? Nie chce grać w grę nie znając anime właśnie proszę o odpowiedź chociaż wydaje mi się bez sensu oglądać shippuden bez normalnego

W skrócie. Stracisz i to bardzo dużo. Wszak przewijają się retrospekcje, ale nic z nich nie będziesz rozumiał bez znajomości pierwszej serii. Osobiście polecam zaznajomić się ze wszystkimi odcinkami Naruto, a dopiero potem wskoczyć na wagon z napisem Shippuuden. W przeciwnym razie to jak lizanie cukierka przez papierek. Nie przejmuj się, jak już wsiąkniesz to na dobre i nim się obejrzysz 220 odcinków Naruto łykniesz bez popicia. Nawet filery Ci się spodobają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×