Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Uo jezu. Zrozum czlowieku, to wlasnie Ty nienawidzisz SF bo mowisz same zle rzeczy ;d Czy ja lubie Tekkena? Nie, uwielbiam trojke - to byla swietna bijatyka. Teraz zwalili troche szostke, ale no trudno. Ja lubie SF, wedlug mnie jest najlepszy fighter, ale to nie oznacza ze mam klapy na oczach. Marvel vs Capcom jest super, Guilty Gear jest super, Tekken jest dobre, a nawet nowe BlazBlue jest swietne. Jednakze mam sentyment do tej serii i dlatego ja wychwalam. A Ty przeginasz troche: Ograniczone pole? Pokaz mi czy w Tekkenie jest wiecej miejsca. Dziwne postacie? To juz gusta, wiec ok. Ale pokaz slajdow? Gdzie animacja w SF jest plynniejsza niz w Tekken 6? No to tu juz palnales ;d O combosach napisalem juz wyzej u SouLa wiec nie mam co pisac po raz kolejny. Komercyjnosc? Haha! To Ci dobre ;d Po prostu ta seria jest legenda, jest tak znana po prostu ze ludzie z przyjemnoscia nawiazuja do niej (Scott Pilgrim all the way). Postacie? Olaboga, prosze Cie. To jest bijatyka, przeciez postacie w Tekkenie czy innych bijatykach tez nie maja zadnych niesamowitych historii. Prosze Cie, Ty porownujesz postacie z bijatyki z postaciami z mangi?! To troche nie fair, co nie? To tak jakby mowic, ze Shaun of the Dead nie jest wybitnym filmem, a Incepcja jest lepsza. Duuh, 2 rozne swiaty i nie nalezy tego mieszac.

Lubisz otwarte przestrzenie? Fine. Lubisz Naruto i uwazasz, ze ma lepsze postacie? Rozumiem to, tylko nie pieprz za przeproszeniem takich bzdur na temat SF, bo nie wiesz co mowisz. A i jeszcze jedno. SC oraz Tekken to bijatyki 3D, nie 2D. ;)

Na wstępie o tekkenie nie pisałem :P to o małym polu itp to do naruto ( do tekkena mam sentyment tylko i wyłącznie bo on też jest mocno ograniczony). A według mnie animacja w SF jest taka bo nie lubie tego oldschoolowego designu czyli skaczące rysunki itp( a pokaz slajdów to nie chodziło o płynność tylko przeskakujące obrazki :P ten odlschoolowy style). W tekkenie, naruto czujesz że grasz postacią z krwi i kości ( Tak wiem bo to są bijatyki 3d ) . A o tekkenie napisałem 2d dlatego że mamy kamere od boku można powiedzieć że tekken to takie 2,5d jak LBP. Poprostu nie przypada mi do gustu :) ale nie zażucaj mi że sie na bijatykach nie znam bo wiele w swoim życiu przerobiłem , dlatego tylko dalej ciągnę tą dyskusje. Tu mialeś racje postacie z MAngi a postacie z Bijatyki tylko tutaj jest mały paradoks bo postacie z Mangi wkraczają w świat bijatyki ekhm... więc ?

Ale dobra to już temat na inną rozmowę. Widzę że zbliżamy się do porozumienia :P

Ty lubisz SF nie masz nic do Tekkena i NAruto ok.

Ja do SF nie mam nic ( do serii) tylko do stylu w jakim jest robiony , nie lubie go.

Uważam że bardziej rozbudowane technicznie bijatyki są lepsze :)

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to tak samo jak zrobili serial o Street Fighterze. Japonski byl swietny, a amerykanski to byl zart. Po prostu zart, lecieli na kase. Latwiej jest zrobic z filmu/serialu gre niz z gry film/serial ;d A jako ze to jest manga/anime to jest jeszcze latwiej.

No coz, prawdziwe bijatyki 2D to do siebie maja ze grafika jest oldschoolowa, ale wlasnie to na tym polega. Kiedys miales tylko taka grafike. Nic innego ;) Sprojrz chociazby na Metal Slug. Nadal maja taka grafe, bo jest swietna. A BlazBlue? Tak samo. Tu juz wkraczamy w gusta, a o nich wiadomo ze sie nie dyskutuje. Poza tym, SFIV (czy tam SSFIV - same shit) ma swietna grafike, nie ma Twojego "pokazuj slajdow" ;d Moze powinienes sprobowac.

No dobra, koniec OFFtopu. NUNS2 bedzie zajebiozo, ale szkoda kurde ze tak malo combosow. Minus dla fana bijatyk. Bez odbioru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to tak samo jak zrobili serial o Street Fighterze. Japonski byl swietny, a amerykanski to byl zart. Po prostu zart, lecieli na kase. Latwiej jest zrobic z filmu/serialu gre niz z gry film/serial ;d A jako ze to jest manga/anime to jest jeszcze latwiej.

No coz, prawdziwe bijatyki 2D to do siebie maja ze grafika jest oldschoolowa, ale wlasnie to na tym polega. Kiedys miales tylko taka grafike. Nic innego ;) Sprojrz chociazby na Metal Slug. Nadal maja taka grafe, bo jest swietna. A BlazBlue? Tak samo. Tu juz wkraczamy w gusta, a o nich wiadomo ze sie nie dyskutuje. Poza tym, SFIV (czy tam SSFIV - same shit) ma swietna grafike, nie ma Twojego "pokazuj slajdow" ;d Moze powinienes sprobowac.

No dobra, koniec OFFtopu. NUNS2 bedzie zajebiozo, ale szkoda kurde ze tak malo combosow. Minus dla fana bijatyk. Bez odbioru :D

Szkoda mi kasy za dużo tytułów wychodzi :D

Porównanie Dema X360 ps3 nie wiem czy bylo ale wkleje

Według mnie ps3 ma ostrzejsze teksturki

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wersja na PS3 jest lepsza, ale co tu sie dziwic skoro pierwszy NUNS byl tylko na PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wersja na PS3 jest lepsza, ale co tu sie dziwic skoro pierwszy NUNS byl tylko na PS3 ;)

I tu mnie boli , powinien tam zostać :(((( . Mogę się założyć że sprzedaż na ps3 będzie 50% większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszamy tez temat Naruto, wiec STFU ;d

dalesze posty jakos tego nie udowadniaja :laugh:

@up

no wiadomo ze tak, przeciez w wiekszosci japoncy to kupia :whistling:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< Wow, usuwanie postow. Fajnie wiedziec. No trudno, no to Alu nie dostanie odpowiedzi ;)

Edytowane przez SouL
Ileż można ciągnąć ten sam wątek -_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już co złoży się na tryb multi.

Naruto Online Modes:

• Player Match – Take on rival ninja to sharpen playing skills or just for kicks with the following match types:

o Quick Match: Play deadly ninja roulette with random opponent selection

o Custom Match: Define match settings and pick your battles

o Create Match: Host a match and have challengers come to you

• Ranked Match - Challenge and defeat players around the world to improve your global ranking and become the true ultimate ninja

• Ranking System - Compare your skills and strengths with players the world over and climb your way up the global rankings

LINK do galerii ze screenami.

Roll on October!! Ludzie czekają ;)

BTW Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami nt Naruto w dedykowanym temacie TUTAJ :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego co ty gadasz

Grafika jest poprawiona nawet, a nie gorsza... :whistling:

Sorki ale grałem w demko Nuns 2 i widać, że jest lepiej, ale są to poprawki kosmetyczne.

Jeżeli już mam coś powiedzieć o tych screenach to na screenie z jedynki widać ładniej zrobionego rasengana bo jest on pierwszoplanowy, a postać jest drugoplanowa, a w dwójce jest na odwrót. Naruto wybiega przed rasengana :thumbsup:

Nie wiem po czym ty sądzisz ze grafika jest gorsza. <_<

Edytowane przez sebek1991
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit Shit Shit Shit Shit Qso Qso Qso :tongue:

Nie mogę się doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jedno czy walka 4:09 Naruto I sasek to jest wtedy gdy NAruto sie dostal do kryjowki orochimaru ? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jedno czy walka 4:09 Naruto I sasek to jest wtedy gdy NAruto sie dostal do kryjowki orochimaru ? xD

Mi to wygląda na 100 % tak, stylistyka otoczenia podobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi dlaczego w tej grze nie ma oryginalnego soundtrack'a z anime :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: "z kim jeszcze przyjdzie nam walczyć w NUNS2?"

Zwróćcie uwagę na końcówkę filmiku.

http://www.youtube.com/watch?v=eAUTDqxukvk

Jak dla mnie włączenie postaci konkretnie z tej serii bijatyk oznacza tylko jedno - Naruto stał się naprawdę skillowym mordobiciem. :happy:

Podejrzewam, że w przyszłości DLC może obfitować w tego typu 'występy gościnne', oby tylko nie upadła na tym magia NUNS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: "z kim jeszcze przyjdzie nam walczyć w NUNS2?"

Zwróćcie uwagę na końcówkę filmiku.

O tym to juz od roku chyba wiadomo :D

No, moze nie od roku, ale musialo zabrzmiec dosadnie xD

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


5:57 - Gaara vs Sasuke Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym to juz od roku chyba wiadomo :D

No, moze nie od roku, ale musialo zabrzmiec dosadnie xD

Najwyżej od czerwca, bo to z E3 filmik. Nevermind.

Przytoczyłem go jednak, bo:

1) Nikt się do tego nie odniósł w żadnym z poprzednich postów, a uważam, że jest to znaczące iż postacie z Teczkena nawiedzają Naruto. Następny przystanek NUNS2 vs SF (Wtf?)

2) Dobrych trailerów z naruto nigdy zbyt wiele :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to ta postać z tekkena jest tylko dlatego że i ją i naruto stworzyła ta sama osoba ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to ta postać z tekkena jest tylko dlatego że i ją i naruto stworzyła ta sama osoba ;P

dokladnie.

takze soul nie martw sie, takich kwiatkow nie bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to ta postać z tekkena jest tylko dlatego że i ją i naruto stworzyła ta sama osoba ;P

Nie całą postać, tylko kostium w który będzie ubrany.

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×